Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
29. sep 2009

Neli doobeda čakala na primára, ktorý jej mal robiť UTZ, tak neviem, ale sľúbila som jej, že večer zavolám.

orsulka
autor
29. sep 2009

adu...tak dakujem.....

oni ju stale asi budu pozerať, či niekde niečo nezbadaju......predovsetkým aby vylučili nejake mimomaternicove.....ale ja verim, že bobulka bude zachytena tam kde ma byyt......

vsak...ADULIK?????? 😉

orsulka
autor
29. sep 2009

lax.......dve kilá??????? no to nemyslíš vážne...tusím by si mala menej papať!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

hahaha...ja priberiem dve kila len tak.......pchchchchchchc.........a ona počas tehu...... 😠 😠 😠

😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. sep 2009

lax...no to moje žehlenie...vždy si vravim, že si to nenechám z piatich prani...ale trt dodržim.....
ja musim žehlit, lebo polovička vlači do prace kosele a podobne.....a to sa neda len tak po oprati nahodit na seba......hoci sa to snažim zavesiť najkrajsie ako viem....🙂))))

to teda naozaj co nemusim to nežehlim....... ale ja ked už sa odhodlam, tak mna to potom bavi.....len najťažsie začat .....

adulik76
29. sep 2009

orsul, tak dojdi dnes ku nám, mám takú peknú kôpku na žehlenie 😀

orsulka
autor
29. sep 2009

adu...na dnes už mám niečo dohodnute...nebude stačiť zajtra???????? 😉 😉

orsulka
autor
29. sep 2009

inak mne vcera zas ten ethynilestradiol...za doplatok 16,50 Evri......
teda ten co vždy.......

ktovie podla coho to vyberaju, že komu do daju.......
kamoska dostala estrimax, na ktorý doplacala 3 Evri......
a vraj je to to iste....
pchchchchchhhhhhhhhhhhhhh

adulik76
29. sep 2009

ja som dostala estrofem za ktorý som doplácala 6 evri

s tým žehlením, keď už inak nedáš, tak počkám ten jeden deň navyše 😀

ivkaj
29. sep 2009

Uuááá, doufám, že Nelia má v TV lepší program. Vždyť u toho se nedá ani žehlit :-P

Adu, jestli si budeš večer ještě volat s Neli, tak ji moc pozdravuj. Já ji zase zítra písnu SMS, ať jí tu naši pozornost pěkně dávkujeme 😎

adulik76
29. sep 2009

ok, budem pozdravovať

orsulka
autor
29. sep 2009

adulik..dnes aj za mna....vecer jej urcite nebudem volat, lebo nebudem dioma...tak ja jej cinknem zajtra....

dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 🙂)))))

Ivi......ja mam sice tiež popri žehleni pustene TV, ale poriadne ani nesledujem co tam je 🙂)))))

sisidani
29. sep 2009

Ahojky sem se teď trošku naštvala, psala jsem příspěvek a nahlásilo mi to chybu 😠 .
Adu,Oršul, Siner díky za vaše hlasy, však my vám to taky oplatíme až budete mít své ratolesti a věřte že to bude co nevidět, držíme vám s Eliškou pěstičky 😉 .Pozdravujte moc Nel a že na ni myslím.
Ivkaj pošly mi to prádlo, čekám já totiž žehlím každý den večer tak ti ho potom pošlu 😉 .
Jej musím vám napsát Eli dělá pěkně pacipaci roztáhlýma ručičkama, dřív to totiž pleskala pěstičkama a směje se pořád.

adulik76
30. sep 2009

dobré ránko, neli som pozdravovala, dúfam, že to všetko dobre dopadne

orsulka
autor
30. sep 2009

dobre rano......

adu, tak ty si tajnostkár........ved co bolo????? robili jej to sono???????? alebo co ???????

sisidani........mala sa stale usmieva, skoro na každej fotečke...no vyzerá to tak, že má super detstvo 😉 😉 🙂
s tymi sprispevkami to včera blbo....mne to tiež nechcelo pridavať prispevky...stalo sa mi to aj zo 3x......

orsulka
autor
30. sep 2009

no...ADULIK????????? tak ja čakám...čakám..... 😀 😀 😀

adulik76
30. sep 2009

moja, teraz som len prišla, bola som u dr. na bežnej kontrole. Info zo včera: k večeru jej trocha ustávalo krvácanie, furt je to len čistá krv, žiadna sliznica, čo je dobré. Zajtra budú výsledky HCG, čo jej brali včera. A zatiaľ na sone nič nie je vidno. Možno aj kvôli tej krvi, to napadlo mňa. Ale stále dúfam, že to bude dobré.

orsulka
autor
30. sep 2009

adulik......tak dikes....
a ty vsetko OK??????? ako inak prebehla mrcha??? už normalne?????

adulik76
30. sep 2009

mrcha bola už len 7 dní ... jupííííí, teším sa na KET a zároveň sa aj bojím. Ale hrozne si želám, aby to vyšlo

orsulka
autor
30. sep 2009

adulik...............chápem.....ani nevieš ako ťa chápem s tymi pocitmi 😀 😀 😀

ja si hlavne želám, aby sa mrazačik prebral v poriadku a aby to vsetko prežil.........

adulik76
30. sep 2009

no, to je aj moje zbožné želanie

orsulka
autor
30. sep 2009

..... 😝 😝 😝 takato situácia u nas vo firme..................

od zajtra asi vsetci na neplatenom volne........

nie je na vyplaty......... a pokial nas najvacsi dlznik, ktorý je momentálne v konkurze nezaplatí aspon...aspon aspon, na tie zakladne veci.....sme v prdeli............................

a okrem toho je tu clovek, ktorý este stale nechápe asi absolutne nič...vytáča ma do nepríčetnosti!!!!!!!!!!!!!!!
a on je to riaditel......... 😠

adulik76
30. sep 2009

tak to ti teda nezávidím, fakt blbá situácia.

orsulka
autor
30. sep 2009

hlavu mi ide rozdrapit.......

ale už pijem mineralku...... dnes som , a to sa priznám dobrovolne, fakt zanedbala pitný režim.....

a Ivkaj asi dllllho žehlila, ked este nenapisala riadoček......

adulik76
30. sep 2009

ja som tiež včera žehlila,

nešla náhodou ivkaj na ten pohreb? Mám pocit, že čakali na nich 😔

orsulka
autor
30. sep 2009

adu......ano čakali na nich....... ale tak urcite až niekedy poobede,a le pripravy sutiež doležite....a o je taka smutna udalost, tak sa potom necudujem, že nenakukla.......

adulik76
30. sep 2009

ale dnes tu kukáme len my dve, nezdá sa ti?

bambibam
30. sep 2009

adu nekukáte aj ja kukám čo nové

orsulka
autor
30. sep 2009

adu.....už od rána sa mi zda.......ale bola som radsej ticho 😀 😀 😀 😀

bambibam.......... tak len kukaj a kukaj.... 😉

gonal
30. sep 2009

ahojte,, potrebuje niekto GONAL f?? mame 2 ks..

labutienka
30. sep 2009

ahojte babule 🙂
dlhšie som na koníkovi nebola a dobre mi to padlo 😉
vidím orsul, že máš zajtra veľký deň, tak ti mooooc mooooc moooc držím všetky palce 😉

ja práve mrchujem, madam prišla včera a tak sa aj teším, že moje telo je o.k. a funguje mi to tam tak ako má 😀
čo sa týka psychiky, som na tom ooooveľa oveľa lepšie, takmer na normále 😉 na ďalší pokus sa vychystám najskôr v marci a potom to vyjde, to mi verte 😉 🙂

tak sa majte kočendy, užívajte si život, a ja sa príležitostne ohlásim 😉

papa 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre