• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@lada_dee do pr...e práce, to mě tak mrzí. Posílám moc sil.
29. okt 2011 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem vám všetkým :slight_smile: musím nájsť v sebe silu ísť ďalej :slight_smile: uvidíme čo povie doki
29. okt 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee toto snáď nie je pravda :cry: :cry: .. je mi to tak strašne ľúto :frowning2: .. ale ako píšeš, hlavne treba nájsť silu ísť ďalej a nevzdávať sa!!! Moc moc držím palce, aby si to zvládla v pohode. My ženy sme veľmi silné :wink:
31. okt 2011 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia :slight_smile: no musíme bojovať ďalej. Uvidíme aké budú výsledky a aké testy nás čakajú.
31. okt 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lada_dee nabudúce to vyjde, verím tomu.
31. okt 2011 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee a mrazáčikovia vám neostali?
31. okt 2011 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladinka .... :pensive:

@nelia vy ako.... boli ste v tej prahe? ci to som poplietla?

ostatni ako?
31. okt 2011 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som spucovala svoju podriadenú......fúúúú, ale dostala aj lajstro odo mňa, to už bolo fakt moc, čo urobila. :angry: :angry:
31. okt 2011 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 prepana, takto zostra hned v pondelok rano.... co vyviedla, ak to nieje tajne?
31. okt 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ako vidím, ty sa v práci nenudíš :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: čo také vyviedla?

@sincerity boli, boli a Ivkini boli veeeeeeeľmi zlatí a pekne sa o nás postarali... a Kryštof je proste na spapanie :dizzy_face: :dizzy_face: ... ujo liečiteľ nám naordinoval bylinky na prečistenie a výplachy nosa si poctivo pravidelne robím, tak uvidíme, aký bude výsledok :slight_smile:
31. okt 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia no to vam zavidim, ze ste sa stretli. Tak verim, ze bylinky pomozu a vsetko pojde tak ako ma :wink:
31. okt 2011 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia
@sincerity ááále, vyniesla mi von z útvaru doklady, ja som sa k nim nemohla dostať a nadriadený ich chcel a vyzerala som ako blbec, že si neviem dať do poriadku oddelenie :angry: :angry:
31. okt 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia máme jedného. Tak počkáme koľko bude treba a skúsime. Najhoršie pre mňa je to čakanie. :confounded:

@adulik76 vidím,že si rázna žienka :slight_smile: verím,že to nebolo nič príjemné,keď si ty pred nadriadeným bola za blba :frowning2: v práci si treba urobiť poriadok.
31. okt 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 no teda.... ale sak ked treba niekoho spucovat, tak treba... poriadok musi byt... by som ta chcela vidiet :grinning:

@lada_dee cakanie je tak nejak udel nas vsetkych, musime sa nejak obrnit a zvladnut to.... ale ty si silna babizna, to zvladnes.
31. okt 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity ja som po nej nehučala, ale bola som dosť nepríjemná
31. okt 2011 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity písal mi doki z Brna, po dvoch cykloch sa mám ozvať na KET
Vidím to tak na február. :slight_smile:
31. okt 2011 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity však taky můžete dorazit na návštěvu ;o)
@adulik76 hmm, pěkný začátek týdne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lada_dee však příští rok už pomalu klepe na dveře:wink:
31. okt 2011 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 aj tak dobre :grinning: mate to tam pestre :grinning:

@lada_dee no vidis, tak to v podstate este stihame porod v roku 2012...
@ivkaj dakujeme za pozvanie.... len neviem neviem kedy ho vyuzijeme :grinning:
31. okt 2011 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity :slight_smile: tak možno aj hej
Tfuj tfuj :wink: držíme si palce.
31. okt 2011 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee aj lenuška je nanučik a je celkom v pohode :grinning: , ketko určite vyjde
31. okt 2011 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 :wink: pusa Lenuške :slight_smile:
Musíme veriť,že bude všetko ako má byť.
U mňa je asi najhoršie to, že v práci je to zlé, doma som už dosť dlho. Musím sa rozhodnúť,ako tie 3 mesiace 'prežiť'. Bojím,že keď prídem do práce tak si šéfka bude hľadať kadečo a ešte aby mi padaka nedala :frowning2:
Veď uvidíme :slight_smile:
31. okt 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee s prací je to napytel. Já v ní trčela v naději, že odejdu na rizikáč. Ale ten stres a všechno kolem tomu jaksi nepřál. Nakonec mi "pomohlo" to, že jsem se dohodli na mém odchodu (já už ani neměla odvahu a sílu tu výpověď dát sama). Odpočinula jsem si, zkusili jsme další pokus a nastoupila jsem do práce, kde vládla pohoda a klid (ikdyž to byl jen zástup za mateřskou). No a výsledek toho všeho teď chrupe v postýlce :dizzy_face:
Každopádně ty jsi šikovná, chytrá a pohledná mladá dáma k tomu máš suprového chlapa, takže to v pohodě všechno zvládneš :wink:
31. okt 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Úplně jsem se zapomněla pochlubit, že Kryštof se už zkouší sám posadit. Jen z toho má takovou radost, že se za chvilku zase svalí ;o)
1. nov 2011 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivkaj ja aj zvažujem,že zmena by nebola zlá,problém je, niet kama :frowning2: v tomto okrese zdochol pes, teda celá smečka :-/
A môže sa stať,že moja šéfka ma vyrazí :frowning2: jeden nikdy v nej nevie.

Čítam,že drobec zas pokročil :wink: gratulácia super :-*
1. nov 2011 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee ani nevíš jak tě chápu. Když jsem ještě v práci byla, byla spousta zajímavých míst. Ale jak jse začla hledat, tak nikde nic. Nakonec mi vyšlo místo díky P.
Každopádně přeju pevné nervy a hodně sil.
1. nov 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko, dúfam, že dnešný deň rýchlo ubehne, štvrtok-piatok mám voľno, v sobotu služba, pondelok voľno, jupíííí
2. nov 2011 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 parádne vyhliadky :slight_smile:... ja sa už neviem dočkať, kedy bude piatok... v poslednej dobe mám strašnú nechuť pracovať :unamused:
2. nov 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia aj ja mám také dni, našťastie som v robote len do 12,30, tak mi tie dni rýchlo ubiehajú. Včera lenuška potiahla krásne, spinkala od 11,45 - 15,15 :grinning: . Ja som v pohodičke stíhala navariť, úplná idylka vládla doma.
2. nov 2011 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 len problém je, že v poslednej dobe mám väčšinou len "také" dni :angry: ... tak Ti závidím ten odchod o 12,30 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 Už si skoro na cestě domů, co? ;o) Jak vlastně dopadl Maťo s nohou?
@nelia to bude tím počasím, ani mě se nic nechce, jak je pošmourno.
2. nov 2011 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok