Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
30. jún 2009

Orsul, to je hrozné ☹ ☹... ja si to fakt neviem ani predstaviť... ako jedna vec je, že my sa trápime, lebo nevieme otehotnieť, ale keď sa to po tak dlhom čase podarí a potom o to bábo prídeš, tak to si naozaj neviem ani predstaviť.. Adulik vie, však moja? 😔 😒

dracekmracek
30. jún 2009

Dobré ráno,

to je mi moc líto orsulko ☹ chudinka 😔

chtěla jsem vložit album s fotkami Lukáška ale teď je mi to blbé

orsulka
autor
30. jún 2009

dracek....ahoj kuriatko......ako je???????????????????????
podla mna kludne možeš dať fotečky maleho......ja suhlasim 😉

ivkaj
30. jún 2009

Ahojte, to jsou mi zprávy po ránu:-/

Noo, já tomu asi nepřidám, 10den od ET a na testu nic. Čeká mě tedy ještě jeden "oficiální" test v sobotu (což bude 14den od ET). Takže se zařazuju do podzimní skupiny, ta nám snad přinese štěstí víc.

orsulka
autor
30. jún 2009

ivkaj......no počkaj počkaj.......... ale nekrvacas....???????? vsak že nie??????????
ty si nemala PK......takže 10 den po ET je velmi skoro.....takže...nič sa nedeje......zlatko 😉

nelia
30. jún 2009

Ivkaj, ale nieeeeeeeeeeeeeeee ☹ 😒 a ty si tuším tiež nemala mrazáčikov, však?

Katuska, kľudne vlož tie fotky, aspoň niečo pozitívne.. musí nám niečo zlepšiť náladu, nemôžeme predsa byť večne negatívne!!!!! Takže sem s nimi!!!! 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
30. jún 2009

nelia..............ja si myslim, že nič nie je stratene...prave že naopak, len čakám co mi Ivi odpise...... 😉

nelia
30. jún 2009

Inak súhlasím s Orsulkou, že ešte môže byť skoro na test.. takže nádej umiera posledná 😉 🙂

orsulka
autor
30. jún 2009

vieš, lebo ja som mala PK....a ked som Dr. povedala , že som testovala na 11 den po KET...tak mi povedal, že to bolo skoro.....a ked IVi nemala ani predlženu kultivaciu, tak to je že uuuuplne skoro!!!!!!!!!!! 😉

ivkaj
30. jún 2009

Katus, jen je do alba dej, máš se přeci čím chlubit a my se aspon budeme mít čím kochat.

U mě OPU byl 18.6., ET 20.6. a krvácet nekrvácím. Stále se totiž dopuju Crinone (tan dodává progesteron).
Díky za podporu, ale moc šancí tomu už nedávám.

Orsul, ty jsi taková moudrá hlava. Po kolika MS se může začít s novou stimulkou?

dracekmracek
30. jún 2009

ivkaj neházej flintu do žita 😉 držím palce 😵

album je doplněné 😉

ivkaj
30. jún 2009

Katus, díky 😵 Už jsem ti do alba koukla, pupík pěkně roste a Lukášek se má evidentně dobře. Tak na vás dávej pozor. Co taťka, doufám, že se pořádně stará 😉

lilienka13
30. jún 2009

betty: ahooooj 🙂 ... ako sa dari? ... no nam nikto nic nezakazal, takze si pozor nedavame, ale skor si myslim, ze sa nam to podari az po dovolenke pri mori 😉

orsul: to je mi luto tej tvojej kamosky, bohuzial presne viem, ako sa citi, mne sa stalo presne to iste ☹ ... zacala som 11tt, ked som potratila 😢 ... ale cas vsetko vylieci, vidim to aj na sebe ... ako sa hovori - nic sa neje take horuce, ako sa navari 😅 ... ked mozes, pozdrav ju odo mna a ze jej silno, silno drzim palce, aby to co najskor prekonala ... a este jedna vec ... ona uz ma jedno dievcatko, tak nech sa teraz tesi z neho - aspon sa skor z toho dostane 😔 ... to dievcatko, totiz este nic nechape a tiez jej to asi neprida, ked bude vidiet svoju maminku stale v slzach ☹ ... musi byt silna, hlavne kvoli nej 😔

lilienka13
30. jún 2009

ivkaj: neboj moja, bude dobre a tie // tam urcite nakoniec budu 😉 ... len trpezlivost ... ako pise orsulka, kym nekrvacas, nic nie je stratene ... 🙂 😵

orsulka
autor
30. jún 2009

lili.......ano pozdravim a odkážem.....ale ved to sama poznas, že tym "svojím obdobím" si bude musieť prejsť sama.....

ivkaj....hihihih................nepoviem!!!!!! nie je treba este!!!! 😀 😀 😀 ty si taký neveriaci Tomáš...... tak jasne, že to može aj ten liek zadržiavať.....ale ved prave na tu podporu tehu sa aj užíva.....takže fakt nehádž flintu do žita......aj ked na druhej strane, sama seba poznas najlepsie a vieš ako sa citiš, takže nemáme čo do toho kecať.....
a nech nie som taka zla......tak asi 3 mesiace - tá pauza.....ale to je tu, neviem ako u Vas......doktor aj chcel aby som si aj psychicky oddychla, preto tam nechávaju takuto pauzu......

lilienka13
30. jún 2009

katuska: Lukasko je roztomily ... 🙂 ... a ako pekne mava 😀 😀 😀 ... len sa pekne drzte a dufam, ze uz vas obidu vsetky neprijemnosti ... myslim, ze si si ich uz uzila doterz az do zasoby 😝 😅

orsulka
autor
30. jún 2009

katus...si nádherná mamina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

laxity
30. jún 2009

ahojte babenky

dakujem babenky velmi pekne 🙂
ivkaj...tak drzim palce, nech to v sobotu dobre dopadne
katus...pekne fotecky, som mrkala

ja len tak v skratke teda, ked mi to tu je take cudne pisat, ale tak sestra v podstate vsetko napisala a dnes mi doktor nerobil ani ultrazvuk ani mi nebral krv, ze je este skoro, ze by ultrazvuk mohol byt riskantny. Mali sme ist na svadobnu cestu na par dni stanovat, tak to nam dr. povedal, ze radsej nemame riskovat, ked je to tak vytuzene, chcene tehotenstvo. Objednal ma hned po dovolenke 20.7., tak budem mudrejsia... 🙂 . Ale bojim sa toho vsetkeho, co ma moze stretnut, ked to tu tak citam ☹

ahojte a pekny den vsetkym 😉

orsulka
autor
30. jún 2009

lax....ahoj a vitaj medzi nami....slniečko medzi obláčikmi 😀 😀 😀 aj ked jedno sliečko o chvilku vyjde!!!! IVKAJ!!!!! ja jej stále verim!!!!!!!!

radsej necitaj zle veci , na tie sa vykasli, len davaj na seba pozor, zbytočne sa nestresuj, aj ked teraz pred svadobným dnom to asi pojde ťažko 😀 😀 😀 ale čo už.....aj tak mate najkrajsi darcek u teba pod srdiečkom.....

aj tebe krásny den 🙂)))

lilienka13
30. jún 2009

lax: to ti povedal dr, ze ultrazvuk moze byt riskantny? 😕 a v ktorom tt si podla teba, ked ti to povedal? 😨

lilienka13
30. jún 2009

neboj sa, vsetko bude ok, len treba byt v klude a zbytocne sa nestresovat kvoli somarinam 😉

orsulka
autor
30. jún 2009

lili...to si pekne napisala..... somariny!!!!! to je to spravne slovo 😀

laxity
30. jún 2009

lili....no podla vypoctov cca 5-6 tyzdni 😕, ved to je to, ze ja sa dokazem niekedy vytacat kvoli takym somarinam ze az hroza 😠, ale tak snazim sa
orsulka...dakujem este raz, aj ja verim Ivkaj, bude to dobre 🙂

po svadbe uz v klude budem, budem iba oddychovat v Taliansku 🙂

orsulka
autor
30. jún 2009

lax............no nádhera......toto je ako z rozprávky .... 😉 tak nakoniec zo stanovacky bude Taliansko 🙂))) no ešte že si otehotnela.... 😀 😀 😀

lilienka13
30. jún 2009

lax: hmm, a mne prave v 6tt robili prvy ultrazvuk a mozno prave pre to som o to male prisla 😔 😢 ... co dr. to iny nazor 🙄 ... ale tak to je potom dobre, ze ti budu robit prvy ultrazvuk az 20.7. to uz bude babo poriadne zahniezdene a uz sa tak lahko nepusti 😉 😵

lilienka13
30. jún 2009

orsulka: diky 🙂 ... obcas sa mi podaria taketo perly 😀 😀 😀

laxity
30. jún 2009

orsulka...no mala byt stanovacka v Taliansku, ale tak bude iba oddych na plazi pri mori 🙂

lili...to fakt, ja vobec neviem, kedy sa taky ultrazvuk robi, ja som tam nabehla v sukni, ze hned mi to pozrie a ujasni mi to a on nic. Ze este v tom 5-6tt je to riskantne. Hovoril, ze ak ho chcem, ze mi ho urobi, tak som potom cuvla a nechala som to na toho 20.7.

nelia
30. jún 2009

ahooooooooooooj Lax 🙂
Tak Ti gratulujem konečne aj takto "osobne" 🙂 😅 😅 Hlavne buď v kľude a nestresuj sa, svadba určite dopadne na výbornú a potom si pekne uži svadobnú cestu 🙂
A máš aj nejaké iné príznaky okrem tej bolesti pŕs? Koľko dní Ti meškala mrcha, keď si si robila test?

dracekmracek
30. jún 2009

Moc děkuju až se červenám 😀 🤐 🤐

Lax orsulka má pravdu pokud to jen trochu jde,nečti takové věci i já to dělala a je to jen na škodu 😔 Držím palce 😉

adulik76
1. júl 2009

dobré ránko 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre