• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Dobré ránko, koukám, že všichni máme asi moc práce.

Orsul, myslím na tebe, ať s prťata pěkně zavrtávají.

Katus, bereš nějaké léky na udržení těhu?
2. apr 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

katus... snad bude vsetko v poriadku, hlavne oddychuj a netrap sa :wink:

orsul... drzime palce a ozvi sa nam ...
2. apr 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte... Nestíham :frowning2:
Orsulka, aj ja na Teba myslím :sweat_smile:
Katuska, hlavne oddychuj a daj nám o sebe vedieť.. držím Ti palce :sweat_smile:
2. apr 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute, krasky ... :grinning: :grinning: :grinning: Ja sa len pripominam, aby som prachom nezapadla ... :slight_smile: Uz mam po danovom, tak mozem smelo zacat dohanat prvy 1/4 rok ...

Co nove ???
Orsuuuuuuuul - moja lubezna , co nove?????????
2. apr 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka asi pořád polehává a stráží svoje poklady :dizzy_face:

ivkaj jo beru utrogestan,prednison a estrofem....dneska už je to dobré,opravdu to bylo jen slabé krvácení včera po obědě,od té doby nic...
2. apr 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooj mortiiss, ty zijes? :grinning: ... no konecne si sa nam ozvala... uz nam tu trebalo trosku srandy :wink:

inak ja od vcera som uz oficialne tehotna :slight_smile: ... mam aj fotecku nasho pokladiku :dizzy_face:
2. apr 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska: drz sa moja... myslim na teba silno ... hlavne oddychuj a s nicim sa nenervuj, nic teraz nie je dolezitejsie ako vas bojovnicek :wink:
2. apr 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsulka: silno, silno drzim palce a posielam pusinku :zipper_mouth:
2. apr 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lili:
dockaj, to ako myslis tak, ze som smiesna, alebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

No, ale kukam - ze nam tu pribudli nejake maminy - seckym blahozelam ... :slight_smile: :slight_smile:
2. apr 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mortiss, ahooooooooj... že si sa nám konečne ukázala :slight_smile: :slight_smile: .. ako sa darí???
2. apr 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mortiiss: jasne, ze som to tak myslela :grinning: ... ako inak :wink:
2. apr 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelia: ahoj, kocka .. ale celkom dobre sa dari ... uz mam priznania poslane, s manzom sicko v poriadku ... ale inak nic nove .. precitavam temy, do ktorych som chodila, a predstav si, ze v kazdej su minimalne 3-4 nove tehotne .. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Fiiiii, toto bola plodna zima (aj v mojom okoli, vela vela tehotnych ... ) - sak neboli nejake brutalne vypadky TV signalu, alebo co ... :slight_smile: :slight_smile:
Ja som bola u mojho noveho lekara, spravil mi vsetky vysetrenia, povedal, ze som o.k. ... mlady berie vitaminy, ja beriem calibrum baby plan (z coho moja prdel uschovava uspesne kazdu nespalenu kaloriu ... :slight_smile:), takze po zdravotnej stranke v poriadku, ale kedze som uz stara skebla, tak mi odporucil, nech si premyslim to umele. Ale v tomto som zatial este stale tam, kde som bola pred par mesiacami. Ale po psychickej stranke - pohoda, ako vzdy ... :slight_smile:

A Ty ako? Posunuli ste sa dopredu s babom? (pozeram Ti do profilu, ze este mas nezmeneny stav ... )
2. apr 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mortiss :grinning: :grinning: ... to som rada, že je všetko ako má byť :slight_smile: ... To umelé uplne vylučuješ? Inak aj ja som uplne v poriadku, aj manžel.. už sa 5 rokov snažíme, cca. 2 roky (alebo už aj 3) nám robia všelijaké vyšetrenia a zatiaľ nič nezistili.. no predsa sa nedarí.. Takže ja som sa už rozhodla, že sa pustím do IVF. Nemám na čo čakať a ja nechcem ostať bezdetná :unamused: .. takže keď tu máme už aj takúto možnosť, tak to vyskúšam.. nemám čo stratiť..
20-teho som objednaná do CAR-u a dohodneme čo a ako.
V tom máš pravdu, že bolo plodné obdobie... verím, že bude pokračovať a že sa tiež "nakazíme" :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, trocha som sa odmlčala, bola som ráno u dr. dokončiť to predoperačné, takže to interné mám už hotovo a mám správu v ruke, už len anesteziologická ambulancia, ale to zmáknem budúci týždeň. Vyzerá to tak, že sa už mrcha spúšťa, ale psssssssst, aby som ju nevyplašila :wink:
2. apr 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adulik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ... ale len tíško :wink: :grinning:
2. apr 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už som volala do FC a sestrička mi povedala, že nech zavolám ešte zajtra a keď sa mi už dnes spustia úplne, tak zajtra si už môžem pichnúť prvú včeličku :slight_smile:
2. apr 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paaaaanecku babule, prave som si zmenila nastavenie a tam mi vypocitalo, ze som uz v 9tt :fearful: ... no toto, ja este stale zijem v tom, ze som asi 7tt :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulik: aj ja sa potichucky tesim s tebou, ze mrcha sa predsa len umudrila... :wink:
2. apr 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj, mám na chvilku padla, tak koukám, jak to tu žije ;o)

Andulik, tak přeci jen na mě nepočkáš? :sunglasses:
2. apr 2009 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj, nevadí, budeme to mať na etapy... každý mesiac pribudne jedna tehuľka... hmmm??? :grinning:
Lilienka, no teeeeeeeeeeeeda :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mrcha už je v plnom prúde :slight_smile:
2. apr 2009 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte...ahojte...ahojte :grinning: :grinning: vsetky vas moc pozdravujem a dakujem, že ste so mnou :grinning: :grinning:
ako pisala Katuska, nakonic mi vložili dve krasne embyjka..... vcera som vlastne cely den len ležkala, oddychovala, žaidne chodenie ani namaha.....dnes už aj bežne domace prace :grinning: :grinning: :grinning: teda 1x som umyla riad :grinning: :grinning: už asi 5x som jedla(aj somariny...) a spracovala nejake podklady do prace, aby ich drahy mohol zajtra zobrat.... :grinning:
dnes som volala opat do car-u..... a z ostatných maličkých sa jeden este ujal a zacal rast...dr. povedala, že sa zlepsilo, ale že znamka č. 2, a pri rozmrazeni sance 50/50......!!!!! no jasne, že som jej po prade s mojim drahym a hned sme mali rovnyký názor, dali dalsiemu maličkemu šancu.....ved to je super že 50/50, nie??? velmi sa mu tešim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a dr .som pvoedala, nech mu povie ,že mu posielame vela lásky...sa smiala, že odkáže!!!
ina sa mam fajn, trochu citim brusko, ako keby na mrchu, ale inak fajn......
2. apr 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vitam morttiiss...najvacsiu pracantku na svete!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak sledujem, že sa más OKI....

AKVY,LILI....moc vam blahoželam......maminy dalsie nase :slight_smile:)))))
adu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak tfuj------ftuj--------ftuj--------od zajtra zacnes!!!!!!! uvidis, to bude pohoda :slight_smile:))))
neli....je fajn, aže uaž je datum....je sa na co tesit !!! :wink:
2. apr 2009 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

no ste sa porozpisovali. Ja dnes makam z ba takze menej casu na Vas....

Orsul... krasne, uz len sa tisko modlit aby sa im u maminy pacilo :wink:

Adu... ty si budes pichat sama? Mne ved dr povedal, ze to musim chodit tam... :sweat_smile: A inac sa tesim s tebou, ze potvora dorazila... konecne!

Veru aj po etapach keby sme boli tehule je to super!
ivkaj vy kedy by ste chceli zacat?
2. apr 2009 o 18:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...injekcie si pichame sami.....to by sa tam teda nacestovala, každy den :slight_smile:
2. apr 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka, som veľmi rada, že sa máš dobre... malým bojovníkom moc moc držím palce, aby sa im v domčeku páčilo.. a Tebe, nech Ti rýchlo ubehne to čakanie.. vlastne na to skús nemyslieť a správať sa ako keby nič :wink: :grinning:

Adulik, supeeeeeeeer, konečne sa tešíme pani mrche, však??? Takže zajtra začínaš pichať? Wou!!! Tfuj, tfuj, tfuj aj odo mňa :grinning: :grinning:

Orsul, veru sa aj celkom teším na toho 20-teho... som akási bez nálady.. asi PMS, aj keď ovulka nebola :confused: :confused:
2. apr 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eeeeeeeej, Orsul, tak som si precitala Tvoje ... no, teraz by sa hodilo zuzitkovat secky tie dristy, co sme si popisali o sile a viere a tak, vsak ? ...

Strasne moc drzim palce, ale velmi vela Ti prajem to - onô ... a myslim na Teba ! A tuto prisaham, ze do toho pojdem aj ja ... ked ....
2. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, babulky

ďakujem, ďakujem a ešte raz ďakuje. S vami sa mi všetko prekonáva ľahšie, keď viem, že vy viete..... a chápete :slight_smile:

Orsul, tentoraz to vyjde, uvidíš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. apr 2009 o 05:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

adu... tak dnes zacinas! Drzime palce! A ty si tiez pichas tie injekcie sama?

orsul... a teraz beries ake lieky? Pekne oddychujes?
3. apr 2009 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, tak super, že to budou nakonec třeba dvojčátka ;o) Kdy vlastně odlítáte?

Sincer, no my jsme chtěli začít už v lednu, ale našli mi cystu a při dalších kontrolách taky, takže teď dobírám HA a v podnělí jdu na kontrolu. Když bduou dobré výsledky, tak dosatnu prví injekci (nějakou zastavovací) a pak za dva týdny začnu se stimulkou.

Nelia, nebuď bez nálady, vždyť venku je krásně slunečno (teda aspoň u nás) a po mrše hurá na další snažení.

Andulik, takže dneska první píchanec?

Mortis, copak to máme za "ked" ????
3. apr 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok