Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. jan 2010

v podstate to už naši vedia, len nevedia dnešnú horúcu novinku 🙂

orsulka
autor
15. jan 2010

adu....budu nadšení ako aj my tu vsetci..... 😵 😵 😵

adulik76
15. jan 2010

pravdepodobne už pôjdeš čochvíľa domkov, tak pozdravujem ferka a prajem pekný víkendík 🙂

noemarta
15. jan 2010

Ahojte baby,
strasne strasne sa tesim Adulik, moooooooooooooooc gratulujem, vitaj medzi nami tehoskami, hi hi
som hovorila, ze tento rok bude plodny, takze babyyyy, do tohoooooo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
super sprava na vikend.
ja som sa zas dnes a vcera jedovala v robote, aj som si nadavala potom doma, ze chudak krpec maly.... duuuufam ze uz pondelok bude normalny.
paaaaaaaaaaaa a pekny vikend.

lilienka13
15. jan 2010

adulik: zo srdca ti gratulujem ... tak sa obidvaja drzte 😵 a spinkaj kolko vladzes, kym este mozes 😉 😀 😀

ostatne babule zdravim a prajem vsetkym najma PLODNY ROK ... 🙂

adulik76
15. jan 2010

vitaj, lili, že sa aj ukážeš 🙂

noe, ďakujjeeeeeeeeeeeeeeeeem

laxity
15. jan 2010

adu...gratuľujeeeeeem móóóóc....sa veľmi teším s vami 😀, som rada, že pribudla ďalšia tehu, viem, že by si to priala každá jedna, ale niekedy to nie je také jednoduché, treba si toho veľa odtrpieť, ale ja verím, že raz to na každú jednu príde...baby uvidíte to 😀

a my sa máme v pohodičke, perieme, sušíme, žehlíme, perieme, sušíme, žehlíme...nohy mám večer jak dva balvany 😀 a ešte mi drahý odchádza na víkend preč...no si to tu môžem užiť celý vikend 😒

noe...psík čo?

pekný víkend prajem všetkým

adulik76
16. jan 2010

dobré ránko, víkenďáčky

díky, lax, včera ssme boli s maťom hrozne šťastní 🙂

ivkaj
16. jan 2010

Čaute;o)

Adu, tak především obrovská gratulace!!! Pořádně si to užívej, dávej na vás pozor a Maťo ať vás opatruje 😉
Takže aspoň pro někoho byl pátek šťastný.

U mě to nakonec dopadlo tak, že končím na konci února (po vzájemné dohodě). Ale to co tomu předcházelo bylo docela maso. V pondělí jsem seděla se šéfkou a vypadalo to,že chápe mou situaci (běhání po doktorech, pokusy o mimino, únava a tak). Říkala mi, že když bdue moct, tak mi ráda pomůže (jako že třeba zkrácený úvazek v rámci skupiny našich společností a tak). Mám si vše do pátku rozmyslet a uvidíme. No prostě med kolem huby.
Ve Čt jsem šla k té čínské doktorce a to už se jí nelíbilo, že jsem to řekla jen kolegyním a jí ne. V pátek jsem jí tedy hodinu před odchodem na tahání stehů řekla, že jdu zase k lékaři. No a odpoledne už to bylo.
Dostala jsem písemné napomenutí za neplnění pracovních úkolů a svévolné opuštění pracoviště. Koukala jsem na ten papír jako puk. Až po tom všem se mě šéfka ptala, jak jsem se rozhodla a strašně se divila, když jsem jí řekla, že jsem rozhodnutá odejít. Prý čekala, že budu bojovat a bla bla bla. Nevím, ale i kdybych byla odhodlaná tam zůstat, tak po tom co mi v pátek předvedla bych tam nebyla.
A za pár hodin už za mě měla náhradu, takže od pondělí zaučuji svůj nový nástup. Jestli to půjde dobře, tak mám dokonce slíbené dva platy jako "odstupné". Podmínkou je, že nástup bude zaučen a agenda předána. Moc s tím ale nepočítám, po tom všem co šéfka předvedla. Ale jsem ráda, že můžu aspoň skončit už ke konci února.
Takže teď si od nějakého "snažení" asi dáme na chvilku oraz,budu si hledat nějakou práci s pohodovým šéfem a doufám,věřím, že už tahle změna mi pomůže k lepšímu.

Takže konec elaborátu na téma, jak jedna snažilka přišla o místo.

adulik76
16. jan 2010

maťo hovorí, že je to riadny šikan, mám ťa pozdraviť a je rád, že si teda konečne odtiaľ vypadla. Maťo ešte dodal, že jeho by tvoja šéfka vyhodila omnoho skôr, lebo by jej zmaľoval ciferník. Neskutočne, na akú kravu si natrafila. Ale hádam už teraz pôjde všetko k lepšiemu a podarí sa vám aj bábätko.

Tak držíme ti moc palce, nech máš pri výbere práce šťastnejšiu ruku ako doteraz.

nelia
16. jan 2010

Lili, aj Teba to vidieť?? Aj Tebe plodný rok!!! 😉
Noe, ty sa veru v robote nejeduj a dávaj na vás bacha... tých, čo Ťa vytáčajú, odignoruj. Viem, že to nie je ľahké, ale mysli na maličké a potom to pôjde...
Ivka, tak tá ženská je fakt krava.. iný výraz sa použiť nedá. Aj je dobré, že u nej končíš, lebo to by nikam neviedlo.. Dúfam, že si skoro nájdeš niečo oveľa lepšie. Aká je vlastne u vás teraz situácia na trhu práce???
Ja som mala takú "pohyblivú" sobotu... auto sme odložili do garáže a išli sme k rodičom pešo... bývajú 3km od nás... tak sme mali super prechádzku.. bude sa mi dobre hajať 🙂

adulik76
17. jan 2010

neli, nie hajať, ale ťuťu muťu robiť 😀

nelia
18. jan 2010

Dobré ránko a pekný začiatok týždňa 😉

orsulka
autor
18. jan 2010

dobre ranko babulky.......

Lili....ahoj dievčatko....nech s atebe splnia sny v tomto roku...🙂))))
Ivka....niet čo dodať k tamtej, čo sa tvari ako boh vo Vasej firme....nechápem ludi, ktorí na jednej strane su ako med, a o par hodin su uplne na opačnej strane....!!!!! takym sa u nas hovori "bez chrbtovej kosti".... ale každy koniec je začiatok niečoho noveho a Vam prajem aby to bol ten najspravnejsi začiatok!!!!! aj to, aby si fakt nasla miesto, kde budeš mat vsetko co potrebujes🙂))) a hlavne fakt ineho sefa alebo sefku......PS.radsej si vyber sefa ....hahahahaha.....teda ak to pojde 🙂))) ale ty si šikulka a miesto si myslim, že nájdeš rýchlo....

my sme v piatok a v sobotu doškrabavali izbu, už je to hotove, v kuse som prala a žehlila...potom bol v sobotu večer ten ples, decka odtancovali uplne skvelo, a aj sa to pacilo, tak som mala z nich radosť 🙂)) potom sme sli von a vypila som dva poldeci hrusky a tak ma rozbolela hlava !!!!!! hrozne už ani pit mi nechuti!!! 😀 😀 😀 v nedelu rano ma stale bolela, tak prisla na rad tabletka......a dostala som este k tomu v sobotu mrchu.....
tak vikend jak vinko!!!! 🙂))))))) ale pár pozitiv by sa urcite naslo .-))))))

nelia
18. jan 2010

Ahoj Orsul 🙂 🙂
Ja som to mala v sobotu naopak... zobudila som sa s takou tupou bolesťou hlavy... aj večer ešte bolela, tak som si dala červené vínko a zabralo... hlava prestala bolieť 😅
Tú Tvoju škaredú mrchu by sme už mali nejako odbosorovať... ale ako??? 😕 😕
Ja už neberiem tú antikoncepciu a od včera ma bolia vaječníky... teraz budem cítiť asi všetko intenzívnejšie, či čo...

orsulka
autor
18. jan 2010

neli.........fuuuuuuuuuuha, tak to je dobre, ked ti na hlavu zaberie cervene vinko.....ja pocitam keby som dala este jednu hrusku, tak mne exploduje!!!!! a tak dávno ma hlava nebolela....no nesadla mi..... 😝 😝
ja neviem ci by si mala citiť vsetko intenzivnejsie lne preto, že neberies antikoncepciu.....v tom sa moc nevyznam....ono ti to asi fakt poupravovalo cyklus.....a tutumutu....pohoda??????? možno ste už aj zapracovali .-))))))) 😀

adulik76
18. jan 2010

dobré ránko, už som vstala, síce neviem, na ako dlho, ale zatiaľ som tu.

Veru, neli, teraz len ťuťu muťu fuuuuurt 😀

nelia
18. jan 2010

No včera niečo bolooooooooooooo 😝 ... extra veľkú šancu tomu nedávam.. ale však my zapracujeme 😀 😀
Vieš, keď som brala tabletky, vajíčka nedozrievali, preto ani bruško nebolelo.. a keďže to bolo tie 3 mesiace "zablokované", možno to teraz budem viac cítiť... alebo možno aj preto, lebo som si od tých pocitov (ovulka a pod.) odvykla 🤐 .. ale nevadí, len nech bolí.. hlavne, aby ovulka nabehla.
Nech je už víkend... v sobotu ideme z firmy lyžovať na Semmering do Rakúska a ešte som tam nebola... tak sa teším 😵 😵 😵 .. a minulý rok sme sa vôbec nikde neboli lyžovať.

noemarta
18. jan 2010

dobre ranko,
hruuuza, v bratislave napadal a este aj pada sneh a a a a je tu z kazdeho smeru pohroma, vsade sa stoji v kolonach, dve tri hodiny. este ze robim o jednu dedinu dalej.
my sme mali tiez v pohode vikend, akurat, ze nasho psa nie je.... ☹ ☹ uz nedufame ze sa vrati... a v sobotu to tak dolahlo na mojho muza, ze sa s nim nedalo....

orsulka
autor
18. jan 2010

neli......no mne ked sa to vysvetli, tak pochopi, 😀 😀 😀 joooooooooooooj...to bude super lyžovačka!!!!!
Ferko ide zajtra do Jasnej na cely den.....dnes musime ist kupit okuliare!!!! lebo nema ...

nelia
18. jan 2010

Noe, je mi ľúto vášho havina... a koľko mal vlastne rokov?
Ja mám detské lyžiarske okuliare, lebo dospelácke mi boli všetky veľké ... xi xi xi.. no Ferko sa teda má... že pozdravujem a nech dáva na seba bacha... a ty nelyžuješ?

noemarta
18. jan 2010

mal 5 rokov.
no my sme boli na lyzovacke po vianociach v zuberci, nebolo sice vela snehu, ale dalo sa. hm... a ja som tento krat nelyzovala. cukalo ma, ale zodpovednost buducej mamicky nepustila. hi hi
boooze aj u vas tak straaaasne krasne snezi, nemohlo to byt cez vikend, teraz ked sme zavrety v kancelariach tak snezi a snezi...

orsulka
autor
18. jan 2010

noe..................... 😔 😔 😔 tao je škoda, že sa nvrátil ani nenašiel....ani neviem čo napisat.......
a podarilo sa ti vybavit tu inu pracovnu dobu???? alebo sa ti zdravotne už polepšilo?????

neli......Ferka pozdravim......ja lyťujem veeeeeeeeeelmi amatersky....veeeeeeelmi...vcera mi vravel, že ma vezme so sebou ale ja ani nechcem.....ide len s kamosom, tak nech si polyžuje.....ved ja s nim zas niekedy vybehnem len tutok do Valce alebo na Martinky atam sa budem "šúchať" 😀 😀

aj u nas do rana snežilo, tak je konečne vsetko bielučke...uvidime do kedy....

Adulik????? ak abola navsteva u rodicov?????, ako to vseeetko dopadlo?????? 🙂

adulik76
18. jan 2010

všetko ok, mama bola celá šťastná kvôli srdiečku

ivkaj
18. jan 2010

Čaute, na chvilku koukám, něž budu mít zase moc práce.

Noe, ještě mě padlo, že jsem kdysi četla, že se má na poslední místo kde jste pejska viděli položit kus hadru, co voní po vás a chodit se tam dívat, jestli je psík nenajde.

Mějte se všechny zatím krásně ;o)

orsulka
autor
18. jan 2010

ivkaj.....ahoj kočenka.....tak sa drž do konca toho Unora!!!!§ .-))))))) nech ťa moc nevytačajuuuuuu!!!!!! lebo im pridem nahdzať po zadku!!!!! hlavne tej jednej........ 😠 😠

laxity
18. jan 2010

dobré ránko dievčatá

noe.... ☹ , mrzí ma to, ale tak keď sneží, tak by malo byť teplo, tak dúfam, že havinkovi nie je zima...ale kruci, kde sa zatúľal 😠 . A inak sa ako cítiš? Všetko je v poriadku, ako má byť?

nel...aj ja dúfam, že čoskoro ťuťulimuťuli bude mať úspech 😀 . Do Rakúska idete lyžovať, no super, my sme v Rakúsku neboli, ale po dvakrát sme boli v Taliansku lyžovať a to je teda iná parádička...len bohužiaľ ja som taký začiatočník, tak pre mňa to bolo horšie a DOSŤ 🙂, ale tak aspoň drahý si vždy super zalyžoval 🙂

orsul...ples, no super, ja sa ani zvŕtať nemôžem ani lyžovať, ale tak čoskoro si to dúfam vynahradím 😀

adu...tebe sa ako dobre spí tušim, len si to uži, bo ja tieto tri mesiace neviem, čo je to normálne spať, keď nemôžem spať, len tu behám po dome, hladkám manžela, ktorý chrníííí 😀, ale potom ráno od tej siedmej do 9.30 sa mi darí 🙂

My sa máme fajn, chystám sa zavolať dr. na Kramáre, aby ma už objednali. Sincer zmizla do školy do piatku, tak budeme bez nej.

Tak pekný dník baby

adulik76
18. jan 2010

lax, ako rýchlo to uteká. Ako pozerám, termín máš 26.2, skús ešte dva dni vydržať a malé bude oslavovať narodky s mojim maťom 😀

nelia
18. jan 2010

Napísala som príspevok a MK padol 😒 .. takže odznova... Orsul, pridám sa aj ja, nech nám Ivku nešikanujú 😠
Lax, ešte že sa Ti aspoň niekedy darí spať... lepšie ako nič... už sa asi trénuješ na maličké, to asi tiež veľa spať nebudeš... Pozdrav od nás Sincer, keď budete spolu hovoriť.. nech jej ten týždeň rýchlo ubehne.
adulik a ty sa cítiš ako? Nevoľnosti už trocha prešli?

laxity
18. jan 2010

adu....no ja mám skôr pocit, že to príde skôr. Ale u svojho gynekológa mám termín 28.2., na ultrazvuku v Ružinove 25.2 a tu na koňovi mám termín 26.2., kto sa má v tom vyznať 😀 . Vo februári máme dosť oslávencov a hlavne sincer, tá má manžela, svokra, náš otec, kamarátka, teraz asi piškótka 🙂

nel...aj mne to zmrzlo, ale stihla som ti to skopírovať, nechcelo by sa mi to asi odznova písať 🙂 . Hej snažím sa spať, ak sa mi vôbec dá. Ale začínam si zvykať, už to iné nebude, ale veľmi sa na to obdobie teším 🙂 a hlavne, keď vidím tú prázdnu postieľku, tak ...... 🙂 Pozdravím sincer, teda ak nezabudnem, ale dúfam, že nie 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre