Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
19. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, ja som nasávala slnečné lúče ako žeravá 😀 ... a dúfam teda, že mi pozitívna energia vydrží aspoň do piatka..
Inak v piatok som bola u toho liečiteľa... vraj ešte je malá ranka na maternici, ale pozrel sa mi na to a aj hormóny mi napravil... tak som zvedavá, koľko budem ešte na mrchatú čakať... vo štvrtok to budú 4 týždne od zákroku. A vsadil mi ešte poriadneho chrobáka do hlavy... že načo mám brať antikoncepciu, keď chceme bábätko.. že to je proti prírode a tak... že ja chcem niečo iné a telu diktujem niečo iné... ale že sa mám sama rozhodnúť, on mi nemôže povedať, čo mám robiť...tak som sa už viac-menej rozhodla, že tabletky brať nebudem a hádam to môj doki pochopí a nebude sa hnevať. Čo si o tom myslíte?

ivkaj
19. apr 2010

Čaute, koukám, že nejen přes víkend, ale ani po ránu tu nikdo není ;o)

Já se za chvilku vydám na cesty. Nejdřív do CARu, tak doufám, že ta zpropadená cysta bude pryč a já spokojeně odejdu s roppisem stimulky ;o)
A pak mě čeká preventivka u zubaře. Prostě príma den 😅

adulik76
19. apr 2010

ja už som jednu preventívku u zubára absolvovala a ešte jedna ma čaká, ale beriem dosť vápnika, tak hádam zuby budú ok.

nelik, dokimu to predsa nemusíš povedať, alebo chceš? A čo na to laci???

orsulka
autor
19. apr 2010

dobre ranko hviezdičky.....
u mna vikend uplne že super......vytesila som sa s malymi bambulkami mojich kamaratok, a to tak že este v nedelu doma som Ferkovi rozpravala ako 8-mesačná 🙂)))))) ale bolo super, až na to, že ma v piatok čapli ku...y policajstnke a dostala som pokutu !!!!!!!!!! 😠 😠 ale to bola moja chyba, takže som sa pekne na seba aj hnevala......ale ja som ich fakt nevidela.....
no a včera po prichode domov som upratovala zas ako diva, lebo chlapi makali sobotu aj v nedelu, sietkovali, stierkovali,vyrovanavali podlhu a podobne.......ale tak dalo sa...... akurat ma zacalo boliet hrdlo a kaslem.....

Adka...Ferko si veeeeelmi partičku pochvaloval...bol nadseny ,že sa super zabavili.....ale vraj aj si zapalil pred kulturakom aj sa obzeral, ale nevidel Vas.....skoda 😔 😔

Neli....... tak ja neviem....ale ty mas podla mna tu antikoncepciu nie preto aby si neotehotnela.....ale preto aby sa upravil cyklus do normalu.....ale asi si myslim, že je to kvoli tomu, aby aj maternica zregenerovala po zakroku.....ved pokial sa nevie pricina, že preco sa to dvakrat skoncilo takto, tak zas neviem ci by som riskovala tehotenstvo po dvoch mesiacoch po cisteni.....ja neviem presne, toto ma len napadlo, že asi aj preto mas tie lieky..... či co myslis????, to je taky opacny naázor ako toho liečitela, hoc aj on ma pravdu, že ked chces babo tak naco antikoncepcia......
ale ma pravdu chalanisko, že aj tak sa musis rozhodnut ty.... 😉

orsulka
autor
19. apr 2010

Ivik....velmi držim palce..........aby vsetko bolo OK...a ta cysta bela prec.....!!!!!! aby ste tiež už mohli začat 🙂))))

nelia
19. apr 2010

Ivka, silno na Teba dnes budem myslieť... určite bude cysta preč!!! Hoď potom info... A drž sa u zubára 😉

Tým, že nechcem brať tabletky, som nepovedala, že chcem hneď otehu... proste by sme si dávali pozor... ide mi o to, že už nechcem pchať do seba zbytočné hormóny... a podľa mňa je lepšie, keď sa mi cyklus zrovná prirodzene.. Ten liečiteľ vlastne hovoril, že ak budem teraz 3 mesiace brať anti, potom bude musieť 9 mesiacov makať na tom, aby môj organizmus od tých hormónov očistil. No a povedal aj to, že bábo mohlo odísť aj kvôli tomu, že som otehu hneď po vysadení liekov.. priznám sa, že už aj na to som myslela... viem, že doktori tvrdia niečo iné a že mnoho báb po antikoncepcii hneď otehotnelo aj donosilo zdravé bábo... A Adulik, dokimu to radšej chcem povedať, lebo mám ísť na kontrolu po mrche a on na UZV bude vidieť, že sa tvoria folikuly (čo by sa pri antikoncepcii nemali), takže ho neviem len tak oklamať... a ani nechcem... No a manžel zdieľa rovnaký názor ako ja... Keď mi doki povie, že dobre, ale nemáme sa ešte snažiť, tak ho asi poslúchnem... ale liečiteľ mi hovoril, že by som v pohode mohla otehotnieť aj teraz (inak mnoho báb tak otehotnelo).. no som si vedomá toho, že by tam bolo možno väčšie riziko, že tá maternica to nezvládne... ale myslím si, že príroda je taká múdra, že keby maternica nebola pripravená, tak by sa plod ani neuhniezdil... Mám dokonca jednu známu (už má dospelé deti), ktorá nevedela otehu a jeden jej známy doktor jej urobil kyret, lebo vraj potom je maternica ako pohnojená a hneď po zákroku sa jej zadarilo... Sorry za tie litánie, ale stručnejšie som moje myšlienkové pochody nevedela vysvetliť 😝

nelia
19. apr 2010

A odkedy som bola tehu, aj pleť mám oveľa čistejšiu (myslím bez pupákov), proste mám pocit, ako keby som sa konečne (po veľmi dlhom čase) dostala do hormonálnej rovnováhy... tak si to nechcem kaziť... ale to je len taký môj pocit 😎

orsulka
autor
19. apr 2010

neli...a mas krasnu fotecku !!!!!! 😵 😵 😵

inak ja osobne som za to, aby si tie lieky nebrala....to je moj osobny názor.......s tymi hormonmi mas uplnu pravdu .-)

nelia
19. apr 2010

Orsul, dík 🙂 🙂 ... ja už som viac-menej rozhodnutá, že ich brať nebudem... len sa na seba hnevám, prečo som sa dokiho nespýtala, načo mi ich dáva a že som mu vtedy nepovedala, že ich nechcem brať... ja som v tomto taký posera 😝 ... ale aj myšlienky mi vtedy lietali kade-tade... takže to bolo najmenej, na čo som myslela..
A čo ty? Ako pokračuješ v zháňaní liekov? A kedy má prísť mrcha?

orsulka
autor
19. apr 2010

Nelik....tak mu to povieš teraz a hotovo....aj tak ťa nemože nutiť, a ked mu vysvetlis prečo, tak by nemal robit problemy, a aspon sa dozvies prečo ich chel nasadit on......

mrcha by mala prist koncom týždna okolo 23.-teho.....chýbaju mi este dve injekcie, ktore potrebujem zohnat.....tak hladam skusam pisem.....uvidim co sa dalej podari 😉

nelia
19. apr 2010

Z celého srdca vám prajem, aby to už konečne vyšlo!!! Inak som kukala pregnyl v chladničke a jeden bol už po záruke 😝 ... ale ešte tam niečo ostalo...

adulik76
19. apr 2010

orsul a čo ti ešte chýba?

adulik76
19. apr 2010

inak, nelik, aj ja som zhodnotila, že pekná fotečka, taká optimistická 🙂

nelia
19. apr 2010

adu, aj sa snažím byť optimistická 😅 ... hádam ma na nej nespoznajú nejakí známi.. a keď aj... nech!!! už je mi to jedno 😝 😎

orsulka
autor
19. apr 2010

šak mi padol internet..... 😠 😠 a to už som mala napisany prispevok...neva

mne chyba ten centrotide alebo orgalutran......mam jednu injekciu od jednej kocky z Pezinku....a este dve by som mala zohnat.....sice neviem že kde, nejak to baby neponukaju.....a tak uvidim.....
😉

adulik76
19. apr 2010

a to si pri akej kvetine? čínska ruža? tie ja obvykle polievam slivovicou, však viete.... 😀

nelia
19. apr 2010

Adu 😀 😀 ... ja už ani neviem... viem, že to bolo fotené v Egypte... a ktovie, čo za kvetiny tam rastú 😀
Čo je tu dnes tak ticho? Kde máme sestričky (školáčku a maminku) a kde máme druhú tehuľku???

adulik76
19. apr 2010

niekde nám absentujú 😕

orsulka
autor
19. apr 2010

mna tu zavalili faktury 😒 ☹ 😒 ☹

a nastval ma tak trocu aj riaditel, zas tym jeho priblblym názorom.......ale kašlem na neho 😉

adulik76
19. apr 2010

máš pravdu, nestojí to zato, sa rozčuľovať, daj si miňonku (ako v tej reklame)

orsulka
autor
19. apr 2010

adu.... 😀 😀 nemám........
cez vik som zase toho pojedla ....jedno cez druhe....... momentálne mi ani na chut nepride 😀 😀 😀

adulik76
19. apr 2010

no, mne sa už dnes nechce nič robiť, už len čakám, kedy vypadnem 😝

orsulka
autor
19. apr 2010

adu...a ja ti tíško závidim.... 😉 😉 😉 a este hodinu a pol...... 😒

adulik76
19. apr 2010

však ja odchádzam niečo okolo 14,45 - moc extra pred tebou teda nevypadnem

nelia
19. apr 2010

No ja až o 16,00 😒 😒 ... kde je už ten piaaaaaaaatooooooookkkkkkkk 😕 😕 ............... 😀

orsulka
autor
19. apr 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 NELIK..........este chvilku pockame na piatok......

ja by som piatok chcela dovcu...a ist sa pozriet na jednu tanecnu sutaž do Topolcian......v praci dovca v pohode .........neviem, ale ci ma Ferko pusti z poobednej 😀 😀 😀 😀

adulik76
19. apr 2010

tak ho "prehováraj" celý týždeň 😀

noemarta
19. apr 2010

ahoojteeeeee,
hlasim sa az teraz po niektorym uz na fajront.
Ja akosi zas nestiham, este som tu mala nejake dozvuky po vyplatach a dnes sa trapim skoro pol dna nad stvrtrocnym hlasenim na daniak a popri tom teraz obedujem....
Ja si chcem tiez zobrat od piatku cely tyzden dovcu, chcem si ju vycerpat pokial pojdem na matersku.
Nel, mas kraaasnu fotecku, si tam taka zlatucka, ako taka modelka, preco ako, zeee.....
Nel, suhlasim s tym, aby si necpala do seba dalsie hormony, skuste si davat teraz chvilu pozor, aby ozaj ta maternica nebola moc slaba, aby nebolo dalsie nestastie a a potom hor sa do prace. ja osobne som velmi proti antikoncepcii, nikdy som ju ani nebrala.
Adulik, jak ti pekne neskakuju tyzdne, boooze, jak to leti, ze 21tt. jaaaj, sa teskujem, kedy ides teraz do poradne? ja idem az 4.5., to uz budem 30tt.
Orsul, drzim moc palce aby si zohnala vsetky lieky a aby sa to zadarilo, modlim sa za vas, a plujem tfuj tfuj !!!

adulik76
19. apr 2010

vitaj, noe 🙂
s tou stravou by si mala trocha na seba dbať a nie obedovať o pol tretej poobede !!!
na poradňu idem 10.5, a to už by som mala mať začatý 24 tt 🙂

noemarta
19. apr 2010

ja viem, ale vobec sa mi neziadalo dnes jest skor, jedla som medzi tym jogurt, jablko a kekse.... somariny...
neboooj, moj zaludok a krpana sa hned prihlasia.. 🙂
tak ja idem pred tebou, mne maju brat zas neviem na ake vysetrenie krv, a neviem, po tom uz by som mala chodit k porodnikovi, ci este mesiac k svojemu lekarovi? to este nemam preskumane.
A vy pojdete na 3Dcko, ved ked budes v 24tt to uz mozete ist. my sme boli v 25tt.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre