Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. mar 2010

ja by som dnes spala celkom dobre, keby sa maťo zo sna 3x nerehotal... neviem, čo mu bolo také smiešne 😀

orsulka
autor
10. mar 2010

neli...pridu niekedy v nedelu večer, alebo v noci....v nedelu chcu este lyžovať!!!!!!

Adu .... 😀 😀 😀 no to je super.....lepšie sa zobudiť na smiech ako na plač !!! 😀

mne sa do rana snivalo, že som s mojou mamou a tetuškou plavala vo vode......boli sme na moste a ako keby prisli obrooooooovske vlny.....a v tých sme plávali ...voda uplne čistunká ako v mori...... a ja teda mám pekny respekt pred morkymi vlnami...ale v tomto sne som sa vobec nebala....
a bolo toho este viac, co sa mi snivalo na etapy medzi zdriemnutiami...!!!!!!!
v jednej časti sa mi prepadlo moje autičko - firmene na zamkovej dlažbe niekde na námesti, lebo tam vraj dlho stálo, a ja som v nejakej izbe v nejakom dome pri tom námesti zaspala v skrini......plakala som, a snažila som sa sefovi vysvetliž že ja za to nemožem.....a on vraj, že ved on vie....

noemarta
10. mar 2010

dobre ranko babule,
hm... Orsul, ja som na tom veeelmi podobne, tiez som nic moc nenaspala, mam pocit, ze iba par hodin, a to tiez az teraz nad ranom a taaaa moja bujna predstavivost, ze take sny..... fuuuha.... najskor ze mi tvrdne brucho, to bola ordinacia, to viem, ale potom total zivelna katastrofa, ze som fuuuurt utekala, no ja som narobena po tejto noci, hi hi....
bubli,drzim palceky, nech ma dobre vysledky a mozte pokracovat v zacatom.
Ivkaj, ahoj, este nemam vobec nic kupene pre nasu malu, az teraz zacinam.... akurat kociar som si uz objednala, pride v maji-juni.

nelia
10. mar 2010

No baby, že akú noc ste to mali.... fantázia fakt pracovala na plné obrátky... mne sa pre zmenu snívalo, že som dostala mrchu... ale hneď som sa zobudila a povedala som si, že to určite nie je možné... potom som zase kľudne spala 😵 😵 ... teraz som zasa v termíne mrchy a cez víkend ma dosť pobolievalo bruško.. možno to spolu súvisí.. netuším...
Adu, Noe, vás ešte stále pobolieva bruško?

noemarta
10. mar 2010

Nel, nie mna uz nie, mna bolievalo na zaciatku, potom mi dali hned Duphaston tak jak tebe, a jak som ich zacala brat, tak ma uz vobec nebolelo. ale cca asi do toho 12tt ma bolelo. teraz uz vobec.

orsulka
autor
10. mar 2010

hihihi....tak som v tých snoch nebola sama....akurát sa cudujem, že sa mi nesnivali letecke katastrofy, lebo som to vcera vecer pozerala v telke... 😀 😀 😀

adulik76
10. mar 2010

tak mňa tiež už bruško nebolieva, ale každý deň mám čoraz väčší pocit, že sa mi to bruško stráca, furt sa mi zdá menšie 😕 . Keď sa toto skončí, asi budem zrelá na psychinu.

nelia
10. mar 2010

Adu, na začiatku baby fakt zvyknú chudnúť, tak si z toho nič nerob... a vidíš, že aj Noe vystúpilo bruško až pred 2-3 týždňami a to je už v 22tt.... takže hlavne kľud, dievča!!!! 😉 😅 😅 .. kedy ideš na ďaľšiu kontrolu?

dracekmracek
10. mar 2010

Ahoj zlatíčka 🤐

píšu dokud Lukášek spinká.

adu nic si z toho nedělej jjá začala přibírat po 5.měsíci.Jsem ráda že jste v pořádku

neli?jééééééééééééé 😵 😵 😵 mám obrovskou radost 😵

a co orsulka?

u nás nic nového,včera mi bylo čtvrt století 😀 ale cítím se tak na 50,Lukášek špatně spinká tak jsem nevyspalá.Ale jinak je to miláček roste jako z vody.

adulik76
10. mar 2010

ďalšiu poradňu mám 22.3, ale to mi spraví len odber krvi na AFP a neviem, čo ešte. Ultrazvuk robiť nebude, to povedal, že až v 20 tt.

nelia
10. mar 2010

Dracek, jeeeeeej, ahooooooooooooj 😵 😵 ... že sa tu aj ukážeš.... ďakujem, si zlatá 😉 ... prvé mesiace s maličkým sú určite náročné, ale bude to stále lepšie a lepšie 😉 ... a gratulujem k narodkám 🙂

nelia
10. mar 2010

Adu, asi ani nie je také dobré robiť často UZV... ale určite je všetko v poriadku 😉

noemarta
10. mar 2010

Adulik, nebooj, vsetko je v poriadku, a napr. teraz idem do 23tt a a ja mam stale 2 kg od zaciatku tehotenstva, aj sa tesim, ze nepriberam, hlavne ze male dobre rastie a vyvija sa. 🙂
Takze kluuuuud, hlavne sa nestresuj, lebo to male bude vystresovane uz od narodenia, hi hi
ozaj kedy ides na kontrolu ?
Nerada pocuvam taketo pribehy, ale napisem vam ho, kamoska je v 19tt a ona ma brucho ako otoceny lavor, proste prepadnute brucho do vnutra, tak bola tento tyzden u lekara, a chceli ju poslat na odber plodovej vody, ze sa im to nezda, nooo a chuuuda ani na to nemoze ist, lebo ze ma malo plodovej vody, ze by mohli ublizit babatku a zevraj sa nevyvija rovnomerne, takze ta je uuuplne v prdely. ☹
tak je teraz pod takym stesom ze az......
takze ak mame babatka v poriadku a brucha nam nerastu az tak strasne, nevadi, hlavne ze babatka su o.k. !!

adulik76
10. mar 2010

ja viem, ale občas ma prepadne taká myšlienka a mám strach, po tej prvej skúsenosti v apríli sa už obávam hocičoho negatívneho.

noe, idem do poradne 22.3

nelia
10. mar 2010

Adu, to je pochopiteľné, ale skús na to nemyslieť... myšlienka má naozaj veľmi veľkú moc, takže treba myslieť len a len na pozitívne veci... viem, že to niekedy nie je ľahké, ale treba sa o to aspoň pokúsiť 😉

noemarta
10. mar 2010

Adulik, hm... ja som sice nic podobne nezazila ako vy, ale tiez mam strach ze po troch rokoch sa nam to konecne podarilo prirodzene, a a tiez ma prepada sem tam strach ze keby sa malo nieco stat...... viem presne o akom pocite hovoris. Ale fakt netreba na to mysliet, ja som zistila, netreba vela citat, rozpravat sa s ludmi, co mali zle skusenosti, lebo to nenormalne vplyva na psychiku.

nelia
10. mar 2010

Kde ste všetky zmizli??? My máme v robote takú kosu jak v ruskom filme 😖 😖 ... tak sa tu nadájam čajom 😠

adulik76
10. mar 2010

ja normálne pracujem, musím si zaslúžiť tú výplatu, nie?
U mňa v kancelárii je tak teplo, že mám vždy celú zimu vypnutý radiator, takže našťastie nepoznám "kosu jak v ruskom filme", ale viem si to predstaviť, že to nie je bohviečo.

laxity
10. mar 2010

ahojte

bubli...ďakujem krásne

nel...no celkom to zvládam, manžela mám doma, tak mi veľmi pomáha...snáď keď už pôjde do roboty, budem už zabehnutá a nebude žiadny problém. Teraz posledné dve noci malá od druhej ráno vyvádza...aj som si poplakala, pretože mi jej je ľúto, je to hrozný rev a ja neviem čo chce a to je najhoršie. Vkuse vkuse ☹ . Manžel tu behal s kočíkom a snažil sa ju uspať, ale jej pomôže iba môj prsník. Ale o siedmej zaspinkala pri didke a spí ešte teraz a ja len čakám kedy sa zobudí 🙂 . Máme to asi nejak naopak 😀 . Ale strašne sa z nej tešíme....je taká krásna 🙂

adu...ja sa ti ani nečudujem, že po tom čo si si prežila sa bojíš...je to normálne, ale ja verím, že všetko dopadne ok. A viete čo budete mať? Či ešte je asi skoro, však?

a Nel ozaj..ty čooo? čo by ste prijali? ale to je asi jedno, len nech je to zdravučké 🙂

ivkaj...snažíme sa, veď ona keby mohla, by bola prisatá stále, ale to sa jednoducho nedá 🙂

tak sa majte krásne, idem ja urobiť rýchlo obed kým je čas 😀

adulik76
10. mar 2010

lax, nezávidím ti, ale ono sa to časom upraví. A pravdepodobne si každá budeme musieť prejsť rovnakú cestu, zvládli to však iné, zvládneme to aj my.

nelia
10. mar 2010

Lax, plne súhlasím s Adulik... ale aj ty píšeš, že je to na jednej strane veľmi ťažké, ale na druhej strane sa jej hrozne tešíte... každá sa bojíme asi najviac toho, že nebudeme vedieť, čo tomu malému stvoreniu chýba, či ho niečo bolí alebo plače len tak, že sa mu tak chce 😵 ... preto je ten prvý rok najhorší, potom už to bábo vie vysvetliť, ukázať, čo mu je...
Čo sa mňa týka, ako píšeš, hlavne nech je maličké zdravé a nech to dotiahneme do úspešného konca. Keby som si ale mohla vybrať, vybrala by som si asi chlapčeka. No moja mamina tvrdí, že to bude dievčatko (neviem, z čoho usudzuje, ale asi to bude nejaký 6.zmysel 🙂 ).

noemarta
10. mar 2010

Nel, plne suhlasim, hlavne nech su tie nase babatka v poriadku a nech to dotiahneme do uspesneho konca.
ja som sa teraz objednala do gynfivu na 3d usg, ze nech mam aj pamiatku a nech sa teda este raz pozru co to bude, hi hi, nie ze tam najdu dvojicky teraz.... hi hi 🙂
ale asi to bude fakt ta baba nasa.....
vies kolko mi povedala ze budem platit, ze 64,-Evry, pekne....

noemarta
10. mar 2010

Laaax, ahoooj, noooo to ti verim ze si si aj poplakala, to by som aj ja, lebo clovek fakt nevie co tomu malemu stvoreniu chyba, alebo ci to je len tak ze chce plakat....
ja sa aj naviac obavam toho, ze budem nevyspata, ja mam s tym teraz problem, ze som nervozna atd. .... ale tak haaadam, to zvlaaadneme, no neeee. 🙂
drzte sa Lax.

adulik76
10. mar 2010

lax, hlavne sa drž a vydrž. Neboj, príde aj čas, kedy sa budeš smiať, ako si chaosila v prvých dňoch, uvidíš. Ja som teraz opäť strašná hrdinka, ale udrie aj moja hodinka ...... 😉 normálne, že veršujem????

nelia
10. mar 2010

Adu, veru, nezdáš sa... aké básnické črevo sa v Tebe skrýva... hihihi 🙂
Noe, celkom pekná pálka, že 64 evri 😕
Idem na poradu 😒

adulik76
10. mar 2010

my máme zajtra nejaké preskúšanie, že: základné bojové zručnosti vojaka, xi xi, uvidíme, čo napíšem 😀 😀

nelia
10. mar 2010

Adu, to bude akože teoretická skúška? Prakticky by si sa teraz asi nemala biť, však? 😝
Nejako ma pobolievajú kríže a trocha bruško... pred pár hodinkami som ja Tebe dávala rozumy a teraz hysterčím ja 😒 😒

laxity
10. mar 2010

noe...no pekná suma..ja som tušim platila 39 Evri

ja verím, že každá jedna z nás to zvládne a presne ako vraví Adu, zvládli iné zvládneme aj my. Keď idem kojiť, vždy sa snažím naladiť do dobrej nálady, aby mala necítila, že som smutná z jej plaču...Ale samozrejme sa z nej hrozne vytešujem, aká je úžasná a hlavne keď hádže tie svoje grimasy...vtedy je rozkošná 🙂

držte sa aj vy a priberajte tehulky 😀

ja som zhodila len 7kg po pôrode a teraz čo som doma z pôrodnice som dala dole 3kg. Tak ešte 5kg a som na pôvodnej váhe 🙂

orsul...a ty kde si moja?

sincer...pracujeme ako šrób? 😝

adulik76
10. mar 2010

tak bude z teba opäť suchárik? mne sa to určite nepodarí zhodiť, nech naberiem čokoľvek na seba 😝

hej, neli, to bude len teória, už ma vidíš, ako sa po nociach drtím chobotiny 😀

noemarta
10. mar 2010

Lax a kde si bola ty na 3d??
jasne, musime to zvladnut, ine to zvladli zvladneme to aj my.
tak to uz pekne chudnes, dobreeee...
tak sa drzte.
orsul, zeby makala, alebo isla dospavat prebdenu noc..... 🙂
lebo mne sa uz tak zatvaraju oci, ze dovi.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre