Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
19. feb 2010

kde je orsul???? čo sa deje?????????????? 😕

nelia
19. feb 2010

ja netuším... ale začínam byť nervózna 😕 😕 ... veď nič nespomínala........

adulik76
19. feb 2010

hádam sa čosi nestalo, možno je len zahltená robotou, ale vždy napísala aspoň čo-to

laxity
19. feb 2010

ahojte....ja len hlásim, že všetko je ok, ak neporodím do budúceho piatku, tak zase poradňa 😒 ...ale dúfam, že sa už tomu vyhnem 😀

nelia
19. feb 2010

Lax, to som rada 🙂... a nevyskúšaš tú reflexnú masáž chodidiel? Možno by to zabralo...

laxity
19. feb 2010

nel....nie, ale asi manžela znásilním 😀 ...keď on sa tak bojííííí 🙄

nelia
19. feb 2010

Ale ano, znásilni... to je osvedčený babský recept 😉 .. veľa šťastia 😀 😀
Pekný víkend prajem všetkým 🙂

laxity
19. feb 2010

nel....akurát mu vravím, že večer ideme na to a ON pako, že nie, že on sa o nás hrozne bojí....sila neuveriteľná...už ho asi nepriťahujem 😅 😅 😅

laxity
19. feb 2010

podobne prajem pekný víkend všetkým 🙂

nel a ty oddychuj ako sa len dá 🙂

adulik76
20. feb 2010

dobré ránko, lax, aká bola noc?????? manžel podľahol? 😉
Vo všeobecnosti sa vraví, že manželom sa najviac páčia manželky, keď sú tehotné, takže tvoja teória, lax, že ho nepriťahuješ, asi nie je dobrá. Skôr to bude o tom, že sa fakt bojí.

ORSUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUL, kde si babulka??????????????????????????? 😕

orsulka
autor
20. feb 2010

dobre ranko hviezdicky, kuriatka, moje krasne priatelky....tu som !!!!!!!!!!!!!!!!!!

vstala som už o pol piatej...nevadi...hihihih.....pozerala som olympiadu....a konečene ožehlila tu kopu co som tu mala!!!!!!

mala som stvrtok piatok dovcu....vo strvrtok kontrola u dokyho s Ferkom......noha sa mu velmi pacila, vraj opuch a bolesti priehlavku a prstov budu trvať ešte dlho....už chodi bez barlí!!!!!!!!!!!! a posilnuje nohu, maka na stacionarnom bicykly aby zas namakal stehna .-)))))) no a tak......trosku zanedbana domacnost, takže aj okolo tohto som behala.....a v telke je ta olypiada a dosť som pred telkou 😉 😉 😉

co sa hokej tyka....hihihi...tak ja som si aj budik nastavila na 6 hodinu rannu, aby som ho mohla pozerat !!!!! som polovičký chlap alebo čo????? 😀 😀 😀 v sobotu som dokonca v noci pozerala mužov - krasokorčulovanie 😀 😀 😀 no čo...mna to bavi pozerat 🙂))))

inak sme OK.....a ž na tie hlavy, aleco už s tym ,vsak????? 😀 😀

orsulka
autor
20. feb 2010

mortis......no ty brďo !!!!!!!! tak ty si si pekne na seba navalila.....ja ti len želám, aby si dodržala a uvedomovala si vsetko to čo si napisala.....ale hlavne to dodržanie vsetkeho...volno v aprili, priroda, energia!!!!! 😉 a aj tak ťa obdivujem ako cez to vsetko sa na o divaš velmi pozitivne, co je supeeeeeeeer !!!!!!!!!

Nelii....som rada, že ti je lepsie 😀 😀

Adulik...ja som vcera tiež po ranu vykrikovala že goooooooooooooooool!!!!! a bolo mi jedno že je len pol 8 ... 😀 😀 😀 😀

laxity
20. feb 2010

dobré ránko

adu...prd 😀 ...nič nebolo a asi ani nebude...on sa fakt bojí a nezostáva mi nič iné iba tomu veriť 🙂

orsul...vitaj teda, začali sme sa tu normálne báť, kde sa túlaš, či je všetko ok. Ale treba asi aj poriešiť iné veci ako len koňa 😀

idem ja oddychovať viac menej, bolí ma brucho a nemám fakt na nič chuť. Tak vám prajem príjemnú sobotku 😉

nelia
20. feb 2010

Dobré ránko 🙂
Orsul, normálne som sa ukľudnila, že Ťa tu vidím 😉 😀 .. som rada, že Ferkovi sa už darí lepšie.
Lax, Tebe prajem, aby "to" už čím skôr prišlo, lebo už asi ozaj nevieš, čo so sebou... Posledné dni tehu sú vraj tie najhoršie... asi Ťa už mrle žerú, však? Ako píšeš, skús trocha oddychovať 😉
Aj ja idem oddychovať, čítať si a tak.. tak ešte raz pekný víkend prajem 😵

adulik76
20. feb 2010

ja som tiež včera pozerala kraso - muži, dosť ma prekvapilo, že olympijským víťazom nie je pľuščenko, ale čo už. Lacnejší chleba o to mať nebudem, že??????? Včera mi kolegyne poslali výsledky RZD moje a maťove, tak som sa potešilaaaaaaaaa a fakt potešilaaaaaaa, taký preplatok sme ešte nemali 🙂

nelia
20. feb 2010

Adu, to bolo asi kvôli tomu, že si bola v roku 2009 dlho PN, či? No ja budem mať zase určite nedoplatok 😠 .. či myslíš, že mesiac PN mi na tom niečo urobí? 😕

laxity
20. feb 2010

nel...ďakujem, len niekedy sa ani ležať normálne nedá...už som z toho zúfala, len dúfam, že nebudem prenášať...dnes ma to tak napadlo 🙄 . Príjemný oddych aj tebe 🙂

adulik76
20. feb 2010

PN-ka mi 750 eur neurobí, aj keby som neviem čo robila - ja som si na celý rok aj s maťom zrušila odpočítateľnú položku na daňovníka, tým pádom som platila vyššie dane, ako som mala a teraz ma zúčtovali, pekná kôpka euráčov 😀

nelia
20. feb 2010

Adu, tak to ano... ale načo si si tú nezdaniteľnú časť rušila? Aby si potom bola v balíku? 😀 😀 .. no teraz to poteší, to je fakt 😉
Lax, to Ti verím.. a ja verím, že prenášať nebudeš a do konca budúceho týždňa budeš šťastná mamička... 🙂

adulik76
20. feb 2010

minulý rok sme mali valorizáciu, tak som zrušila odpočítateľnú položku a náklad sa mi vyrovnal s výnosom, takže na výplate som nič nepocítila a teraz som len v pluse.

orsulka
autor
20. feb 2010

fuuuuha...tak take rocne zuctovanie by som brala..!!!!! 😀 😀 ale to mne nehrozi, kedže odpočitavam každy mesiac......ale niečo to da, ked odratam životne poistky .-)))))

boli sme na treningu, zas ma boli cely chrbat, ale to prejde..... inak vegetujeme....

lax...myslim na teba anielik, len to už nejako vydrž......a ohladne vitaminov sa ozvem a napisem co presne by sme chceli......ako sa vam bude dat, tak nam to potom poslete....viem, že sme to nestihli do štvrtku, ale....

laxity
20. feb 2010

nel...verím, že máš pravdu 😉

orsul...ďakujem ďakujem moja snažím sa vydržať...asi si idem kúpiť ďalšie puzzle, aby mi ubehol čas 😀 . Oki ozvite sa, veď napíš potom na mail. Pozdrav Ferina 🙂

a príjemné vegetenie všetkým...teda asi okrem sincer, ktorá sa určite drví 😕

idem si dať ja vaňu, keď ma ten drahý nechce 😀

adulik76
20. feb 2010

lax, žeby teplá voda pomohla??? Už to musí byť dlho, to čakanie. Ja tipujem, že sa malá narodí v stredu.

orsulka
autor
20. feb 2010

lax.....más to ťažke moja 🙂)) tak tej vane by som sa ja viac bala ako sexu .-)))))))))

laxity
20. feb 2010

adu...nepomohla, možno v noci...v stredu, no to bude mať sinceritin svokor narodeniny, to by nebolo moc dobré, malá by toho moc nedostala 😀 , ale ak by som v utorok, tak na víkend idem domov..to by bolo lepšie 🙂

orsul....čo mám robiť, keď ma nechce 🙂, mne vôbec vaňa nevadí, je mi to veľmi príjemné, len keď z nej idem von, tak to dlhšie trvá 😀

adulik76
20. feb 2010

lax, neboj, určite sú pre malú nachystané darčeky, takže či príde v utorok, alebo v stredu, všeeetko jedno. Ale dáva si načas 🙂 , nejak jej je v brušku dobre, skús jej vysvetliť, že vonku jej bude lepšie 🙂

sincerity
20. feb 2010

ahojte koceny!

neuveritelne ako je tu dnes rusno...

orsul vitaj 😀 uz sme sa obavali o teba...

adu.... ziadne darceky este nachystane nemam... v tomto som ja hrozna... akurat som dnes na ten kolotoc myslela.... najradsej by som kupila z internetu nech sa nemusim nikde trepat... ale lax si zase vymyslela, ze niektore hucia... tak to budem musiet ist osobne popocuvat... 😀 😅

inac dnes som sa ucila od pol druhej do siestej a dost mi z toho akoze hrabe.... ale daco viem... takze ak by ste chceli niektora pestovat lan ... tak poradim.... /pozor o konope nepisem 😀 /

adulik76
20. feb 2010

no, mne sa raz stalo, že som poliala čínsku ružu slivovicou, tak odvtedy pestujem len umelé kvety, tie jediné pri mne vydržia 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
20. feb 2010

aduuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
20. feb 2010

adu...to kde máš flašky prosím ťa? 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre