Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. nov 2009

Ozaj Ivka, tak ma teraz napadlo, že si bola aj u tej "kartářky" a tá Ti povedala, že to vyjde... že sa nehanbí takto klamať ľudí 😠 😠 ... inak plne chápem Tvoje pocity, aj mňa tento týždeň chytá akási depka.. to je aj kvôli tomu hnusnému počasiu 😒 .. ale ako píšeš, treba sa zamerať na blížiace sa sviatky a na chvíľku ten celý kolotoč vyhodiť z hlavy..

nelia
4. nov 2009

Adu, to je fajn, tak nech Ti tá psychická pohodička vydrží čo najdlhšie 😅

adulik76
4. nov 2009

aj ja dúfam, že to vydrží, len teraz mám také euforické pocity, že som to musela dať najavo vám 😵

ivkaj
4. nov 2009

Adu, tak to ti ty euforické pocity docela závidím ;o)

Nelia, ona ta "předpověď" od kartářky je výhled tak na rok. Tak snad se neplete.

orsulka
autor
4. nov 2009

ADULIK...tak ja som monetálne s tou náladou s Tebou......momentálne sa stale vyytesujem z toho ako zhaname ten nabytok, takže takto sa zamestnavam a tiesim tieto veci.....a tiež momentálne neriesime doma, že co ideme robit dalej...
a inak tak osobne sa velmi tesim, že ty už pojdes na to KET......lebo ja verim, že budes z nas dalsia tehulka!!!!!!!!
a uspesna...až do uplneho konca........ 😉

Ivkaj...myslim, že tu svoju naladu s snažiš rozohnať celkom rozumne.....že si v hlave jednoducho vytváras plan veci, na ktore sa tesis, a tie ti dodavaju silu.......
z tym tvojim kruhom to mas ale uplnu pravdu......v praci, zle, ale co vyriesi vypoved - nič.....a pocasie na hovno....a tak pretrpime pracu a sefku, lebo...lebo...lebo...... a dookola.....ale tak ti poviem moja, že asi každa sme niekedy v tomto presne tak ako ty.....
pomohlo???
😉
😉

adulik76
4. nov 2009

orsul, kiežby si mala pravdu,...
...inak, všimla som si, že si si zmenila fotečku na pôvodnú, ale nepostrehla som presne kedy...

orsulka
autor
4. nov 2009

adu...dávno......tato farebne je krajsia...trosku.....aj ked nálada je na oboch rovnaka 🙂)))))

nelia
4. nov 2009

Čítali ste môj posledný príspevok z predchádzajúcej strany? Nechcem zase otvárať tú tému, ale som zvedavá, čo si o tých DNA testoch myslíte....

nelia
4. nov 2009

Orsul, ja som si to hneď všimla, len som to nekomentovala... ale teraz skomentujem... táto sa mi páči oveľa viac... ako píšeš, je taká farebná a stačí jeden pohľad na ňu a hneď mám lepšiu náladu 😉 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

neli...citala som to......ja s tebou suhlasim....preto som ja pisala, že v tomto jej stave by som na KET ani nesla.....a co potom ked si da urobit DNA?????? a zistia, že by to nebolo ich???? bude to dietatko nenávidiet????? alebo ako pises vrati im ho?????? alebo si ho nechá a bude sa k nemu spravat ako k......ani to neviem napisat.........ale hlavne, že bude spokojna, že sa pomstila centru????? nechápem.....a asi ani nechcem chápat......

orsulka
autor
4. nov 2009

neli.....asi mas pravdu s tpu fotkou...ved aj svet a život je viacfarebny, a nie len čierno biely 😀 😀 aj ked niekedy keby vsetko bolo bud biele alebo cierne, vedeli by sme sa skor rozhodnut, ako ked mam este 10x viac možnosti .-)))))))

adulik76
4. nov 2009

neli, trafila si presne do čierneho a úplne si pochopila to, čo som ja jej písala. Ona dôkaz nemá, ale CAR si ich nájde, takisto ako aj ju. Neviem, ako chce ísť na KET a pozrieť sa im do očí, keď takéto veci tu píše, vari si myslí, že o tom nevedia???? A čo sa týka tých testov DNA - čo potom by bolo s tým malinkým stvoreniatkom, ktoré za nič nemôže? To by potom mala také Pyrrhovo víťazstvo

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik...tak nechce sa mi to hladat na nete...ale......ake to je viťazstvo???????? vysvetlis????

nelia
4. nov 2009

Tak dík za vaše názory... vidím, že sa na tomto zhodneme 🙂 ... je to veľmi komplikovaná téma..

nelia
4. nov 2009

ani ja nepoznám žiadneho Pyrrhova 😝 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

a este jedna vec.....ona sa vyhražat može???? a jej ked nieto napise, ake by to mohlo mat nasledky, tak sa vyhráža a nemal by????????? a pritom sa jej nik nevyhrážal... len napisal verejne o tejto možnosti a upozornil ju na nu......
ale ona može...a iny nemože.......

adulik76
4. nov 2009

Pyrrhovo víťazstvo je také víťazstvo alebo úspech, ktoré vďaka svojim dôsledkom v skutočnosti ani víťazstvom alebo úspechom nie je.

ivkaj
4. nov 2009
nelia
4. nov 2009

Adu a to bol nejaký filozof ten Pyrrhov?
Orsul, presne tak.. ale ako to tu už niekto napísal, je to typ človeka, ktorý je príliš zaujatý sám sebou.. aspoň som z nej mala taký dojem.

adulik76
4. nov 2009

ivkaj, google robí divy, však? 😉

orsulka
autor
4. nov 2009

tak take vižazstvo si neprosim......ale ked sa niekto sám k nemu hrnie.....asi to tak má byt.....a má si tym vsetkym prejst sam...tak nech sa pááááči!!!!!

adulik76
4. nov 2009

pyrrhos bol nejaký staroveký bojovník, či čo. Ja som si spomenula len na to prirovnanie

orsulka
autor
4. nov 2009

adu...dobre si si...zas som o niečo mudrejsia.....

adulik76
4. nov 2009

vidíš, každým dňom sa môžeme niečo nové naučiť, to je dobré nie?

orsulka
autor
4. nov 2009

adu...tak urcite...už len si to zapamatat 😀 😀 😀 lebo ja už si radsej vsetko pisem 😉

adulik76
4. nov 2009

na to mám tiež také prirovnanie: když si blbej, tak si piš. Já mám taky svuj notísek... 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

a ja sa držím tohto: když seš blbej, kup si notes. Já mám dva!!!! 😀 😀 😀

adulik76
4. nov 2009

to je v podstate rovnaké, ako som písala aj ja - rozdiel je v tom, že mne stačí len jeden notes 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
4. nov 2009

adulik.....a to je kua rozdiel !!!! hihihihihih....ja potrebujem DVA!!!!! 😀 😀 😀

adulik76
4. nov 2009

ale ja používam karisblok - tam len dokladám nové papiere.... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 preto mi stačí len ten jeden 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre