Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
2. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 no malá nech ešte chvíľku vydrží v brušku 😖

adulik76
2. aug 2010

nevyzerá to moc dobre, tlak sa zvýšil, objavila sa aj bielkovina v moči a budúci pondelok mám prísť zasa na kontrolu. Tak uvidíme.

nelia
2. aug 2010

@adulik76 aspoň nejaké 2 týždne ešte potiahnite 😨

adulik76
2. aug 2010

No, tu už asi nevelím ja 😒

orsulka
autor
2. aug 2010

ahoj...ahoj..... 🙂

@nelia vitajte doma, asi vam to aj rýchlo ubehlo ta dovolenka, ale relax bol, a to je fajn 😉 😉 😉
@adulik76 no čo to????čo to?????? ale už ste spoločne velmi blizko, a taketo stavvy asi budu prichadzat....iektore baby veru pisu, že až dych stracaju ked babo zaltlaci tak kde nema... 😔 ale verim, že to bude vsetko tak ako si naplanovala, a ako to vyslo v rozkaze 😀 😀 este nech lenočka pocka chvilonku 😉 😉
my sme v sobotu poobede vyrazili na Chvojnicu, večer bola super grilovačka, a dorazili sme až v nedelu poobede....bolo fajne, ako vždy na Chvojke.....u Ladky čakaáme ci dorazi mrcha tento piatok, alebo sak by ani nemusela 😉 😉
ja mam každe rano taky nejaky žlto-hnedy vytok...je to tak vždy po ranu okolo obeda do rana zas nič.....neviem co to ma znamenať, ci sa ta maternica roztahuje a sem tam praskne nejaka cievka, alebo co.....ale inak pohoda, žiadne bolesti...
dnes som bola v praci, tak o hodinku idem pre svokrovcov, svokra ide umyvat okna a svokor žehlit 😉 😉

IVIK......super, že ste vybavili v tej porodnici....a dalsiu starost menej 😉

nelia
2. aug 2010

@adulik76 no ano, tu už velí niekto iný 😉 ... ale určite dopadne všetko dobre... a aká je Lenka veľká, či nehovorili doktori?

@orsulka no to máš teda super svokrovcov... a nezájdeš s tým výtokom radšej k Dr.? Kedy máš ďaľšiu poradňu? Ono je fakt, že z rastúcej maternice môžu praskať cievky, ale pre Tvoj kľud... 😎
Ladku, že pozdravujeme a držíme všetky palce, aby potvora nedošla 😵 😵

adulik76
2. aug 2010

@nelia len zisťoval, či je malá v poriadku, robil mi aj prietoky, počúval ma a tak. Však budúci týždeň uvidím. Povedal, že keby dačo, tak mu mám volať na mobil, nuž hádam to dopadne dobre.

orsulka
autor
2. aug 2010

@nelia v pondelok idem na krv na ato AFP...neviem ci tam už bude doktor a ci ma bude pozerat....lebo poradnu mam 19-teho, co je od toho pondelka o 10 dni.....tak uvidim....

orsulka
autor
3. aug 2010

dobré ránko 🙂 🙂 okná umyté, prádlo požehlene 🙂)))))), tak zas na chvilku pokoj 🙂)

nelia
3. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka a ty čo nespíš moja takto skoro ráno?? 😕

orsulka
autor
3. aug 2010

@nelia každe rano vstavam o siestej s F. vystrojim ho do prace, ale potom malokedy este zaspim 😉
dnes idem o deviatej pre svokrovcov a idem s nimi na cintorin , chcu upravovat hroby, tak ich idem zaviest a odviest, nech si tam porobia....a mne aspon cas ujde.... 😉
ako si sa zapracovala ????? asi to je ťažke po dovolenke, vsak ????

nelia
3. aug 2010

@orsulka týždeň dovolenky je fakt nič, tak som vôbec nezbadala, že som nebola v robote 😒 .. a našťastie baba, čo nahradí tú moju tehulu, to zvládla bravúrne, takže som nemala včera toľko roboty ako som predpokladala 😵

orsulka
autor
3. aug 2010

@nelia tak to je fajn, asi si si ju dobre zaučila 😀 😀 a to ste boli len týžden??? ved sa mi aj zdalo, že nejak krátko ste boli....a synovevcovi s ako pacilo?????????

adulik76
3. aug 2010

dobré ránko, ako sme sa vyspinkali? Ja celkom dobre 🙂

nelia
3. aug 2010

@orsulka on si veru užíval, že sa mohol člapkať vo vode bez toho, aby ho niekto napomínal... no ku koncu bol už dosť zlý, lebo sa už troška nudil... on totiž doma stále "pracuje" s dedkom... kosí trávu, píli drevo a také prkotinky a to mu chýbalo 😀

@adulik76 takže je už lepšie?? to som rada 😵

adulik76
3. aug 2010

@nelia uvidíme, čo bude budúci týždeň na kontrole

@orsulka kvôli tebe vyhľadávam samé kočíky pre dvojičky 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
3. aug 2010

ahojte babulky 😉

ja som vcera vobec nemala cas.... sef je od dnes na dovolenke, tak mi vcera vysvetloval a vysvetloval, vela sme toho museli stihnut a tak to tak dopadlo...

@nelia ... tak ste sa mali dobre teda, to je super, aj ked asi fakt je tyzdnova dovolenka malicko

@adulik76 ... co to citam.... nech malinka este pocka pekne v brusku 😉
@orsulka ... no dufam, ze ty tie hroby okopavat nebudes.... co ten vytok? uz je to v poriadku?

@ivkaj... no super, ze ste to vybavili... zvlastne jeden aby sa bal, ci sa mu ujde rodit 😀

orsulka
autor
3. aug 2010

@adulik76 caves kočka 🙂)))) no robis nam radosť 😉 😉 😉
@sincerity tak aj dnes rano vytok malinko bol, ale v pohode......pri tom hrobe som len tak postavala v tieni, alebo sedela na lavičke.....nerobila som nic, len par veci odniesla do kontajnera.......takže pohoda....a svokrovci aspon nemuseli ist autobusom hore-dole, lebo to by im trvalo dalsiu 3/4 hodinu naviac. tak boli radi. v piatok s nimi zbehnem na velke nakupy, nech to nemusia vlačiť v rukách.....zajtra a pozajtra idem na chvilku do prace......lebo vyplaty a tak......len keby ma tie križe tak neomynali....to by bolo fajn 😝

nelia
3. aug 2010

Dnes mám akosi veľa roboty 😒 ... zajtra pre zmenu nejdem do práce ja 😵 😵 ... naši idú do nedele do Rumunska a segra sa rozhodla, že im prerobíme spálňu a kúpelňu, kým sa vrátia... chceme im urobiť radosť.. takže zajtra budem makať doma 🙂

orsulka
autor
3. aug 2010

@nelia fuuuuuuuuuuuuha, tak to bude iné prekvapko 🙂))))) asi si dosť máknete, ale bude to stáť za to 😉

adulik76
3. aug 2010

@nelia tak to máte čo robiť, ale super nápad 🙂

nelia
3. aug 2010

My sme tak už našich raz prekvapili... počas dovolenky sme im prerobili obývačku... a fakt sa potešili.. takže to stojí za to 😵 😵 ... no keďže sme 3 súrodenci, je nás dokopy s polovičkami 6, tak to musíme nejako stihnúť... Tak sa tu zajtra majte pekne, vo štvrtok sa ozvem... pá 😉

sincerity
4. aug 2010

ahojte babulky moje 😉

tak snad pocas sefovej dovolenky budem mat na Vas viac casu...

@nelia ... to je pekne od Vas.... my sme toto urobili nasim minuly rok so spalnou... vyhodili sme im komplet vsetko, nakupili skrine, komody, postel, nove matrace a tak...spalili sme im haraburdy, ktore roky nenosili.../ze 20 a tak/... maju to cistejsie a vzdusnejsie.... ale s velkym pochopenim alebo vdakou sme sa nestretli.... namakali sme sa tam ako kone... no snad Vasi Vasu pomoc a pracu ocenia viac...

@orsulka ... tak to som rada, ze to nie je nic hrozne... pripadne to spomen dr. ... a hlavne sa nenamahat a oddychovat.

no baby ... co to bolo v tych spravach o tom prispevku pri narodeni dietata...maju ho zrusit?

@adulik76 .... no aj kvoli nam hladaj take kociky.... to vies aj my budeme mat dvojicky raz ze 😀 😀 😀

adulik76
4. aug 2010

včera som to aj ja počula v rádiu, že od 1.1 by to malo byť zrušené a tie ušetrené peniaze by mali ísť na zvýšenie rodičovského príspevku. Dobrá debilita, lebo rodičovský o koľko zvýšia? o 2 eurá??????? To nás ale vytrhnú 😝

orsulka
autor
4. aug 2010

cavte...no inak fakt pekne s tym prispevkom...vcera sme sa o tom pobavili aj v dvojičkovskej teme.....ale comne je to platne, že zdvihni rodičovsky, ked na dve deti budem brat aj tak len jeden prispevok...no fasa....no fasa.....
ale serem na nich, mne to aj tak stoji, aby som mala detušky, ci už prispevok bude alebo nie......nech si trhnu vsetci tam hore !!! 😀 😀 😀

sincerity
4. aug 2010

tiez si myslim dievcata, ze kvoli prispevku deti mat nechceme 😀 ... ale bodol by.... ale co uz....

orsulka
autor
4. aug 2010

@sincerity tak nam by urcite pomohol, keby bol....tak ale čo už....fakt ako pisala Adulka, tesim sa teda na to zvysenie rodičovskeho prispevku 😀 😀 😀

noemarta
4. aug 2010

ahojte babule,
ja len tak na skok. zatial sa nam dari supis, malinka je dobrunka, papa, kaka, spinka.... 🙂
A este tento tyzden je s nami manzelicek, takze sa mame super, maminu obskakuje, joooj, sa mam dobre.
V sobotu som bola na stichoch, takze uz sa to vsetko pekne hoji, uz aj rana menej boli, uz sa dostavam do takej lepsej kondicii.
Tiez som pozerala vcera spravy, akoooo, nerozculujem sa nad touto novou vlaaadou.... 😒
@adulik76 boooze, ved ty uz budes za chvilu na rade, strasne to leti, citala som spatne ze si mala bolesti, nooo to mozu byt ozaj poslickovia, ja som to nepoznala, mne vobec nic nebolo. Nasej sa proste nechcelo z brucha von... vidis, zelena plodova voda, a ona nebola vobec v porodnych cestach, bola velmi vysoko. 😉
@orsulka ty sa pekne setri, sanuj, aby si nic neudialo malinkym piskotkam... 🙂
Sincer, a vy ako s domcurikom, ako postupujete??? idete aj niekam na dovcu, ci budete na malte???

@sincerity
@sincerity

orsulka
autor
4. aug 2010

@noemarta no servus maminka nasa....tak som rada, ako pekne sa vam dari 🙂))) spinka, papa, kaka....hotován pohoda .-))))) len tak dalej.....a fotky užw budu??? alebo su?????? no idem mrknut, ci som niečo nezmeškala 😉 😉 ja sa šetrim, snažim sa, dnes som sla do prce, dojdem a kolegyna usmoklena, ukašlaná, no hroza....tak som spravila nanutnejsie s nou v kancli, a ostatne veci šup domov....no ja tam s nou sedieť nebudem ani za nič....teraz som doma popracovala, poobede dokoncim a zajtra im to len zanesiem.....

@adulik76 ty sa ako dnes citiš ???? OK?????

adulik76
4. aug 2010

@orsulka tak je to lepšie, bolesti nemám, zimnica s tými teplotami trvala len ten jeden deň, tlak, čo si meriam doma mám zas nízky. No, neviem. Uvidím v pondelok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre