Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
18. nov 2009

adu, ale hlavne, že to berieš pozitívne.. a vlastne musíš už len mesiac počkať na // 😉 😀
Ivka, rada Ťa tu vidím... ty si sa nám tak ulievala 😠 ... 😀 ... no ja som si kúpila čapicu, šál, jedny rifle, tričko a pančušky 😅 😅
Ivi, koľko cyklov IVF vlastne preplácajú u vás?

adulik76
18. nov 2009

neli, ten mesiac si teda ešte počkám, keď už musím 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. nov 2009

adulik...ved my s Tebou...pockame...a rady sa dočkame...!!!!! 😉 😉

mám tam dobre ypsilon??????????? 😕

adulik76
18. nov 2009

máš, moja. A kedy sme si tu otvorili gramatické okienko???
... len tak pre zábavku, moja kolegynka teraz vysvetľuje zubárovi, ako sa stalo, že strojček pre syna vyvarila a on sa zmenšil a praskol - je to dobrá sranda a rozosmievam ju pri tom telefóne 😀 😀 😀

nelia
18. nov 2009

to z čoho preboha vyrábajú tie strojčeky, že sa jej ho podarilo rozvariť?? 😕 😕 ... no sranda 😀

orsulka
autor
18. nov 2009

NO...STROJčEKY SA VARIA?????? 😕 😕 😕

😀 😀 😀 😀

ivkaj
18. nov 2009

Orsul, jo jo, jak je řeč o samých ženských, je tym y. teda aspoň v češtině 😎

Adu, tak snad to ještě nten měsíc vydržíš 😉

Nelia, ulívala ani ne,ale v práci je toho nějak moc 😝 A o volnu jsme byli na nákupech (věci na malování, jídlo a tak)
U nás jsou hrazené jen tři pokusy. A z toho už máme dva vyčerpané 🙄

orsulka
autor
18. nov 2009

ivkaj...ale tusim vek mate až do 39.....ci???????

adulik76
18. nov 2009

tá kolegyňa ho chcela vyčistiť a dostala zaručený recept a nechala ten strojček v tej vode močiť 12 hodín 😀 😀 😀 , potom, ako sa strojček zmenšil, tak ho chcela synovi aj tak narvať na tie zuby a vtedy strojček praskol 😀 😀 zubár sa tiež rozrehotal a povedal, že ju to bude stáť iba 56 eur 😀 😀 😀 😀

ivkaj
18. nov 2009

Orsul, jo jo věkově je to do 39.

Adu, kolegyně je dobrý střelec. Vždyť ty rovnátka jsou z umělé hmoty;o)

nelia
18. nov 2009

to máš teda fakt šikovnú kolegyňu 😀 😀 😀 😀
Ivi, je to dosť na nervy, však? Že už len 1 pokus 😕 😒 .. ja by som na Tvojom mieste asi skúsila iný CAR.. fak neviem.. tie 3 pokusy sú strašne málo!! aj u nás sú len 3 ☹ 😠

orsulka
autor
18. nov 2009

neli...ano 3x a dost....aj to len do 38 rokov veku ženy......pch.......!!!

Adu.....zatučene recepty...su zarucene!!!!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
18. nov 2009

tak to máme rovnaké podmienky, hoci ja si myslím, že tri pokusy sú fakt málo.

orsulka
autor
18. nov 2009

adu...suhlas......velky suhlas......

adulik76
18. nov 2009

orsul, tak teba teraz čaká IUI?

orsulka
autor
18. nov 2009

ADULIK.......ano...zajtra rano si mám ist k obvodnemu pre clostil.... aby mohla byt nejaka ta stimulka.....na 11 DC je sono...a tam sa uvidi........či ano alebo nie...podla toho kde budu foliky.... 😉

adulik76
18. nov 2009

určite budú na tej SPRÁVNEJ strane 😉

nelia
18. nov 2009

Orsul, takže u Teba to zobrali z opačného konca 😀 ... mala by prísť Sisidani trocha Ťa povzbudiť.. ak si dobre pamätám, Eliška sa narodila po IUI 😅 😅

adulik76
18. nov 2009

neli, dobre sa pamätáš,
ozaj, aj labutienka sa už dlho neozvala 😕

nelia
18. nov 2009

Ani Sincerity a Noemarta... ktovie, kde kávičkujú 😀 😀 😀 .. tak sa zakecali, že sa zabudli vrátiť 😀

orsulka
autor
18. nov 2009

nooooooooooo...so sincer je to važne.........bude bac-bac-bac po riti ked sa ozve...!!!!! takto nás zanedbavat!!!!!!!! 😉 😉

PS: Myslíte si, že sa teraz nalakala??? 😀 😀 😀 😀

nelia
18. nov 2009

ja dúfam, že ano 😀 😀 😀 ... lebo mi tu chýba 😒

adulik76
18. nov 2009

aj mne chýba

orsulka
autor
18. nov 2009

aj mne

adulik76
18. nov 2009

už o chvíľku pôjdem domkov, som strašne hladná a hrooooooooozne mám chuť na kapustnicu

nelia
18. nov 2009

ja už začínam byť tiež hladná... a to by som už teda mala začať s tou ryžovou očistou 😝 😒 ... asi začnem v pondelok 😝 😀 ...
Adu, tak dobrú chuť a príjemný zvyšok dňa 😉

sincerity
18. nov 2009

ahojte babulky moje 😉

tak som Vam chybala teda? 😵

no sak ja vobec nemam cas, dievcence.... furt len robim jak sprosta /nic z toho samozrejme/ a nemozem ani kona zapnut.... poobede sme mali zas schodzu volebnej komisie.... a pred chvilou som prisla domov. Jedneho by slak trafil... teraz musim ist nieco navarit, aby mal drahy co jest a zobrat si zajtra do prace a potom zase kusok bakalarky pisat.....aaaaaaaaaaaaaaaaale, kto by nemal co robit.... tak mi moze kludne prist pomoct 😀

orsul.... tak sa predsa davate na to? no ved sa to stastie musi predsa unavit a sadnut aj na nas.... a mozno to chce prave to jednoduche iui

ivi... nejak skoro malujete, ved ste sa nedavno len stahovali 😅

adu... neboj potvora dojde... ved co je to mesiac cakania oproti tym par rokom 😉
inac ja by som si tiez dala kapustnicu 😝

nel.... vy ako.... s Lacim uz lepsie?

noe sa ma dobre, len dokoncuje vyplaty a nema cas.... takze nekavickujeme, snad to vyjde buduci tyzden /to mi uz svatosvate slubila/, ak nie taaaaaaaaak.... ze maci?

nelia
18. nov 2009

Sincer, no ahoooooooooooj 🙂
No my už sme na tom celkom dobre... obaja sme inteligentní ľudia a pochopili sme, že to naše "trucovanie" nikam nevedie... takže láska zvíťazila 😉 😀 .. aj tá moja polovička by pomaly mala začať písať bakalárku, len sa k tomu nevie dokopať... kedy ju musíš odovzdať ty?

sincerity
18. nov 2009

ahoj nel 😉
tak to je super, ze ste si to poriesili 🙂 .... v tychto veciach sa asi ani vela trucovat neda vela.... no co sa budete trapit navzajom, ked vas trapi spolocna vec.... aj tak sa tym nic neporiesi.... a potom tazko sa plodia deti, ked sa jedujete 😉 😀 ber s rezervou.... 😉

no ja mam odovzdat bakalarku do polovice maja... no ale chcem to mat z krku co najskor, potom budem mat zase na starosti skusky.... 🙄

ty mas vysoku skolu? nejak si nepamatam.... 😕

nelia
18. nov 2009

Sincer 😀 😀 .. inak hneď ako príde Laci domov (šiel na tréning) ho trocha asi postraším.. lebo on má termín na odovzdanie tuším začiatkom februára a to má napísaný ešte len úvod... 😕 😕 .. ale ja mu do toho nekecám, veď hádam vie, čo robí, nie? 😉
Ano, ja mám výšku, dokonca tú istú, na kt. chodíš ty... len inú fakultu.. FEM_medzinárodný obchod 🙂.. a úprimne povedané, obdivujem každého, kto dokáže študovať popri robote... ja neviem, či by som sa na to dala.. ďakujem bohu, že som si výšku spravila hneď a až potom som začala robiť.. takže fakt klobúk dole aj pred Tebou 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre