Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
28. sep 2009

orsul... no keby si vedela ake hluposti sa snivaju mne.... fakt nocne mory, ktore ale nesuvisia s nicim... ze totalne hluposti.... s ludmi, ktorych som dlho nevidela o totalnych blbostiach..... zobudim sa normalne narobena....

adu... ani ja, z toho si nic nerob.... ved nemozes vsetko 😀

adulik76
28. sep 2009

práve som spapala maťovu sviečkovú, no pochúťka 😵

adulik76
28. sep 2009

kde ste všetky???? 😕

nelinka, ako, moja?

orsulka
autor
28. sep 2009

som spat...trosku som sa zdržala, lebo sme dali stretko s babi z PD, snažilkami ako ja, co chodime vsetky do Heliku...
lieky mam doma, papier ako vsetko uživať tiež...takže už len začať 🙂))))

orsulka
autor
28. sep 2009

ale HLAVNE...pisala mi NELI sms.....

doslovne Vam to napisem:
Ahoj. Som v nemocnici. Na UTZ zataial nič nevidno, HCG stupa, no stále krvacam. Pozdrav baby. Držte mi palce. Neli 🙂


presne aj s tym smajlikom......

tak aby ste vedeli...ja som jej pisala spat povzbudivu sms.....tak ak chcete, kludne jej napiste aj vy.....

tak zatim......už som doma, tak idem makat...variž a tak....zatial...pa

minka051
28. sep 2009

orsul

Tak sa držkaj 🙂 🙂 ja čakám na mršku.. stále nechodí nechodí čo je sńou???? ale príde potvorka musí!!!!!!!

ivkaj
28. sep 2009

Ahojte;o)

Tak jsem zpět z dovči 😝 Teda vás dočíst je docela fuška😉
Dovča byla fajn, pohoda, klídek, odpočinek a hodně povídání.
Ale návrat už byl horší. Dozvěděla jsem se od mámy, že tři dny po mojich narozkám mi umřela babička😒 Nechtěli nám kazit dovču, tak s tou zprávou i pohřbem čekala až se vrátíme. Takže v práci ještě nahlásit, že přijdu o den později.

Nelia, doufám, že všechno bude v pohodě. Někde těch 30% komu to vyjde na první pokus přeci nekde být musí 😨
Orsul, pošli mi když tak přes IP čísla na Neli.

Já si ještě zítra užívám "dovču". I když ji teda budu trávit mezi pračkou a žehílcím prknem 😝
A ve středu ráno jedu do CARu na kontrolu po zastavovačce. Doufám a moc si přeju aby všechno bylo OK a mohla sem se vrhnout do stimulky.

adulik76
29. sep 2009

dobré ránko

ivkaj, vitaj po dovolenke, zároveň mi je ľúto, že ti zomrela babka.

orsul, aj mne pošli to nelino číslo, niečo som našla na internete, ale chcem si byť istá, že je to to pravé, aby som nevypisovala sms-ky nejakej cudzej ženskej. Dúfam a pevne verím, že neli to s malým ustojí.

orsulka
autor
29. sep 2009

dobre ranko dievcatka.....

Ivi...vitaj medzi nami opať......som rada, že dovolenka bola kludna, spokojna a že ste zrelaxovali......s babičkou je mi to velmi luto.......

poslem vam to ciselko na Neli....do IP

ja som s nou vcera večer volala, takže leží v Galante v nemocnici.....tak ako som pisala, robili jej sono od spodu aj ked krvaca, a doktor nikde nic nevidel, pozeral vraj vsetko dookola.....ale stale krvaca, vraj je to čistá krv bez nejakych zrazenin a hlienov, ale vraj vela...takže v nemocnici bude ležať do štvrtku - zatial, na pozorovani...nic jej momentálne ani nerobia, ani nema bolesti, ani krče....ma samostatnu izbu, takže aspon to, že nikomu vraj nemusi nič vysvetlovat, ma tam telku a tak...ved to asi poznate, take tie nadštandartne izbičky....tak sme sa smiali, že je dobre, že Laci na nej nešetrí 😀 😀
v nemocnici jej lekát povedal, že je velmi vela možnosti, čo to može a čo to može znamenať, a citila som z jej hlasu a aj to povedala, e sa snaži byt kludna a pocka ako sa to vsetko vyvinie.....

sincerity
29. sep 2009

ahojte babule....

ivkaj vitaj spat z dovolenky, sme radi, ze si si oddychla.... zaroven je nam luto babicky.... je to vzdy hrozne, ked nas opusti jeden z najblizsich ludi okolo.... 😔

orsul ja som ti tiez vcera volala kvoli neli cislu, len si mi to nejak nebrala, skus ho poslat aj mne do IP. dakujem.

ja som dnes doma, zato zajtra makam dve smeny dokopy.... takze dnes ma caka upratovanie, ktore som nestihla v sobotu preto ze som tvrdla v skole a teraz v sobotu ideme na svadbu zas.....

sisidani
29. sep 2009

Ahojky holky, chtěla bych vás poprosit jestli by jste nám neposlaly hlas do soutěže, mockrát díky.

http://www.pampers.cz/cz_CZ/klub_uzasnych/galle...

sisidani
29. sep 2009

Neli držíme ti s Eliškou moc pěstičky 😉 .

sincerity
29. sep 2009

odhlasovane: Hlasovali jste pro miminko jménem Eliška 😀 co by sme nezahlasovali za taku fesandu 😉

ivkaj
29. sep 2009

Ahojte, nechcete někdo přijet na žehlící brigádu? Mám vyprané dvě pračky a nikoho (kromě mě) kdo by to vyžehlil 😝

orsulka
autor
29. sep 2009

sincer.......bolas om civičit......a to cislo mi nic nehovorilo!!! hahahahahaha...tak si vravim, šak ked bude potrebovat tak zavola este raz...hihihihi...a to si bola ty...no ok...posielam cislo do IP....

orsulka
autor
29. sep 2009

ivi...so žehlením som si to odkrutila v sobotu...2,5 hodiny...!!!!!! uff....uff...ufff

ale keby som nemala svalovku, tak by som urcite dosla 😉

orsulka
autor
29. sep 2009

aj ja som už odhasovalaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

malá je nááádhaernáááááááááááááááááááááá 😀

sincerity
29. sep 2009

no teda orsul... a ja ze mas moje cislo ulozene.... tsssss... neva, ved ja som len skusala... a potom uz nechcela otravovat...

ivkaj.... no ja nezehlim uz hodne dlho... s tym by som ti velmi nepomohla..... 😅

orsulka
autor
29. sep 2009

sincer....ta ačo vy máte len nekrčive materialy alebo čo??????????????????? 😀 😀

orsulka
autor
29. sep 2009

sincer...na tom vinobrani, ked si mi volala, tak tam bol frmol a potom sme chlastali, tak som zabudla uložiť tvoje cislo.....sorry......tak ale už ho mam 🙂)))))

sincerity
29. sep 2009

orsul... mne zehli babka....

no ludia, neverili by ste, co som sa ja vcera o sebe dozvedela!!!
boli sme aj s lax aj s manzelmi na stretku so sesterkou a jej frajerom..... prisli z anglicka.... no a sesterka mi vravi, ze po dedine /oni su tiez odtialto zcasti/ sa rozprava, ze ja nemozem mat deti! 😅 co ti ludia si hned daju dokopy... neuveritelne.... a pritom o tomto nikto nevie, len moja sestra a jej manzel.... ostatni si to fakt mozu len domyslat.... a este, ze ked zena nema do 25 dieta, tak ho nemoze mat!!!!!!!!! to su ze jake slepice!!!!!!

orsulka
autor
29. sep 2009

sincer....!!!!!!!! to su strasne drby......a to je dedina, takže čo už......ale niekedy verim, že takéto reči dokážu naštvať....a ked to oprejde, tak sa človek aj zasmeje....

ivkaj
29. sep 2009

Sincer, nic si z toho nedělej. Drbny jsou všude 😝

sincerity
29. sep 2009

ja viem.... ale ked toto povie sliepka, ktora porodila v 22 rokoch, vydavala sa s 5-mesacnym bruchom, tak ma to trocha stve.... ktovie, co vsetko sa hovori po dedine..... tfuj 🙄 😠

laxity
29. sep 2009

ahojte

nel...moc na teba myslim, dufam, ze to dopadne, ako ocakavate....a vsetky ocakavame 😉

aj ja mam odhlasovane...kocka to velika 😀

ja mam volno, som dva tyzdne pn, potrebujem chvilu oddychnut, vsetko je v poriadku. Idem susit jablcka, tak zatim holky a vy pracujte

sincer...tebe zehli babka...no toto, to aby som jej aj ja zacala nosit kopy 😀

ale ja nastastie nezehlim, velmi malo, takze ivkaj ani ja ti velmi nepomozem

orsul...2.5h. zehlit...strata casu 🙂

papa

adulik76
29. sep 2009

ahojte, už som volala s neli, hádam to s ňou dobre dopadne

sisi, už som aj ja zahlasovala, malá je fakt zlatučká 🙂

laxity
29. sep 2009

este som zabudla

sincer....nebrala by som to tak vazne, ludia su zli a v dedine este aj hlupi...pamatas, ako sa o mne a Kubkovi v dedine hovorilo, ze ja som sa druhy krat vydavala...no uznajte to je tiez sila 🙂 , ale jednym uchom dnu a rychlo druhym von 😉

adulik76
29. sep 2009

sincer, z takých ľudí si nič nerob, reči nijakým spôsobom nezastavíš, tak si ich nevšimaj

orsulka
autor
29. sep 2009

lax......len tak pekne dalej bambula......a už sa pekne zaokruhlujes?????? 😉 😉 a vobec....nevieš este čo to bude???????? do ružova, alebo viac do modra?????? 🙂 🙂
daj nam vedieť určite.....

Adulik.....mas nejake nove infosky??????? od Neli???????

laxity
29. sep 2009

orsul...zaokruhlujem sa pomaly, pribrala som nejake 2 kilecka 🙂 . Este neviem co to bude, 8.10. idem na ultrazvuk, tak snad budem uz vediet....ale sestra vravi....ze to bude do ruzova 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre