Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
6. júl 2010

tak skúsim pridať nejaké fotečky, ale len kočík a sedačku, bez športovej časti, lebo tú sme zbalili.

adulik76
7. júl 2010

dobré ránko 🙂

minka051
7. júl 2010

Ahojte prajem pekné ránko. 😎
Trošku vám sem nakúkam ako tu pokračujete. Ja som sa dala na dietu očistnú kúru s Aloe vera a denne cvičím lebo som sa nevedela na seba už dívať. Ale v septembri ešte skúsim raz. 🙂

orsulka
autor
7. júl 2010

dobre ranko 🙂))))))))

Adulik....parada ten kociar 😉 😉 😉 ale sa malej bude v nom buvinkat 🙂)))))))

Minka....no vitaj babula !!!!!! že sa aj ukážeš 🙂)))))))) a kde to v septembri idete skusit ????? zas v tom centre v cechách ?????? a co dovolenka, už ste boli, alebo idete?????? nejak som pozabudla, a co domcek ?????
no po tej kure a cviceni budeš naozaj v super formičke 🙂)))) len tak dalej, vysledoksa urcite dostaví 🙂))

IVKAJ....tak sup sem dnes s dobrymi spravickami 🙂))))) som rada, že si tu cestu zvladla, a normalne ťa (Vás) obidvujem - taku dialku...... fuuuuuha 😉

orsulka
autor
7. júl 2010

a co je s nasou Sincer??????? ta prečo zas nemá casu na nas ???????? 😠 😠 😠 😀 😀

adulik76
7. júl 2010

@orsulka ja v to verím, že sa malej bude v ňom dobre búvať, mne by sa tiež dobre búvalo 😀

sincer opäť absentuje 😠

orsulka
autor
7. júl 2010

@adulik76 no ved to...a to už je aj Bc... 😀 😀 a takato nezodpovednost!!!! 😀 😀 😀 tak určite šlape v praci zas, a asi doma na domčeku...... ona proste má vždy niečo !! 😉 😉

nelia
7. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Adulik, super kočík 😵 ... a odkiaľ ste si ho nakoniec objednali? Tuším ste ho chceli kupovať v Maďarsku, nie?
Orsulka, to je fajn, že špinenie už uplne prestalo... len pekne ďalej oddychuj.. to, že popri tom troška pracuješ, je podľa mňa OK 😵 😉
Ivka, super, že oslava dopadla dobre a takto ste to v tom teple zvládli. Dúfam, že dnes nám napíšeš len dobré správičky... že ste ešte stále 3v1 😅 😅
Minka, som veľmi rada, že ste sa odhodlali znova na ďaľší pokus. Pevne verím, že tentokrát budete úspešní. 😅

Čo sa mňa týka... na pravo bol pekný 23mm-ový folikul, tak rátam, že dnes by mohol aj prasknúť... no a včera sme na povolenie lekára už začali aj miesiť 😀 😀 ... aj som z toho dnes poriadne unavená... darmo, starneme 😀 😀 😀

minka051
7. júl 2010

orsulka ano v tom istom centre. No som tu málo lebo dom nám dá zabrať ale už idú robiť strechu tak to pekne rastie. Dovolenka asi tento rok nehrozí aj ked sme chceli, tak budeme len tu u nás chodiť k vode na Hron na ryby a trochu sa kúpať 🙂 🙂

nelia ahoj no ano skúsim ešte raz. 🙂 😉

adulik76
7. júl 2010

nelik, dobré správičky, kiežby ste boli na prvý šup úspešní. A kočík som si nakoniec kúpila cez firmu, vyšiel ma tak najlacnejšie 😉

orsulka
autor
7. júl 2010

@nelia hihihi...že miesiť ..... 😀 😀 😀 dufam, že ho tam "neukamenovali" .-))))))) 😉
inak super vysledky 😉

@minka051 moj drahy dnes odchádza aj s oboma synovcami splavovať Hron 😉 😉

minka051
7. júl 2010

@orsulka no tak len nech si veru dávajú pozor, ale už klesol a je v pohode. Ešte pred týždňom bol vysoký ale voda už klesla.

nelia
7. júl 2010

Orsul, koho mali ukamenovat??? asi mám dnes dlhé vedenie 😒 😕 ............ 😎

adulik76
7. júl 2010

kde ste dneska všetky? vari sa tu pracuje??? 😕

nelia
7. júl 2010

Ja veru pracujem... ale už len zajtra a potom mám víííííííííkend 😵 😵 😵

adulik76
7. júl 2010

@nelia cez víkend budeš trsať o dušu, čo? 🙂

noemarta
7. júl 2010

ahojte babule,
tak som doma z poradne,
nooo tak ak sa samo nic nespusti do pondelka, tak v pondelok mam nastup do nemocnice, a s primarom rozhodnu ci to bude prirodzeny porod alebo cisarak. aj sa tesim aj mam bobky............... 😕 😕 😕
ale verim, ze vsetko dobre dopadne tak ci onak !!!!!
Nel, ty sa tento vikend svadbujes, dobreee!!!
adulik, pekny kocarik mate, tiez sme nad nim uvazovali, ale vyhral ten nas, hi hi
ivkaj, orsul, drzte sa same dobre spravicky, vela odpocivajte a davajte na seba a vase vzacne poklady pozor. 🙂

bublinkaa2
7. júl 2010

Ahojte baby... 🙂

Noe - a malinka je uz dole hlavickou, alebo sa jej stale nechce? Tak ci onak, drzim silno palce... Onedlho sa uz budete tulenkat... 😵
Neli - no to su super spravy, ze uz miesite.. Uaaau, ako to rychlo ubehlo. Silno drzim palce, aby najblizsie obdobie bolo co najplodnejsie... Tfuj tfuj tfuj pre stastie... 🙂
Adulik - krasny obchodik mate a velmi pekny kocik ste si vybrali. Vela dobrych zakaznikov vam zelam. Si sikovna... 🙂
Ivkaj, Orsul - posielame pusinku detickam a vela pohody zelame... 🙂
Minka - super, ze idete v septembri este raz do toho. Velmi sa tesim... 😵

My sme zatial zdravi, ak este vydrzime tento tyzden, tak buduci tyzden nas caka ockovanie do ruky, co uz odkladame hadam pol roka... 😕 Pridam aj par fotiek, oslavili sme 1 a pol roka... 🙂

nelia
7. júl 2010

@adulik76 verím, že to bude poriadna "trsačka"... len dúfam, že svalovica nebude... čo si potom na Chvojnici počnem? 😉 😀

@noemarta Noe, myslím, že Tvoje pocity sú uplne normálne... ale ani sa nenazdáš a malú Nelinku budeš držať v náručí, uvidíš 😅

@bublinkaa2 moja, som rada, že je malá zdravá... nech jej to vydrží... tfuj, tfuj, tfuj!!! 🙂

orsulka
autor
7. júl 2010

@nelia no ved aby ste neukamenovali ten krásny folikul!!!!!!! hihihihih...... 😉 😉
vela prijemnej zabavy na svadbe moja.....tak by som na nejaku dobru svadbu sla!!!!!! jáááááááááááááááj.....mala by som ponahat tanecnikov, aby daco poriesili 😉 😉 😉

@bublinkaa2 no vervuste dievcatka......tak super, že zdravicko vam drži, hádam vas tie zle horucky a choroby budu obchádzať už konečne !!!! idem pozriet fotecky .-))))

IVIK dnes este nic nenapisala??? no teda - bosorka jedna 😉 😀 😀 😀

nelia
7. júl 2010

@orsulka aha.... no dúfam teda, že sme ho neukameňovali... 😀 😀 😀 ... mňa čakajú tento rok 3 svadby 🙂
No padám domov... krásny večer 😵 😵 .. cmukkkkkkkkk

adulik76
8. júl 2010

dobré ránko, dnes to vyzerá na pekné počasie 🙂

nelia
8. júl 2010

Dobré ránko 🙂
Určite dnes bude pekne Adulik... Ale ja som naštvaná, lebo niečo na mňa lezie, cítim sa taká slabá... a nemôžem byť chorá, lebo musím cez víkend trsať 😝 😀

adulik76
8. júl 2010

@nelia vieš, ako sa to hovorí, najlepšia kúra je vypotiť sa na cudzom tele 😀 😀 zapoj laciho, nech ťa kuríruje 😀

sincerity
8. júl 2010

ahojte babulky 🙂

citam, ze ste ma tu vcera spominali 😀

ja mam konecne po promociach... takze do skoly az v septembri... 😀

dufam, ze sa mate vsetky dobre, nel kuriruj sa, nech si fit na tej svadbe...

ta chvojka je buduci tyzden, ci kedy vlastne? 😅

adulik76
8. júl 2010

@sincerity budúci týždeň, moja - daj si nejakú pripomienku do mobilu, aby si dorazila 😀 😀 😀 . Pamätám si, ako si vystúpila z auta minulý rok so slovami: "no, my sme išli úplne zle...." 😀 😀 😀 😀

sincerity
8. júl 2010

@adulik76 veru veru... sak my sme isli uplne nejakou obklukou 😀 ... no snad to bude tentokrat lepsie, mal by ist aj Marek, tak snad nezabludime.... 😀

pisem si to do diara 😉

kedy sa budeme stretat.... minuly rok to bolo tusim okolo siestej na tej pumpe....

adulik76
8. júl 2010

to ešte musíme doladiť - čas stretka.

Ešte maťo sa pýta, kedy majú byť buchty a kedy guláš

nelia
8. júl 2010

@adulik76 dobrá rada... asi sa ňou budem riadiť... a polovička sa veeeeeľmi poteší 😀

@sincerity tak gratulujem bakalárka naša 😉 ... L. sa rozhodol, že my na promócie nejdeme... mali byť v B.Bystrici a v takom teple sa nám moc nechce, bude to v utorok... a hlásia fakt veľké horúčavy na začiatok bud.týždňa...

nelia
8. júl 2010

@adulik76 podľa mňa buchty v sobotu ráno a guláš na obed... a ostane určite aj na večeru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre