Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
5. aug 2009

biž? 😕
ok.... budem aj ja pomalicky koncit, o chvilu padam.
Tak sa tu majte zatial kocky.... teda tie, ktore tu ostali.... ine sa uz maju inde 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

biť .....

tak pa ...........pa....pa.....pa

tak to som tu už asi sama.......a ja este hodinku....... 😖

nelia
5. aug 2009

Orsul, ja som furt tu, len mám roboty vyše hlavy.. tak zarezávam 😒
Už som videla mail aj od Sincer, aj od Ivkaj (teda asi to bude ona.. podľa mena..) doma kuknem FC, ak budem mať čas... vlastne dnes asi nebudem zapínať PC, lebo musím oslavovať 😝 😀 .. tak potom niekedy...

ivkaj
5. aug 2009

Tak jsem vás dočetla ;o)

Hlásím, že tedy dorazím v modrém tričku;o) A opovažte se to změnit, protože za chvilku balím. Vyrážíme totiž už zítra na noc. Přespíme u rodičů v Brně a po cestě si uděláme ještě nějaký výlet.

Orsul, potvrzuji, že dovezeme dřevěné uhllí (bude stačit to jedno 3kg balení nebo víc?) a klidně vezmu i to "zalievane kafe" Teda jestli je to turek, socové kafe nebo jak to přeložit😉

adulik76
6. aug 2009

dobré ránko

no, hlásim, že plavky som nekúpila, módna prehliadka nebude

inak, dosť som sa narehnila na to, čo ste písali potom, čo som odišla. Fakt dobré!!!!!! 😀

nelia
6. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, škoda 😒
Ja som včera večer dostala krásnu kyticu z 30 bielych ruží 😅

sincerity
6. aug 2009

ahojte babule 🙂

no adu... no teda, a to sme sa tesili a popritom si mohla spievat vies tu pesnicku 😉

nel.... jeeeee, to muselo byt krasne! A ako sa citis? Nejaka zmena?

nelia
6. aug 2009

Sincer, žiadna 😎 Akurát tie biologické hodiny začínajú tikať rýchlejšie 😝

sincerity
6. aug 2009

nel.... to sa ti len zda 😅

nelia
6. aug 2009

Však do 40-ky času dosť, nie? 😉 😀

sincerity
6. aug 2009

presne tak nel!
mne sa dnes zase tak nechce! oci sa mi tu normalne zatvaraju....

orsulka
autor
6. aug 2009

ahojte.................

sa budete rehotať ale mne je fakt do plaču........ inak je to vsetko kvoli ADULIKOVI!!! 😀 😀 😀 lebo ona estse minuly týžden zasvietila, že uhorky pockaju na vas........a je to tak...... 😀 😀 😀 ......sak ten debko mi ich zas nepriniesol, vraj u nich padali krupy!!!!!! takže pohodaaaaaaaaaaaaa......... ☹ ☹ ☹ zajtra........
nič to.....zavolam svokrovcov, ci su ochotní nám ich zajtra zavarit, aspon 10 kg...lebo sak ako by sme to inak stihali my??? no nijako.....dnes aspon možem urobit poriadny nakup....

kavu kupim aj nesku aj normalnu na turka, takže nikto nič nenoste, vidim, že sa to popije....

idem si urobit zoznam co vsetko kupit, nech na nic nezabudnem.....

ivkaj, to uplne staci to uhlie... ajajáááááj....... bude dosť ved budeme len grilovat v sobotu...
v piatok pocitam ked dorazime, že tak na večera bude studena, nejake misy obložene a podobne....
urobime si aj nejake natierky?????? trebars vajickovu a rybaciu, na ranajky v sobotu??????? na nedelu kupim parky, je to rychle a aj zasyti......oki???????

labutienka
6. aug 2009

ahojte babulky 🙂
aj mne sa dnes ráno taaak ťažko vstávalo, taaaak by som bola ešte spala a to som bola už večer o deviatej v posteli 😕 od kávy som si akosi odvykla, mi už tak nechutí ako kedysi. len doma si dám ráno takú maličkú. a dnes ráno som si nedala ani tú, tak tu vyzivujem za monitorom 😅 je zívať alebo zývať? uuups, myslím, že I... 😕 nie Y tam nie je to je pozývať, nazývať... no sakra, zlatá škola... 😀

labutienka
6. aug 2009

orsul - oki 😉 súhlas 😉 😀

nelia
6. aug 2009

Orsul, ty zažívaš normálne traumu kvôli tým uhorkám 😒 .. no hrúza...
Ja som za nátierky.. môžeme si ich spraviť.. A súhlasím aj s párkami 🙂

nelia
6. aug 2009

Labu, dnes potrebujem hodinu slovenčiny aj ja... ráno som rozmýšľala, či hodinky tikajú alebo tykajú 😝 😀
Inak ja som dnes vstávala o 4.45 😖 a tiež sa mi vyzivuje 😉

orsulka
autor
6. aug 2009

ahojte.....nelia...no fakt, že trauma.....som sa neskutočne tešila, že budem gazdinka a že si tie uhorečky pekne urobim sama....nevychádza a moje ego sa zvacsuje zo dna na den!!!!!! a trapi ma, a nsaži sa vo mne vyvolat pocit bezcennosti.....tfuj......het s nim !!!!!!! takže ma fakat dnes po ranu ten chlap vytocil, plus k tomu je dnes pohreb toho kamarata, takže som tu v praci v čierno, comu sa tiež moje ego asi velmi tesi....

aaaale...to nic....to su len take pomiešane pocity, ale taká som rada, že sa vam možem vystažovat......
aaaaaaaaaaaaa...teraz už na inu temu....nebudem predsa u seba podporovat negativne myslienky.....ked....

VAS ZAJTRA VSETKY UVIDIM!!!!!!!!! 😉 😉 labutienka....na teba budeme mysliet, až sa ti celý čas bude čkat!!! 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. aug 2009

tak este takto......budem robit nakup, tak ako to robim vždy ked sa ide na chatu...to znamena, že strava tak aby bolo od piatku večre, do nedele ranajok..... pisem to len preto,aby sme mali jasno a zbytocne nedochádzalo k nedorumeniam...dufam, že mi rozumiete a chapete.... 😉 😉
v nedelu este kludne možme zajst na nejaky spolocny obed do PD...alebo tak...... 😉

labutienka
6. aug 2009

hej, to aby ste si nemysleli, že v nedeľu bude ešte desiata 😀 😀 😀

nelia hodiny tikajú a my si tykáme 😉

nelia
6. aug 2009

Orsul, ja rozumiem a chápem.. a myslím, že aj všetky ostatné... nemaj obavy 😀 😀 ... a sme Ti veľmi veľmi vďačné, že to takto organizuješ.. si fakt šikulka.. tak nech sa to Tvoje EGO trocha poteší 😀 😀
A tú nedeľu už dohodneme tam... 🙂

nelia
6. aug 2009

Labu, potom som na to prišla, len mi to trvalo.. vieš, skoro ráno.. ešte som bola spomalená 😝

orsulka
autor
6. aug 2009

labu...vieš, ked na CHvojnicu vezmem moje decka za tan.skupiny, tak tam zavelim a tak aj je 😀 😀 😀 to vieš prirodzení autorita a posluchaju 😀 😀 😀
ale toto je o inom..... 😉 😉 😉 predovsetkym chcem, aby sa tam vsetci citili prijemne... a to po cely cas, co budeme spolu.... 🙂 🙂

orsulka
autor
6. aug 2009

este dalej...ake nealko mam kupit okrem minerálok?????????

na pivo sa bude chodit do krmy 😀 😀 😀 😀 😀

labutienka
6. aug 2009

orsul - mne je to nasprosto jasné 😀 😀 😀

sincerity
6. aug 2009

dievcata.... tsss.. clovek nahra jeden bankovy vypis a vy tu zatial napisete stranu!

no orsul... neboj vsetko bude dobre, hlavne si s tym nerob viac starosti ako je nutne.... sme normalni ludia, netreba sa bat, ze nieco zle pochopime alebo tak nejak....

mne stacia mineralky, pivecko si prinesiem alebo pojdeme do krcmy..... pre lax kupim specialne co ona pije, s tym si starosti nerobte.....

orsulka
autor
6. aug 2009

baby vy ste také zlate......VŠETKY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mám vas moc rada!!!!!!!!! 😲 😲 😲

labutienka
6. aug 2009

sincer - lax pije špeciálne pivo??? 😕 😀
aj chcem také pre tehule, niekedy ma normálne umára chuť si dať pifčo, najmä keď si dá manžel k večeri 😝 😀 😀 😀

nelia
6. aug 2009

Orsul, súhlasím so Sincer... nerob si zbytočné starosti.. minerálky stačia aj nám.. mne stačí čistá voda zo studne 😉 a mangel pôjde do krčmy na pivo 😝

nelia
6. aug 2009

Že špeciálne pivo pre tehotné 😀 😀 😀 .. treba také niečo vymyslieť a dať si to zapatentovať 😉 ... Inak počuli ste už o citrónovom pive? Vraj je to celkom dobré...

nelia
6. aug 2009

Orsul, aj my TEBA!!!! 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre