Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. jún 2010

@adulik76 mam este čas nad tym porozmyslat...ani moja kmotra ked cakala druhe mala 38 nesla na odber ....

adulik76
16. jún 2010

hlavne sa nad tým teraz nezamýšľaj a nestresuj

orsulka
autor
16. jún 2010

@adulik76 no mám nad cim inym rozmyslat teraz a nie nad odberom.... 😀 😉
to mi este poradis neskor, ked dojde cas a budu nejake ine krvne vysledky 😉

adulik76
16. jún 2010

jasné, že poradím 😉

orsulka
autor
16. jún 2010

dnes tu budeme dve ???????? 😕

adulik76
16. jún 2010

ja som za dvoch, ty tiež, tak to vidím na 4 😀

orsulka
autor
16. jún 2010

@adulik76 ja som za 3
takže to sme skupinka už 😀 😀 😀 😀

adulik76
16. jún 2010

nechápem.......... čakáš dve???? 😕

orsulka
autor
16. jún 2010

@adulik76 😉 JO

adulik76
16. jún 2010

A to som doteraz nepostrehla, či čo????? tak sorry, to sme už fakt skupinka 🙂

orsulka
autor
16. jún 2010

adu......to tu este nikto nepostrehol......ja som si to v pondelok po kontrole pridala k pasu uživatela.....len ste si to nevsimli ..... ja tie pasy pri fotkach teda tiež mo nesledujem 😀

adulik76
16. jún 2010

ja som ti hovorila, že pri takom vysokom hcg to budú dvojky 🙂 , ale želám vám to, jupiiiiii

orsulka
autor
16. jún 2010

adulik....ano ja viem, že si vravela...hned od začiatku...len po dvoch kontrolach lekar nevidel v dutinke plod......tak povedal, že to bude zamlknute dvojca......až na 3x sa ukazalo 🙂))))))

ivkaj
16. jún 2010

Orsul, tak to je super zpráva, gratuluju k dvojnásobnému štětí 😉
No my uvidíme kolik nás definitivně bude až v úterý 😕

A co se týká Chvojnice jsem pro guláš (pokud nebude moc ostrý) i pro buchyty a už se moooc těším.

Tak se zatím mějte a já pádím do práce.

noemarta
16. jún 2010

dobre ranko,
orsuuuul, tak to je super spraaava, viem ze ti tam svietilo jedno babatko, a a a teraz ze dvojicky, tak sa teskujem.
dnes sa mi nic nechce a a ani nic nebudem, zacinam si uziiiiiivat materskuuuu....

orsulka
autor
16. jún 2010

@ivkaj tak pomaličky do tej roboty....žaidny zhon .-)))))ň tak v utorok sa tesim na info 😉 😉

@noemarta ...no konečne !!!!! 😀 😀 😀

ja aj ked som zmenila v pase veci, tak dole mi stale vypisuje...čaká babetko .... 😀 😉

orsulka
autor
16. jún 2010

inak babulky...Lilienka nás teda dobre dááávno nebola pozriet...!!!!!!!!! 😕 😕 tak hádam vsetko OK 🙂

adulik76
16. jún 2010

veru, lili sa tu už dlho neukázala

orsulka
autor
16. jún 2010

tak ja som celkom slušnu krizu prekonala....uff----uff...ufff.........verim, že je to na dnes za mnou....

😝 😝 😝 😝 😝

adulik76
16. jún 2010

a čože??????

orsulka
autor
16. jún 2010

zle...zle...zle......žaludok...hlava sa toci........ujujuuuuuuuuuuuuj .....
tak predýchvam v okne a podobne...idem sa prejst......

noemarta
16. jún 2010

@orsulka akurat som isla napisat ze coze sa deje, a uz nabehla od teba odpoved.
to moze byt aj tym tlakom, neviem sice ako u vas, ale tu leje... orsul, hlavne vela pi, najlepsie lucku vodu a pravidelne papkaj, menej ale pravidelne. a a a nohy si vyloz hore, to pomaha.

adulik76
16. jún 2010

tak máš dve babulky v sebe, nejako sa musia prejaviť, ale noe má s tým tlakom pravdu. Hlavne kľud a keď sa budeš cítiť aj tak zle, tak choď domov, zbytočne sa netráp

orsulka
autor
16. jún 2010

urcite by som sla, keby to bolo neunosne.......tazial to zvladam.....jem tak ako pisete......no presne, ten tlak som chcela odmerat u Dr.....ale zabil ma s dvojickami, tak som uplne zabudla poprosit setricku o zmeranie tlaku.....ja som mavala vzdy skor nabeh na nizky tlak, teraz ani kavu moc nepijem (lebo som si este nekupila bezkofeinovu) tak neviem, ci ho nemam dost dole....ten tlak myslim teraz.....
a tu vodu si musim nakupit...... pijem len mineralku alebo vodu.....niekedy sladku vodu.....

noemarta
16. jún 2010

@orsulka urcite mas znizeny tlak, ked sa ti toci v hlave, to teraz v poslednej dobe aj ja mavam. mne pomaha hlavne vela pit. a preto odporucam lucku tu ruzovu, lebo teraz ked som bola v poradni, tak baby co teraz opuchaju pili vselico a aj z toho mozu opuchat , hlavne z mineralok, ktore obsahuje vela soli. takze preto viem ze lucka je naj. nehovorim ze si clovek nemoze dat nieco ine, ale hlavne vela tej vody treba pit. a s tou kavou, poviem ti tak, ja som zo zaciatku tiez velice vysadila kavu - kofeinovu, a presne som mala tieto stavy, tocenie v hlave, zle mi bolo, tak mi lekar povedal, ze kludne rano mozem pit kofeinovu kavu a poviem ti, pijem ju do teraz a je mi super. proste tu rannu musiiiim. nerobim si smrtaka, normalnu nesku s mliekom.

adulik76
16. jún 2010

každý organizmus reaguje inak, ale pokým nevyskúšaš, nebudeš vedieť, čo ti pasuje a čo nie. Ja som napríklad kávu vysadila hneď od začiatku tehu a vôbec mi to nevadilo, skrátka som na ňu prestala mať chuť - čo pri tej mojej jednej káve denne to nebolo až také otrasné zníženie

orsulka
autor
16. jún 2010

@noemarta myslim, že aj mna to asi caka.....zatial som s kavou v pohode, lebo nemám na nu chuť......ale ked bude, tak si dam aj ja 🙂 🙂 tu vodu si urcite kupim......dobre,že si napisala, inak ma to ani nenapadlo, pravdu napisat....a tie mineralky mi ani moc neberu.....ale pit treba, tak to chlascem....

sincerity
16. jún 2010

ahojte babulky... zase neni vela casu.... dnes rano som musela zbehnut do Nitry do skoly pre oponentsky posudok bakalarskej prace, tak teraz dobieham...

orsul... mrzia ma tie nevolnosti.... ale zase vies z coho ich mas... 😉 a to ze su babulky dve som si precitala, len som myslela, ze sa to tu uz riesilo.... ale v kazdom pripade sa velmi tesim!

noe .... hlava! no nech nezerem! 😀 😀 😀

no co sa tyka nas... tak zase bol vcerajsi den pre nas jeden z tych najcernejsich ako cierna noc..... marekovi v tom spg nenasli vobec ziadne spermie.... ani jednu jedinu..... viete si to predstavit ... 😢
ja neviem co sa tam stalo, musi ist skonzultovat s dr a uvidi sa co dalej..... asi budeme opakovat spg...
ale doktor vylucil, ze by nieco oni pokazili... proste ze tam nic neni.

adulik76
16. jún 2010

@sincerity to mi je ľúto, to som nečakala, skôr som si myslela, že keď beriete tie vitamíny od Lax, tak, že to bude dobré. Ale nevešajte hlavu, aj toto v dnešnej dobe vedia lekári riešiť

laxity
16. jún 2010

ahojte

tak ja len, že operovať ma budú, pretože dnes som bola na kontrolnom UTZ a zase to narástlo o 7mm tak to nebudem riskovať a idem to dať preč ☹

adu sincerity už neberú produkty pekne dlho s tým to určite nič nemá 😕 , ale ja verím, že opakovaný spg bude lepší....zo srdca im to prajem 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre