Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

martinka285
21. jún 2011

@orsulka dakujem za povzbudenie, a bola si aj na laparke? Noo vidis a teraz mas krasne dvojicky blahozelam 🙂

martinka285
21. jún 2011

@ivkaj tak snad aj ja budem raz mamina...

nelia
22. jún 2011

Čaute kočky...
Mám kopec roboty a koňa nestíham... teraz sme boli v tom Rumunsku, na prečistenie ideme v júli... Teraz mám v robote fakt perné obdobie... dúfam, že sa to nejako znormalizuje a budem mať na vás viac času 😒 ... pozdravujem a detičkám posielam pusinky!!! 😉

ivkaj
22. jún 2011

@nelia Tak se kočko drž a hodně síly ! ! !

adulik76
22. jún 2011

dobré ránko, vybehaná, vysprchovaná, šups do práce 😀 😀 😀

ivkaj
22. jún 2011

@adulik76 že bych ti zkopírovala ten vzkaz pro Neli;o) Co malá, jak to zvládá na hlídání a co ty v práci?

Včera jsem vařila polévku z dýně Hokaido, tak jsem uvařila i trošku dýně pro mrňouse a šupla to do mražáku. Jsem zvědavá co na ni bude říkat, protože mi přišla dobrá (sladká) i bez jakéhokoliv koření.

Joo a ještě jeden postřeh z víkendu. Miluju otázky: "Tak kdy si pořídíte druhý?" 😝

adulik76
22. jún 2011

@ivkaj lenka to zvláda super, dokonca aj susedka ešte nie je šedivá z troch detí 😀 😀 😀 . V robote som sa ako-tak zabehla, hlavne nemyslím stále na to, čo robí lenuška a či jej je dobre, lebo ten prvý deň som mala úplne zovretý žalúdok a myslela som si, že som najhoršia mama na svete, keď som od nej odišla. Ale už je to lepšie.
.... tie otázky tiež milujem, ako keby to bolo také ľahké, že???? Nám to trvalo "iba" 7 rokov 😀 😀 😀

ivkaj
22. jún 2011

@adulik76 jestli je malá spokojená a v pohodě, tak nevím, proč bys měla mít výčitky svědomí.

noemarta
22. jún 2011

@adulik76 pred Lenkou to bolo sedem rokov a teraz to druhe bude sup sup, uvidis.... to pocuvam teraz ja od kazdych... ze to pride hned... 😉 😉 😉

@nelia drz sa nel 😉

adulik76
23. jún 2011

@noemarta no, neviem, neviem, nemyslím si, že u nás to druhé pôjde tak ľahko....ale keď príde, tak bude dobre 🙂

noemarta
23. jún 2011

@adulik76 nechame sa prekvapit 🙂 🙂 🙂
pekny den prajem vsetkym...

adulik76
24. jún 2011

čafte fešandy, máme piatooooook

orsulka
autor
24. jún 2011

😉 😉 😉 cafte...nestíham, ale myslím na vas stááále 😉 😉 😉 😉

dnes pichám ladke gonal....hihihihiih...lebo Viliam je niekde het...... 😉 😉 😉

adulik76
24. jún 2011

Lenka maliarka.....na to niet, čo dodať .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 opatrovateľka mala veru čo robiť

ivkaj
24. jún 2011

@adulik76 ale spokojeně teda nevypdá 😅

orsulka
autor
25. jún 2011

@adulik76 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no nááádhera🙂)))))))

mna dnes čaká oslava mojej naj kamošky, jej narodenín....takže mám volno celé popoludnie ažn do kedy vraj budem chcieť 😉 😉 😉 😉 asom sa rozhodla, že neprídem asi na večerne kupanie a uspávanie....nech si deti zvykaju aj na to, že ich uspáva ocino sám 😉 😉 😉 aj ked sú zvyknute, ale sem tam vidia aj mna.....ale ja viem, že to zvládnu 😉

ivkaj
25. jún 2011

@orsulka určitě to táta zvládne v pohodě a ty si pořádně užiješ mejdan 😎

adulik76
26. jún 2011

@orsulka tak ako zábava???? užila si si to? a čo tatino, zvládal?? 🙂

adulik76
26. jún 2011

@orsulka tak ako zábava???? užila si si to? a čo tatino, zvládal?? 🙂

orsulka
autor
27. jún 2011

caves.....🙂

no tak užila som si poriadne a aj málo bolo "!!!!! hihihihihih...ale nie...stacilo, domov som dofrčala o pol dvanastej......doma zvládli v pohodke 😉 😉 😉 ako som si aj myslela 😉 😉 😉

ivkaj
27. jún 2011

@orsulka tak super, že sis to užila. Taky bych potřebovala vypadnout, ale pořád kojím, tak mám ještě nějakou dobu smůlu.

Co Laďka, nevíš jak jsou na tom?

orsulka
autor
27. jún 2011

@ivkaj viem......zajtra je odber 🙂 😉 🙂 😉 vyzerá to aspon na nejakých 6 vajok 🙂))))) dufam, že to tak bude, prípadne niečo aj naviac .-)

ivkaj
27. jún 2011

@orsulka tak to je super vyhlídka. Vyřiď jí prosím, že na ně moc myslíme a přejeme moc štěstí 😵

bambibam
28. jún 2011

Ahojte, dlho som sa neozvala a to nie preto ,že by som na Vás zabudla ,ale bolo toho strááááášne veľa a tak neostával ani poriadne čas na koníkovanie. Maxim.som sem len nakukla. Ale teraz ked sme už v novom a skoro všetko doriešené ,vyriešene ostáva aspoň doobeda kým malinká spí trochu času. Dokonca sa nám aj podarilo zhliadnuť na teste // čo dúfame ,že vydrží až do jari. 🙂 Dúfam ,že sa niekto pridá 😀 😀 😀

nelia
28. jún 2011

Ahojte 🙂

@bambibam to je mi úžasná novinka... tak tichúčko gratulujem a moc moc držím palce!!! O pár mesiacov sa pridávam 😉

Ja klasicky nestíham..... 😖 ... dnes tu mám audit z Londýna a zajtra potrebujem pol dňa voľno, lebo si idem pre výsledky na infekčné kvôli tej toxoplazmóze.. som zvedavá, čo mi povedia... mala by som skočiť aj ku gyndošovi, lebo mi na tom infekčnom napísali, že treba urobiť nejaké výtery... no musím si nájsť čas, ale asi to urobím až po ďaľšej mrche.

@adulik76 tá fotka bola úžasná 😵 😵 😵

Nemám moc času sa rozpisovať, takže všetky pozdravujeeeeeeeeeeeeem!!!

noemarta
28. jún 2011

@bambibam jeeeej gratulka, urcite su tu adeptky, ktore sa radi pridajuuuuuu, minimalne viem o troch 🙂 🙂 🙂
@nelia drzim moc palce aby si to vsetko s tvojim zdravim doriesila a hor sa na plodenie detiiiii !!!! drz sa. 🙂

laxity
29. jún 2011

@bambibam veľká gratulka 😵

@nelia tak pekne budeš mať všetky vyšetrenia v poriadku a môže sa ísť na to...super, teším sa s tebou, že si sa na to dala a bojuješ 🙂

sincer má dnes poslednú skúšku, ak ju spraví, tak má veget na chvíľku 😀

My sa máme super, Naty už vie povedať krstná Mimi-MIMI a krstný Dodo-DDE 😀 a kopu iných slovíčok, išli s tatinom von, tak mám chvíľku pre seba 🙂 , nič nerobím a užívam si to ticho 😀 . Boli sme na chalupe cez víkend, potom na športových dňoch Tiens, bolo úžasne, Naty sa vybláznila na lúke, my sme si zašportovali, krásne nám spala v noci...úžas 🙂 . Objednala som sa dnes na kontrolu prsníkov, čo som mala urobiť už po kojení, čiže v marci ale nejak som sa nevedela odhodlať a prosím pekne ma objednal na 16.2.2012 😅 skoro ma šlahlo 😅

@orsulka ako sa máte? ozaj čo Laďka? 😕 ako pokračujú, viem, že už pichá

pekný deň vám prajem

ivkaj
29. jún 2011

Čaute,

koukám, že se tu všechny máme moc dobře ;o)

@bambibam gratuluju!!! Hlavně ať se mrňous drží a všechno je jak má.
@adulik76 včera ráno jsem si vzpomněla na fotku vaší Lenky. Mě čekalo podobné nadělení, ale bylo 5 ráno a Kryštof ještě nestojí abych ho mohla nějak vyprostit 😝 A pak si spokojeně spal až do půl desáté.
@nelia teda už zase auditoři?!? Dají ti někdy pokoj. Jsem zvědavá jak ti dopadnou všechna vyšetření a už se těším na pozitivní zprávy 😵
@laxity jen pěkně odpočívej, i to maminky potřebují. A Sincer že držím pěsti ať do zvládně na 1*
@orsulka co mrňousové, jak se jim vede?

laxity
29. jún 2011

@orsulka až teraz čítam čo Laďka vyzerá to krásne 🙂

Ferko to super zvládol, môj Kubko ešte nedokáže Naty uspať 😠 ale svokrovci to zvládli 🙂

laxity
29. jún 2011

@adulik76 opatrovateľka, keď stíhala ešte aj fotiť, tak verím, že to bolo v pohode...ale super foto 🙂

adulik76
29. jún 2011

@laxity tak stihla to nejak, je to inak šikovná kočka, fakt som bola spokojná s opatrovaním, lenke sa u nich páčilo 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre