Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
3. nov 2009

jaj nastastie...uz ta to preslo... 😉

skoda tej mrsky,ale zas z druhej strany aj lepsie ked pride aspon skor budes mat ovu a mozte sa opat snz.
co si dneska robila?

bobjan
3. nov 2009

mata aj ja idem dnes na cesnak 😅

a potom asi až o 2 mesiace 😖

lubka0506
3. nov 2009

ahoj bob... 🙂 ...ja som dnes upratala,uvarila syrové halušky a bola tu švagriná aj s malou a zdržali sa až do tretej tak som mala o zábavu postarané...

makda
autor
3. nov 2009

ahoj kocky. po dlhej dobe som vas prisla zase pozriet 🙂 . ako sa mi mate?

lubka0506
3. nov 2009

...no konečne kde si bola???...zakladatelka sa nám flákala... 😝 😀

lubka0506
3. nov 2009

...mata a bobjan my sa v tých témach asi naháname... 😀 😀 😀

mata1001
3. nov 2009

bobjan napisala som ti v teme o p.Kopacovej ale ked sme tu uz vsetky 3 tak ostanme tu...ok?
aj ty mas to iste naparovanie nad mliekom a cesnakom jakja?
lubka aspon si sa nenudila,vsak...male dieta tak rozjasni a rozveseli dom ze je to az neuveritelne.

makda
autor
3. nov 2009

jaj moja, ved vies ... bordel v byte je bordel v byte 😖 . ale snad to bude uz lepsie a nebudem vas tak zanedbavat 😀

mata1001
3. nov 2009

makda ahoj,ale bordel nechaj tak,upraces zajtra a teraz s nami konikuj 😀 😀 😀

bobjan
3. nov 2009

no veď som to chcela napísať, že chodíme tam aj tam a nestíham preklikávať 😀

Makduš, sewas 😉 tak rýchlo poupratuj a príď za nami 😉

lubka0506
3. nov 2009

...ano kašli na bordel...aj tak počká na teba, jedine že by si mala doma černoška... 😅 ano zostanme tu v tejto téme 😵

lubka0506
3. nov 2009

...no mala je zlatá,má 9 mesiacov a dva zuby... 🙂

mata1001
3. nov 2009

baby viete co maskrtim? bielu milku ovocnu-to je nejaka nova.mnam. to ja len preto ze som vam chcela spravit chut 😀 😀 😀 ale som hnusoba co?

makda
autor
3. nov 2009

jaj moje zlate, bordel je uz upratany nastastie 😉 . prerabali sme kupelnu, tak si ten bordel viete predstavit 😖

inak ja momentalne chodim na druhu folikulometriu, prva sa bohuzial nepodarila ☹ . tak dufajme, ze touto vylepsime skore 😀

bobjan
3. nov 2009

makdus, tak sa drž a nech vajko pekne rastie a budú // 😉

mata, pre mňa môžeš robiť chute, ja sladké nemusím 😅

mata1001
3. nov 2009

makda aj ja som mala chodit na folik.tento tyz ale moj dr mi zabudol povedat ze ma dovolenku ☹ tak az o tyzden...

lubka 2 zuby?jeeej to je zlate...a ako sa vola?

mata1001
3. nov 2009

bob a ty sa mas naparovat nad mliekos s cesnakom?

lubkabb
3. nov 2009

ahojte baby...konečne som doma. Vonku je strašná kosa.

makda
autor
3. nov 2009

vajko rastie, uz ma 12 mm 🙂

mata nechapem, co ti bude uz potom merat, ked ovulku mas teraz.

mata1001
3. nov 2009

lubkabb ahoj aky si mala dnik?
u nas dneska snezilo...no dovidenia... 😖

lubka0506
3. nov 2009

...malá sa volá Zuzka 🙂 ...to má brácho po 12 rokoch-ako myslím rozdiel medzi detmi.---------ahoj lubka pod sa k nám zohriat, nám je horúco pri klávesniciach 😅

mata1001
3. nov 2009

makda je nemam ovu.mrchu som mala 28.10.chcel to kuknut uz teraz alebo co ja viem?mala som ist...isla soma nebol tam.myslim ze ovu ak bude tak by mala byt na bud tyz,

lubkabb
3. nov 2009

jaaaj, u nás našťastie nesnežilo, ale teraz nehodno ani psa vonku poslať. No deň celkom ušiel, veľa práce. Zajtra chcem odbehnúť k môjmu gyn.

lubka0506
3. nov 2009

aj u nás chvílku niečo poletovalo ale také ako piesok...babule nech vám tie vajká poriadne rastú 😵

lubkabb
3. nov 2009

Dúfam, že ordinuje, aby som sa aj ja zbytočne neprehnala. Dnes tu nebola bettynka?

mata1001
3. nov 2009

lubka a s cim pojdes?boli ta nieco?

makda
autor
3. nov 2009

jaj tak mati. lebo ja tam chodim od 10DC a sleduje ma, pokial tam folikul je. ked ti ovu vychadza na buduci tyzden, tak to bude super 😉

lubkabb
3. nov 2009

nie, nebolí. Len som sa vysťažovala svojej obvodnej, ked som bola chorá a napísala mi lístok, že prosí o vyšetrenie po potrate a prípadné výsledky testov, čo mi robili. A vdetstve som prekonala TBC, tak či to nemôže mať nejaký súvis. Tak uvidíme...hádam sa dr. neurazí.

lubkabb
3. nov 2009

A spomeniem mu aj tie moje čudesné cykly a oneskorenú ovuláciu, ak vôbec dáku mám.

mata1001
3. nov 2009

lubi506 dakujem.ja strasne dufam a verim tomu ze co mi pani Anka poradila mi to pomoze...a ked to tak nebude budem sklamana 😢

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre