Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

kto voláááááááááááá?????????????????????????????????? halo?????

orsulka
autor
28. apr 2009

a ty sa kde táraš dracek????????? a inak čo takto porabas cele dni?????? ha???????

dracekmracek
28. apr 2009

já jsem na tebe reagovalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀
a ty pořád meleš svojí 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dracekmracek
28. apr 2009

ha 😀 uklízela jsem skříně a teď luxujuuuuuuuuuu,půjdu nakoupit a pak vařit 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

ale ved ja som sa ti aj ospravedlnila...na predchádzajucej strane...už.......kuš!!! 😀 😀 😀 😀

to by sa zislo aj mne.......kedy dojdeš?????????? 😉

dracekmracek
28. apr 2009

tak pro mě přijeď a já uklidím 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

dracek...nehovor 2x!!!!! ja milujem šoferovanie...možem ist aj na druhu stranu republiky a dokonca aj Českej 😀
takže si po teba pridem..... 🙂 😉

dracekmracek
28. apr 2009

dobře tak tě beru za slovo a myslím to vážně 😵 😉

orsulka
autor
28. apr 2009

dracek........ale až tak o dva týždne....lebo tu teraz musim workovať - veeela a sef by ma nepustil....nevadí???? 😉

dracekmracek
28. apr 2009

nevadí tak dobře za dva týdny 😉

orsulka
autor
28. apr 2009

no ty si poklad, že si taká trpezlivá.......juuuj,....keby bolo na mne...pridem a idem za tebou aj hned..... 🙂

dracekmracek
28. apr 2009

a já bych kolem tebe poskakovala 😵 já nejradši uklízím u cizých 😀

orsulka
autor
28. apr 2009

😀 😀 😀 no tak to je super.....to ja si radsej sadnem a , nech ma obskakuju....doma si toho užijem dosť 😀 😀

marmite
28. apr 2009

Ahoooojte babenky,

som tu po doooost dlhej dobe, vcera som si vas citala a sanka mi padla skoro na zem. Dracekmracek a Adulik uaaaaaaaaaaaaaaaau, nesmierne sa s vami tesim a siiiiiilno drzim palceky aby sa drobcekom v brusku pacilo a neuveritelne vam to zelam. Je tu tusim este jedna tehulka lilienka, tu sice nepoznam ale tiez jej zelam len to naj naj a drzim vam baby vsetkym silno palce aby ste to dotiahli do zdarneho konca.
Ivkaj, nelia, orsulka - vy krasne napredujete v tomto tehu dlhom maratone a som rada ze svoj boj nevzdavate... Drzim vam silno palceky, aby uz coskoro boli drobcekovia v bruskach...

Citala som, ze ste si aj na nas so sisi spomenuli, tesim sa velmi, ze si obcas na nas takto spomeniete... 😵 Malinka prave spinka a tusim sa uz zobudza, tak ked skoncim, tak ma ospravedlnte... Spi totizto uz velmi dlho, papat mala uz pred dve a pol hodinami, bola som s nou na dlhej prechadzke, hodinu sme uz doma a v chodbe v kociku stale taha... Pridala som aj nove fotky aby ste videli ako rastieme. No velkostou sme podla doktorky ako pol rocne deti, tym myslim aj vahovo, ale s tym nic nenarobime, lebo jej chuti velmi papat a rada spinka. A kedze ten pohyb je skoro ziadny tak nam ta vaha nejak rastie... Uz je hore tak utekam.... pa paaaaaaaaa

orsulka
autor
28. apr 2009

ahoj marmit....malinka je herečka...!!!!!! je nádherna a žiadnu nadvahu nie je vidieť....nech sa dievčatko napapá, ked jej chuti, a zas na druhej strane ked spi, tak jesť nepyta 😀 😀 😀 okrem ineho...kočky ste obe dve.......
ale teda naozaj ...musim to napisať......VELMI SA VAM VYDARILA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa papa

marmite
28. apr 2009

Orsulka - 🙂))))))) dakujeme za taky krasny kompliment... 🙂))))))) Uz sme sa napapali a cvicime na hrazdicke... 😉

marmite
28. apr 2009

Sincerity - este na TEba som skoro zabudla... Drzim aj Tebe silno palceky... No veru o Labutienke a Andelikovi som tiez davno nepocula a som velmi zvedava, ako sa im dari... Dufajme teda, ze dobre...

dracekmracek
28. apr 2009

marmite malinká je jako obrázek 😵 je ti hodně podobná 😵 musí to být krásné mít takovou princeznu 😵

orsulka
autor
28. apr 2009

marmit....čo je pravda nie je hriech.... 🙂 🙂 🙂 inak chválim aj Tvoje komentáre k fotkám.....som sa pobavila.... 😀 a ta fotka že "KUK"......no tak tam je mala, že jaká hviezda!!!!! super sa tam tvári 🙂)))))

orsulka
autor
28. apr 2009

OZI...DRACEK...budete chieť vedieť pohlavie??????????????????

dracekmracek
28. apr 2009

orsulko já nechci ale babička to nemůže vydržet 🙂 já ho miluju už teď a je mi jedno co to bude 🙂 a kamarádka říkala že je to pak nádherný zážitek čekat co se narodí 😵

orsulka
autor
28. apr 2009

no tak koniec koncov, aj tak to bude záleťaž od teba.... 😀 babička sa bude musieť prispôsobiť 😀 😀
myslím, že by sa mala rozhodnuť tak ako to chceš ty .... 😉

dracekmracek
28. apr 2009

ona má 3 vnuky tak chce vnučku 😀 já vždycky říkala že budu mít holku,ale cítím uvnitř spíš kluka 🙂 ale prý podle toho jak zvracím a jak se mi kazí pleť bude to holka 🙂

marmite
28. apr 2009

Sranda baby... Mne podobna? Vsetci tvrdia, ze je to cely tata... Ale moje ma definitivne licka. Ja som bola presne taky isty skrecok. 🙂)) Uz vykrikuje, tak musim bezat... pa paaaa

lilienka13
28. apr 2009

ahojte babulky, dlho som sa neozyvala, lebo mam za sebou tazke obdobie ☹ ... v utorok 21.4. som potratila 😢 😢 😢 ... momentalne sa z toho pomalicky dostavam, fyzicky je to uz uplne pohoda, ale psychika je este trosku mimo

som velmi rada, ze niektorym z vas sa tak pekne dari a silno, silno drzim palceky, aby sa babatkam v brusku pacilo 😉

katuska: opatruj sa a nerob nic, co ti vadi alebo prekaza ... teraz je najdolezitejsie tvoje babatko a je to naozaj uplne jedno, ci to bude chlapcek alebo dievcatko, hlavne, ze bude zdrave 🙂

nelia
28. apr 2009

Lilienka, teraz si ma šokovala ☹ ☹ Je mi to veľmi ľúto. A čo sa vlastne stalo? Veď ste napredovali tak pekne. Skús sa hlavne psychicky pozbierať, uvidíš, podarí sa zase... je to asi slabá útecha, ale aspoň vieš, že to ide..

Marmite, ste nádherné 😉 🙂 Díky moc za povzbudivé slová.

Orsulka, no ty si tu dnes mala výstup sama so sebou.. hmm 😀 😀 😀 ... keď my sme také neporiadnice, že pracujeme, však? 😉

Dúfam, že Adulik je v poriadku, dnes sa nám neozvala 😕

orsulka
autor
29. apr 2009

lili........................panebože!!!!!!!!!!!!!!!! 😢 😢 😢 😢 tak taketo ráno som si vobec nepredstavovala, dosť, že tu pisem 7 ks vypovedí !!!!!!!! je to kruté naozaj....a len ťažko sa hladaju tie správne slová....
ale želám ti vela energie, ktotá nech príde čim skor a dodá ti silu pokračovať a žiť dalej čo najhodnotnejši život!!!
nelia má pravdu...viete,že to ide aj normálnou cestou....teraz, ked pozbieraš psychiku ist po tom, prečo...aby nabuduce....ved vieš...
budem velmi rada ak budeš zas chcieť, za nami sem prideš.......velke objatie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Adulik.....aj tebe posielam velke uprimne objatie...!!!!!!!! ak nechceš tiež nemusiš pisať.....ale aspon vieš, že tu na teba neustále myslíme, a držime palce!!!!! silnooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk

Sincer.....tak čo povedali v Car-e????? kedy sa tam ide????

orsulka
autor
29. apr 2009

neli.......ahoj 🙂 no je to ťažko ked práca nepustí...🙂)))) ale keď si to vie niekto zariadiť 😀 😀 😀 😀

nelia
29. apr 2009

Dobré ránko 🙂
Ahoj Orsulka... no pekne pekne 😀 😀 ... pridávam sa k tomu, čo si napísala Lili a Adulik - baby, moc moc na vás myslíme... DRŽTE SA!!! 😵

orsulka
autor
29. apr 2009

este raz ahoj nelia...... 🙂
a zároven zatial pa.....musim ist do druhej firmy......volal riaditel,aj tam vraj treba nejaku vypoved pisať.....je to pre mna deprimujuce!!!!!! 😔 😔 ale čo už....
pridem neskor.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre