Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
5. mar 2010

už som si stihla aj zdriemnuť, nejak ma ten turistický pochod unavil 😀

ivkaj
5. mar 2010

Teda Adu, tomu říkám náročný den 😀 😎 😀

A co se kultury týče, tak jsme si dali závazek, že zajdem za kulturou aspoň jednou měsíčně. Tak jsem zvědavá jak nám to bude vycházet 😅

nelia
5. mar 2010

PEKNÝÝÝÝÝÝÝÝÝ VÍÍÍÍÍÍÍÍKEND!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵

noemarta
5. mar 2010

tiez prajem pekny vikendik, vela vela oddychu a rodinnej pohody !!!!! 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
5. mar 2010

adu...tak hlavne,že si sa objavila 🙂))))))) to bol super pochod......
a okrem ineho, co bysi si nemohla dať zákusok, ked máš nan chut!!!! len si dopraj...sak z mierou....urcite si nezjedla pol plechu 😀 😀 😀

a na partičku bysom šla hned ...oni su takí super 🙂)))) možno si ťa vyberu a budu ti spievať pesničku pre diváka 🙂)))))

ja sa idem pomaličky pripravit na tu dnesnu kulturu, kyticu už mám doma nachystanu...ferko zmizol na ping-pongový turnaj a večer ide na horkiže slíže.....tak my dnes obaja kulturne, len každý na inom podujati 😀 😀 😀

uži te si vik dievčatká..... 😵 😵

adulik76
7. mar 2010

dobré ránko prajem 🙂

orsulka
autor
7. mar 2010

dobre ranko Adulik 🙂)

orsulka
autor
7. mar 2010

tak tu sa víkenduje o 100 6 !!!!!
ale tak to má byť....u nás stihlo v piatok aj nežiť, ale nastastie sa pocasie umudrilo a potom už svietilo len slniečko....hoci je kosa 😉

krásnu nedelu 🙂)

adulik76
7. mar 2010

aký bol víkendík? hoci sa teda ešte nekončí....

orsulka
autor
7. mar 2010

v pohode aAdu...v piatok som bola na tom tanečnom programe, bol velmi pekny...a ferko si užil na Horkiže sliže.....včera som bola dvicit a z trojhodinoveho maratonu boli nakoniec 4 hodiny!!! uff......normálne som bola unavena jak šlak...dnes citim polku tela....a do rana som dostala mrchu...resp....zobidila som v noci parkrat na bolesti a rano tiež.....takže asi tak...

ako Vy??????

adulik76
7. mar 2010

my len tak oddychovo, maťo bol včera v škole, tak som s venovala domácnosti a potom sme s venovali jeden druhému 🙂 . A na dnes neplánujem tiež nič extra, ak bude pekne, tak sa pôjdeme prejsť alebo čo.. ešte uvidíme

ivkaj
7. mar 2010

Baby, co děláte v neděli ráno tak brzou PC? 😕

Adu, nemáš nějakou kuchařku k tomu parnímu hrnci? Známá ho má,ale nemá recepty, tak jsem si vzpomněla na vás a na vaše "pařené buchty".

adulik76
7. mar 2010

nemáme žiadnu kuchárku, len tak si tipujeme, koľko sa čo parí 🙂

orsulka
autor
7. mar 2010

tak my sme sa fajne nadlabli v tej cinskej restike, aj opekane babany s medom boli...mnaaaaaaaaaaaaaaaam 🙂))

Ivik...tak ja som bola ráno už vyspata.....a ako som pisala zobudila ma okrem ineho mrcha abolesti bruska....už sa mi nedalo potom spat 😉

adulik76
8. mar 2010

dobré ránko, ako sa zdá, máme pred sebou krásny umrznutý pondelok 🙂

Všetkým ženám prajem dnes VŠETKO NAJLEPŠIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

orsulka
autor
8. mar 2010

dobre ranko vsetkym......🙂))) a vsetko naj....naj...naj... ženičky 😵 😵

Adulik.....tak v praci to celkom ide????? necitiš nejake velke zmeny.....teda okrem toho bruska a vacsej unavy ??

adulik76
8. mar 2010

cítim sa celkom v pohode, keď trocha viac chodím, tak potom ma to unaví a zaspím, ale inak nejaké problémy nepociťujem klop-klop-klop

adulik76
8. mar 2010

jeden pracovný.....

Majitelia firiem medzi sebou:

Počúvaj, ty dávaš výplaty zamestnancom, keď je kríza?

Nedávam, a ty?

Nedávam a chodia do práce i tak?

Áno, chodia.

Počúvaj, nemali by sme od nich vyberať vstupné?

orsulka
autor
8. mar 2010

ADULIK....tak to je super.....tešim sa 🙂 🙂

ten ftip je fajn.....aj mne dosiel mailom....

a inak prisiel mi už baliček s vitaminkami od lax.....takže možem začať očistuuuuuuuu 😉

nelia
8. mar 2010

Dobré ránko žienky a všetko najlepšie aj odo mňa 😉
Ja som sa len okolo 8-mej zobudila, keďže sme dnes obaja aj mužíkom doma... práve mi robí raňajky... 😵 😵
Orsul, to je fajn, že začneš s tou očistou... je to fakt dobré 😉
Adu, ten vtip je bohužiaľ dosť pravdivý... pomaly my budeme platiť, že môžme chodiť do roboty 😝

adulik76
8. mar 2010

ja som sa celý týždeň tešila, ako nás dnes pustia domov a ten dement si to chce ešte nechať "prejsť hlavou", debo....

orsulka
autor
8. mar 2010

tak rodinke pekne dobre ranko prajem .-)) ako Vam je dobre domka!!!!! 🙂 😉

ivkaj
8. mar 2010

Ahojte, tak mě po ránu vzbudili sousedi. Nechápu co tam dělají (hrozně dupou), že je to slyšet i přes dvoujitou stěnu 😝 Včera takhle začli už před osmou a to byla neděle 😠

Joo a všem ženám vše nej nej nej 😉

nelia
8. mar 2010

Tak ja sa hneď aj rozlúčim.. sme sa rozhodli, že sa zájdeme pokochať do IKEI... tak zatím pá a pekný pondelok všetkým 😉

orsulka
autor
8. mar 2010

Neli...tak pa pa pa.......niečo pekne si vyberte.... 🙂 🙂 hlavne ty *Neli 🙂))

Ivka.....to už počuť aj v rodinnom dome??????????? nechápem, co tam vedia vyvádzať....!!!!!!
inak vcera som ja teda tiež už o 8,00 hod rano zapla pracku 😉

adulik76
8. mar 2010

tak ja o 12,00 miznem domov 😀 Dostali sme ruže a moooooožme odíííísť 😀 😀

ivkaj
8. mar 2010

Adu, tak vidíš, jak jsou na vás hodní ;o)

Orsulka, netuším co tam provádí, ale už přemýšlíme o tom, jak je na to taktně upozornit 😅

orsulka
autor
8. mar 2010

Ivik......no možno tak ako to vyriešili nasi susedia, ked nam nechali napisany odkaz prilepeny na dvere!!! 😀 😀 😀 😀 😀

Adu...tak ja tebe pa pa pa........aj ty sa mas super, že možes ist.....

Ivka je domka, sincer a noe sa neukazali....tak dost možne, že som v praci už len jaaaaa 😢 😢 😢 😢

tak ale dááááko vydržiiiiiiim !!!! 😉

ivkaj
8. mar 2010

No a já za chvilku vyrazím na další hodinu čínského cvičení ;o)

noemarta
8. mar 2010

ahojte babule, a ze vsetko naj naj k dnesnemu nasmu sviatku!!!!
Orsul, ja som dokonca este furt v praaaci, nejaka som dnes od rana zahadzana praaacou a vybavovanim roznych veci, napr. teraz riesim psychotesty vodicov.....
takze zaaavidim Adulikovi, ze oni isli domoooov, u nas ten sviatok nikomu nic nehovoriiii. 😔
A dojdem domov a pokracujem v danovych, mam tam este zopaaar tipkov. Orsul, som rada ze ti uz dosli vitaminky, tak hor sa do ocisty !!!!
Prajem pekny den, zajtra sa urcite ozvem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre