• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

25. apríla 2013 
@megynka joj moja to mi je luto..aj mojej nejako tecie ocko a teiz sa chystam k dokymu..navyse sa mi stalo vcera..ze som zachranovala dalise maciatko..juj :confounded: neviem preco ja stale musim stretnut nejake ubohe zvieratko...ktoremu treba pomoct..uz som si minule povedala ze nemozem zachranit vsetky zvieratka na svet :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no vcera som isla domov a deti nasli maciatko ze ma zalepene ocka..aj nostek lepom...no vyzeralo najozaj hrozne..tak ze ho zoberem domov aspon mu to umyjem..lenze potom som volala veterinarovi..a on povedal ze to nie lep ale hnis ze to maju male maciatka od matky..a ze treba antibiotika...lenze ked osm mu povedala ze mam tiez rocnu macku tak povedal ze je ockovana..a ze by sa nemalo nic stat..ale ta moja na to male zle reagovala tak som ju pustila pred cinziak..trochu som jej to umyla ale dost som sa bala ze by som si ja zle neurobila aj ked vetos trvdil ze to na cloveka je prenosna len toxoplazmoza..no celu noc som pomaly nespala este som aj utekala kazdu chvilu na okno to chudatko na chodnicku cupelo..ale co som mala robit?nemam dom, bol vecer, ona mala infekciu, ja mam macku...no tak som ju nehcala tak ...ved sa musim naucit ze nie vsetko ide v zivote podla mojich predsav..bola este mensia ako nasa ako sme nasu nasli..ale moja macicka ked sme mu nasli bola uplne cistucka, zdravucka..nemala ziaden hnis..nic..no otrasny stres to bolll..juj
tak pa a drz sa a nech je psik v poriadku
6. aug 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetky nove kocky vitam aj ja..a verim ze vsetkok dobre dopadne.. :wink:
6. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musime byt silne a verit.. :wink:
6. aug 2010 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi joj zibi ty si presne ako ja, ja by som tiež len všetky zvieratká zachraňovala, najnovšie som si vymyslela, že pôjdem do útulku a vyberiem si psíka na ktorého budem aspoň trošku prispievať a budem ho aspoň sem tam chodiť cez víkendy venčiť, manžel už len kuká že či mi nešibe, hoci aj on má rád zvieratá, ale až taký blázon nie je, ale keď mne je tých nemých tvárí tak ľúto, len sa bojí, že keď tie psíky v útulku uvidím tak budem hotová, ja také pohľady neznášam dobre, stačí mi to vidieť občas v telke alebo na nete......chúďa tá mačička, aspoň do toho útulku keby sa dostala, takto sa asi sama bez liekov z toho nedostane :cry: ...no my až sa raz presťahujeme na chalupu tak už si plánujem teraz že si zoberiem dvoch psíkov z útulku....škoda že nemôžem všetkých...večer napíšem ako sme u veterinára dopadli,ale po telefóne teraz povedal, že to zrejme budú zvýšené kyseliny keď to už mala, vtedy sme jej zmenili granule na jahňacie, ľahšie stráviteľné a teraz zasa....no uvidíme.....zibi ale aby nás odtiaľto nepreradila do iného fóra :grinning:
6. aug 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka no dufam ze nepreradi.hihi
no moja ja dufam ze dostane..kamoska z fora je veterinarka a povedala ze macicky maju bezne take veci..a dostanu sa z toho ved maju 6 zivotov a nemozem si to tak pripustat lebo sa zblaznim..tak som is povedala ze som dospela prepana krala..a musim byt rozumna..lebo zivot je kruty a co s tym ja sama sravim..utulok nie je v nasom meste..a jednu macku som tam uz zaniesla.hihi
6. aug 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak nám nič nedal, len odporučil zmeniť granulky, dávali sme jej proplan a teraz sme u neho kúpili royal canin, vraj môže byť na niečo v tých granulkách alergická tak treba skúšať, nechcel do nej dávať ďalšie lieky ale keby sa nepolepšilo tak bude musieť, teraz už baštila, bola hladná, ale dali sme jej len tak trošku, som zvedavá čo to urobí do rána
babenky pekný víkend vám želám :wink:
6. aug 2010 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka tie royalky su ze vraj kvalitne
tak pytala som sa na maciatko..zze rano ju susedia videli aa aj ju krmili tak mozno to dopadne s nou dobre..ludia su aj dobry.. :wink: ja jej tiez dam trochu chrumkacikov ked pojdem na kofcu..
6. aug 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@osky tak to mas naozaj smolu,ked si myslis ze sa pohnes dalej,ze sa nieco vyriesilo pride nova prekazka.Ale nevzdavaj to.Pjdes na IVF a budes tehulka :wink: @megynka@zibi o milacikoch nemusite hovorit,vdaka tomu mojmu este stale bojujem z ... A ked budem musiet odist beriem ho zo sebou,aj ked strati vybeh v zahrade ale bude aspon milovany a dam mu vsetko. @annamary27 uvidime ako to dopadne,ratam s obidvoma verziami aj ze vyjde aj ze nie.Ale momentalne ratam s tym ze nie a zariadujem sa do buducnosti.
6. aug 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile: ja dnes zasa neskoro...kosačka hrčala tak som kosila pokial ma nezahnala búrka... :slight_smile: a potom doniesla mama z lesa hríby tak sme ich čistili,prsty mám špinavé neviem ich doumývat... :angry: inak nové nič,budem víkendovat bez manžela... :frowning2: ale už sa teším na budúci víkend :wink: cez víkend vás musím dočítat lebo som to ešte nestihla.
želám pekný víkend a dúfam že sem niekto zablúdi,lebo budem mat viac času...papa :slight_smile:
6. aug 2010 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6. aug 2010 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj @janemari ty ešte nespíš???
ja sa chystám lebo som vstávala ráno pred piatou... :unamused:
6. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nespim pri mojich stresoch nemam sance.Kazdy den davka adrealinu. :unamused:
6. aug 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prečo aký maš stres? Ešte som nestihla dočítat...a ako sa máš?
6. aug 2010 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To je na dlhy debat.Kasli na to.
6. aug 2010 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby....je pekné čítať vaše milé slová...fakt to pomôže.....osky držím palce, aby sa stal aj u teba taký malý zázrak :slight_smile: ....denne chodím tu čítať články, prezerám si albumy a tajne snívam svoj sen....pekný víkend všetkým:::slight_smile:)) ahoj
6. aug 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari a co mas psika? co sa stalo moja ze mas stres?inak aj mne sa stava ze ked som taka stresoavna, napata tak nemozem zaspat.ale dufam ze si nakoniec trochu spala :wink:
a kde ked pojdes prec ho zoberies?hm??
@megynka megus..no to maciatko ze vraj rano krmili susedia..tak aspon daco pozitinve..aj som si vycitala ez som jej mohla lepsie umyt tie ocka..ale som sa bala ze jjej ublizim..lebo jej z toho isla krv..ved snad sa z toho dostane :confounded: ale vcera som ju cely den nevidela tak si ju mozno dakto zobral :wink: to by bolo najlepsie
baby drzte sa...a pekny vikend
7. aug 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi par stran do zadu som davala foto mojho drobca tak skus pohladat :wink: Inak uz pisem z mojho notasa,v pondelok sme ho zaniesli reklamovta a vcera pisali ze si mam pon prist je opraveny :slight_smile: tak sme si dnes pren boli
7. aug 2010 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi tak v noci na dnes nám naša láska už negrckala tak hádam, už bude zasa lepšie :slight_smile:
tak sme sa dnes boli naobedovať u rodičov a inak nič, dali sme si dve vychádzky s hafanom a oddychujeme, máme taký veget víkend :slight_smile:
7. aug 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka tak som rada ze milacikovi s polepsilo. :slight_smile:
7. aug 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka no to je fajn..som rada.. :wink: inak nasa je nejake divna..tak rozmysam ze by som s nou isla..neviem ci to je mozne...ale podla mna dostala sok mierny z toho najdeneho maciatka..vcera sa vycikala na muzove teplaky aa aj velku potrebu inde spravila ha ha tak neviem co sa jej stalo.. :wink: myslim ze si uvedomila ze aj ine zvieratka existuju a dostala strach ze ju dame na ulicu alebo co...ked ze tu bolo to maciatko neviem.. :wink: ale uz je lepsie..ale fakt megy mala take divne chovanie...hm..je to hruza so zvieratkami.
a ako papiere na adopciu?pohlo sa daco?pojdete na nejaky pohovor?
8. aug 2010 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari ahoj moja ako sa mas?co noveho?ako pokracujete v snahe..?hm..mrcha dosla?
8. aug 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: @megynka myslim ze royakly zabrali..inak ked som kupila ine granulky..okrem wiskas, a tych beznych v obchode..napr. z chov produktu..tak vonali uplne ako masko..ale tak nasa macka co sme predtym mali zila 15,5 roka a krmili sme ju wiskasom...tak hadam sa nic nestane aj tej nasej..len ked sme ju nasli tak som jej zacala kupovat tasticky makke vies...a ona si zvykla..bo som ju chudinku lutovala... ze moja zlata hladna musis byt a ona si zvykla na makke a suche berie len ako dezert :wink: tak musime kupovat dvojake..
inak ze vraj konjzervy pre psov su uplne ine ako pre macky.mampocit ze tam je ako keby viac maska..hihi no ale minule mi pani v chovprodkukte ukazala konzervu dost drahu ale ze vraj ju cisto z maska...tak jej kupim na take nejake svaitky..vianoce a tak.hihi
8. aug 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: tak naše zlatíčko ráno zasa vracalo, vyzerá to tak, že bez liekov to asi nepôjde,zrejme sa jej trvorí veľa žalúdočnej kyseliny a tú ráno vracia, granulky jej všetky strávi :unamused: možno skúsime zajtra zájsť za druhým veterinárom

@zibi vaša micinka asi naozaj dostala nejaký šok alebo stres z toho mačiatka....hádam sa ale rýchlo uistí v tom, že by ste ju nedali ani za nič na svete a bude spokojná.....inak adopcia, teda príprava na ňu beží v plnom prúde, chodíme k psychologičke na prípravu a o 2-3 týždne by sme mali končiť, ona nám napíše odporúčanie že sme vhodní žiadatelia....teda dúfam, že nám to napíše :grinning: ... a potom nám príde vyjadrenie, že sme zaradení do poradovníka a zrejme nás budú potom kontaktovať aby sme si prišli do Trenčína pozrieť fotky voľných detičiek, lenže tam majú deti väčšinou také ktoré si málokto vyberie, aj psychologička nám to potvrdila a keďže my chceme novorodenca tak budeme čakať cca 2 roky

prajem vám krásnu nedeľu :slight_smile:
8. aug 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@megynka juj moja mozno sa stane zazrak ..tiez peknu nedelu :slight_smile:
8. aug 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zibi no my nesnazilkujeme a cakam na mrchu,brusko pobolieva ale termin ma 10.8. tak uvidime.Ale v poslednej dobe mi zvyklo prist cca 1-2 dni skor tak mi zostava len cakat.
8. aug 2010 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauko :slight_smile: čo je nové??? ja som sa teraz zobudila z poobednaišej siesty...som nejaká prispatá :grinning:
nové nič je mi smutno a chýba mi manžel,neviem kto to vydrží do štvrtku.... :frowning2: :cry:
8. aug 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lubka0506 neboj sa ani sa nenazdas a budes stvrtok.Ved ten cas nehorazne leti.A chodis uz aj do roboty nie?Tak potom ti to pojde este rychlejsie. :wink:
8. aug 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari jéééé,aj ja mám mať mrchu 10.8. :wink: ,ale zatial nič necítim,asi bude meškať,ked som bola chorá.
8. aug 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@annamary27 a by som ju mala mat 6.8.ale kedze som brala po ET utrogestan a mrcha mi prisla po vysadeni tak ju ocakavam okolo 10.8. ak pride presne ako ma.
8. aug 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janemari mne jedna kočka v druhej téme práve písala,že druhá mrcha po IVF jej meškala 72dní,tak uvidím.
8. aug 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok