Kedy ste testovali (dpo) a aký bol váš prvý test?

13. máj 2022

Kedy ste testovali (dpo) a aký bol váš prvý test?
Mali ste hneď kolajnice alebo ducha, ktorého ste videli len vy?😊
Kľudne pridajte aj fotky. Možno to pomôže snažilkám, ktoré ešte nevideli svoje 2 čiarky resp. majú duchov.

michellia
13. máj 2022

Ked som si asi po dvoch tyzdnoch uvedomila, ze mi meska menzes :D Kolajnice to nejake riadne neboli, ale viditelne to bolo. Sa mi nechcelo tomu verit ani vtedy 🙂

nika_val
13. máj 2022

Testovala som až na 8deň meškania ms a boli to kolajnice, nasledne pre potvrdenie aj ked vysledok bol očividny tak som urobila digitalny 😀
Klasicky test bol z Benu lekarne značka Livsane 🙂

stannkal
13. máj 2022

Testovala som ca po 11 dňoch a mala som slabú ale jednoznačne zretelnu čiarku 🙂

ivus32
13. máj 2022

Toto su moje testy 4dni pred MS 2 dní pred MS 2 dni meškania a 4dni meškania. Druha fotí je týždeň po vynechaní

mer12
13. máj 2022

Všetky pepino ružové 🙂

sense
13. máj 2022

Vždy keď mi meskal 2 dní. Pri prvom tehu bola čiarka taka slabá ze som si myslela ze len ja jju tam chcem vidieť. Tak som sa spravila digi a tam bol výsledok jasný, ostatné tehu bola vždy výrazná ciarka

christinka1
13. máj 2022

Testy robené paličkový deň pred MS a digitálny v deň MS kedy mala prísť 🙂

lucylliana
13. máj 2022

Prvý bol robený deň pred MS a ďalšie s 2dňovim odstupom aby som videla či silnie 😊

zanzilady
2. okt 2023

Síce už staršia téma, ale pridám aj moju čerstvú skusenost. 1 zelený je pepino to bolo 11dpo. A posledná foto sám test to je ráno 17dpo.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre