Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
28. máj 2012

@adulik76 ..inak to brat ani nemozem.... ved je este zavcasu.... 🙂
dakujem 🙂

adulik76
28. máj 2012

@lada_dee na to sme tu, aby sme sa navzájom podporili, pred dvoma rokmi som stresovala ja a vy ste boli pri mne, teraz je rad na mne.

...pred chvíľou ma lenka zošokovala, došla z izby, povyzliekaná z pyžama a "mama, mňam, mňam", no čo som mala robiť?

sincerity
28. máj 2012

@lada_dee tehotna si, to je dolezite.... a ako pises, tak na jesen to bolo neskor.... skus nestresovat, oddychovat a toho osmeho je tu cobydup....

lada_dee
28. máj 2012

@adulik76
@sincerity
dakujem koceny... 🙂

ivkaj
28. máj 2012

@lada_dee neboooooooooj, teď už to dobře dopadnout musí. Co si tak matně vybavuju, tak srdíčko je vidět až tak od 6tt. Hlavně se opatruj a odpočívej 😵

sisidani
28. máj 2012

@lada_dee mě doky taky šokoval,když nic ve váčku neviděl a to už jsem měla HCG přes 1000,sem tehdy byla na pohotovosti kvůli špinění. No a na druhý den jsem byla u svého gynekologa a už tam byla vidět malá tečička ani nevíš jak jsem radostí tehdy brečela. Tak prosím vydrž na nic špatného nemysli a hezky odpočívej. Uvidíš že vše bude vpořádku, mocinky držím pěstičky.
😉

nelia
29. máj 2012

@lada_dee mooooooja, veď v tomto štádiu je na kontrole dôležité to, že dutinka je v maternici a nie mimo nej, doki mohol byť taký ohľaduplný a povedať Ti to... na všetko ostatné je podľa mňa ešte priskoro... takže hlavne kľud, bude to dobré!!!!! 😉

@mortiiss gratulujeeeem, parádne čísielko 😉, takže pekne krásne oddychuj aj ty! 😵

orsulka
autor
29. máj 2012

motriss!!!!!!! ja sa taaaaaaaaaaaaaaak teším moja!!!!!!!!!! veľká gratulácia, embryjko teda bolo fakt krásne, HCG je krásne, a určite bude všetko v poriadku........a úspešne to všetko dotehulkuješ do zdárneho konca!!!!!!! a teda hned prve IVF a prvý vklad a takto...no super!!!!!!!

nelik.......ja teda vobec nerozumiem co sa to tam na tej výške L. deje...ja s týmto vobec nemám skúsenosti, ale moc mu držíme palce, nech to všetko prekoná a ako sa hovorí, KOniec dobrý všetko dobre!!!! veľa zdaru.....

dnes som babule moje na d Ladkiným domom videla lietať prekrásneho bociana, a krúúúžil a krúúúžil a krúúúžil......teda pardon....krúúúžili...lebo tam boli dvaja..hihihihihihih...takže som to hned volala Ladi...on abola trosku smutná, lebo je prechladnutá, ale začínam to tiež brať ako tutovku!!!!! LADIK SME S TEBOU!!! cmuky cmuk....

mortiiss
29. máj 2012

@orsulka dufam, ze to nezakriknem a ze bude vsetko o.k. Tiez to pokladam za maly zazrak, ze to tak lahko vsetko islo. Asi to ozaj chcelo ten spravny cas. Krasne 😵

nelia
30. máj 2012

Baby, myslite zajtra na nás... ideme sa teda pokúsiť o takmer nemožné... ja do poslednej chvíle verím, že moja polovička im to ukáže a dá ich dole!!! 😝 .. idem mu robiť psychickú podporu 😔

adulik76
30. máj 2012

@nelia držím palce na nohách aj rukách. Moja neter je oddnes Bc. 🙂

ivkaj
30. máj 2012

@nelia doufám, že to zítra bude všechno v pohodě. Myslíme na vás! ! !

adulik76
30. máj 2012

babuleeee, prvá lekcia plávania za nami, maminy boli spokojné, deťúrence tiež, dostali aj darčeky, tak tfuj-tfuj, nech sa nám daríííííííí

nelia
1. jún 2012

Dobré ránko 🙂... včera sme nakoniec dopadli celkom dobre, za daných okolností asi najlepšie ako sa dalo. Keďže mal toho svojho oponenta ešte aj v komisii, obhajoba DP mu neprešla, musí ju troška prepracovať... ale zo 4 skúšok urobil 3!!! Takže sme boli fakt veľmi happy... no čo budem mať doma inžiniera až v septembri 😵 😵

@adulik76 začali ste s malou chodiť na plávanie?

adulik76
1. jún 2012

@nelia nie, s malou plávame už od minulého roka. My sme začali robiť kurzy plávania 😉

nelia
1. jún 2012

@adulik76 preto sa pýtam, lebo mi to bolo také podozrivé 😀 ... a kde to robíte? a iba ty sama alebo ešte s niekým?

sincerity
1. jún 2012

ahojte babulky!

@nelia tak to som rada, ze to takto dopadlo.... aj ked skoda, ze to nema za sebou cele..... a stale nechapem ako to takto mohlo dopadnut..... ten skolitel musi byt uplne divny, ked to takto nechal.....

@adulik76 ja som tiez nieco tusila, ze nieco take vymyslate.... no vy ste sikovnici, prajem aby vam to islo ako po MASLE 😀

@orsulka inac aj ja som v ten den videla tiez dvoch bocianov.... 😀 😀 😀 boli si krasne na poli, tak snad nieco z toho bude.... horsie je ze v aute bola aj @laxity..... tak snad neboli tie bociany pre nu 😀 😀 😀 😀 😀 teraz by sa to velmi nehodilo.....

nelia
1. jún 2012

@sincerity oslavovať budeme aj tak 😉 , L. je fakt veľmi rád, lebo hneď po skúške si myslel, že neurobil nič, bolo to fakt na nervy, ho drtili takmer 2 hodiny.. no mal proste smolu...
a ako sa má @laxity - je to už o niečo lepšie?? 😔

sincerity
1. jún 2012

@nelia ved to budeme, no ja som bola za 12 minut vonku aj s titulom.... je to zvlastne, taketo rozdiely... ale hlavne, ze vacsinu spravil, bude toho mat menej v septembri....

lax .... tazko povedat ci lepsie.... ona vam napise, alebo povie na chate podrobnejsie.... uvidime ako sa to za tri tyzdne posunie.....

mortiiss
1. jún 2012

Pozdravujem všetky maminky, detičky, pilné študentky a prichadzam s novou hodnotou:

14. deň ET - 1119 🙂 ultrazvuk mame 21.6. a potom uz moj obvodny gynekolog.

sincerity
1. jún 2012

@mortiiss no to je parada! .... a ze jake cislo!!! tesim sa s vami!

nelia
1. jún 2012

@mortiiss super výsledok!!! len tak ďalej 😉

adulik76
1. jún 2012

@mortiiss tak to budú tie dvojky ako vyšité 😀

@nelia máme zamestnankyňu, ktorú sme nechali vyškoliť, zatiaľ robíme kurz v Ružomberku a plánujeme aj v Martine.

ivkaj
1. jún 2012

@nelia Už jsem si říkala, jak jste dopadli, že jsi včera nepsala. 2hodiny na zkoušce? Mě by kleplo 😝 Přijde mi to jako super zpráva, že 3 zkoušky ze 4 jsou hotové;o) A když bude promoce až v září a kdyby byla v Praze, tak se u nás zase můžete stavit a seznámit se s prckem.

@mortiiss týý jo, pěkné číslo.Aby to fakt nebyly jednovaječná dvojčata.

@sincerity tak se ségry moc držte! A ty čápy si nějak rozdělte ;o)

Baby, zítra na nás myslete, jdeme na svatbu i s prckem, tak snad nebude rušit na obřadu a všechno to v pohodě zvládneme.

adulik76
4. jún 2012

....zajtra letímeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
4. jún 2012

@adulik76 jeeeeeeeeej, tak príjemnú dovolenku!!!!!!!!!!! 😵 😵

@ivkaj tak ako ste to zvládli? No keby sme šli do Prahy, tak vás určite navštívime, ale rozmýšľame, že pôjde na promócie len do Banskej Bystrice, lebo oni si môžu vybrať... uvidíme, najprv musí dotiahnuť tú prácu a skúšku 😝 ...

orsulka
autor
4. jún 2012

@adulik76 šťastnú cestu Vám prajeme a prekrásnu dovolenku!!!!!!!!!!!

ivkaj
4. jún 2012

@adulik76 užijte si to i za nás ostatní co moře letos neuvidí 😉

@nelia svatbu jsme zvládli, ale den na odpočinek by se ještě hodil.

adulik76
5. jún 2012

ďakujem všetkým 🙂

sincerity
5. jún 2012

@adulik76 prajem krasnu dovolenku! uzite aj za nas..... pri tom mori si pomysli, ze Miruske by sa pacilo 😀 😀 😀 more som uz nevidela 5 rokov 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre