Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

megynka
1. jún 2010

no veď ja už mám najvyšší čas ale sú aj staršie ktoré čakajú prvé mimino 🙂

janemari
1. jún 2010

To mas pravdu my sme asi taky stred.Ale na prve je uz najvyssi cas a tak ci tak sme uz rizikova skupina 😔

lubka0506
1. jún 2010

ahojte babule 🙂 čo je nové? ja nemám nič len to že od štvrtku pichám včeličky 😀
janemari vitaj medzi nami a cít sa tu dobre 🙂 😉
...megynka to si toho už dost prešla klobúk dolu... 😒 ...si silná žena máš moj obdiv 😵
baby želám vám aspon pekný zvyšok týždna aj ked počasie tak nevyzerá...papa 🙂

janemari
1. jún 2010

lubka tak ja sa od pondelka k tebe pridam budem tiez pichat.A dakujem za privitanie 🙂

camelco
1. jún 2010

ahojte babulky 🙂
megy .... ty si hodila fotecku? cool 😀

camelco
1. jún 2010

ahoj janemari

janemari
1. jún 2010

ahoj camelko

camelco
1. jún 2010

v tejto teme nova?

janemari
1. jún 2010

Ano,mam cez 30 a zatial ziadne babo.

camelco
1. jún 2010

tu nas je takych viac, ale bojujeme 🙂

janemari
1. jún 2010

To ano,ja som vcera zacala stimulku idem na ivf.A ked budeme viacere bude sa nam bojovat lepsie.Okrem toho uspech kazdej jedne co zostane tehulka je nadejov ze aj nam sa to raz podari.A myslim ze predavanie skusenosti je super.Okrem toho si myslim ze snaha o babetko,tehulkovanie ci materstvo po 30 je ine ako u zien co maju po 20. 🙂

camelco
1. jún 2010

aj ja si to myslim, ja zajtra uvidim na kontrole ci u mna doslo k ovu po stimulacii 🙂 minuly cyklus sa mi vytvorila z folikulu cysta, tak som teraz zvedava ..... stiulku mas na 1.ivf?

janemari
1. jún 2010

To s tou cystou poznam.Mas aj nejaku diagnozu preco sa nedari otehu?Ano moje prve a verim ze aj posledne ivf,lebo verim ze vyjde 🙂

megynka
2. jún 2010

ahojte a dobré ránko 😉 vonku nič nové, prší a prší ☹

lubi, no neviem či som silná, mala by si ma vidieť po tých neúspešných pokusoch, úplná zúfalka som bola a teraz sa bojím, budem pichať až 300 jednotiek menopuru a som zvedavá čo to so mnou urobí 😀

camelco hodila som foto a som zvedavá kedy mi ho zas admini vymažú, no ale toto sa im možno bude páčiť viac 😀 tá kreslená anča pri mojej prezývke mi už liezla na nervy 😠

camelco
2. jún 2010

ahojte

megy .......... dobre som sa pobavila 😀 (s tou kreslenou ancou)
janemari .... dnes som bola na kontrole a doky mi povedal, ze tento cyklus normalne doslo k ovu, folik praskol ..... takze teraz musime pockat ako mm dopadne u urologa 🙂 ........... doky mi sice nevedel povedal ze ci ta ovu prebehla poocou stimulky alebo to zariadila priroda 😀 hlavne ze prebehla 😀 😀 😀 😀

mata1001
2. jún 2010

ahojte zienky...
camelco to je dobra sprava...drzim palce nech to vyjde 😎

camelco
2. jún 2010

@mata1001........... dakujem 🙂 ..... a ty sa mas ako, august je tu uz ochvilku 🙂

megynka
2. jún 2010

ahoj mata, kukla som že výbavička už je pripravená 😵 super, Adamko má všetko nachystané v novej komode 😉 😵

mata1001
2. jún 2010

@camelco juj ani nehovor...uz len dva mesiace...ak vydrzime do terminu...ale snazim sa nemysliet na to lebo sa vravi ze vela robi psychika a snazim sa mysliet len pozitivne...vzdy si vravim ze to urcite nie je az take tazke ked sa stale rodi...a zeny maju aj 2-3 deti...musim to zvladnut aj ja...a zvladnem...
megy ano pomaly sa chystame...uz mame aj postielku len este nie je zlozena...to az v lete,aby sa na nu neprasilo zbytocne...este nam chybaju kozmetika,par veci do porodky a kocik 😎

camelco
2. jún 2010

@mata1001 ........... 😀 inac krasna vybavicka ......... a z tych kocikov, ja by som si vybrala ten zeleny 🙂 vyzera cool 🙂 ........ a neboj moja urcite to zvladnes 🙂 hlavne bud v pohodicke

megynka
2. jún 2010

mata budeme ti držať palce nech to všetko dobre dopadne, ale dopadne to dobre, uvidíš 🙂

mata1001
2. jún 2010

@camelco si zlata dakujem...snazim sa nakupovat s rozumom a nie zbytocnosti...my sme najprv chceli cerveny,ale to som bol apresvedcena ze budemem mat dievcatko...ale ako mi povedal dr ze to bude chlapec tak som povedala ze ved nevadi aj chlapec moze mat cerveny kocik...len chlapcom sa tazsie daju kombinovat farby s cervenym kocikom.nechcem aby bol ako papagaj chuda male... 🙂 tak asi kupime inej farby...aj ked cerveny sa mi paci najviac...

mata1001
2. jún 2010

megy no to dufam aj ja...budem sa snazit 🙂

camelco
2. jún 2010

farba kocika je podla mna to posledne .......... ale pre chlapca sa fakt nehodi, aj ked cervena z modrou je skvela kombinacia 🙂 .... pozrite sa po nejakej takej pastelovej modrej, zelenej, k tomu sa da kombinovat aj oblecenie 😉

mata1001
2. jún 2010

@camelco mojmu mm je to v podstate jedno tak to riesim ja... 😉

camelco
2. jún 2010

@mata1001 ............. asi ako kazdy chlap 😀

mata1001
2. jún 2010

veru tak...len je toho dost naco nesmies zabudnut...a moj mm by najradsej vsetko nakupil v juli...co ja zasadne odmietam,lebo sa nebudem trepat v teple a s velkym bruchom po obchodoch...

camelco
2. jún 2010

😀 😀 😀
............. len aby to teplo konecne prislo ☹

mata1001
2. jún 2010

neboj pride....a take ze ledva budeme cakat jesen... 🙂
ale uz hovoria myslim na tento vikend 24 stup.a od bud tyz este teplejsie...

camelco
2. jún 2010

sa tesim ja mam rada teplo ....... a tiez sa tesim na dovcu v egypte tam bude urcite teplo 🙂
no dufam, ze u nas sa to konecne ustali a pocasie dostane rozum, som kukla na shmu.sk a tento tyzden to fakt ziadna vyhra
vikend vraj bude pekne ale od pondelka ma znova prsat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre