Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
26. okt 2009

chcem isť už domkoooooov, oooooooooch

orsulka
autor
26. okt 2009

JA ZDRHNEM trosku skor, o 20 min....len aby som stihla obchod......
😉 😉

adulik76
26. okt 2009

aj ja sa už pomaly idem prezliekať, ale fakt len pomaly 😀

ivkaj
26. okt 2009

Nelia, bříško neřeš, já sedím v práci s rozeplým knoflíkem na kalhotech a povoleným páskem;o) Naštěstí nosím volnější věci, tak se to všechno schová 😎

Teda já vám ty úprky docela závidím, mě zbývají ještě dvě hodiny 😝

nelia
26. okt 2009

Ja už len pol hodinku 🙂 🙂 🙂 .. a ideme si večer urobiť asi grécky šalát... mňamky 🙂

ivkaj
26. okt 2009

To je teda ale dneska provokace 😝 😀

adulik76
27. okt 2009

dobré ránko, tak dnes zdrhám už o 12,00 😀 , ale aby ste si nemysleli, máme oficiálne telesnú, tak to využijem a vybavím si veci, čo potrebujem. Okrem toho, držte mi palce o 16,30, idem na sono, tak nech tam tá cysta už nebude

nelia
27. okt 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, držím, držím 😉 .. a bolesti ešte máš?
Mňa od večera nejako zase pobolieva podbruško ☹

adulik76
27. okt 2009

vôbec žiadne, poctivo som sa nadájala alchemilkou, tak to hádam prešlo. Uvidím dnes. Maťo povedal, že to tam určite nebude.

nelia
27. okt 2009

Súhlasím s Maťom... aj ja si myslím, že tam nebude 😉 .. inak aj ja poctivo popíjam alchemilku, aby sa maternica skôr zahojila.

orsulka
autor
27. okt 2009

dobre ranko.....a čo mne už šibe??????? asi zle citam....ja som Adulik myslela, že už si tam bola vcera poobede, a že dens už citam pozitivne spravicky....... tak neva......prečitam si ich rada ja zajtra......a jasne, že držim palce!!!!

Nelinka...dobre ranko 🙂 tak ja zas poctivo papam už dlho kyselinku listovu, a chilli 😉 😉 😉

adulik76
27. okt 2009

a ty veríš tomu chilli? niektoré požívajú aj kayenské korenie, či čo. Aké to môže mať účinky?

orsulka
autor
27. okt 2009

Vo štvrtok sa pekne nahodˇ,
moja zlatá Orsulka,
nabehni do Heliosu,
čaká ťa tam bambulka.

Bambulička malinkatá,
tvoje malé slniečko,
je to tvoje malé šťastie,
tvoje drahe srdiečko.

Už sa teší,už ťa volá
"Kde si moja maminka?"
Teraz je to ešte taká
Snehulienka malinká.

Podriemkava drobčuriatko,
v zamrznutej krajinke.
No už bude za chvíločku
dnu vo svojej maminke.

tuto basnicku mi napisala moja Cikytka z temičky Helios!!! pre mna..... 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
27. okt 2009

adulik.....chilli prip. kaj. korenie služi na prekrvenie maternice.....aby sa tam drobec v dobre prekrvenej maternici uchytil....berie sa len pocas snaženia, po vklade sa už jest nemá.....

iný význam to nemá... teda okrem toho, že komplet prečisti črevá a ako sa vravi vypáli bacilov !! 😀 😀 😀

sincerity
27. okt 2009

ahojte babule 😉

orsul... to je krasna basnicka! a len pre teba, je to krasne, fakt.
inac aj ja som si myslela, ze to adu pisala vcera a citam citam a nic.... 😅

adu, neboj, ona tam potvora nebude, ved uz dosiahla svoje, a teraz zmizne!

ivi, to ja mam rozopnute gate furt.... to viete taky pavuk ako ja co ma velke bruchu, vsetko mi je na nom tesne, lebo gate musim mat male .....

nel... co je to vlastne ta alchemilka? na co to je?

baby... co myslite, co by bolo lepsie... ist na spermiogram znovu do ferticentu alebo skusit uplne ine centrum....?

inac... lax dala par fotiek na facebook, tak si mozete pozriet... neviem ci to da sem, su asi vacsie ako je povolene.

orsulka
autor
27. okt 2009

sincer....čafko poklad.....

no vy dve s Ivkou a vase rozopniue gate...... 😀 😀 😀 😀 ale jasne, ked si kupuješ o dve cisla mensie rifle 😀 😀 😀

asi sincer podla toho, co a kde planujete veci dalej....ak ostane vo Fc, tak kludne aj tam.....aspon tam hned budu mať vysledky, ci nie????????

a ja idem pozriet na FC...!!!!!!!!!!!!!!!! 😉

sincerity
27. okt 2009

no ale ... nie je riziko, ze si FC pozrie nase vysledky a povedia nam ze mame zly spg, aj keby sa zlepsil, len aby sme isli na dalsie umele.... ved to je ich biznis.... a napr. doktor z FC povedal lax, ze ona prirodzene neotehotnie.... 😒

minka051
27. okt 2009

oesulka tak to je super básnička 🙂 🙂

Tak už len šup pre mrazáčika a nech mu je už teplúčko 🙂 🙂

orsulka
autor
27. okt 2009

sincer......tak ja neviem...to vy musite vediet či ste tam spokojni s pristupom lekarov a podobne... pokial mas pocit, že to robia len pre peniaze a bez zaujmu prave o Vas dvoch, tak treba centrum zmenit....teda podla mna....pre mna je dost doležite, aby som Dr. verila......

minka.... 😉

adulik76
27. okt 2009

orsul, krásna básnička 🙂

orsulka
autor
27. okt 2009

ked som ju citala, aj mi slzičky vypadli ....... ta kočka je super !!!!!! a j s jej malinkou dcerkou Sisi 🙂

orsulka
autor
27. okt 2009

sincer....tie fotky su nááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádhernééééééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
27. okt 2009

Orsul, krásna básnička 🙂 🙂 🙂 ... a bude aj pravdivá 😉
Aj ja chcem vidieť fotky, ale z roboty sa na FC nedostanem ☹.. inak tam nechodím ani z domu 😝 .. tak Sincer bola zase prehnane skromná, keď Orsulka píše, že sú to krásne fotky... hmmm???
Sincer, alchemilka (kontryhel po česky) je bylinka, ktorá je vraj všeliekom na všetky ženské choroby, upravuje cyklus, posilňuje maternicu a je dobrá tuším aj na hojenie rán. Odporúča sa babám pár mesiacov pred pôrodom aj po pôrode. Škoda, že ja ju pijem po potrate 😒 .

Inak baby, ja som na prekrvenie maternica pila každý deň deci červeného vína... dokonca aj po vklade nejakých 5 dní, kým sa bambuliatka neuhniezdili... a možno to pomohlo.. za pokus nič nedáte a uškodiť to určite neuškodí 😅 .

nelia
27. okt 2009

Jaj a ešte som chcela pre Sincer napísať: ja by som šla na spermiogram do FC.. nemyslím si, že z toho robia biznis a že by naschvál zhoršovali niekomu SPG. Ja mám skúsenosti s všetkými 3 centrami v BA a ver mi, že FC je z nich najlepšie (ako prístupom tak aj cenou). Ale rozhodnutie je len a len na Tebe.

orsulka
autor
27. okt 2009

NELI...to vinko si pila aj po vklade???????? deci čeveneho ??????? hmmmm...ved fakt za to nic nedam......a este mi bude aj dobre ..... 😀 😀

sincerity
27. okt 2009

orsul... vdaka... ale mohli byt aj krajsie tie fotky.

my sme praveze s FC spokojni, len tejto jednej veci sa bojime.... ci budu tie vysledky objektivne.... na dalsie pripadne umele by sme isli urcite do fc...

takze tu alchemilku ja zatial asi nemusim.... nel... neboj, urcite ju budes raz pit aj z inych dovodov... 😉

orsulka
autor
27. okt 2009

SINCER.......a co keby ste sli na kontolu len k normalnemu urologovi tam u Vas niekde?????? on vam povie vysledky aj vam ich da a potom s nimi už len do Fc......aj to by bola možnost....

nelia
27. okt 2009

Sincer, práve som Ti chcela navrhnúť to čo Orsulka 🙂 . Aj urológ robí SPG a mala by si to aj z iného zdroja.
Orsul, ano pila som to aj po vklade... vieš, tomu embryjku ešte vtedy alkohol nemôže uškodiť, lebo ešte nie je "napojené" na Tvoje telo. Takže kľudne si daj aj 2 deci 😉 😀 a bude Ti hej...

adulik76
27. okt 2009

tak to som nevedela, že vínko sa môže, ja som všetko striktne vyhodila a nevypila ani kvapku. Aj tak mi to bolo prd platné...

orsulka
autor
27. okt 2009

ADULIK....tak ideme do toho.......dame si, čoby nie????????? 😀 😀 😀 ale ja asi len pred vkladom......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre