Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
8. sep 2009

dobre ranko 😎 😎 😎
dneska nejak moc pracujem..dokonca som rano nestihla ani kona zapnut.. no chapete to??? 😀 😀

mireag - ano som to ja, mala som foto s kyticou a asi sa ku nej aj znova vratim.. ta bola taka nenapadnejsia 😀
ale som to stale ja... 😉
no ako?? kedy sa chystast na ultrazvuk ze ako rastu foliky?? 😉

mireag
8. sep 2009

nellie, peknu fotecku mas. Viem, ze toto je "anonymne," no potesi, ked vidim prijemnu tvar a viem, s kym si pisem. 😉 Idem v piatok - 12DC. Nasledujuci tyzden som prec. Trochu ma stve, ze to tak vyslo, lebo pridem o 3 UTZ a prave v tie rozhodujuce dni. 😖 No nic, buduci cyklus sa z KE nepohnem ani na krok. 😀

mireag
8. sep 2009

Inak mm je prave na spg a kazdu chvilu cakam, ze mi zavola vysledok... 😅

asshanti
8. sep 2009

mireag, drzim prsteky, aby manzelikove vysledky boli ok !!!
inak, darci som poslala ten Clostilbegyt vcera 1. triedou, tak snad jej to v pohode dojde a hlavne, ze pomozu !!! to by bolo super, keby sa mimco podarilo, by som mala na tom aj ja malu zasluhu... 😀 😀 😀
u nas sa dost ochladilo, rano je normalne kosa... 😒 😒 😒

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag na ten 12DC ti aspon povie ake su foliky.. 😉
drzim palce pri spg... 😉 verim, ze dopadne dobre... 😉 🙂 🙂 🙂

asshanti no rano je uz veru riadne zima... 😖 😖 😖 😖 ja chcem este leto.. ☹

alex
8. sep 2009

Ahojte zlatíčka moje 🙂

mireag
8. sep 2009

nellie, vysla nam normospermia, co predpokladam, ze je dobre... 😀 Hladam a googlim... 😀

alex
8. sep 2009

mireag, to je v poriadku, gratulujem 🙂

mireag
8. sep 2009

alex, diky. 🙂 Takze u mna musi (aj nemusi....) zabrat ten clostil a nastartovat vajka ako sa patri. 🙂 No, uvidime...

alex
8. sep 2009

držím palce 😉

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag to je super sprava 😉 aj moj drahy mal zaver - normospermiogram 😉
sice to bolo este minuly rok v novembri, ale verim, ze ho ma taky stale 😎 😎 😎

neboj, verim ze ti bude stacit jeden cyklus s clostilom, ako tu nasej asshanti a budes tehulka 😉 😵

nellie_
autor
8. sep 2009

alex ahojky... 😵 😵 😵

jak som sa prave dofutrovala.. sme si s kolegynou objednali na polovicu pizzu - testovali sme novu pizzerku v meste a veru mnamkova bola riadne 😎 😎 😉

mireag
8. sep 2009

nellie, tak velke oci nemam a hlavu v smutku zacnem mat az o pol roka, ked fakt nic nezaberie.
A celkom hlavu v smutku budem mat po 3. nevydarenom IVF... 😉 Neupadam do depresii, beriem to ako fakt, ze sa mam pco synd. a ze to musim riesit. 😉 Uz som si nato zvykla... 😀

Co sa tyka testovania donasok a pizz.... to uz v robote neriskujeme. Clovek zasne, co ti sem tam donesu. 🙄 A "milujem" pizze s kecupom. Faaaak kulinarske umenie.... 😀 A nellie, odkial si, ako to nie je tajomstvo...? 🙂

asshanti
8. sep 2009

nellie, aj ja dneska budem mat pizzu !!! o polhodku dojde kamoska, tak som si vymenila obed a pojdem neskor. objednala som taku dobru so sunkou, salamou, slaninkou, syrom, feferonmi, cibulou a oreganom. mnam, uz mi slinky tecu !!! 😀 😀 😀 dnes mam tie nove saticky tehotenske, ale take moderne, smrncovne, pruzkovane s velkym vystrihom, tak sa vytesujem, ake su pekne !!! este aj moj 61 rocny kolega mi povedal, ze ako dobre ze som si ich kupila, lebo su krasne ... 😀 😀 😀

alex
8. sep 2009

ass tak vidíš, dobre si nakúpila 🙂

ja som tiež už po obede, ale nestál za veľa. Mala som kuracie rezance na nejakej šťave a ryžu.

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag ja som z dalekeho zapadu 😀 😀 😀
u nas nastastie na to ze sme uplne mini mestečko tak su tu fajn pizzerky - sice donedavna boli iba 3 😀 😀 a teraz je toto stvrta,ale to je na take mesto uplne idealny počet.. 😀 😀
ale stalo sa mi ze fakt niekedy donesu iny bordel 😖 😖 😖

asshanti rano taka kosa a ty nosis vystrihy.. ze ti neni hanba 😀 😀 😀
ja moc šaty nenosievam.. ja sa v tom necitim dobre 😅 a nemam rada ked potom maju kolegovci nemiestne poznamky.. 😀

vierka
8. sep 2009

no aj ja som po obede baby a mala som na obed taaaaaaaaaaaaaaaku velku klobasu a sa mi po nej teraz stale grga 😝 😀

ja mam tiez tento tyzden nabity - dneska strazim deti segre, zajtra cvicenie s tehulkami, vo stvrtok kava a divadlo, a v piatok az nedela jarmoooooooooook 😀

mireag - super ze mate normospermiu - to by malo byt v pohode 😉 kde ste boli na spermiograme v nejakom centre???

inak ja som si uvedomila, ze manzovi behol pol roka dopadol vzdy inak spermiogram 😀

mireag
8. sep 2009

vierka, nie v centre, ale normalne v ambulancii u urologa. Ked som objednavala mm, tak mi povedal, ze si "to" ma doniest vo flasticke od liekov...Tak som ju dnes rano este vyvarala... 😀
Ale som rada, ze to mohol zriesit doma. Lebo mozno v "odberovej" miestnosti by bol vystresovany a aj vysledok by bol mozno iny... Kto vie... 🙂

nellie_
autor
8. sep 2009

vieri dobre vyzivny obed 😀 😀 😀
mnam ale klobasku to aj ja mozem 😀 😀 😀
aspon nemas cas sa nudit, ked si taka vytazena... 😉

ja dnes idem zbierat zemiaky 🙄 🙄 🙄 nenavidim to, fakt uplne od decka mam k tomu odpor... 😀
a keby viete kolko toho je - svokra ma 2 velikanske role.. 🙄 🙄

mireag
8. sep 2009

nellie, fuuuha. Ja som to tiez z duse nenavidela. 😠 Nastastie nasi upustili od pestovania cohokolvek...
A co nepovies svokre, ze je uz rok 2009 a zemiaky sa daju kupit...? Ci zjedia 2 role...?

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag a to nie je vsetko.. oni maju 2 role tu u nas v dedine a este v martine (co je od nas cca 100 km) nejaky svokrov kamos - svokrovi vzdy posadi a ohrnie zemiaky.. a my si ich tam musime prist pozbierat.. a tam to je vzdy na nejakych cca 50 vriec.. a tam ze mame ist v sobotu.. no ani ma nehne.. uz dnes viem ze v sobotu ma bude straaaaaaasne prehanat 😀 😀

to vies ako dedinsky ludia.. strasne.. 🙄 🙄 🙄 ja by som si ich radsej kupila tie debilne zemiaky... 🙄

asshanti
8. sep 2009

vierka, jarmok v Trnave ? ten byva dobry vsak ? ale najviac sa mi paci ten pred vianocnymi sviatkami, ked je namestie krasne vyzdobene, vonia medovina, super !!!

nellie, som autom, tak mi neni zimka... 😵 😵 😵 a kolegov mam iba dvoch, toho stareho a druhy je taky svätuskar, ze v pohode... a 9 bab kolegyn, kde najmladsia je odo mna starsia o 12 rokov... 😀 😀 😀

mireag
8. sep 2009

nellie, z MT pochadza mm. Ale k zvysku mi akosi dosli napady na komentar... 😀

asshanti, chcem sa ta opytat. Ty si po clostile brala duph alebo nic..? 🙂

nellie_
autor
8. sep 2009

asshanti este ze tak.. 😉

mireag to sa ani neda komentovat 😀 😀 😀

ja som bravala utrogestan po clostile...ale treba dava bacha aj pri utrogestane aj duphastone, ak sa nasadia skôr ako prebehne ovu, tak ju potlacia a ovu nenastane.. iba sa umelo zvysi progesteron a zabezpeci to, ze po vysadeni dojde MS - bez rozdielu, ci ovu bola alebo nie...
preto je dobre vediet podla uzv ze ovulacia prebehla alebo merat BT a potom az nasadit utrog. prip. duphaston. to aj moja doktorka tak uzasne urobila, ze mi kazala brat duphaston od 15DC a pritom ja mavam ovu az na 17DC 🙄 🙄

asshanti
8. sep 2009

mireag, my sme sa o babatko snazili normalne asi tak pol roka, potom mi lekar predpisal Clostilbegyt, od 5. dna cyklu som brala 5 dni po jednu tabletku a vravel, ze pockame, ci menzes dostanem alebo nie. vtedy som sa akurat zaregistrovala sem do tejto temy a ked mi uz 2 tyzdne menzes meskal (hoci uz mi meskal aj 23 dni a nic...), baby stadialto, hlavne nellie, alex a anjelinka, katika a vierka ma presviedcali aby som si urobila test. ja som nechcela, lebo predtym mi asi 3 krat vzdy vysiel negativny, tak som sa nechcela dopredu tesit... ale potom som si ho urobila a bol pozitivny a na druhy den mi doktor potvrdil, ze som uz v 6. tyzdni !!! 😵 😵 😵 takze ja som nebrala nic a neviem ci zabral ten clostil alebo to jednoducho uz malo prist... 😵 😵 😵

mireag
8. sep 2009

nellie, tak pozri ako beru baby duhp. To som si vypisala. Vsetky na upravu cyklu... 😖
21-25dc
14-23
14-25
15-25

Ja mam brat od 11DC-25DC, no uuuurciiiiteeee si ho neslahnem. Mne sa paci ta prva varianta. 21-25dc. Co na to hovorite? Ja uz som dr. povedala, ze ci je nute od 11dc a povedal, ze hej. No tudle... 😠

assahanti, no tak je fakt pecka. 😀

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag... to ti ho fakt nasadila od 11DC??? ved tak ho berie moja segra ktora to ma na upravu cyklu, aby mala pravidelny 28-dnovy....a nie on ti ho svihne spolu s clostilom tak?? to je totaaaaaaalne na hlavu....ale fakt 😠

ja by som merala BT a vzdy som si ho dala po prebehnutej ovu a do 25DC...neviem, ci 21-25 zasa nie je malo... ake mavas bezne cykly???? mavas pravidelny??

mireag
8. sep 2009

nellie, tak prvy cyklus som brala 11-25 presne na upravu cyklu a tento uz mam od 9dc clostil a od 11dc mam zacat brat duph.
A to chcel este pockat s clostilom, ze az od dalsieho cyklu. Ze pockame, co bude teraz. Akoze...sorry 🙄

Ta baba presne pisala, ze sa pytala dr, ci to nie je kratko. On povedal, ze to staci, ze je to dostatocna doba na uhniezdenie... Patrala som v teme skusenosti s duph... Tak neviem.
Myslis, ze 19,20dc - 25dc by mohol byt ok? ty si nasadzovala 18dc? Cely buduci tyzden som prec. Nebudem merat... 😖

nellie_
autor
8. sep 2009

mierag divny postup doktora... 😅
mne sa pozdava to davkovanie 19,20-25DC, to uz budes po ovu a isto tym nic nepokazis 😉

mireag
8. sep 2009

Nellie a predosly cyklus s duph bol 28 dnovy. Tie pred tym bez nicoho boli s 1-2 tyzdnovym meskanim...
Ja mam pco... 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre