Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
30. apr 2009

orsul, ja to plne chápem, také pocity som tiež zažila, keď iné kočky ohlásili // , ale to sme na tom všetky rovnako. A fakt by som klamala, keby som povedala, že som im nezávidela. Ale, ak to vyšlo, tak aj za hojnej podpory vás všetkých. Ale neboj sa, aj ty sa už čoskoro dočkáš, pevne v to verím.
Dúfam, že mi to potvrdia o pár dní aj z krvi. Inak by to teda bol trapas 😉

orsulka
autor
30. apr 2009

adu...tak ja osobne si myslim, že tá čiarka tam je, nie je dovod na iný výsledok z krvi.....len si treba dávať na seba jednoducho pozor......nech to pokračuje tak ako ma, nech malinke krásne rastie.... 🙂

orsulka
autor
30. apr 2009

inak dievčatka....ja dnes nemám dobry den, napriek dobrym spravickam od ADULIKA...ja pisem dalsie vypovede, nie je mi z toho vobec dobre....a kolegyni, ktorá je tu som nou 15 rokov!!!!!!!! je mi do plaču
ale zatial s tym nevieme nič ine urobit.....

sisidani
30. apr 2009

Adulik, držím Ti mocinky pěstičky 😉 .

orsulka
autor
30. apr 2009

sisi...........krane rastiete...ozaj ako z vody!!!!! 🙂 🙂 🙂 a na chate vam muselo byt fajne.......
peknunke fotečky.... 🙂

sisidani
30. apr 2009

jojo, na chatičce bylo fajn, je to tady od nás asi 50km, jezdíme na slovensko a je tam moc krásně.

S tím psaním výpovědí ti to nezávidím, je to teď hrozné jaká je krize, já jsem ráda, že jsem doma.

orsulka
autor
30. apr 2009

sisi.......aaach jo , to nase Slovensko 😀 😀 kráááááááááááááásne 😀 😀

PS: až na ten hokej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a tusim vyfasujrme Čechov....takže: zas bude syndrom!!!! hihiihihiihihih

sisidani
30. apr 2009

no to se bude zase manžel přes smsky dohadovat s jedním známým ze slovenska, ale aspoň bude veselo 😀

adulik76
30. apr 2009

vyfasujeme fínov a nie čechov

orsulka
autor
30. apr 2009

adu...to naozaj???? ja som myslela, že postupnej aj tých...aj tých.... 😀 😀 😀
ale v podstate, asi to už je vtejto fáze uplne jedno!!!!!
slovenskoooooooooooooooo!!!!!!§ slovenskoooooooooooooooooooo!!!!!!!! 😀

adulik76
30. apr 2009

ale začneme myslím s fínmi - no, konieckoncov, je jedno, kto nám napráska ako prvý 😖

orsulka
autor
30. apr 2009

😀 😀 😀 asi ano...a nevieš kedy hrame?????????????????

adulik76
30. apr 2009

myslím, že v sobotu, ale to som si fakt neni istá

nelia
30. apr 2009

Adulik, parááááááááááááááááááááda 😀 😀 😀 ... tak sme už čakali na správičky od Teba... Orsulka to dobre napísala.... každá sme tušili, že sa niečo deje, no a dúfali sme, že je to tá pozitívna možnosť 😉 ... a je to tu... fakt sa s Tebou úprimne teším (asi sa my všetky tešíme viac ako ty, lebo ty sa určite ešte bojíš tešiť - a myslím že je to normálne)... každopádne držíme všetky päste, aby to malo úspešný koniec 😵 😵 😵

nelia
30. apr 2009

Jaj a vás ostatné som zabudla aj pozraviť... 😝 AHOJTE 🙂)))))))))

mortiiss
30. apr 2009

Caute, kocky ... 😀

Adulik: tak predsa???????? 🙂

orsulka
autor
30. apr 2009

neli.....mortis...ahojte 🙂)))))

ja sa tešim.....tak nejak sa nám spoločne s ekonomkou podarilo odstraniť kolegyni vypoved!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅 😅 😅 ................. teda aspon dočasne......

mortiiss
30. apr 2009

orsulka:
cica moja - a jak sa prosim pekne - odstranuje vypoved??? Nechnapem 😅 😅

orsulka
autor
30. apr 2009

vsetko sa da, ked sa chce....... aj sme nasli inu pracu pre nu...doplnkovu 🙂

mortiiss
30. apr 2009

orsul:
jaaaj, ako ze mala mat vypoved, a vy ste ju zachranili? Uz chapem .. No sak - sikulky, jak inak 🙂 🙂

orsulka
autor
30. apr 2009

ano...presne tak zlatko....................ide to tu totižto od 10 k piatim, či ako sa tomu vravi.....to vieš kriza, a v doprave je to na figu na figu na figu borovu!!!!!!!!!

orsulka
autor
1. máj 2009

dobre ranko..... 😕 sama som takáto vykulena, že už som hore, ale čo už.....aspon vas pozdravim 😉

adulik76
1. máj 2009

dobré ránko 😵

sincerity
1. máj 2009

dobre ranko hviezdy.

orsul.... ty nemozes spavat z tej roboty co?
adu.... ty by si tiez mohla potiahnut dlhsie, ved si zasluzis 😉

Adu, prosim ta, tebe dr ponukal ci neponukal to pero na pichanie? V stredu tam ideme, minule ma strasil s tym, ze kto mi to bude pichat.... cela som z toho nervozna.... Sak som tu niekde minule videla celu tu kopu liekov na ivf... az teraz si to nejak uvedomujem.... 😅

mortiiss
1. máj 2009

Zdravim vsetky krasotinky 🙂 🙂

Huraaaa, je 1.maj - a ja idem s blizkymi na pecienky a na pivo a postretat kamosov, ktorych som od 01.05.2008 nevidela ... Tesiiiiiiim 😀 😀 😀

adulik76
1. máj 2009

sincer, pero mi neponúkal, lebo ja som rovno povedala, že my si to budeme pichať sami. Ale nie je to žiadna veda. Dnes ráno som sa vytočila, lebo som si spravila test a boli tam síce //, ale také slabé a potom som zistila, že ten test je po expirácii. Možno by už boli silnejšie //, keby ten test nebol prešlý. Tak som sa rozčúlila, že za toľké prachy v tých lekárňach nemajú ani trocha svedomia, aby skontrolovali dobu expirácie. Tá bola do 1/2009 a vyrobený bol tuším 31.7.2006. Fakt starý test. Inak, sincer, už som ti chcela napísať aj podrobnejšie info, lebo minule si tak naznačila, že nevieš, čo bude ďalej, tak keď máte schválenú žiadosť, pôjdeš na sono, či nemáš cysty a keď to bude OK, tak ti predpíše lieky (ja som mala na žiadosti také isté množstvo ako ty, ale na prvý krát mi vypísal len 30x Merional, 3x Cetrotide, 3 balenia Utrogestanu a choragon - ten je miesto pregnylu, potom mi ešte dopísal na ďalší krát 14x Merional a 2x Cetrotide). A to som si pichala 4xMerional denne. Ozaj, začneš pichať druhý deň, čo dostaneš mrchu a na šiesty ideš na prvú folikulometriu. Ak by si chcela nejaké infošky, tak sa ozvi

orsulka
autor
1. máj 2009

mortis...tak si to tam uži a vsetkých pozdravuj 🙂 🙂
my mame dnes poobede so znamymi dalsiu oslavu, tak verim, že bude veselo.....a potom este dva dni volna!!!!! huráááááááááááááááááá
doma som už stihla upratať a poumyvat......navarene od vcera takže parada....a žehlenie??????
psss..............aj zajtra je dden 😉

sincerity
1. máj 2009

ahojcek,

adu, vdaka 😉 len mne to nema kto velmi pichat, a si neviem predstavit ako styri krat denne pojdem za niekym aby mi to pichol... no musim sa ho to opytat, ved to sa snad ani neda.... skusim sa ho opytat na to pero... snad ziadne cysty mat nebudem ... 😔
s tymi testami by jeden neveril.... 😅 , ale ty sa velmi nestresuj, pockaj este par dni, a potom ti tie // vykolu oci 😀

orsul... no si ty sikulka... ja som dnes nespravila vooooobec nic, cely den som sedela sama u svokrovcov a strazila manzelovho dedka, ktory je nemohuci.... 😔

adulik76
2. máj 2009

dobré ránko, prajem

sincer, nepichá sa to 4xdenne, ale 4 dávky naraz

ivkaj
3. máj 2009

Tak a máme po prodlouženém víkendu:-/
Jak se všechyn máte?

Adu, co čárky, sílý?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre