Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
9. feb 2011

Čaute ženy;o)

u nás zase krásně svítí sluníčko, jen ta teplota kdyby chtěla vylézt nad 0.
Tomu našemu dárečkovi bude v neděli měsíc. Je to hrozné jak ten čas letí :-/ Ale udělali jsem si radosta a necháme ho zvěčnit u paní fotografky, tak jsem zvědavá jak to dopadne 😕

@laxity Nezkoušela jsi se mrknout v nějakém sekáči? Teda aspoň v jednom u nás jsem vždycky nějaký kostým na maškarní zahlédla.

nelia
10. feb 2011

Kukám, že dnes tu bolo veselooooo 😝 😀

adulik76
11. feb 2011

dobré ránko, nejak to tu zanedbávame ... 😖

bambibam
12. feb 2011

Ahojte,konečne sa ušlo pár minút aj na net. Máme sa fain ,čakáme na 2hý zub ,trochu sa jedujeme a tešíme sa ,že vonku je lepšie. Staváme sa v postielke a začíname vystrkovať rožky. 😀

orsulka
autor
12. feb 2011

ahojte dievčatka......
tak aj ja mam chvilku a tak som prisla kuk urobiť .-)))))
tak ako sa mavate??? maminky a snažilky, pracantky ??????????? dufam, že všetky fajn až velmi dobre.....
ta Sincer sa vobec neozvala co a ako s tými skuškami......hmmmmmmmm...dufam, že hned nerobí opravne...hihihihihihihihihih..........

naši drobci nič takeho noveho, papaju, kakaju a tak....mám pocit, že už podrástli, pomaličky ich vystrkujeme von, dnes bol maly na vylete s Ferkom pre starkých, a my sme zatial doma s dievčatkom upratovali 🙂 🙂 😉 😉
ona sice len pohladom, ale
mne sa celkom darilo .... 😉 😉 😉
v utorok mame prevaženie u pani doktorky, tak nam držte palčoke 😉 😉 inak tak tochen nestiham, tak sa nehnevajte, že tolko nepisem...... 😉 😉

sincerity
13. feb 2011

ahojte babulky!

velmi sa ospravdlnujem, ze vas tak zanedbavam.....

skusky som nespravila, preto teraz ucim jak blazniva, dost ma to znechutilo, ale co uz mam robit. V robote je toho na mrte, este sa spamatavam a dohanam ten tyzden co som bola v skole. V uctovnej firme je toto najhektickejsie obdobie.

Co sa tyka ivf, minuly mesiac sme to museli odlozit, lebo kontrola mi prave vychadzala na ten den, kedy som mala tie dve skusky a skolu.... keby som bola vedela ako dopanem, tak tam ani nejdem a mohli sme zacat. Ale verim, ze na konci februara, pripadne zaciatku marca zacneme pichat....

velmi sa tesim z babatiek, ktore prisli medzi nas, su krasne a verim, ze vam robia len radost.

Velmi obdivujem orsul, ako to zvlada, musi to byt narocne s dvoma drobcami.

ozaj, neviete ako dopadla minka? ved vklad mala tusim 18. januara, ak sa nemylim.... verim, ze vsetko dobre dopadlo, tak som na nu myslela..... snad sa nam ozve s pozitivnou spravou.

ivi.... tak budem zvedava na fotecky, dufam, ze nejake prihodis.

pozdravujem vas vsetky, a snad budem pisat castejsie. 😅

orsulka
autor
13. feb 2011

@sincerity tak mi je luto s tými skuškami.......ale verim, že na podruhé to bude už dobre, a prejdeš aj týmito "životnými" skuškami..... 😀 😀 😀 😀
asi je to fajn, že ste už v domceku, a možeš sa učiť kedy chceš ako chceš, a ked nechceš, tak jednoducho upratuješ, alebo si v dome niečo nájdeš čo urobiť, hlavne sa neučiť 😉 😉 😉 😀 😀 😀
tak ja nejak vsetko zvládam hlavne este stále s dopomocou, sama neviem neviem......no keby som musela, tak by sa zvládlo aj to......moje detičky su inak super, nemožem povedať krive slovo, vsak maju svopje dni ako každy, raz jeden potom druhý
😉 😉 😉 dnes si gazdujeme doma sami ako rodinka, starký dostali volno..... 😉

adulik76
14. feb 2011

dobré ránko babule. Akoooooo?

orsulka
autor
14. feb 2011

dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee ránko 🙂))

@adulik76 ta dobre, ta ne?????? 😉 😉 drahý isiel zarábať korunky a my so starkou gazdujeme doma 😉 😉 a co vy??? zubadla???? dobre????

orsulka
autor
14. feb 2011

inak v sobotu bola Ladka na dalsom IUI v Martine.......uvidime ako to vsetko dopadne, lebo tesne pred tým ochorela....dosť velká nadcha (vcera ked volala tak som jej skoro nerozumela ☹ ☹ ), a trosku aj hrdlo škriabalo...ale nebrala žiadne antibiotiká.......a urobil sa jej aj herpes, no aspon jej to vystupilo na povrch a nemá teplotu......

adulik76
14. feb 2011

@orsulka už máme dva žubyyyy 😀, v sobotu sme oslavovali "polročniny", lenuška dostala tortu, ktorú patrične upravila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Laďke držím palce, nech to vyjde 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
14. feb 2011

Dobré ránko 🙂

@adulik76 už pol rokaaaa... ty kokso, ako ten čas letí 😨 ... a videla som, že ste sa boli s Lenuškou kúpať 😉

@orsulka si veru šikulka, že takto zvládaš rodinku... a ešte pritom aj upratovať 😵 😵 ... posielam veľký božtek deťúrencom 😉

@sincerity ahoooooooooooj, že aj Teba tu vidieť 🙂... je mi ľúto tých skúšok, ale neboj, na 2x to vyjde... ani L. teraz nespravil jednu skúšku, no čo už... tak pôjde zas a určite to zvládne... a kam teda idete na 2.IVF ? do FC? či?

adulik76
14. feb 2011

@nelia dobré ránko aj tebe. Už len teba "dokopať" k IVF, nech si troška od roboty odpočinieš a spokojne si budeš tehulkovať. Lebo druhé vyjde na to sa priprav, draháááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

adulik76
14. feb 2011

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥pekný valentín pre všetky ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
@nelia, @orsulka, @laxity, @sincerity, @ivkaj, @bambibam, @minka
... hádam som na nikoho nezabudla 🙂

nelia
14. feb 2011

@adulik76 aj Teba moja 😉 ... my tento sviatok nejako extra síce neoslavujeme... my sa ľúbime po celý rok 😀 😀
No ja sa na ďaľšie IVF chystám najskôr v lete... a vlastne mám v pláne ešte predtým otehotnieť prirodzene, takže žiadne IVF nebude potrebné 😉 😀

laxity
14. feb 2011

ahojte

Aj Vám krásneho Valentína 🙂 my sme doma, robím obedík, takže takto oslávime inak nezvykneme 🙂 tak ako @nelia ľúbime sa po celý rok 🙂

@adulik76 žeby noe? 😕 Lenke krásny pol rôčik prajem 🙂 cmuk

@orsulka obdivujem ťa, si šikovná, super ako to zvládaš aj keď ti pomáhajú ale verím, že je toho dosť, hlavne si určite užívať Adamka a Šarlotku...posielam im veľký cmuuuuuuk 🙂 🙂 🙂

@nelia super si to napísala, tak veľa šťastia a šup šup pracovať na tom 😉 do leta to stíhate verííííím 🙂 @sincerity chodia už do Gin-Fivu, tak tam budú všetko toto absolvovať

pekný deň všetkým 🙂

orsulka
autor
14. feb 2011

aj ja prajem krásneho Valentína ...vsetkým Vam, aj Vaším ratolestiam......drobčekov som za vas vybozkávala.......tak extra, lebo inak ich "cmliagam" stále 🙂 🙂 🙂 su takí voňavučkí 🙂 😵 🙂 😉

ani my nejak Valentina neoslavujeme, aj ked minuly rok som dostala krasnu vonavku a to bolo prekvapko 🙂))) tento rok si pojdeme asi spoločne kupit jednorázove podložky na prebalovaci pult....hahahahahaha a plienky 😀 😀 😀
@nelia tak dufam, že sa to podari prirodzene, a nebude treba žiadne IVF....... 😵 😵 😵 😵

@laxity ahojček.......aj vy este chodite plávať ?????

nelia
14. feb 2011

@orsulka že plienky... 😀 😀 ... originálny darček!!!! 😀 😀 😀

@laxity dík za info ohľadne Sincer... hádam im nové centrum prinesie šťastie 😵

laxity
14. feb 2011

@orsulka nie nechodíme plávať, chodili sme iba tri mesiace 🙂 ale vo štvrtok sa chystáme do Aqua do Senca, tak uvidíme 🙂

originálny darček 😀

adulik76
14. feb 2011

baby, spravíme tento rok stretávku??? Leto sa už blíži 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bambibam
14. feb 2011

Prajem pekný večer. Ja som na počudovanie akási prispatá ,ale boli sme v BA pozrieť a ujo doky povedal ,že nás rád uvidí v lete ,alebo až na jeseň. 😉

ivkaj
15. feb 2011

Čaute ženy ;o)

já jsem měla včera takovou lenoru, že až po obědě sem se vyslíkala z pyžama. Však co už, když mám tu dovolenou 😎

I vám opožděně přeji krásného Valentýna. Letos jsem dokonce dostala červené růže 😵

V neděli jsme oslavili měsíc. Šťofík si užíval záře fotografky, byl moc hodný (asi se mu líbilo to světlo a teplo) a já sem moc zvědavá na výsledek (náhledy by měly být koncem týdne). Jo a po jedné fotce paní fotografka říká "koukám, že maminka toho moc nenaspí, co?" Tak nevím, mě ty kruhy pod očima zas tak hrozný nepřijdou 😀

@adulik76 tak to máme podobné myšlenkové pochody. Mě spíš napadlo, jak se na Chvojnici (pokud by se jelo tam) všichni s dětma vejdeme? 😅
@orsulka jak to zvládáte v noci? Mě přijde, že nestihnu ani pořádně usnout a už je zase čas na kojení. Co to kojení, už je to lepší? Vlaďku moc pozdravuj.
@sincerity neboj, na podruhé zkoušku zvládneš (přeci nechceš být šprtka a mít ji za 1 hned napoprvé 😉 ) Joo a podle Dr. kam jsme chodili na IVF je na jaře a na podzim větší šance na úspěch. Tak hlavně ale ty i M. odpočívejte a nabírejte síly, jo!?!
@nelia panečku, to je pozitivní myšlení, jen tak dál 😵 Ale i pro tebe i L. platí odpočívat a nabírat sílu 😵

A zdravím i všechny ostatní, přeji krásné sluníčkové dny ;o)

nelia
15. feb 2011

čaute ženy 😀
no ja som nad stretávkou už tiež uvažovala... dúfam, že nám to vyjde aj tento rok... 🙂

laxity
16. feb 2011

ahojte

my sme sa o stretávke bavili s F. a vraveli sme, že už to asi nebude moc vhodné na Chvojnici, ale vymyslieť niečo väčšie 🙂

noemarta
16. feb 2011

ahojte holky,
dlho som sa neozyvala, lebo nela od stvrtka horuckovala a za dva dni sa vyhadzala, co ju straaasne svrbelo, ale v pondelok uz bol total klud. Schytala siestu chorobu. Tak aspon to ma za sebou....
Verim ze uz bude klud, vcera som odovzdala vyplaty, takze som to mala perneeee.
Vsetky vas pozdravujem, deticky bozkaaavam a snazilkam prajem vela vela pozitiva v kazdom smere.
paaaa

adulik76
16. feb 2011

má niekto nejaký tip na nové miesto stretka?????? 😕

ivkaj
16. feb 2011

Co sehnat nějakou větší chalupu, chatu, penzion a třeba i na dýl než jen víkend, třeba od Čt nebo tak. U nás je cestovka co se na pronájem chat a chalup, tak třeba je něco takového i u vás a nebo má někdo podobné známé jako jsou Chvojničáci, ale s větším stavením ;o)
A nebo by chlapi mohli spát venku pod stanama ;o)

adulik76
16. feb 2011

zatiaľ je dosť času, môžeme sa všetky pustiť do hľadania 😉

laxity
16. feb 2011

@noemarta to je z prechladnutia? či? neviem o tej 6 chorobe 😕 , tak som ja počula 😕

noemarta
16. feb 2011

@laxity nie, je to infekcna choroba, kt. sa prenasa slinami.... aleee neviem odkial to mohla dostat nela....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre