Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

lubka0506
6. mar 2010

papa majus...a uži si sobotu 😉

mimuska77
6. mar 2010

Cau lubi takže sa Ti páči čo sme napísali,čo?No bola by to sranda tie brušné tanečky a dovča k tomu,celkom si to viem predstavit 😉
Cau tuzimpobabatku 😉

tuzimpobabatku
6. mar 2010

lubi: ked spomínaš mrchu, tak ja mám od laparoskopie také bolesti 4 dňové, že som doslova odkázaná na lôžko. vravela som to lekárovi a on že to je ok, aj čo sa týkanadmerného krvácania. Takto som nekrvácala nikdy v živote!

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ahoj mimuš 🙂

tuzimpobabatku
6. mar 2010

baby a kolko máte rokov? ja mám 34 a priatel 31 😉

mimuska77
6. mar 2010

tuzimpobabatku a Ty si bola už aj na laparke,Aj Ti niečo zistili?

mimuska77
6. mar 2010

Ja mám 32 a manžel 37 😉

tuzimpobabatku
6. mar 2010

áno nepriechodne oba vajcovody, vôbec neprechádzala kontrast. látka. A zistili mi malý fliačik endometriozy na stene maternice ☹ zrasty ani cysty nemám našťastie

mimuska77
6. mar 2010

A neskúšala si na tie mrchovské bolesti femi kvapky?Ja viem že toto nie je pravá téma ale mávala som dost bolestivé vaječníky a od januára od kedy beriem tieto kvapky ani raz a to mi ich odobrila aj moja gynekologička ☹

lubka0506
6. mar 2010

ja mám 30 a manžel tiež 🙂
som sa nasmiala mali ste tu veselo...najviac som sa pobavila na tých brušných tanečkoch,hlavne ked si to predstavím 😀 😀 😀

mimuska77
6. mar 2010

To mi je lúto,ale neboj nádej zomiera posledná a teraz máš aký postup dalej ked došli na tieto "diagnozy"...

mimuska77
6. mar 2010

ze lubi to je fajn aspon tu sa možeme tak schuti pobavit,no nie?Okrem toho že sa aj podporujeme to je jasnačka 😉 😉 😉

tuzimpobabatku
6. mar 2010

femi kvapky? tak sa volajú? nie tie nemám, ale mám také čípky do konečníka, tie su dobré ale len na chvílu.Esmospan, alebo tak nejak sa volajú. Ale s bolesťami nevydžubem, lebo ked si dám napr. dnes tabl, tak na druhý den mám znova bolesti. ale zaujímavé, ked to bez tabl. pretrpím, tak druhý den je bezbolestný. Mrcha jedna! 😠 😝 ..ale bez liekov sa to nedá ☹

mimuska77
6. mar 2010

A kde máme dnes matu,Asi sa venuje manželíkovi 😉

lubka0506
6. mar 2010

kvapky som neskúšala a tebe pomáhajú?ja mávam silné bolesti od prvej laparky pri ktorej mi vybrali velkú cystu,odvtedy som mala druhú laparku spojenú aj s prefukmi a nedávno som bola na tretej laparke pri ktorej mi vybrali nepriechodné vajcovody a vzrasty.
ja som mala velké bolesti nedávno pri prvej ms po laparoskopii,dúfam že teraz nebudú také silné,lebo chodím do práce a vtedy som sa nemohla na posteli ani pohnút... ☹

mimuska77
6. mar 2010

tuzimpobabatku ano femikvapky od Valoviča no ja si zaklopem fakt mi odstránili bolesti a to som sa zvýjala aj v noci,že som sa zo spánku zobudila...

a s tými tvojimi bolestami je to naozaj zaujímavé 😒

mimuska77
6. mar 2010

lubi aj Ty už si po tolkých laparkách,baby ja Vás ozaj obdivujem aké ste statočné,čím ste si prešli... 😔

lubka0506
6. mar 2010

asi si tie kvapky pojdem kúpit... 🙂
mimus vieš si predstavit že by sme sa niekde všetky stretli?...ja hej a asi by nám jeden den nestačil na vyrozprávanie 🙂 ...a ešte si viem predstavit aj nejaké tie výbuchy smiechu,kolkokrát sa tu narehoceme ako kozy 😀 😀 😀

mimuska77
6. mar 2010

Ani nehovor luby to by bola ozaj sranda,ale to by sme museli íst min. na víkendový pobyt lebo ozaj by nám jeden den nestačil 😀 A Ty si od kial lubi?

mimuska77
6. mar 2010

no babule ale nejak mi rapluje počítač asi to zabalím možno ešte večer pribehnem ,zatial Vám prajem ešte krásny slnečný dník 😉 😵 😵 😵

lubka0506
6. mar 2010

PB 🙂
ano mimuš ja som bola už na troch laparkách na pooperačke mi povedala sestrička že som tam starý vojak a že ma chce vidiet na pooperačke už len po porode... 😀

lubka0506
6. mar 2010

ahoj mimuš tak večer... 🙂

mimuska77
6. mar 2010

Tak lubinka to ti ozaj zo srdca želám nech je to tak ako povedala sestrička 😵 😵 😵

Aha no matka mala ozaj pravdu musíme sa stretnút niekde v strede,alebo potom na tej dovče pri mori 😀 😝

tuzimpobabatku
6. mar 2010

mimus....mne nic iné nezostava iba umele opl. Budúci týžden v piatok prva injkcie, koncom mesiaca OPU a zač. apríla transfer. Samozrejme, akvšetko pôjde hladko, tak ako má ísť. Dúfam, že na moje narodeniny dostanem najkrajší darček

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ahoj mimuš 🙂 ...lubi, tak ty si si fakt zažila....ja som z laparky bola taká vystrašená, ale aj som mala teda riadne bolesti, lebo ma prefukovali, ale prešlo to hned ako ma napojili na infuzku.

lubka0506
6. mar 2010

mimus dakujem 🙂
tuzim aj mne zostáva iba umelé opl. a ja sa už na to teším... 🙂
babule ja pojdem,idem na návštevu,švagrinú včera pustili z porodnice idem kuknút na malú...pekný den 🙂
papa 😵

tuzimpobabatku
6. mar 2010

lubi: ahoj, tak bežkaj, pekný dník prajem a nieže budeš mať depky ked uvidíš na návšteve bábeno...neboj sa, aj ty budeš mať, možno aj dve 😉 😵 papušky

natalca
6. mar 2010

ahoj tuzimpob. ja som na tom asipodobne ako ty

natalca
6. mar 2010

babenky, inak ahojte, zase som vas nezastihla ☹

tuzimpobabatku
6. mar 2010

ahoj natalca. Ako pokračuješ? do akého centra chodíš? ja do gyn fivu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre