IVF - nádej pre pokročilé snažilky ozvite sa

lenka20
22. jan 2009

umelinky, raketky, mame novu temicku 😵 😵 😵
myslela som, ze by sa zislo oprasit nasu staru temu, kde sa to vsetko zacalo, aby sme sa zase zisli a dotiahli to do uspesneho konca 😉 par adeptiek na // zo starej party sa uz crta 😉
takze dufam, ze ste nezabudli na stare dobre tradicie - do pasov si piseme aktualne info a inak stresujeme, bojime sa, tesime sa spolocne 😅 😅 😅
takze zulka, pecka, takynka, diorka, zuzla, nejdem vas vsetky menovat, je nas kopec...
plus cakame tehulky a maminky aby na nas chodili prskat virusy
a vitame aj nove pokrocile snazilky a aj tie nepokrocile 😉

gabika24
9. jún 2009

zuzlik, to bude tutovka,neboj 😉
ináč, ahojte všetky, ja zas letím von 😎

lenka20
autor
10. jún 2009

sme sa nejak prepadli ci co 😀
dobre ranko babulky 😵 😵 😵 😵 dneska dufam bude slniecko a dufam, ze zuzlinka sa testla aby videla, ze naozaj ta ciarka je silnejsia ako vcera 😉

lenka20
autor
10. jún 2009

dneska sa mi snival krasny sen - ze sme boli s mangelom v Repraku, ale len na transfer a obaja 😀 😀 a na dalsi den sme si obaja robili tehu test a oba testy boli pozitivne a strasne sme sa tesili, ze budeme mat naraz dve deticky 😅 😅 😅 tak prosim, mozte mi ten sen niekto vylozit 😉 😵 😵 😵

kukulik30
10. jún 2009

dobre ranko 🙂
lenka, ty mas ale sny 😀 to vesti len nieco dobre...zeby naraz dvojky? 😉

zuzlik, dufam, ze uz cikas a vycikas dalsie // 🙂

tanittka, blahozelam ku krasnej vahe 🙂pekne rastie chrobacik 😉

gabika24
10. jún 2009

ahojte.
leni - no to je jasné, pri ďalšom ivf budeš tehu a je to tutovka, lebo v sne bol tehu aj muž - čiže, čo vás čaká, to vás neminie 🙂 🙂 🙂 😉 a budete sa starať o malý ružový batôžtek šťastia 😵
kukulik, držím palce, určite bude mať Samko súrodenca 😎
tanittka, vy už ste riadni chlapi - teda chlapisko 😀 - naši už majú určite cez 8 kg, predpokladám že aj 9kg, hoci na rukách sa zdajú aj ťažší 😀 😀 😀
zuzlik, no čo, robila si si ďalší testík? 😵
pekný deň želám všetkým 🙂

zuzla80
10. jún 2009

Ahojte babulky, dnes som netestovala, nechávam to na zajtra 😉 Aj mužík odišiel na služobku, síce príde dnes večer, a chcel aby som na ňho počkala, tak do zajtra snáď vydržíte spolu so mnou.

Táni vy ste teda už veľký - malému očividne chutí, teda až na ten špenát so zemiačkami 😅

Lenik no to bol kráááásny sen, to bol určite ten teodorovský ale bol v predstihu pár mesiacov - mne sa zase moje obavy z rozkrvácania prelínajú do snov - už mi z toho dočista šibe 😕

Pozdravujem zvyšok osadenstva 🙂

kukulik30
10. jún 2009

zuzlik..no jasne, ze vydrzime spolu s tebou do zajtra 🙂

gabika24
10. jún 2009

zuzlik, jasné, že vydržíme do zajtra 😉 - ináč, ja som tiež v snoch pravidelne krvácala 😉 - žeby znamenie? - teda myslím tým, že keď som ja bola tehu, budeš aj ty a že by dvojky? 😀 😀 😀 - robím si srandu, viem, že vám stačí aj jedno... držím palce 😵 😵 😵

hava77
10. jún 2009

ahojte kocky, teda musim sa priznat ze som si prisla pozriet //, no ale tak uz vydrzim aj do zajtra zuzli, dobre?
ale zajtra uz ziadne natahovacky 😉 a fotocku sup do albumu 🙂
lenka teda dobry sen, muz musel byt nadseny ze bude rodit 😀
gabika tanicka kukulik ahojte 🙂
chcela som byt dlhsie, ale maly veli inak 😎

zuzla80
10. jún 2009

Babulky sľubujem zajtra isto testnem a ak bude čo, tak Havka pre teba špeciálne odfotím 😉

kuspitka
10. jún 2009

Ahojte ..
zuzli budem ti drzat velmi palce.
kukulik ako sa citis po ET???

pecka
10. jún 2009

Zuzlik jasne, ze vydrzime 😉 😉 ale kriticky den je za nami, tak urcite je to na dobrej ceste 😵 😵

Babule, vcera sa mi stala taka vec 😕 😨 , nasla som si na slipke maly hnedy fliacik 😕 😕 z coho to mohlo byt??? zeby nejaka vaginalna cievka praskla?? lebo brucho ma neboli, netlaci...sem-tam nejake pichance, ale to mam casto , Dve hodiny pred tym objavom som tam nemala nic a zrazu fliacik.... a potom tiez nic a ani dnes....som z toho trosku na nervy, ale nechcem zbytocne panikarcit........

kuspitka
10. jún 2009

pecka aj ja som tak mala isla som ku gynekologovi a on povedal co sa stalo a tak.a dal mi duphaston a to beriem.
skus zavolat gynekologovi....

pecka
10. jún 2009

Kuspitka, to si mala v ktorom tyzdni spinenie? To si mala dlhsie, alebo len jeden den???

kuspitka
10. jún 2009

to som mala len dva dno a mala som to asi 8tt.ale asi duphastan sa moze brat do 20tt.
skus zavolat lekarovi a on ti povie...

gabika24
10. jún 2009

pecka, kamoška to mala ako ty, ale aj skôr, tiež brala duphaston, bola síce aj chvíľku v nemocke, ale to vtedy, keď krvácala. skús cinknúť gynekológovi. no niekedy to môže byť... kolegyňa toto mala skoro celé tehu - sem-tam hnedý fliačik - a dnes sa na nás vyškiera malá nezbednica 😀

kukulik30
10. jún 2009

kuspitka...ahoj..nic extra necitim, asi je este aj skoro 😉 ty si kedy zacala nieco speci citit...alebo si nic extra necitila?
pecka..hadam to nebude nic zle, hlavne, ze uz mas cistu slipku,a le spomen to dr 🙂

kuspitka
10. jún 2009

kukulik ja som hned od zaciatku citila poriadne bolesti aj na druhy den po ET a bolel strasne spodok a stale som mala hore nohy

kukulik30
10. jún 2009

jaj som mala bolesti po odbere,a le dala som dajako do kopy, vela som pila, a teraz po ET je to ok, nic extra necitim, akurat brusko stale nafuknute a napnute..ved uvidime 😉

kuspitka
10. jún 2009

kukulik budem velmi ti drzat palce,by tvoj syn mao surodencov...
kedy ides na krv???

kukulik30
10. jún 2009

no a zabudla som dodat, ze prave ma trapi alergiu, tak soplim a kycham jedna radost, tak super...dufam, ze to kychanie neodozenie moje bambule 😀

kukulik30
10. jún 2009

22. 6. 🙂

kuspitka
10. jún 2009

kukulik to by nemalo byt nic....
tak to mas este daleko....

zulka29
10. jún 2009

Ahojte všetky 😉
Pecka, podľa mňa to bola len dáka cievka, ale určite to sleduj, ak už to nemáš podľa mňa je to v poriadku 😉
Zuzlinka, teším sa zajtra na poriadne // 😵
Leni, v novom roku si tehulka, to ti hovorí tvoj sen 😵 nič iné nepripúšťam 😵

pecka
10. jún 2009

babule dik.....skusim zavolat, ale asi brnknem krajkovi do heliku poobede , lebo ta moja "krasavica" gyndoska nikdy nedviha telefony, a dnes tam, ani tusim nie je, ma klinicky den. Zajtra mam poradnu, posledny krat u nej....konecne..... a hadam mi uz konecne da aj tehotensku knizku....... v 15 tt ved uz by bolo aj na case. Keby ma nahodou vyrutilo a museli ma hospitalizovat, tak lekari ani nemaju paru o tom ake mam vysledky z predchadzajucich vysetreni....lebo to ma stale ta krava 😠

kuspitka
10. jún 2009

pecka ako to,ze nemas este knizku ja uz mam davno ako heliose som bola na srdiecku a na druhy den som mala knizku.
to si ju uz mala davno poslat kade laksie

zuzla80
10. jún 2009

Peculik verím, že bude dobre, snáď to bola len akási prasknutá cievka - hlavne žiadny stres (to ti hovorí tá pravá však 🙂 ) Veď zavolaj Krajkovi - on ti určite rád odpovie.

Kuspitka dlho si sa tu neukázala - čítala som, že ste prišli o jedno mimčo, škoda, al 😔 e hlavne, že jedno bojuje aj za toho druhého. A ďakujem za držanie palcov - no uvidíme, ako to celé dopadne, snáď len veriť, že dobre.

pecka
10. jún 2009

kuspit u normalnych gynekologov to funguje tak ako si napisala, ale tato je speci krava.....od buduceho utorka uz budem u druhej gyndosky.

hava77
10. jún 2009

kuspi aj nam odislo jedno babo / chalani boli ale jednovajecni/, ale druhy drobec bojoval poriadne az som ho prenasala 🙂 .
pecka ja som to mala asi 2x v tehotenstve/ priblizne v 13 a 18tt/ a povedali ze je to normalne. samozrejme ze mne ako spravnej panikarke to normalne nepripadalo. 😝

kuspitka
10. jún 2009

zuzla hej prisli sme.teraz uz je dobre tak snazim sa byt pohode.
pecka tak to je dobre ,ze menis gymekologa aspon budes mat pokoj.
hava hej je to zlozite,ale snazim sa byt pohode kvoli malemu babu.ja by som bola rada keby sa narodilo na vianoce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre