Liečili ste sa Clostylbegytom? Čo ďalej?

nellie_
5. jan 2009

zakladám túto tému pre nás, ktoré sme sa liečili Clostylbegytom a nezabral nám a tak uz nepatríme do témy - Liečba Clostylbelgytom....
Zatiaľ tu žiadna takáto tema nie je... tak vás tu všetky vítam... 😉

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag aha, pri PCO je to take neurcite....tam je ozaj najlepsie meriat.. aby si si bola na istom...
no tak teraz vyskusaj 20-25 DC, skôr si ho isto nedavaj... 😉
a buduci cyklus uz budes meriat a tam budes presne vediet, kedy si ho mas nasadit 🙂

mireag
8. sep 2009

nellie, ved prave... 😖 Videla si, ze shaarke prisla ovu na 38dc... 😅 Pekne tri mesiace budem jest oboje a potom vysadim vsetko a uvidime. 😉
A preco este vlastne nie si tehu..? 😅 😉 Neviem, ci sa dobre pamatam, ale tvoj drahy je casto prec, nie..? A co teraz beries?

nellie_
autor
8. sep 2009

mireag mne prisla ovu minuly cyklus tiez na 31DC 😀 😀 😀
no teraz uz neberiem nic, konecne mam nastartovany cyklus aj bez liekov... ale tento rok sme sa len 3x strafili do ovu... 😒
mozno bude aj niekde inde problem, ale ja to pripisujem hlavne tomu ze sme malo spolu.... ☹

a clostil mi vôbec nezabral.. teda na to aby som otehotnela.... 😅 ale to viac-menej nikomu tu z tejto temy.. teda okr. asshanti 😀 😀 ale na nastartovanie ovu bol dobry 🙂

mireag
8. sep 2009

nellie, ved ja ani neratam s tym, ze budem hned tehu. Ja najprv ocakavam ovu a aj to som dost skepticka, ze bez injekcie mi aj tak vajka neprasknu... 😖
Takze tebe chyba fakt uz len malo... mat doma muzicka. 😉

asshanti
8. sep 2009

pekne sa dnes rozbehla debata, lebo vcera a dnes doobedu to tu nejako stagnovalo... 🙂 🙂 🙂
este pracujete ??? ja cakam kedy zavola kamoska, dufam, ze stihla skorsi bus a ze aspon pred stvrtou vypadnem... 😵 😵 😵

mireag
8. sep 2009

Ja koncim o 16.00 a idem sa stretnut s babou z vedlajsej temy. Da mi pregnyl. Tak uvidime, ci ho bude treba pouzit. Snad nie. 😉

asshanti
8. sep 2009

mne uz zavolala kamoska, o 16:10 ju idem vyzdvihnut, tak ideme na nejake kaficko alebo cajicek a zakusok... tak pekny den vsetkym, pa. 😉 😉 😉

nellie_
autor
9. sep 2009

dobre ranko.... 🙂

vierka
9. sep 2009

dobre ranko baby 😀

no este ku vcerajsej debate - treba brat ten clostil tak, ze on je len na rast folikulov, nezaruci ze aj ked to vajko mate zrele, ze hned otehotniete... lieky su len na to, aby sa v tom tele nieco dialo, ale samotne otehu je vazne len a len na "niekom" inom 😀
ja som brala len clostil, nebrala som ani duphaston, ani utrogestan... a clostil som brala aj cez to vsetko, ze mi foliky rastli a mavala som ovu... doki mi nasadil utrogestan prvy krat az po tom ako som zostala tehu - to som ho brala od 6 tt do 12 tt 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

uz som bola v soku, ze kde si vieri 😉

inak vcerajsie zbieranie zemiakov ani moc nebolelo.. 😀 😀 kym sme tam so svagrinou dosli, tak akurat nam zostalo pol radu vyzbierat, takze sme tam boli cca 20 minut 😀 😀 😀
dobra zberačka 😀 😀

vierka
9. sep 2009

nelie - no ved ja som tu ako vzdy - aspon rano... potom cez den je to uz trochu horsie teraz s novou kolegynou 😀
no ze ty si aka zberacka??? si mohla aj nam nazbierat... 😉

ja som vcera stazila sestre deti, lebo bola v skolke na rodicku a poviem vam, nebyt tehotna, tak si to dieta velice rychlo rozmyslim 😅 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

vieri no ja viem co to je s tymi detmi.. 😀 😀
minule som zostala sama u svokry na dvore s nasimi krsnatami - 6 rocne dvojicky chalani... 😀 😀
a odvtedy svokre sliepky neznasaju vajcia 😀 😀
lebo tie dve šelmy sliepkam cez plot otčali strapnce s ribezlami a ked sliepka vytrcila hlavu cez plot tak jej tasli palicou po hlave, ze tie chudery nevedeli trafit potom z tej diery v plote spät.. 😀 😀 😀
takze ich uplne zmagorili 😀 😀 😀

asshanti
9. sep 2009

dobre ranko,

nellik, Ty mas teda podarene krstniatka, ze selmy ... 😀 😀 😀 😀 😀 ja sa tesim, ze sa tohtorocnemu zberu zemiakov vyhnem... 😀 😀 😀 ale aspon im nieco skusim navarit...
vieri, fakt dobre ze si uz tehotna... 😵 😵 😵 to my sme minule boli v jednom nakupnom centre na kave a teraz dosli rodicia a asi 3 rocnym syncekom a ten otca tahal niekde inde a reval tak ako keby ho nozom rezali a zaprel sa do zeme a tahal otca na opacnu stranu... no scena jak oci... 😀 😀 😀 tak len vravim drahemu, ze vidis co nas caka...??? 😀 😀 😀 😝 😝 😝
ja som vcera dobre pokecala s kamoskou, domov som dosla okolo pol osmej, dala som si kapucinko, kolu a sladke gofry so slahackou, ananasom a mandarinkami, na to som uz dlho mala chut... 😵 😵 😵 a dnes poobede s dalsimi dvoma kamoskami... 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

asshanti mnam ze gofryyy 😵 😵 😵 😵
to som nejedla 100 rokov... mnam... u nas to ani nerobia tu v meste... ☹

no take tie protivne decka to veru stretavam velmi casto 😅 ako sa o zem otrieskavaju...a matky upotene pri nich a cervene od hanby ako kazdy na nich pozera 😀 😀 😀 no hold teraz su vsetky deticky rozmaznavane, a tak to potom vypada 😀 😀 viem ze ani ja sa tomu raz nevyhnem 😀 😀

asshanti
9. sep 2009

ani ja som gofry nejedla uz straaaaaaasne davno, preto som mala hroznu chut !!! 😵 😵 😵

s tymi detmi je to fakt sila, jaki mali nervaci... to moj drahy hovori, ze budu mat francuzsku vychovu... 😝 😝 😝 ta aj ich dopredu trochu lutujem, ale uvidime co potom, ked to uz bude naostro... vraj, ze budu mat vsetko, ale budu musiet aj posluchat. a moja mama minule zahlasila, ze im dovoli vsetko, co my im zakazeme... 😀 😀 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

babenky takze mam to potvrdene 25.9. ideme na ten vikendovy pobyt do Vysokych Tatier.. do 4 **** hviezdickoveho hotela.. ked som si na nete pozrela tie apartmany.. tak to tam je totalne vhodne na vyrobu deti 😀 😀 😀 😀 budem akurat 25DC, to uz verim, ze budem po ovu.. ale keby nie kludne by mohla byt akurat vtedy... 😀 😀 😀
velmi sa tesim, lebo sami dvaja sme este s drahym nikde neboli... 😵 😵 😵
a nikdy sme nic nevyhrali, tak aspon raz zistim aky je to pocit cerpat si vyhru 😀 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

u nas sa tomu hovori anglicka vychova 😅
francuzska je aka asshanti???

asshanti
9. sep 2009

ze vraj prisna, tak to hovori moj drahy... 😀 😀 😀

nellik, sa velmi tesim, ze si to krasne uzijete !!! hanbim sa, ale ja som v Tatrach nikdy nebola... neznasam lyzovanie, ale uz sa tam niekedy vyberiem, aspon na nejaku turu... a keby sa vam podarilo babatko, tak to by teda bola pecka !!! budem na vas mysliet a silno drzt prsty !!! 😵 😵 😵

nellie_
autor
9. sep 2009

assh co si to za slovenku, ze si nebola v tatrach 😀 😀 😀
tam je krasne... aj ked aj ja otvorene priznavam, ze som skôr "morsky" typ.. a lyzovacky tiez nemusim... 😅
ale na tento vikendik sa tesim.. 😵 😵 😵

a u nas sa tej prisnej vychove hovori anglicka... 😀 😀 😀 sranda, kazdy to ma inak 😀

anjelinka
9. sep 2009

ahojte dievcence,

my mame strasne vela roboty, neda sa tu ani dychat, proste katastrofa 😒 . akurat idem na obed, cakam na sefku, tak reku, sikovne pozriem co noveho.
Dnes beriem aj robotu domov, budem to do rana davat dokopy...

krasne si vas pozdravujem, zelam krasny dnik, dufam, ze to uz utichne a budem tu castejsie 😉 😉

vierka
9. sep 2009

no ja by som francuzskej vychove hovorila asi sexualnej 😀 😀 😀

nelie - chudato sliepky 😀 😀 😀
tak to je super, takze mate ten vikendik potvrdeni a vobec nevadi ked bude po ovulke, mozno teplota bude blbo ukazovat a budes prave taku peknu ovulku mat 😀 alebo to bude poovulkove dieta 😀
a ked mas chut na gofry, tak pridi tento vikend je v TT jarmok - ja to budem jest priam na mraky 😀 😀 😀

ass - no ja radsej na cudzie deti nepozeram, lebo by som sa vlastneho asi nikdy nedozila 😀

anjelinka - ty mas tak vela roboty??? tak to nemas bohvie co ked si ju este budes aj domov niest 😔

ja som sa prave dozvedela ze o tri tyzdne na jednej nasej podnikovej akcii budem vyhlasena za vzorneho pracovnika 😀 a dostanem aj kvety a mozno nejake korunky 😀

asshanti
9. sep 2009

vierka, super !!! Ty si taky pracant...??? blahozelam !!!

nellie, aj ja som vyslovene morsky typ. raz ma mangel presvedcil na lyze, ale so mnou parkrat seklo, tak som sa na to vykaslala a isla radsej na caj... 😉 😉 😉

anjelinka, tak dufam, ze vsetko pekne porobis a budes sa nam moct viacej venovat... 😵 😵 😵

a kde su nasa alex a katika ??? 😉 😉 😉

vierka
9. sep 2009

ass - ved uz tu robim 11 rokov, tak co to som tu hadam aj spravila 😀 😀 😀

asshanti
9. sep 2009

super !!! a co vlastne robis, ak smiem vediet ??? 😉 😉 😉

vierka
9. sep 2009

ja som archivarka 😀

nellie_
autor
9. sep 2009

No vieri, u vas si ako vazia zamestnancov 😉 supeeeer... 😉 😉 😉
to dobre padne ked vedia ocenit tvoju pracu 😉

ja tu tiez robim uz 6 rokov.. sila.. 😀 😀 😀 ale nejdu ma uplacat ani kvetmi ani prasulami 😀 😀

vierka
9. sep 2009

nelie - to su svine kapitalistickeeeee!!!! 😀

jeden aktualny inzerat:
"Vymenim lisky na koncert Michaela Jacksona za letenky od Sky Europe" 😀 😀 😀

alex
9. sep 2009

Ahojte, tak tu som. Dnes som nejako nestíhala koníkovať. Vždy keď som chcela napísať, tak trebalo niečo urobiť...
Nellie uži si víkend v Tatrách, juj, hneď by som išla.
Ja mám rada lyžovanie, aj keď len túto zimu som začala tak normálne. Ešte mi to síce nejde úplne dobre, ale zlezem kopec ak nie je veľmi strmý a aj ma to dosť baví. Už sa teším, ako aj s drobcom budeme chodiť na lyže.

vierka
10. sep 2009

dobre ranko baby... 😀

vcera ste uz ani nepisali a dnes som prva... fuuuuha 😀 😵

asshanti
10. sep 2009

ahoj vierka, dnes to nejako stagnuje... co ste vcera dlho pozerali ten bombovy futbalovy zapas ??? 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre