Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
4. aug 2009

no, zato tu sa to mračí a ja dnes nemám dáždnik 😠

orsulka
autor
4. aug 2009

tak sakriš...tu vykuklo slniečko ..... 😠

sincer.....v pohodeee 😀 😀

adulik76
4. aug 2009

a už leje jak hovado

orsulka
autor
4. aug 2009

tu začal poprchat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii....otče náš, ktorý si......... 😉 😉

adulik76
4. aug 2009

a leje a leje a leje

cikyta
4. aug 2009

Orsulík,pýtala si sa,kto pôjde zo smeru MT+ZA.Nuž ved Čikyta! 😀
Ale len prefrčíme okolo vás dalej 🙂
(Pardon,že som sa sem len tak naburala.Ale musím chodiť za Orsulkou ako psík,lebo len s nou mám fajn náladičku.Je to môj životabudič!) 😀
Inak vám želám pekný dník.Aj ked bez slniečka-také schladenie trošičku nieje zle na chvílku. 😉

orsulka
autor
4. aug 2009

tu už nic................slnko....

orsulka
autor
4. aug 2009

ciky...poklad.......ale vy chodite okolo furt, vy viete kde to je....🙂)))))) tak dufam, že vam to vyjde 🙂)))) cmuuuuuuuuuuuuuuk

sincerity
4. aug 2009

adu... to prestane kym pojdes domov.... inac ty tusim furt bez dazdnika 😀
orsul super! len nech leje!

cikyta
4. aug 2009

Orsulka-furt? No naposledy to bolo...........moment pátram v dalekej pamäti............December?

adulik76
4. aug 2009

teraz sme si s mužom zosúladili pracovné doby, tak ma vozí sem a tam. Včera mi môj šéf súhlasil so zmenou, tak to mám od 6,30-15,00. A dnes som sa chcela vybrať do mesta kúpiť si plavky

orsulka
autor
4. aug 2009

no...furt som myslela, kde idete do nasho okresu 🙂)))))))))))))))))))))))))))))))

čo nevieš ako som to myslela????? 😀 😀

cikyta
4. aug 2009

Orsulík,nechci odomna,aby som v tomto období niečomu rozumela.To nedokážem... 😝

orsulka
autor
4. aug 2009

ciky...nerob sa!!!! 😀 😀 😀

adu...to prejde od 15-tej...v pohode........ aj ja potrebujem plavky.....k novym gumenným žltým sandálkom, co som si kupila do vody 😀 😀

sincerity
4. aug 2009

no dievcata, mat vase starosti 😀 my sme sa uz neboli kupat dva roky... 😅 a plavky mam jedine, asi stvorrocne..... no hanba mi

cikyta
4. aug 2009

Ja som si kupovala minulý rok plavky.(Farbu ku štipcu na hlave 😀 )A tento rok sa len smejem ked ich zbadám a dumám,ako som sa mohla do nich zmestiť.Už je to nereálne 😀

cikyta
4. aug 2009

Inak bacha na žltu Orsulík!
Priťahujú osy! Zvlášť teraz v auguste.Mrchy jedny!

adulik76
4. aug 2009

no, ja si tiež nejako často nekupujem plavky, chcem len celé a mám pocit, že je to takmer nemožné - všade po obchodoch sú len dvojdielne a o niektorých aj pochybujem, že sú to plavky, skôr taká spleť nitiek. No, a vzhľadom na to, že na ročnom preskúšaní z telesnej chodím plávať, tak musím mať celé. A jednak som aj kritická ku svojej postave, nebol by to bohvieaký pohľad v dvojdielnych plavkách 😖

orsulka
autor
4. aug 2009

sincer..............a ja sa do tych minulorocnych nezmestim..... 😀 😀 teda narvem sa do nich, ale vseeetko mi trci a kozy mi vybiehaju z každej strany🙂)))))))))))))))))))))))))))

sincerity
4. aug 2009

adu 😀
orsul 😀 bud rada, ze nejake mas! to ja by som ten horny diel ani nepotrebovala .... ale to by si ma zase zmylili s chlapcom! 😅

orsulka
autor
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀

a mne už sibe z tych faktur...už na ne pisem, že: Fakrutujeme Vám......

😀 😀 😀 😀

sincerity
4. aug 2009

no tu ze jak leje zase!
orsul ako tam?

orsulka
autor
4. aug 2009

SINCER...ja už som sa prestala rozčulovat a sledovat to..........tu je krasne, replučko, sem tam slnko, sem ta mrak........bez dažda...tak hádam poobede, v noci...zajtra, pozajtra..... 😀 😀 😀
ak nám je sudene byt na vode zo studničky......tak potom..... 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
4. aug 2009

do riti, zasa sa chystá pršať!!!!!!!!!!!!! 😖

orsulka
autor
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀 tak to je sila.....kto by chcel nema.......a kto nechce.....ten aj 2x 😀 😀 😀 😀

sincerity
4. aug 2009

no mi nieco pripomina! 😀

adulik76
4. aug 2009

aj mne, ale hlavne nech sa to nezačína hneď po ránu vetou: "neviete mi poradiť, mešká mi MS a urobila som si test a sú tam //" 😝

sincerity
4. aug 2009

adu 😀
a este otazka "myslite, ze to znamena, ze mozem byt tehotna?" Co mam robit, ved ani neviem ako sa to mohlo stat ! 😕

ludska sprostost je nekonecna ... hovorim vzdy.... nech sa mi ziadna hlupana nepletie do cesty!

orsulka
autor
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀 😀 adu....... 😀 😀 😀

čo sa este tých plaviek tyka, ja by som potrebovala take tie plavecke, čo mali teraz plavci na MS.....vyslovene overaly 😀 😀 😀 😀

noADU....sak to vyhovuje...kupis plavky a možeš ist v nich hned ist domov, keby prsalo 🙂))))))))

adulik76
4. aug 2009

orsul, ty si mala na obed asi vtipnú kašu, čo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre