Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

neli.....ja viem.....ja len zvažujem, že kvoli vyplatam ja nebudem ostavat doma velmi dlho.....takže fakt prve dni urcite.....a kvoli tym par dnom ist na PN-ku.....asi fakt lepsia dovca.....

tak si oddychni......cmuky pre vas !!!!!!!!!!!! 😵 😵

nelia
8. okt 2009

Ešte stále som tu 😝 .. ležím v posteli s notebookom na nohách...
Inak v mojej robote je tiež pár vecí, ktoré nevie nikto iný urobiť, takže asi budem musieť čosi popracovať doma. Ale práve rozmýšľam, že by som sa so šéfom dohodla, či by mi nedal nejakú odmenu /popri PN/ a robila by som doma aj viac vecí... no neviem.. lebo zatiaľ som mu ani nepovedala, prečo som doma.. takže nevie, že som tehu... ale už mu to budem musieť povedať, lebo moje kolegyne už dosť fantazírujú, čo a ako...

ivkaj
8. okt 2009

Tak mi před chvilkou volala praktická Dr. že se ještě jednou zamyslela nad těma antibiotikama. Ptala se mě jak vlastně IVF probíhá (tak jsem jí říkala, že odběr tak St nebo Čt a transfer s min. 2dením odstupem). Myslela si, že je tam časový odstup větší (asi tak měsíc). Tak jsem se domluvily, že ty léky co mi napsala brát nebudu a počkáme na výsledky do pondělí a až podle nich mi nasadí léky, které můžou i těhule. Takže tak. Mám teda aspoň urologický čaj a asi se dám na modlení.

Na poprvé jsem měla vajuch 10, ale sedm jich bylo prázdných a jedno se pak špatně vyvíjelo. Tak doufám, že když teď rostou souměrně, tak by mohly být všechny kvalitní.

Ak té PN, já jdu po tranferu určitě. V práci je toho dost, ale spíš mi teď vadí, že je tu každý druhý nachlazený a nerada bych ještě něco chytla. A v případě zdárného výsledku chci stejně zůstat doma celý první trimestr.

adulik76
8. okt 2009

ivkaj, moja reč, ja tiež neplánujem ísť prvé tri mesiace do roboty, ak budú výsledky pozitívne

adulik76
8. okt 2009

niečo na obveselenie.....

Lev si zavolá všetky zvieratá a hovorí:
Ten, kto skočí z tamtej vysokej skaly môže pretiahnuť moju levicu.
Všetky zvieratá vylezú na skalu, pozerajú, aká je to hĺbka. Len lev zostal dole a čakal... Dlho sa nič nedialo až naraz letí dole chlpatá guča, zväčšuje sa a medveď žuchne na zem. Hneď ako dopadol, sa postavil, oprášil a zasa sa škriabe hore na skalu.
Kde sa ženieš medveď? - diví sa lev. - Veď môžeš pretiahnuť moju levicu!
A medveď hovorí: - Ale najskôr jebnem tomu, čo ma sotil...

nelia
8. okt 2009

Ivka, tak to je fajn.. a neboj, keď nemáš príznaky, tak to určite nebude také zlé a možno sa to vylieči aj bez antibiotík. A bude to presne tak ako hovoríš, tentokrát budú všetky vajká kvalitné a podarí sa to!!
A čo povieš v robote, keď pôjdeš na PN?

nelia
8. okt 2009

Adu 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

adu....hihihihihihih.........

aj ja som dnes dostala mailom jeden super....idem ho pohladat !!!!! 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

Chlapík s holou hlavou a drevenou nohou bol pozvaný na maškarný ples.
Nevedel čo si má obliecť tak napísal požičovni aby mu poradili a vypomohli.
Zakrátko mu došiel balík s krátkym vysvetlením:

Vážený pane, pribalili sme vám pirátsky oblek - bodkovanú šatku na hlavu, a s vašou drevenou nohou budete vypadať presne ako pirát.

Toto urazilo chlapíka a im odpíše, že vraj takáto výbava iba zvýrazni jeho invaliditu a postih.
Požičovňa mu poslala další balík s listom:

"Vážený pane, prepáčte nám za poslednú zásielku, tu vám prikladáme háb mnícha. Róba vám zakryje drevenú nohu a vaša holá hlava bude presne ako to majú mníši.

Tak toto ho rozčertí ešte viac a im odpíše, že vraj takáto výbava odvedie pozornosť z jeho drevenej nohy na jeho plešatú hlavu!
Za pár dní mu došiel menší balík, v ktorom bola iba čokoládová poleva, drvené oriešky a list:

Vážený pane,
tu vám zasielame čokoládovú polevu, ktorú si nalejte na vašu plešivú hlavu, ktorú si pokropte orieškami a tú drevenú nohu si strčte do riti a budete vypadať ako čokoládový nanuk.

😀

nelia
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀

adulik76
8. okt 2009

xi xi xi

orsulka
autor
8. okt 2009

od rana sa na tom bavim 🙂)))))))))))))))

adulik76
8. okt 2009

tak čo si to neposunula skôr? ta sa pobavíme, ne?

nelia
8. okt 2009

Tak ja už obedujem 😉
Ozaj, dnes idem ku kaderníčke.. už asi 3 týždne mám dojednaný termín, tak ho nebudem rušiť.. dám sa tam odviezť autom a tam budem tiež len sedieť.. rýchlo ma ostrihá a šup domenko 🙂

orsulka
autor
8. okt 2009

ta som zabudla....... 😀 😀

neli..aj ja už tlacim druhu časť obedu !!!!!!! hahahahahahahahaha
ta šak to je v pohode ta kadernicka, nie??????? ta nach si pekna !!!!!!!

adulik76
8. okt 2009

ja mám kaderníčku doma, mňa strihá maťo 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

tak tomu sa hovorí "pohodlie" 🙂 😉 😎 😎

adulik76
8. okt 2009

my sa tak striháme navzájom ... a mňa osobne nebaví nosiť nejaké účesy, vzhľadom aj na robotu mi stačí len vlasy podstrihovať a nikto by mi aj tak nemohol pochváliť účes, lebo máme prikázané mať vlasy v copoch, takže zbytočne by som vyhadzovala prachy za kaderníčku

nelia
8. okt 2009

Wou, to je Adu fullservis... navarí, ostrihá, posexuje 😎 😎 😀 😀
Orsul a predsa si si niečo nechala aj na obed? Ja som už dotlačila výborný zeleninový šalátik.. mňam, všetky prsty som si po ňom pooblizovala... Laci je šikulka, keď chce 😉 .. ozaj, pozdravuje vás 🙂

adulik76
8. okt 2009

aj ja ho pozdravujem, hlavne nech sa teraz okolo teba vrtí, jak len vládze

orsulka
autor
8. okt 2009

dakujem.......aj ja pozdravujem .-))))))

u mna to vyzera...že by ma v sobotu mohla prist pozriet kamoska z konika z temicky Helios 🙂 😉 zatial sa vsetko fajn risuje, tak dufam, že to dotiahneme do zdárneho konca 😉 😎
este sme sa osobne nevideli......ale vsetko je raz "poprvé " 😀 😉

nelia
8. okt 2009

Orsulka, veď s takými stretkami máš dobré skúsenosti... TA NE??? 😀
No ja si už ozaj idem dať oddych od PC, teraz pre zmenu tlačím nanuk 😀 😀 ..
Ak sa už dnes neukážem, tak pápá zajtra 🙂

adulik76
8. okt 2009

neli, to nás budeš takto flákať???

orsulka
autor
8. okt 2009

neli.....coooooooooooooo????????????? 😀 😉

adulik76
8. okt 2009

no, neli je už asi mimo. Zostali sme tu opäť samé

orsulka
autor
8. okt 2009

Žena leží na posteli a číta knihu, príde za ňou manžel s kozou na rukách a hovorí: ,,Túto kravu jeb...., keď máš krámy".
Žena naňho spoza okuliarov pozrie a hovorí:
,,Keby si nebol KOK.., tak si všimneš, že to nie je krava ale koza".
Muž ani brvou nepohne a hovorí:
,,Ty keby si nebola PI.., tak si všimneš, že sa nerozprávam s Tebou".

sorry za vyrazy.....ale.........

😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
8. okt 2009

😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

adulik...ta to už taký nas udddel ...asi 😉 😉

adulik76
8. okt 2009

no, tak my teda na protest zostaneme tehotné prirodzene!!!!!! 😀

orsulka
autor
8. okt 2009

hihihihih...že jaký protest!!!!! 😉 😉

aspon, že dnes vypadnem odtialto o pol hodku skorejšie...... 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre