Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. dec 2010

@nelia ty si dnes pojedla vtipnú kašu, čooooo? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

@bambibam naša lenuška potiahla od 20,00 - 5,25 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 jupajdá, to bola ale noc

orsulka
autor
10. dec 2010

@nelia nelik moj...to by bolo super, keby tá mrcha nedosla vobec.........to že je test viely...tak ja neviem.......ak nedojde mrcha, tak by som ho asi zopakovala o pár dni...... 😉 😉 😉

iank aj ja som tuto noc, s polhodinkovou prestávkou prespala celu noc až do 05,00 rána 😉 🙂

nelia
10. dec 2010

@adulik76 no, mala som na raňajky dobrú presnídavku 😉 😀

@orsulka no zatiaľ je to iba krásny sen.. tento cyklus bol celkovo taký divný, takže som s tým vlastne rátala, že ma mrcha bude naťahovať...

adulik76
10. dec 2010

@nelia a chutila?

orsulka
autor
10. dec 2010

bambulky...dla som teda nejake nove fotečky 😉 😉 😉 je ich ovela viac, su aj čierno biele, ale tak sem len zopár .-)))

nelia
11. dec 2010

@orsulka krásne fotky 😉 ... pozdravujeme tatina... už je pripravený na príchod detičiek??

bambibam
11. dec 2010

@adulik76 no trošku ti závidím, ale nedala si omylom jej prášky na spanie miesto vigantolu? 😉 😀 Tak dnes spím v detskej izbe a muž s dcérou,nakolko fakt sa musím vyspať. Ja som na každé šuchnutie hore,stačí aby vyplula dudel a konec ,zas mám po spánku.
@orsulka akurát sme prišli s PD. Myslela som si kolko snehu máte,ale čím sme boli bližšie k TN tak som len dúfala ,aby sme niekde nezapadli ,nehovoriac ,že tu ho je raz toľko.

ivkaj
11. dec 2010

@orsulka Fotečky jsou mádherné, moc vám to tam všem sekne;o) Ta s tím nožem mi připomněla jednu naši svatební 😎 Pozdravuj tátu čekatele 😉

@nelia Jak ste si užili vánoční Vídeň? V Praze prodávají tolik kýčů až to hezké není 😝

@adulik76 konečně nějaké pozitivní zpráva z výchovy dětí;o)

@bambibam nakonec jste sehnali červené auto;o)

My už máme pohromadě kočárek a zítra ho odvážíme ke tchýni. Dokonce jsme konečně poskládali i postýlku. Teď už jen vyžehlit ten kopec pidi oblečků a je skoro nachystáno;o)

adulik76
12. dec 2010

dobré ránko, Lenuška včera cez deň moc nepospala, keďže tu boli jej sesterky, ktoré robili hluk a medovníky, tak si to vynahradila v noci - 19,40 - 5,53 🙂

bambibam
12. dec 2010

@ivkaj nie nezohnali sme červené ,taík sa zmieril aj stým ,že modrá je dobrá 🙂 Mne sa to už zdá akosi dlho ,už by ste s orsul tie bábetká mohli ukázať. Teším sa na ne ako na svoje. 🙂
@orsulka nebudú to na nový rok prvé 2 deťúrence? Bola by to sranda .

nelia
13. dec 2010

Dobré ránko 🙂
Trhy sme si celkom užili napriek tomu, že také 2 hodinky pršalo a ja som bola 1DC 😠 😠 ... takže zázrak sa nekonal... aj som z toho mala poriadnu depku, ale už to viac-menej prešlo, takže verím, že raz to konečne príde 😔

adulik76
13. dec 2010

dobré ránko
🙂

orsulka
autor
13. dec 2010

dobrre rnako prajem aj ja 🙂))))

@nelia to nevadí, že došla, neboj, ved ona raz nedojde....a to bude dobre 😉 😉 😉 hlavne že ste si trhy užili 🙂))))
u nas vikend v pohodke, prisiel nám už nás vianočný darček - umývačka riadu 😀 😀 😀
Ferko dakuje za pozdravy a pozdravuje spať 😉 😉

orsulka
autor
13. dec 2010

@adulik76 doniesli mi balíííček...idem otvááááárať!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵

orsulka
autor
13. dec 2010

@orsulka tie vecičky su prekrásne!!!!!!!! aj deky, a osušky........hned to dám oprať nech to je pripravenéééé .-)))))))

ivkaj
13. dec 2010

Dobré ránko ;o)

u nás krááááááásně svítí sluníčko ;o) A hned je veseleji, když noc teda nestála za nic. Už máme rytuál tvrdnutí břicha v 1.25 (P. to kmentoval, že to snad nená možně, že je to skoro na minutu přesně), ale krátká procházka po domečku zabere 😝

@nelia aspoň tě mrcha nebude trápit na vánoce a silvestra ;o) Ale jsem moc ráda, že jste si to užili. Přiznám se, že tu vánoční atmosféru fakt závidím 😎

@adulik76 to je super, že vám malá tak krásně spí. Čím večer krmíte?

@orsulka co pořád nakupuješ, ty jedna obchodnice? ;o)

@bambibam taky se na toho našeho drobka už těsím, ale ješty by mohl v břiše minimálně tak dva týdny zůstat.

noemarta
13. dec 2010

ahojte,
baby, my uz mame doma velku slecnu, vcera sme si nasli dva zubky 😉 😉

@orsulka krasne foto, velmi ti to slusi, a vobec ti to brusko nevyzera, ze su tam dvaja prckovia 😉 😉 😉
@nelia aj my sme boli takto v sobotu na trhoch a prsalo a prsalo, fasaaaa, cely mokry sme boli ale aspon si mala pospala dobre.
Neli nebooooj, jedneho dna URCITE nedojdu,kto si pocka, ten sa docka 🙂

adulik76
13. dec 2010

@ivkaj áááále, dávam jej trocha rumu do čaju a ide to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 spí ako bábätko...

.... dúfam, že si to nebrala vážne, ale malá večer papá krupicu

adulik76
13. dec 2010

@orsulka som rada, že sa ti vecičky páčili

orsulka
autor
13. dec 2010

@adulik76 nie pacili...ale stále sa mi páčia!!!!!! 😉 😉 😉 tie baby vaky mi vyriečšili cestu z porodnice...už som rozmyslala co im dam na vrch okrem deky, aby im nebola zimenka...tak toto je uplne že super!!!!!!! prijemny material, krasne farby....
@ivkaj tak ja som dokupovlala drobnosti, ktore nemam, nejake overaly na zimu, malililnke papučky a teple rukavičky na zimu, a tie baby vaky...pre malu som nemala vobec žiadny kabatik, tak som jej objednala 😉 😉
@noemarta no to je krásaa...........dva zubky už mate...toto ale uteka vsak?????? ani sa nenazdas a bude chodiť zubková víla 😀 😀 😀

adulik76
13. dec 2010

@orsulka som spokojná, že ty si spokojná 🙂
..no, zúbky, aj ja čakám....

noe, gratulujem k prvým zúbkom, mali ste kľudný priebeh prerezávania?

orsulka
autor
13. dec 2010

@adulik76 😉 😉
práve čakám maminku s bráskom....dojdu ma pozrieť a mamča si berie nas stary stolik pod TV..... 😉

poobede mame posedenie vianočne z firmy, tak nas sefinko pozval na obedo-večeru...tak už sa na nich tesím.....dufam, že bude veselo..... 😉 😉

sincerity
13. dec 2010

ahojte babulky!
tak zase po dlhsom case sa ozyvam!

vsetko citam poctivo, len neni fakt casu!

nel.... ona raz nedojde, potvora jedna, len si musime asi fakt pockat...

u nas vsetko velmi naponahlo.... v sobotu sa stahujeme! doma sa brodim cez krabice, no horsie ako u ciganov.... napecene nemam nic, dom - prizemie pomaly dokoncujeme.... no je toho vela

prave idem od anesteziologa, to bolo posledne vysetrenie pred laparkou.... ta ma caka vo stvrtok, tak na mna myslite, snad to vsetko dobre dopadne!

orsulka
autor
13. dec 2010

@sincerity bože fakt...ved to už bude toho 16-teho!!!!! to aj ja budem v nemocke, tak ti potom cinknem ako sa mas 🙂))))))))) a urcite to vsetko dopadne dobre .-)))
tak to stahovanie, a krabice a bordel vsade, to poznam aj ja...ale pockaj ako sa budeš tesiť, ked už bude skoro vsetko na svojom mieste 🙂 🙂

noemarta
13. dec 2010

@orsulka veru ten cas leti, ved ja to vidim len na vas dvoch s ivkaj, ved za chvilu rodite!!!!
@adulik76 adu posledne dve noci sa budila so strasnym mrncanim, ale pritom spala, kazdych 15 min. bola hore, ale bez horucok, cez den bola v pohode,len tie noci, ale dala som jej cipok viburcol a na dasna gelik. a nastastie to trvalo tie dva dni.
@sincerity straaasne moc budeme aj my na teba mysliet, a neboj vsetko dobre dopadne, budes v poriadku 🙂 🙂 🙂

laxity
13. dec 2010

ahojte

@adulik76 všetko naj k výmesačninám 😵

@orsulka drž sa aj ty v nemocnici 🙂 a zavolajte si určite určite to dobre padne 😉

adulik76
13. dec 2010

@laxity ďakujeme lax

nelia
13. dec 2010

@sincerity moc Ti budem držať palce... no ty sa teda v sobotu moc nenasťahuješ... tesne po operáci... to budeš len dirigovať 😉 ... ale budete konečne vo vlastnom!!! aj keď medzi krabicami... som rada, že vám to vyšlo ešte pred Vianocami...

@noemarta gratulujem slečinke k zúbkom 😉

Baby, ja viem, že sa raz dočkám, ale momentálne som neskutočne smutná 😢 😢 ... dnes porodila aj sestrina švagriná, o ktorej tehu som sa dozvedela tesne po mojom potrate a to sa im podarilo na 1. šup... no proste to vyvolalo vo mne veľmi smutné spomienky... hádam sa z toho vyplačem 😒

noemarta
13. dec 2010

@nelia neliiik,neboooj, ja viem ze sa nam to uz lahko hovori, pise, ale ozaj sa dockate, uvidiiiis , velmi vam drzim palce aby sa to podarilo co najskor 😉 😉
A si aj rozhodnuta ze chces ist znovu tomu pomoct, myslim od lekarov pomoc, ci este chcete skusat sami??

nelia
13. dec 2010

@noemarta zatiaľ sa chceme určite chvíľu pokúšať prirodzene... a čakať na zázrak, no niekedy je to fakt veľmi ťažké... Inak som si pred chvíľkou prečítala príspevok jednej kočky, čo tak mierne zvozila jednu babu, že sa nemá ľutovať, ale radšej má konať... tak ma to celkom vytrhlo z tej mojej smutnej nálady 😵 ... vidíš, niekedy stačí tak málo... jedna správne načasovaná veta vie mať neskutočnú silu 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre