Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
8. mar 2011

@orsulka so mnou 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. mar 2011

@adulik76 mojko...beriem ťa za slovo!!!!!!! už teraz sa tesim 🙂))))ň jupíííííííííííííííííííííííí!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😵 😵

adulik76
8. mar 2011

@orsulka no, pravda, ak nebudeš kojiť, tak si tú hrušku môžeme dovoliť 😉

orsulka
autor
8. mar 2011

@adulik76 😉 😉 uvidíme.....prípadne odstavíme....hihihihihihihihihi na den, dva....... 😀 😀

adulik76
8. mar 2011

@orsulka alebo neodstavíme, malí sa raz napapajú a budú búúúúúúúúúvať dllllllllhooooooooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
8. mar 2011

Čaute baby,
takže než udělám rezervaci na streko jen to zopakuju🙂

termín: 18. -21.8. 2011 Nebo chce jet někdo na dýl?
chata u Bojnic http://www.limba.com/cz/ubytovani_slovensko/cha...
počet dospěláckých postelí: 14
já a pavel
neli a laci
monika a ferino
laďka a vilko
katka a jakub
mirka a marek
adu a maťo

Podle kalkulačky co mají na netu to celkem vychází na 463.68 EUR a záloha by se měla zaplatit 289.38 EUR.

Tak mi dejte vědět jestli všechny souhlasíte a já to zítra spáchám ;o)

adulik76
9. mar 2011

@ivkaj súhlasím, potom pošlite niekto do IP číslo účtu, kam mám poslať peniaze

laxity
9. mar 2011

@ivkaj súhlasím, tiež poprosím potom info, tak peniaze poslať 🙂

nelia
9. mar 2011

Dobré ránko 🙂

@ivkaj aj my súhlasíme 🙂... potom mi teda daj info, keď sa Ti to podarí rezervovať, dokedy treba zaplatiť zálohu a na aký účet a tak a ja vám potom pošlem číslo účtu, vyzbieram peniažky a prevediem...

Dnes som bola na ultrazvuku štítnej žľazy, všetko je v poriadku, aj krv bola OK, tak sa vytešujem 😵 😵 😵 ... inak kvôli zahlieneniu chodím na inhalácie každé ráno, tak to hádam zaberie..

@sincerity pekná úrodička 😉 ... a kedy máš volať?? Držím palce, nech sa minimálne všetky oplodnia 😀 !!

sincerity
9. mar 2011

ahojte babulky, aj ja suhlasim samozrejme a poprosim info ohladom sumy a uctu potom az to bude rezervovane.

no mam volat dnes po 11.00, tak uvidim. Ved vas budem informovat... dufam, ze to dobre dopadne....

orsulka
autor
9. mar 2011

aj ja suhlasim 🙂)))) tiež info ohladne sumy a cisla uctu, a komu zaplatit...posuniem to potom aj Ladke a Vilimu 😉 😉
@sincerity daj potom hned vidieť co a ako...idete cez ICSI?????

sincerity
9. mar 2011

@orsulka ano, jasne, u nas by to inak proste neislo.....

nelia
9. mar 2011

@sincerity už by teda aj mohli byť výsledky 😕 😕 ..

sincerity
9. mar 2011

no tak mam spravy - oplodnenych bolo vsetkych 7 vajok, dali sme si predlzenu kultivaciu, tak uvidime ...

sincerity
9. mar 2011

@nelia ty netrpezlivec 😀

orsulka
autor
9. mar 2011

@sincerity bude to dobre...uvidiš 🙂)))) PK je fajn......fakt pokial je viac embryjok, tak sa to oplati urobit .-))))

nelia
9. mar 2011

@sincerity ale vytešený netrpezlivec 😀 😀 ... teším teším 🙂 🙂 🙂... ako píše Orsul, bude to dobreeeee!!!! A ja som sa už rozhodla, že budeme tehuľkovať spolu 😉

noemarta
9. mar 2011

@sincerity jasne ze to bude dobre, vyjde to !!!!!!! 😉

noemarta
9. mar 2011

@nelia Samoska ze budete tehulkovat spolu, Lax, to vsetko zacala, ja som s Adu, Mon s Ivkaj a vy dve tento rok,jasneeee 😉 😉

adulik76
9. mar 2011

@noemarta no, to máš pravdu, nejak sme sa popárili s tým tehulkovaním 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 , Lax začne aj druhé kolo, nie? Len neviem, čo urobí orsul so 4 detičkami 😀 😀 😀 😀 😀 ............................vtipkujem.............................

@sincerity gratulujem a tfuj-tfuj-tfuj, nech všetky pekne prežijú, nech sa u maminy usídlia na najbližších 9 mesiačikov a potom šup-šup medzi nás 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
9. mar 2011

@adulik76 😀 😀 😀 ... otvorí si škôlku 😉

orsulka
autor
9. mar 2011

@adulik76 😠 😠 😠 ale nie....hahahahahaha....... 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
9. mar 2011

@adulik76 ja plánujem druhé kolo tento rok v lete, tak by ste si to mohli nejak naplánovať 😀

noemarta
10. mar 2011

@laxity, fuha,tak ty to zas klasicky zacni a my sa pridame,obrok. 😉

ivkaj
10. mar 2011

Čaute baby,

rezervace je udělaná, ale má to jeden háček. Tím, že jsem to zadávala z ČR mám i český účet kam to zaplatit. Když by jste mi potom posílali peníze, bude mě každá příchozí platba ze slovenka stát 220Kč :-/

Zkusím jim tedy napsat o slovenské číslo účtu a uvidíme. Každopádně aby rezervace byla platná, musí mít ty peníze do dvou dnů. Tak nevím jak rychel u vás banky pracují.

sincerity
10. mar 2011

@ivkaj no tak to asi nebol stastny napad s tou rezervaciou.... skus im napisat, uvidis co napisu.... pripadne to cele zrusime a urobim to ja ... a bude to cele zo slovenska... uz som vela krat rezervovala cez nich.... pripadne mi preposli e-mail, co ti poslali, skusime to nejak poriesit.

adulik76
10. mar 2011

@ivkaj nejak sa to komplikuje..., ale sincer má dobrý nápad

orsulka
autor
10. mar 2011

ono to tak býva, že kto robi rezervačku, tak sa od neho očakáva aj platba.......tak preto asi bude lepšie, nech to urobi Sincer.....

😉

ivkaj
10. mar 2011

Tak uvidíme co mi odpoví. Zatím žádná reakce :-/ Zkusím tam ještě zavolat a uvidíme.

nelia
10. mar 2011

No teeeeeda, takéto komplikácie som nečakala... no prevod vrámci SR trvá max 2 dni, ak to ide do inej banky.

@sincerity aj si volala do centra, ako sa maličkým darí??? 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre