• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@st2 vlozime mrazacika a bude to hop alebo trop.Potom kasleme na to.
13. júl 2010 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari no ja sa v tychto veciach moc nevyznam, ale mrazacik bude asi zmrazene daco, vsak, a ako dlho sa snazite uz
13. júl 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari je mi to lúto :frowning2: a ja budem na tom tak isto ako ty...cítim to... :frowning2:
13. júl 2010 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, volala som s embryologičkou, správy sú zlé, síce vajká oplodnila ale povedala, že to ešte nevidela, ani jedno vajko a tiež spermie nemajú nejaké jadierko, ktoré je nositeľom genetickej informácie, takže je tam len jedno biedne, ktoré nevie ako bude pokračovať, zajtra mám volať či bude mať aspoň 4 bunky, no proste hrôza, seriem ja už toto, som viac naštvaná ako smutná,ale urobili sme čo bolo v našich silách aj peňaženkách a teraz nám naozaj zostáva len adopcia.....no nemáme my smolu?!....život je sviňa...ale riadna
14. júl 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
14. júl 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kazdy den same optimisicke spravy.Ale @megynka pokial sa ti to uplne neuzavrie ako mne bojuj.
14. júl 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka to mi je lúto :frowning2: ...život je naozaj svina-to je slabé slovo :angry: drž sa! :unamused:
14. júl 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby davno som tu nebola...len vam chcem povedat ze caka ma o tt cisarsky...
@lubka0506 a vcera sa mi s tebou snivalo... :slight_smile:
14. júl 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj@1001 mata :slight_smile: ten cisársky nieje ktovie čo ale neboj bude dobre...a naozaj si tu dááávno nebola :wink:
...prosím ta čo sa ti len mohlo o mne snívat??? :grinning: a máš sa ako,??
14. júl 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 diky za opytko mam sa dobre len nech je to uz za mnou...a v sne sme isli niekam na vylet... :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a ty sa mas ako?co mas nove?
14. júl 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nič moja nič nemám nové...som na PN a išla som sa opalovat...slnko zašlo :grinning: som ako biela čokoláda... :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 myslis ze preto zaslo slnko ze si biela? :grinning: :grinning: :grinning:
14. júl 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka držím pästičky,aby ťa zajtra potešili dobrou správou z centra. :wink:
14. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mata1001 ano slnko sa ma zlakalo :grinning: :grinning: :grinning:
@megynka budem na teba mysliet drž sa!!! dúfam že napíšeš len dobré správy :wink:
14. júl 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ďakujem vám že na mňa myslíte, dnes sa cítim lepšie ale embryologička nás nepotešila, vraj sa delia ale veľmi pomaly, jedno má 5 buniek ale je to vraj také akési poškodené, povedala, že by to bol veľký zázrak keby z toho niečo bolo, máme volať zasa zajtra, pchám zatiaľ do seba utrogestan, pre istotu,ale ani ona ani ja už tomu veľké šance nedávam, určite vraj bude chcieť s nami hovoriť aj ona aj lekár, ja už dnes mám zasa silu bojovať, mne to asi nedá pokoj kým nedosiahnem svoje, už dnes ráno sme sa s manželom bavili o darcovských vajkách a embryách, počkáme čo nám odporučí lekár

@lubka0506 a ty sa ako cítiš? dúfam, že všetko ok a držím palce :slight_smile:
15. júl 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka ano aj taká varianta existuje aj darcovské vajká aj spermie...ja som bola s jednou kočkou v GF a jej sa tvorili stále aj po odbere, tak sme sa smiali že bude predávat... :grinning:
ja sa cítim trochu lepšie aspon ma už nič nebolí,zajtra mám kontrolu u obvodnej dúfam že ma nechá ešte doma moc sa mi nechce íst natahovat do práce...želám vám pekný den... :dizzy_face:
15. júl 2010 o 11:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tak ja som bola u mojej gyni zrusili sme PN,bola som aj vo firme zaniest a zatial o vypovedi nic,ved ani necakali ze ukoncim pn.Koncom mesiaca idem ku gyn.na preventivku .A dohodli sme sa ze ked pojdeme na KET tak ma zase vypise.
15. júl 2010 o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... :dizzy_face:
vidím ža tu dlho nebol nikto,ja nemám dobré správy začala som špinit... :frowning2: :cry: dalo sa čakat,inak nové nič :frowning2:
želám pekný víkend...papa
17. júl 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 a koľký deň si po ET? myslím, že okolo tretieho dňa sa oplodnené vajko zavŕtava do maternice a vtedy je špinenie bežné...pokiaľ nekrvácaš, tak ešte to nevzdávaj
17. júl 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka dnes je to 8 den aj ked také mrchovské krvácanie to nieje ale aj tak robila som test a /... :frowning2:
17. júl 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 je mi luto,ale este nezufaj,ved pokial to nemas potvrdene s krvi tak je nadej.
17. júl 2010 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ale aj tak už sa mi to nepáči aj ked hovorím že ešte to mrcha nieje ale do večera može byt všeličo... :frowning2:
17. júl 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 ale mate mrazaciov,nie?Tak mozes ist na KET.
17. júl 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari nie nemáme mrazačikov...nebolo čo mrazit,lebo sa zastavili v delení... :unamused: papa a peknú nedelu
17. júl 2010 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506-tak uz len dufat,ze aj napriek spineniu to bude dobre.A ak nie tak to skusit na jesen.Budem drzat palceky.
17. júl 2010 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, skončili sme, sme bez ET....teraz budeme plánovať dovolenku do emirátov
18. júl 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka ahoj,tak to mi je veľmi ľúto ,že to nevyšlo :frowning2:
18. júl 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 na prehry sme si už ako - tak zvykli....už to tak dlho nebolí, takže ja som v pohode, zo 4 ivf boli dve bez ET...no čo život ide ďalej a keď som včera videla aké krásne dievčatko sa dostalo do rodiny adopciou, tak som z toho bola unesená...maličká je tak nádherná, že keby mi dali také zlatíčko, nič viac by sme si už nepriali
18. júl 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka aj mne je lúto že to nevyšlo :frowning2: ale neboj adopcia vyjde a budeš štastná.... :wink:
ja mám tiež mrchu v plnom prúde a akosi sa mi točí hlava a mám nizky tlak... :unamused: neviem čo bude dalej ešte sme sa s mm nedohodli....uvidíme :unamused:
18. júl 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 tak škoda, že vám to nevyšlo,to mi je ľúto, asi je nejaké zlé obdobie alebo čo...najlepšie je dať tomu čas a to riešenie príde tak nejak samo...ja by som sa už aj na to vykašlala, vyčerpáva to už by som sa chcela tešiť zo života a nie stále riešiť len jedno - ako otehotnieť...ale uvidím čo ma časom napadne :grinning: ...no adopcia rozhodne, nemáme na čo čakať,mohli sme s ňou začať už pred rokom, ale teraz budem riešiť asi aj prácu, uvidím
18. júl 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok