• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
joooj! ved snehuliaka si postav aj ty! ja by som to ihned urobila, keby bolo z coho! :grinning:
6. jan 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja keby som mala silu to urcite ale som brutalne unavena, ani do obchodu nejdem, mm ide,
ale v praci sme sa stihli aj pogulovat, robili sme let a nefungoval rukav to sme sli von a krasne snezilo :grinning:
smiat sa mi chcelo lebo nastupovali pasazieri v slapockach, sandalkach, kratasoch a tu taka kosa, chudaci prileteli z teplych krajin a tu zima mrznuca :grinning: :grinning: :grinning:
6. jan 2010 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj! a to ludia s takymi vecami nepocitaju, ze letia do chladnejsej krajiny! no sranda! :grinning:
idem ja uz pomalicky, mam navstevu, tak sa idem venovat. oddychni si a dobre sa vyspi :slight_smile:
6. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne ty tiez a nech sa maly drzka :wink: maly futbalista :wink: alebo ze by tanecnica :grinning:
6. jan 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata! pekny dnik nam zelam! :slight_smile:
7. jan 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj babule :slight_smile:. ako sa mate, co nove?
7. jan 2010 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Makdi! u mna dobre. a co ty, ako sa mas?
7. jan 2010 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj moja. ja mam tehu potvrdene :slight_smile:. 2,47 mm :grinning: . inak mi zacalo byt dobre zle a som strasne unavena :confounded: .

a ty ako? malinke poslucha?
7. jan 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi! blahozelam este raz! a tesim sa velmi! :slight_smile:
moje male? no... ja tusim cakam konika, nie babatko... :grinning:
a z coho ti byva najviac zle?
7. jan 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeejjjj, makda gratulujem k 2,47mm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj maji
7. jan 2010 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ejka
ako sa dnes mame??
7. jan 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mooooze byt a co ty?
7. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este vam tam snezi? :grinning:
7. jan 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem :slight_smile:. eji, asi zo vsetkeho mi je zle :frowning2:. nastastie som este nevracala a dufam, ze to tak zostane :slight_smile:.

takze konika budes mat? to bude asi nejaky futbalista :wink: .

maji dakujem :slight_smile: a ty ako si na tom? ake mate vobec pocasie?? aj u vas je sneh?
7. jan 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby je tu mraz, az taky ze asi zamrzla v praci voda, lebo nam nic z kohutika netieklo skoro som sa v praci pocikala zo smiechu, znami si idu o 6robit cajik a tu voda netecie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 cize este nic moc
7. jan 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi, ja som vracala asi len 3-5 krat, uz ani nepamatam, ale tiez mi nechutilo jest, vsetko mi smrdelo, najhorsie kava a paprika. ale dala sa mi zjest kelova polievka bez parku, broskynovy kompot a este par veci bez toho, aby mi po nich bolo zle. tak musis si najst take jedla, co ti sadnu
7. jan 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, veselo! tak tu ani ked je minus 20, tak voda nam nezamrza nastastie :grinning:
7. jan 2010 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eja to bude tym ze oni tu niesu na to pripraveny :grinning: :grinning: vodne rury su asi meter pod zemou co je nic :sweat_smile:
7. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule tehule :grinning: som tu na skok za chvílu ma čaká "šichta", :confounded:
Makdi tak ja Ti zo srdca blahoželám a po akom čase sa zadarilo?
7. jan 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ved to by malo stacit ten meter? aky je tam mraz?
7. jan 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Mimuska, ako sa mas?
7. jan 2010 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemam tusenie je malo pod nulov, neviem kolko, ale tiez neviem kde drzia tu vodu co mame v praci, tak nemam tusie :grinning: angicke budovnictvo :grinning: :grinning:
mimus ahoj :grinning: prijemnu sichtu
7. jan 2010 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauko Eji aj majuš :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Maji padám do šichty až o 21:00 a z koníka okolo 20:30 :grinning:
7. jan 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mozno sa tak zlakli, ze im zamrzne a potrha trubky, ze ju preventivne vypli a vy si pite co chcete! :grinning:
7. jan 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby nejako mi blbne koník ...neviem čo sa deje takže asi zdrhám už teraz ved napíšem jadno slovo a kým sa to tam napíše vytečú mi nervy takže ma to mrzí,ale asi s Vami nepodebatím...!Nevadí popíšte a ja si Vás v robotke preštudujem,ved vieš majuš pán Boh zaplat za moju robotu.... :grinning:
7. jan 2010 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, aj mne to blbne, asi je velky napro na stranku a vela ludi prihlasenych...
7. jan 2010 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
maji, ja ked som bola v anglicku a chodila som strazit deti ... raz napadalo asi 1 cm snehu a stary mi volal, aby som nechodila vraj "bad snowing". tak som sa potom rehotala, ze keby tak bol na slovensku alebo niekde inde, neviem, co by na to povedal :grinning: :grinning: :grinning:

mimi dakujem :slight_smile:. podarilo sa na 4x :grinning:

baby mne tiez poslednu dobu blbne konik, preto sa mi tu ani nechce chodit ... cakat nez sa otvori stranka, nez sa odosle odpoved ... katastrofa :unamused:
7. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to! asi by uz admini mali zvysit kapacitu stranky, lebo to tu zacina byt huste a desne pomale :frowning2:
7. jan 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok