• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
nelia...........ved určite, že schvália...ale bolo dobre, že si im volala a pripomenula sa...ved aj tam robia len ludia :slight_smile:))))))
17. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
práve mi volali z centra... žiadosť je schválenááááááááááááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takže po júlovej mrche volám a idem na to :sunglasses: :sunglasses: .. ale dovtedy si užijem dovolenku.. asi pôjdeme predsa do toho Chorvátska :slight_smile:
17. jún 2009 o 12:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Takže ten môj ranný telefonát asi zabral :wink: :grinning: ...
17. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
neliaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!! no tak super!!!!! dalsia pozitivna spravička.... aj to Chorvátsko :slight_smile:))))) relax treba .... :wink:
17. jún 2009 o 12:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jaj, baby, fakt sa tešíííííííííím, ale aj sa trocha bojím, no na to je ešte čas :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. no veď to poznáte..
17. jún 2009 o 12:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nelia.............presne viem ako sa citiš.......už je tak na dosah!!!!!!! len sa teš...a aj trosku strychu nezaškodi....bude dobre...uvidiš!!!! :slight_smile: :slight_smile:
17. jún 2009 o 12:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
ako sa máte?
17. jún 2009 o 12:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
aaaaaaaaaaaale no...ahooooooooooooooj........celkom obstojne, pracovne.... :slight_smile: a ako ty????? pochval sa, mala si nabehnut na stimulku......alebo kedy??? čo ??? a ako???? to je otázok....čo??? :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 12:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Labutienka :slight_smile: :slight_smile:
Ako sa máš? A čo tá stimulka? Popíš, čo nového... tu už má väčšina za sebou IVF alebo sú v procese IVF a ja som pred IVF :wink: :slight_smile: ... v auguste začínam stimulku kvôli dovolenke v CAR-e :slight_smile:
17. jún 2009 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sincer..........no ako by malo dopadnut????? nase stretko??? teraz v takej pozitivnej vlne????? no super :slight_smile:)))) :grinning: :grinning: len si to nezabudni dat do diara!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
labu! ahojcek. nejake novinky? napis nam co nove. :wink:
17. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nel! tak vidis, konecne sa im uracilo, potvoram! takze treba nacerpat energie a sup ho do toho :grinning:
17. jún 2009 o 13:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
..aj ja pracovne.... vonku je krááásne. :slight_smile: asi si preložím von stôl aj s compíkom :grinning:

žiadosť mi schválili ešte začiatkom marca, ale kým som sa rozkývala... :grinning:
teraz som 2 týždne po laparke. pred 2.ivf mi to odporúčali. tak som sa na to dala. našli mi malé ložiská endometriózy. a vycucli znovu cystu. ináč bolo všetko v poriadku. čo som aj rada.

od 21. dňa cyklu, t.j. tohto pondelka papám estrofem. a čakám na mrchu. tá mala prísť až v piatok. ale vyzerá to tak, že došla už dnes. od 3. dňa budem papať clostil a od 7. dňa začnem pichať. a na 8. deň na prvú kontrolu. mám krátky protokol. tak preto tak. teším sa, že už zase stimulujem. :slight_smile: a nejak sa tak všeobecne teším. na všetko :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
labutienka.....tak ty si nám už v plnom švungu!!!! pekne.....teraz to už pojde jedna radost :slight_smile:)))))) ake injekcie mas??????
17. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
menopur na stimulku a cetroide, či ako sa to píše budem mať od 8. dňa, aby mi folíky nepopraskali.
17. jún 2009 o 13:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
labutienka...takže nejak zaciatkom bud. mesiaca asi pojdes na transfer, vsak??? kedže más kratky protokol.... :wink:
a možem sa opytať do ktoreho centra chodis?????
17. jún 2009 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
labutienka...žeby 7.7. ??????? hihihihih :wink:
17. jún 2009 o 13:26  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulka - to bude určite skôr ako 7.7., chodím do GF. a ty si v ako štádiu? kedy ideš znovu na to?
17. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak ja som po nesupesnom KET-e........ anjbližsie dalsi KET v setembri.......cca :wink: máme este jedno zamrazene mimco :wink:
17. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a lekári stále nevedia, prečo sa ti nedarí? máte aj imunitné vyšetrenia porobené?
17. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
labutienka............ano...mame vsetko.....a nevedia......vedia len to, že už som inventár v centre kam chodim :slight_smile:))))))
17. jún 2009 o 13:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Labutienka, tak to si veru poriadne rozbehnutá.. tentokrát s to už musí aj Tebe podariť.. keď si v takej pohodične, ani nie je dôvod, aby to nevyšlo.. len tak ďalej, nech Ti to vydrží :slight_smile:
17. jún 2009 o 13:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to ti nezostáva nič len veriť :sweat_smile: ale ako sa hovorí, keď je šťastie unavené.... :wink: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: ano...más pravdu.................. :wink:
17. jún 2009 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulka, neli: nooo, co vam mam hovorit, radsej by som tu uz nebola :confounded: :rolling_eyes: ... ale clovek si nenavybera, asi to tak malo byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... v podstate by som mala byt rada, ze mam taky problem, ze ma nechcu pustit, ako keby ma vyhadzovali oni, no nie? :wink:

neli: a tebe samozrejme gratulujem ku schvaleniu ... uvidis, v septembri uz budes mat v brusku vytuzene babatko :wink: ... a pevne verim, ze ja uz tiez :grinning: ... a vlastne vsetky by sme to uz mohli v tej jeseni zavrsit ... ved to je vlastne obdobie plodnosti, no nie? rodia stromy, tak budeme aj my ... :wink: :grinning: :grinning:
17. jún 2009 o 14:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lili..no vraj ano...jesen je vraj velmo "plodna" ..... :grinning: :grinning: :grinning: nebudeme predsa v rodeni zaostávať za nejakou prirodou :slight_smile:))))))

lili.....ale si tam len do konca jula, vsak??????
17. jún 2009 o 14:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulka: jasne... ani o den dlhsie ... uz to mam aj na papieri ... huraaaaaaaaaaaaa ... a este ked si odratam dovolenku 10 dni, tak posledny den budem v robote 17.7., takze to nie je az take tragicke :wink:
17. jún 2009 o 15:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a hned 20.7. ideme na tu dovolenku do Bulharska ... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :dizzy_face:
17. jún 2009 o 15:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
lili...........super!!!!!!! bude im za tebou velmi smutno!!!! :wink: a kam to idete do Bulharska????? Zlate piesky ci slnečne pobrežie.....?
17. jún 2009 o 16:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
orsulka: momentalne som v takom stave, ze mi je to uplne jedno, ci im budem chybat alebo nie :rolling_eyes: ... uz mam akurat vsetkeho akurat po krk :stuck_out_tongue_closed_eyes:
... ideme do Bulharska do Obzoru, to je blizko Slnecneho pobrezia, ale nie je to take rusne a je tam pekna plaz aj more, takze sa uz fakt tesim :slight_smile: :dizzy_face:
17. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok