Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mimuska77
1. mar 2010

Neboj maji sme v tom spolu,aspoň nám bude veselšie 😵 A dalšie kolo to istí 😵

mimuska77
1. mar 2010

Maji kde si moja????????????????????????
Aj matka hned dofrčí 😕

mimuska77
1. mar 2010

Ze Ty zas odbiehaš k vareniu???? 😕

mimuska77
1. mar 2010

Maťka,Majuš to si tu mám akože písať sama zo sebou? 🙂

majuska7979
1. mar 2010

tu som mimus

majuska7979
1. mar 2010

co mas nove???? ako sa mate??

mimuska77
1. mar 2010

Makdi,Ejka,niktoooo? pomooooc 😀

majuska7979
1. mar 2010

no nekric tolko som tu 😀

mimuska77
1. mar 2010

No majuš ja basa som Ta v tom zápale prehliadla,pardon to preto lebo už chcem s Tebou tak moc kecať,ja maji nové nič,mám po mrche a šup do snažilkovania,a Ty môžeš ísť v pokoji na svadbu a ozaj kde idete na tú svadbičku na svk? 😉

majuska7979
1. mar 2010

mimus a ty ktory dc si ?? merias ci nie??

mimuska77
1. mar 2010

Ja som teraz dnes teda 7 DC a nemeriam ked aj dokina mi povedala aby som sa tým nezaťažovala, tak nemeriam a Ty meriaš ešte? 😵

majuska7979
1. mar 2010

no ideme na svk, hrozne sa tesim uz by som kupovala letenky, len mam taky blby pocit ze nam do toho nieco padne, 😕 a mame este jednu svadbu, kolegyna z prace, prvo som myslela ze pozve iba mna ako znamu, ale dostanem pozvanku asi s mm lebo dnes sa pytala ako sa pise mm meno 😀
takze sa moc moc moc moc tesiiiiimmmmmm 😀 len teraz musim zistit ako to je na tych typickych anglickych svadbach, lebo ja nemam tusenie, a musim si pomaly hladat saty 😀 lebo svadba bude 11 juna, co bude coskoro 😵 😵 😵

mimuska77
1. mar 2010

Inak majuš ja som teraz vyviedla také niečo,že som si dal spraviť na 18 mesiacov fertilný graf otehu a ten je nezávislý od cyklu,no poviem Ti má niečo do seba 😵

mata1001
1. mar 2010

cauteeeee uz som tu...ano mimus som soferka...preco?

majuska7979
1. mar 2010

ooo, tak ty uz mas po mrche, ale super
tak dokina ti povedala aby si sa s tym nezatazovala 😉 super dokina, ja to je u mna uz ako droga ale rozmyslam ze prestanem, lebo viem podla hlienu kedy su ovu dni, takze asi sa nebudem trapit 😅 vsak uvidime,
dnes som bola v 1 pound shope a kupila som si 2 tehu testy 😅

mimuska77
1. mar 2010

No teda tak to máte s mm už naozaj "zapár",ale ved Ty si jak prútik na Tebe musí aj "vreco" vyzerať jak garderoba,to ale myslím pozitívne 😅 😅 😅 😉

mimuska77
1. mar 2010

Dobrá,ja sa už ani s tehu testami nezaťažujem,inak keby niečo jeden mám ešte doma a s tou teplotkou,no ako smenárke mi je na prd a mám sa sústredovať na hlien vraj to je iu mňa smerodatné,takže žiadne teplotky len hlien,hlien a hlien,aspoň nemám starosť s rovnakými časmi merania no nie? 😉

majuska7979
1. mar 2010

a to ako mimus, co to je ten ferliny graf otehu??? skade si to vzala??????? aj ja chceeemmm 😅
no vsak budem musiet nieco najst 😀 nejake krasnucne satocky, takze teraz ma napadlo, aby sme nemuseli minat na mm sako, mozno by sme sa vybrali domov tiez v maji?? 😅

majuska7979
1. mar 2010

no je to tazke u teba najst vhodny cas, takze pekne sa riad hlienikom 😉
matus, ahoj, no u teba sa to krasne krasne rasite tie tt 😵

mimuska77
1. mar 2010

No len pekne prídite na svk čo najskôr a tu na svk si skadiaľ?Ak to nie je tajné...ohľadne toho grafu Ti napíšem na IP 😉

mimuska77
1. mar 2010

Jej maťuš aj Teba som prehliadla,dobrá si s tým šoférovaním,no ja len preto lebo aj ja som šoférka akurát s tým rozdielom že už som za volantom nesedela dobré 4 roky a už by som sa asi bála 😒

mata1001
1. mar 2010

majus no pomaly mi tie tt rastu...

mimus uz to potom ide tazsie ked si odvyknes.ale kondicne jazdy existuju...ja mam maly problem s parkovanim ale da sa...

mimuska77
1. mar 2010

To si dobrá maťuša,máš pravdu teraz som už "poserko" hoci s mm máme auto a ked niekde ideme vždy sa ma opýta či nejdem šoférovať ale bojím sa čo už mala som to chytiť za pačesy od začiatku,ale keby som bola prinútená určite využijem kondičné jazdy 😉 😀

mata1001
1. mar 2010

ved nesoferuj do velkych miest ale napriklad ked idete na nakup do tesca alebo na navstevu len vo vasom meste...a kde su malo frekventovane miesta.tak sa do toho pomaly dostanes...ale nesmies sa bat.ja strasne hresim za volantom.moj mm len na mna tak kukne a pomyka hlavou ze ,,boze moj,, 😀

mimuska77
1. mar 2010

To je super,ja by som tiež bola vulgárna jak pes za volantom 😀 Ale človeku sa aspoň uľavý,no nie????????A inak to nie je zlý nápad budem musieť trošku pocvičiť na krátke vzdialenosti,ešte aj to mám šťastie že môj mm má na mňa nervy a je kľudas,lebo už aj ja som zaparkovala 5 cm od stromu,takže si to vieš predstaviť už som myslela,že ma mm vysadí,ale nie ten mi s úsmevom povedal,že ja saom šoférka tak si to musím odkrútiť aj naspäť,to bolo pred tými cca 4 rokmi,ale naberem odvahu a možno by to ešte šlo 😵

majuska7979
1. mar 2010

mimus, no hodila som to tam a vies co mi vyratalo, ze 6.3???? ale vsak to mam hned po mrche 😕 nejako mi to nesedi 😕
a s tym soferovanim, no ja som dlho nesoferovala, a tu v uk ani nejazdim lebo nemam auto, ale vzdy ked sme na svk, to odkedy mam mm to ma nuti jazdit, a musim uznat ze proste si idem uz aj sama, ked jazdime tiez z polska na svk, no to musim mm vymenit chudacika lebo mu noha dvrdne 😀 😀 😀

mimuska77
1. mar 2010

A Ty majuš čo už študuješ,alebo kde si zdrhla????? 😉

mata1001
1. mar 2010

jasne vsetko ide ked sa chce.vyskusaj fakt na kratke vzdialenosti a uvidis ze to pojde.ja musim vo stvrtok cuvat von z dvora a my tu mame vsade stromy a 90stupnovu zakrutu.no uz sa tesim dopredu!!! 😀

mimuska77
1. mar 2010

Maji,ale to je práve to,ved ja som teraz mala mrchu a vieš kedy som mala deň D? 28.02.2010,ale to má byť ťuťu muťu 123 až 24 hodín pred týmto termínom,no a ak Ti to aj vychádza tesne po mrche a ovu ešte nie je tak je to vypočítané s pravdepodobnosťou na 80 % a ak by sa Ti tan deň približoval s deň ovu tak je to 100%,no nestojí to za to vyskúšať to??????Ale teraz som ani ja nevyužila ten deň lebo 3 krát hádaj čo bolo mm mal nočnú a mne to tak pasovalo,chcelo sa mi "vraždiť",ale mm s úsmevom ako vždy že ved ešte bude toľko termínov...
No to som Ti len chcela dať tip,tak vieš ako to je topiaci sa aj slamky chytá a veľa žien len cez mrchu ostalo tehu,takže si to zváž 😉 😵 😵 😵

mimuska77
1. mar 2010

Neboj maťuš zvládneš to ľavou zadnou 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre