• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
no ano ten zelený ale to tmavé je s čiernym a nie z guličkami...
26. feb 2010 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubka, cierny podklad a farebne kruhy
26. feb 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nati, mna poslala po 1. mesiaci, ale rok predtym sme sa snazili cca 5 mesiacov, potom pauza. takze ked som jej toto povedala a vedela, ze uz mam po 30, hned mi to navrhla. a na 3x sa podarilo :slight_smile:.
vobec to nie je narocne. ja som chodila kazdy mesiac od 10 DC do kedy vajicko neprasklo. kazdy druhy den, sledovala ako rastie a ci aj prasklo.
26. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie mata zelený a to čo je guličkové na nom tak to iba čierne...ja sa mordujem aby som to sem dala a stále mi ide to isté...
26. feb 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
makdi, vdaka za tip, budem sa na to pytat
lubka, netrap sa s tym
ak chces skopirovat link, klikni nan pravym tlacitkom, daj kopirovat a potom klikni sem, kde sa zapajas do diskusie znova pravym tlacidlom a daj vlozit :wink:
26. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, tam malo byt typ :angry:
26. feb 2010 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna porazí...nejde mi to

:angry:
26. feb 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kasli na to
na akej stranke to je? ja ti to najdem a poslem :wink:
26. feb 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jupíííí...
26. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurát že sa dá kúpit aj u nás...ale táto farba sa mi páči a aj tie kolieska :slight_smile:
26. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sikulka :wink:
lubka ano tento je krajsi :dizzy_face:
26. feb 2010 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento sa mi páči na tom druhom sú hrozné tie guličky... :grinning:
26. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak podobny ma kolegynka, povedala, ze mi ho odlozi :grinning:
26. feb 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, tie gulicky sa mi tiez nepacili :grinning:
26. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok babulky. pada na mna nejaka unava. idem si trocha lahnut. mavajte sa tu pekne :slight_smile:. pa
natalca ako budeš víkendovat? čo plánuješ?
...ja asi nič ešte mám aj cez víkend marodku tak sa budem venovat mm teda ak ho udržím doma...
ahoj makdi a dobre si oddýchni... ja idem pozriet von...
26. feb 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: tak idem aj ja...prídem neskor,možno tu niekto bude...
26. feb 2010 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte teda :wink:
lubka, my planujeme ist na lyze, drahy ma tiez dovolenku a nove lyze tak ideme testovat ale este neviem kam a chceli by sme najst nieco aj s ubytkom, tak uvidim, pride asi o hodinku, tak nieco vyberieme, my robime vsetko na poslednu chvilu, lebo u neho je to tazko s dovolenkou :frowning2: ale o tom viac si ju potom uzijeme, tak pekny vecer babulky :wink:
26. feb 2010 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj babulky, uz som tu nebola hrooozne dlho...ale to preto, lebo sme boli 2 tyzdne na dovolenke :grinning: u rodicov na sk, takze som bola bez netu no a teraz mi trvalo 3 dni precitat, co ste vsetko popisali aby som bola v obraze :sweat_smile:
a aby som sa aj ja zapojila k teme, ten kocit tako je aj moj favorit (a dobry pomer cena-kvalita) - teda aspon co som citala a paci sa mi takmer vo vsetkych farbach :slight_smile:
inak u mna nic nove, ms by mala dorazit zajtra - uvidime, nechame sa prekvapit... :dizzy_face:
26. feb 2010 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
januliq, tak radsej nech nedorazi!!!!!! :dizzy_face:
A ako bolo? Co sa pytam, urcite dobre, u maminky je vzdy dobre :wink:
26. feb 2010 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute babule ja sa hlásim z robotky tak len na chvíľočku som Vás prišla omrknúť,za chvíľu mám fajront a hajde domov...pekný dník :wink:

Nati,ale si sa rozbehla s tým písaním :wink: a aj ja chcem ísť na lyžku :grinning:
27. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj mimus, tak ako sa mas??
u mna super, vcera mala byt palacinkova party u mna doma a skoncilo sa to ozran party :grinning: este ma troska boli hlava ale uz lepsie
merat som nemerala lebo som vcera aj tak padla, takze mrcha dojde :wink:
27. feb 2010 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau majušík dakujem mám sa celkom fajn,už aj mrcha končí a na piaty deň!!!!!!!!!!!!!!!!!Kým som nebola u dokiny tak aj 11 až 14 dní tak sa teším jak hoviatko a supriš tá "palacinková" párty u Vás :wink:
27. feb 2010 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A mrchu si moja nevšímaj ked aj dorazí,ved spolu ideme do dalšieho kola neboj :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimus, no troska sa to zvrtlo, ale dobre ze mm chlastal, to aspon som si mohla nove blbosti poobjednavat s avonu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
mimus, uz aby to bula, nemozem sa jej dockat, ak uz ma dorazit nech dorazi, ale asi az zajtra to bude 30dc, ak si to znova nepresunie lebo som pila :confounded:
ideme do boja mimuska presne tak :dizzy_face: a ja mozem uz kludne ist na svadbu :dizzy_face: :dizzy_face:
27. feb 2010 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: tak som tu nikoho nenašla... :frowning2: ...neskoro som prišla čo už... :frowning2:
27. feb 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby mi to tu nejak zanedbavame... :frowning2:
1. mar 2010 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau maťuš si tu ešte? :wink:
1. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok