Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
12. nov 2009

Trocha odbočím od témy... Adu, kedy Tebe robili kontrolné sono po kyrete? Koľko týždňov po zákroku?

orsulka
autor
12. nov 2009

nelia.....hahahahah....že odbocenie od temy.......

prave si sa vratila k teme 🙂))))))))

kde mame dnes Ivusku?????????

sincer...lax este nedorazila??????????????

nelia
12. nov 2009

Orsul, aj mňa to potom napadlo 😝 😀 😀 😀

nelia
12. nov 2009

A kde je Noemarta, veď aj ona zvykla cez deň písať... 😕 😕
Ivka asi pracuje, chúďatko... tej ale dávajú v robote zabrať 😒

minka051
12. nov 2009

Ahojte

Ja dnes dma varím a vypekám .. Písali mi z Brna tak tie geneticé testy netreba nejaký Karyotyp sprvia partnerovi až ked prídeme na zmrazenie spermií tak je to OK. Ja somvčera dostala dvojitú dávku Agolutínu tak mrcha príde povedal doki.. Tak čakám a trochu ma už bolí aj bruško.. 🙂 🙂 🙂 Idem so synom d doktorke lebo mi prišiel domov z horúčkov. Dúfam že ja neochoriem. 😝

nelia
12. nov 2009

Minka, tak papaj veľa vitamínov, aby si vírusu odolala!!! 😉 😅 ... čo znamená Karyotyp??? 😕 😕

minka051
12. nov 2009

neviem vôbec ale niečo to má spoločné s genetickým vyšetrením.. dúfam že som to dobre napísala neviem isto.

orsulka
autor
12. nov 2009

minka.....davaj na seba bacha!!!!! už len nejaka choroba ti este chýba...!!!!! 😀 😀 😀

no a noe????????? tiež neviem co robi, ked nepise ...!!!! 😀 😀 😀 😀

adulik76
12. nov 2009

neli, keď tak spätne rozmýšľam, tak prvé sono som absolvovala až minulý mesiac, keď mi našli tú cystu 😝

nelia
12. nov 2009

takže to Ti vôbec nerobili kontrolu, či Ťa dobre vyčistili?

adulik76
12. nov 2009

joj, zabudla som, že ešte v júni som tam bola a vtedy mi spravil sono cez brucho - lebo som ešte krvácala a povedal, že je to OK - už je to dlhý čas, tak moja hlava deravá si to nezapamätala

orsulka
autor
12. nov 2009

adu....ale v končnom dosledku si si spomenula...... 😉 😉 nebude to až take zle ..... 😀

adulik76
12. nov 2009

šak spomenula, ale to ma musel niekto "nakopnúť" 😀 😀

orsulka
autor
12. nov 2009

v Hliose mi nik nedviha........

adulik76
12. nov 2009

a prečo tam voláš?

orsulka
autor
12. nov 2009

sak chcem sa opytat Dr. na to IUI...že co on na to.....ci by sme do toho sli.......

lebo pred 4 IVF moc akože nechcel...že mám len jeden vajcovod...a tak......

adulik76
12. nov 2009

tak za opýtanie nič nedáš a vyskúšať to tiež môžeš, ja to mám 3x za sebou

orsulka
autor
12. nov 2009

ha!!!!!!! na moje úrekvapko Dr. suhlasi!!!!!!! jupiiiiiiiiiiiiiiiiiii....aj sme sa vajne zasmiali.....
dnes si pojdem dat predpisat mojmu gynekologovi clostil, ak sa tam dovolam......a od tohto cyklu idem na to.....

hmmmmmmmmmmmmm...neviem..nejak mi to dodáva sily.....a chuti..... 😉

adulik76
12. nov 2009

neboj sa, budeme stále s tebou 😉 a kedy dostaneš mrchu?

orsulka
autor
12. nov 2009

ha!!! tak tak nejak okolo 26-teho...by mala dobehnut.......

vieš, ked ja som tak rozmyslala, že problem v oplodneni vajicka nie je.....ono sa dostane do toho vajicka bez problemov.....a ked sa mi preprachju cez zuzeny krcok maternice pipetkov a daju tamtie spermie......tak ozaj jediny problem je v tom, aby sa tam ulapilo......

adulik...baby.....dakujem za podporu..... 🙂 takže pojdem v zavese takych 2 týždnov za tebou.... 😵 😵

adulik76
12. nov 2009

moja, kľudne ťa budem ťahať za sebou a keby sme boli obe úspešné, tak budem ťahať jak odušu - ty potom budeš ťahať ďalšiu a budeme ako v tej rozprávke: ťahal dedko repku 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
12. nov 2009

adu...presne takto si to nejak predstavujem 😀 😀

orsulka
autor
12. nov 2009

no...a teraz mi inak moja draha polovicka povedala, že sme už na tom boli..... 😕 😕 ja si to vobec nepamatam.......a ani sa mi verit nechce....ale ved to su už roky...kto by si to pamatal..... 😉

orsulka
autor
12. nov 2009

a ja zdrhám.....

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee 🙂 😵

nelia
12. nov 2009

A ja tu pracujem jak kôň, lebo tu máme auditorov a nevieme, kde nám hlava stojí 😒 😒 ..

Užite si pekný večer 🙂

Orsul, ešte ma k tomu IUI napadlo, veď Dr. Ťa bude sledovať a keď budú vajká dozrievať na nesprávnej strane, tak IUI jednoducho nespraví a spraví ho ďaľší mesiac, nie? Ale pevne verím, že vajká budú na správnej strane a konečne budeš aj ty tehu!!!! 😉 🙂

adulik76
12. nov 2009

a ja už som domka 😀

orsulka
autor
12. nov 2009

aj ja som už doma🙂))) a mám 4 nove svetriky na seba.....že akcia, nekup to🙂))))))))))

nelinka...presne tak......ale naordinoval mi clostil 3x1, vraj nech ich je tamdost na dvojicky.... 😀 😀 😀 no srandista,ved vravim..... 😉

len moj obvodny je niekde na konferencii, tak si mam volat v pondelok aby som sa s nim dohodla.....

adulik76
13. nov 2009

dobré ránko, babulky, dnes je piatoooooočeeeeeek

nelia
13. nov 2009

Dobré ránko 🙂
Veru, dnes je piatoooooooooook a svieti slniečko 😅 😅 😅 😅 ... .čo viac si môžme priať? 😉

sincerity
13. nov 2009

ahojte babulky

nel, no ja by som aj vedela, ale kedze som skromna, staci aj to

lax vcera vsetko ok, akurat bola posmutnela, ze sa natalka nechcela predviest, len raz tusim vyplazila jazyk.... ale viac vam urcite napise sama

orsul.... aj ja chcem.... to ty ani nemusis cakat do vianoc? a mas svetriky.... ty sa mas...

adu.... ty nemozes spat ani ked mas to volno?
co neodpocivas?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre