• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@sincerity no prinajhoršom to upečieme na panvici, ak gril nenakopneme :grinning: .. však to pivo teda nemusíme rozrátať, to bude teda kartón pre nás dvoch :grinning: :grinning: :grinning:
OK, tak marinádu urobíme svoju...
A tiež si myslím, že iba kvôli prsiam sa vám @adulik76 neoplatí chodiť do Makra... hmmm? My kľudne kúpime aj tie prsia, nemyslím, že by boli o toľko drahšie...
20. jún 2012 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity @nelia makro máme po ceste, takže by to nebol problém. Ja sa prispôsobím, len mi dajte info.
20. jún 2012 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 kúpime my všetko, aby sme to nekomplikovali aj s financiami a tak...

A máme teda kúpiť tie špekačky či nie??
20. jún 2012 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia podla mna kupte, ved sa to spravi aj na grile, dame s horcicou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jún 2012 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity @nelia holky, on je to takový větší gril, kdysi byl někde v akci, takže ho shodou okolností máme doma taky :sweat_smile:
Nejsem si moc jistá jak by se na něm ty klasické tlusté špekáčky dělaly, takž lepší by byly buď nějaké tenčí špekáčky nebo prostě něco tak něco. I když teda P. tvrdí, že by se udělaly.
Co se ale bude asi hodit, tak takové ty grilovací tácy něco takového http://www.obaly-dekorace.cz/jednorazove-nadobi/alu-grilovaci-tacy/grilovaci-tacy/

Joo a pití, je tu kousek studánka tak se klidně může chodit tam.

Tak se mějte a zítra od 16h budem vyhlížet první cestovatele. Dobrý orientační bod je obecní úřad, hned naproti němu je budova školy a chalupa je kousek z kopce pod nimi.
20. jún 2012 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaves babule....takže sa teším, že to nje takto super zorganizované.......my asi z toho makra tiež nič, tých pár vecí pre deti už mám kupene alebo dokupim, tak my tiež donesieme pivko pre seba, ja si myslím, že sa to aj vypije, a tiež nejake to alko....

a inak ved sa daju kupit take grilovacie parky tenke, aj so syrom vo vnurti, nejake bylinove, alebo aj marinádovane a tak, nemusia to by t klasicke špekačky....
20. jún 2012 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nelia tak tie tacky na grilovanie by boli super kupit.....
20. jún 2012 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ešte čo-to pokúpime... vidíme sa zajtra :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jún 2012 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidime sa dnes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia mam 8 tacok na grilovanie, ak by si sem nahodou este zabehla...
21. jún 2012 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kočičky.

Taaaak - my čakame jedneho drobceka, srdiecko mu bije ako zvon, vsetko je uplne v poriadku. Dnes sme boli prepustení z CAR k mojmu gynekologovi.

Všetky Vas pozdravujem
21. jún 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@lada_dee tesim sa s Tebou :dizzy_face:
21. jún 2012 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mortiiss supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky mně pomohlo počítání ovulace. používala jsem ovulační testy Predictor Fertility, je jich tam 7 ks v balení, krásně mi ukázaly, kdy ovulace proběhla...
21. jún 2012 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
22. jún 2012 o 09:41 • majka355
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa????
24. jún 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no čaves.......takže šťastne sme dorazili domov cca okolo 16,00 hod. Po ceste sme sa boli este napapať, detičky spinkali skoro celú cestu a zobudili sa tesne pred papkaním :wink: :wink: :wink:
naozaj chcem napísať, že to bol prekrásny a úúúžasný predlžený víkend s Vami aj s Vašimi rodinkami...jednoducho fakt pohodička, klud a relax....a tak dobre som sa včera nasmiala ako už dááávno nie.....Ďakujem Sincer :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tesím sa na fotečky......

papapapapapa
24. jún 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ranné mňamkovanie
24. jún 2012 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
ahojte dievcata!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

my tiez stastlivo, Naty sice nechcela spat, zaspala az za TN!!! Ale inac ok.
Aj ja dakujem :grinning: :grinning: :grinning:

@orsulka a zaco dakujes, co take som trepala???? :grinning: :grinning: :grinning:
24. jún 2012 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, též hlásím bezpečné přistání doma.
Prádlo vyprané, už jen aby ho někdo vyžehlil:-/

@deniska235 @majka355 že by reklama?
Každopádně úspěšně těhotenství, když vám k němu pomohly tak super ovulační testy :wink:
24. jún 2012 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
My sme dorazili už okolo tretej, aby sme stihli aspoň kúsok z F1 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tiež sme si super oddýchli a nasmiali sa.. tie cyklohistorky nemali chybu :grinning: :grinning: :grinning:

@adulik76 veru, aaaaaaaaaaaaa :wink: no comment :unamused:
25. jún 2012 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada, ze vsetci su v poriadku doma.....
strasne sa mi vcera nechcelo odchadzat, vzdy mam taky blby pocit.... uz nech je dalsie stretko :grinning:

dnes vecer dam fotky na face
25. jún 2012 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity ja už som dala :grinning:
25. jún 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 viem, uz som pozerala :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeeeeeeeeeejda...tak idem rýchlo pozrieť, kym drobci spinkajú:slight_smile:))))
@sincerity aj ja som myslela tie cyklohistorky....vieš podať úplne super!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. jún 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Holky, prodávám nějaké zásoby ovulačních testů, kdo by měl zájem, tak je možné přes aukro: http://aukro.cz/ovulacni-testy-sada-20-ks-1-teh-test-zdarma-i2447329509.html
25. jún 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, dievcata.... co ste nejake vycerpane po vikende, ked nepisete?

mam zacat hladat dalsiu chatu? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. jún 2012 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity veru, ja mám aj dosť. Maťo dnes skončil službu a zajtra ide do ďalšej. V sobotu som zasa v službe ja. Ale aspoň už mám oprané a ožehlené. Jupíííí
26. jún 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 @lada_dee všetko najlepšie k meninám :wink:
27. jún 2012 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelia ďakujem :slight_smile:
27. jún 2012 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok