• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
no, zato tu sa to mračí a ja dnes nemám dáždnik :angry:
4. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak sakriš...tu vykuklo slniečko ..... :angry:

sincer.....v pohodeee :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už leje jak hovado
4. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu začal poprchat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....otče náš, ktorý si......... :wink: :wink:
4. aug 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a leje a leje a leje
4. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík,pýtala si sa,kto pôjde zo smeru MT+ZA.Nuž ved Čikyta! :grinning:
Ale len prefrčíme okolo vás dalej :slight_smile:
(Pardon,že som sa sem len tak naburala.Ale musím chodiť za Orsulkou ako psík,lebo len s nou mám fajn náladičku.Je to môj životabudič!) :grinning:
Inak vám želám pekný dník.Aj ked bez slniečka-také schladenie trošičku nieje zle na chvílku. :wink:
4. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tu už nic................slnko....
4. aug 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciky...poklad.......ale vy chodite okolo furt, vy viete kde to je....:slight_smile:)))))) tak dufam, že vam to vyjde :slight_smile:)))) cmuuuuuuuuuuuuuuk
4. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu... to prestane kym pojdes domov.... inac ty tusim furt bez dazdnika :grinning:
orsul super! len nech leje!
4. aug 2009 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka-furt? No naposledy to bolo...........moment pátram v dalekej pamäti............December?
4. aug 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme si s mužom zosúladili pracovné doby, tak ma vozí sem a tam. Včera mi môj šéf súhlasil so zmenou, tak to mám od 6,30-15,00. A dnes som sa chcela vybrať do mesta kúpiť si plavky
4. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...furt som myslela, kde idete do nasho okresu :slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))

čo nevieš ako som to myslela????? :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulík,nechci odomna,aby som v tomto období niečomu rozumela.To nedokážem... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ciky...nerob sa!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

adu...to prejde od 15-tej...v pohode........ aj ja potrebujem plavky.....k novym gumenným žltým sandálkom, co som si kupila do vody :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, mat vase starosti :grinning: my sme sa uz neboli kupat dva roky... :sweat_smile: a plavky mam jedine, asi stvorrocne..... no hanba mi
4. aug 2009 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kupovala minulý rok plavky.(Farbu ku štipcu na hlave :grinning: )A tento rok sa len smejem ked ich zbadám a dumám,ako som sa mohla do nich zmestiť.Už je to nereálne :grinning:
4. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak bacha na žltu Orsulík!
Priťahujú osy! Zvlášť teraz v auguste.Mrchy jedny!
4. aug 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja si tiež nejako často nekupujem plavky, chcem len celé a mám pocit, že je to takmer nemožné - všade po obchodoch sú len dvojdielne a o niektorých aj pochybujem, že sú to plavky, skôr taká spleť nitiek. No, a vzhľadom na to, že na ročnom preskúšaní z telesnej chodím plávať, tak musím mať celé. A jednak som aj kritická ku svojej postave, nebol by to bohvieaký pohľad v dvojdielnych plavkách :confounded:
autor
sincer..............a ja sa do tych minulorocnych nezmestim..... :grinning: :grinning: teda narvem sa do nich, ale vseeetko mi trci a kozy mi vybiehaju z každej strany:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))
adu :grinning:
orsul :grinning: bud rada, ze nejake mas! to ja by som ten horny diel ani nepotrebovala .... ale to by si ma zase zmylili s chlapcom! :sweat_smile:
4. aug 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

a mne už sibe z tych faktur...už na ne pisem, že: Fakrutujeme Vám......

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu ze jak leje zase!
orsul ako tam?
4. aug 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
SINCER...ja už som sa prestala rozčulovat a sledovat to..........tu je krasne, replučko, sem tam slnko, sem ta mrak........bez dažda...tak hádam poobede, v noci...zajtra, pozajtra..... :grinning: :grinning: :grinning:
ak nám je sudene byt na vode zo studničky......tak potom..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do riti, zasa sa chystá pršať!!!!!!!!!!!!! :confounded:
4. aug 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je sila.....kto by chcel nema.......a kto nechce.....ten aj 2x :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi nieco pripomina! :grinning:
4. aug 2009 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne, ale hlavne nech sa to nezačína hneď po ránu vetou: "neviete mi poradiť, mešká mi MS a urobila som si test a sú tam //" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu :grinning:
a este otazka "myslite, ze to znamena, ze mozem byt tehotna?" Co mam robit, ved ani neviem ako sa to mohlo stat ! :confused:

ludska sprostost je nekonecna ... hovorim vzdy.... nech sa mi ziadna hlupana nepletie do cesty!
4. aug 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: adu....... :grinning: :grinning: :grinning:

čo sa este tých plaviek tyka, ja by som potrebovala take tie plavecke, čo mali teraz plavci na MS.....vyslovene overaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

noADU....sak to vyhovuje...kupis plavky a možeš ist v nich hned ist domov, keby prsalo :slight_smile:))))))))
4. aug 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, ty si mala na obed asi vtipnú kašu, čo?
4. aug 2009 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok