Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

janemari
7. jún 2010

camelko tak prijemny relax 🙂

camelco
8. jún 2010

ahojte ................... @janemari .............. dakujem 🙂

lubka0506
8. jún 2010

ahojte 🙂 baby musím vás vyhrešit!!!...to tu nikto nechodí??? 😠
...musíme sa trochu polepšit!!! dobre? 😉

megynka
8. jún 2010

ahojte 😉
lubi máš pravdu musíme sa polepšiť, aspoň vám napíšem novinku, megy nám dnes v kuchyni vydlabala dieru ako päsť až po elektrické káble, dlho bola dobrá a dnes mala proste zasa svoj deň 😉 ešte že ju máme, inak by sme sa unudili 😀

camelco
8. jún 2010

no to by sme sa fakt mali, lebo tema nam zapadne do zabudnutia 😀 😀 😀 😀

camelco
8. jún 2010

megynka .......... tak to ste sa fakt dneska nenudili 🙂

lubka0506
8. jún 2010

ahoj megynka a cemelco...
megy kto je megy?...ty???

janemari
8. jún 2010

Ahojte,no mohla by zapadnut do zabudnutia,lebo to by znamenalo,ze uz nieje ziadna baba po 30 bez babetka 😉 Ja nemam nic nove,podstivo vcelickujem a zajtra koncim s Proverou. 🙂

megynka
8. jún 2010

no ona je taký čert, občas nám niečo vyparatí, foto - tesne pred kúpaním 🙂

megynka
8. jún 2010

lubi, megy je naša labradorka

lubka0506
8. jún 2010

jéééj je krásna... 🙂 🙂 🙂 aspon máte veselo... ja som sa hnevala dnes lebo mi zo skalky zasa kosti trčali... 😒 ...no ale neurobím nič ved čo by človek neurobil pre domáceho miláčika...?

lubka0506
8. jún 2010

baby ja behám od telky k PC a neviem nič z ordinácie... 😀 ...mám v tom hokej!!!

megynka
8. jún 2010

to je pravda ona sa nám o zábavu postará 🙂 a vy máte akého hafana? si chcel asi nasadiť aby mal viac 😀

megynka
8. jún 2010

ja zasa behám medzi kuchyňou a pc, telku už v poslednej dobe ani nestíham, ešte asi niečo dnes požehlím

camelco
8. jún 2010

asi kazda z nas beha medzi PC a niecim /kuchyna - telka a taaaaaaaaaaaak 😀

janemari
8. jún 2010

no ja uz len beham medzi temamy a v duchu sa uz pripravujem do nocne 🙂

camelco
8. jún 2010

😀 😀 😀 janemari kedy ti zacina nocna?

lubka0506
8. jún 2010

...hmmm nočná nič moc ☹ janemari nezávidím ti...
ja som dnes umývala aokná na celom dome a menila záclony ,ešteže bolo pekne...
...megy mi máme polovného psa teriéra...taká hnusa to je mazaná...ale máme ju radi. 😀
...baby ja žehlenie nenávidím!!! ☹

janemari
8. jún 2010

o 22.00 ale odchadzam okolo 21.15

lubka0506
8. jún 2010

janemari ved to je o chvílu... ☹

megynka
8. jún 2010

lubi, to musí byť fešák 😉 ...no čo, ale keby sme ich nemali bolo by smutno 🙂
ja som dnes umyla len jedno okno keď som prišla z práce, ďalšie si umyjem zajtra a žehlenie a ešte v lete to je asi najhoršie čo môže byť z domácich prác ☹

janemari, ti nezávidím, ale veď už čoskoro budeš doma 😉 🙂

camelco
8. jún 2010

lubka0506 ......... ja si to zehlenie nechavam a nechavam a potom zistim ze uz ozaj musim zehlit, lebo v kosi na pradlo uz nie je miesto 🙂 a potom zehlim aj 4 hodky 😠 tiez nemusim zehlenie ......... janemari ......... tak ja ti tiez nezavidim, ja som dnes mala sice volno ale stihli mi aj z prace volat 😠 😒 ........ uz tam toho mam plne zuby 😠 ....... a to zajtra zacinam o 6 rano a koncim ja ani neviem kedy dufam, ze do 8 - 9 vecer budem doma ☹ 😖

lubka0506
8. jún 2010

janemari načo je tá Provera? ...berie sa cez stimulku???

camelco
8. jún 2010

janemari ...... no to fakt ...... ty o chvilu musis ist ........ ale rano uz budes domka 😉

janemari
8. jún 2010

No budem,ale najhorsie je ze musim pockat do 8.00 hodiny aby som si pichla vcielku a potom mozem ist spat.

megynka
8. jún 2010

tak dievčatá, idem si zapnúť žehličku, aspoň tri veci ožehlím nech z tej kopy ubúda, lebo sušiak na prádlo je ešte tiež plný, akosi sa mi to nakopilo ☹
dobrú noc a sladké sny všetkým a janemari tebe nech rýchlo ubehne nočná

lubka0506
8. jún 2010

ked cez leto je tej práce akosi vela kvety,tráva rastie a všetko okolo...ja som dnes chcela dokosit dvor a akosi mi to nevydalo... ved aj zajtra je den...ja som momentálne doma pri mame... 😒

camelco
8. jún 2010

janemari .... a este kolko vceliciek ta caka ......... zacala si este len teraz ?

camelco
8. jún 2010

lubka0506 ..... aj zajtra je den to mas pravdu 🙂 ved trava ti nikam neutecie ...... megynka tak prijemne zehlenie 😉 ....... janemari tebe prijemnu nocnu , nech ti to utecie co najrychlejsie 🙂

lubka0506
8. jún 2010

...janemari príjemnú službu 🙂
baby vám želám dobrú noc a krásne sny!!! 😉 a slúbte že sem zajtra nakuknete...papa 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre