Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

mata1001
28. dec 2009

lubi my mame co jest ale dakujem.keby nebolo co tak ja sa ozvem.

baby to by ste sa cudovali ze kto vsetko toto cita a neprispeje.a su velmi velmi zli ludia ktori sa tesia z ineho nestastia.

mimuska77
28. dec 2009

Lubi tak pá zajtra,a venuj sa mm 🙂

mata1001
28. dec 2009

lubi paaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ....

natalca
28. dec 2009

jaaaj Matka, neplas ma ☹
ale zial mas pravdu, aj ja som vas dlho citala a bolo mi hlupe sa k vam pridat, ale prijali ste ma medzi seba a odvtedy konikujem a mam to ako drogu 😵

mimuska77
28. dec 2009

No matuš inak tomu verím,čítat to može bárs kdo,ale nech sa dajú vypchat,ked sú zlí........ 🙄

natalca
28. dec 2009

Matka a ty si brala kyselinu listovu?

natalca
28. dec 2009

🙂 zmazala som foto 😉

mimuska77
28. dec 2009

Natalca a Vy sa kolko snažíte?

natalca
28. dec 2009

3 roky, ale intenzivne 6 mesiacov a ty?

mimuska77
28. dec 2009

My tiež intenzívne 6 mesiacov,ale nechránime sa ajajaj.... 😀

mimuska77
28. dec 2009

Inak to zmazané foto som si tiež všimla,a nevieč prečo sa mi objavuje pod foto že zmen foto a Vám ostatnáňým nie? 😀

natalca
28. dec 2009

jaaaj, doki mi povedal, ze len pri nechranenom styku sa da priniest potomstvo, tak som sa na neho pozrela, ci mi to vravi zo zartu a on mi na to povedal, ze by som sa cudovala, ze aj v dnesnej dobe k nemu chodia zeny ktore nevedia ani taketo zakladne veci 😀 😀 😀

mimuska77
28. dec 2009

Ja beriem sarapis na podporu a mm e.vitamín tak uvidíme a odušu pijem alchemilku a gynastan......Vy beriete niečo?Ešte si chcem kúpit tu kyselinu listovú aspon 800-vku,tak uvidíme... 😅

natalca
28. dec 2009

to "zmen foto" sa zobrazuje kazdemu, ale len pri svojom pase 😉

mimuska77
28. dec 2009

To fakt tak sú aj menej znalé baby jak som jaaaáááá?Fajn 🙂

mimuska77
28. dec 2009

A kolko ročkov máš?

Matka a Ty si zdrhla?

mata1001
28. dec 2009

mimus neber tolko toho.vsetkeho vela skodi....

mata1001
28. dec 2009

naty brala som niekedy v lete kyselinu ale nebrala som ju dlho.a teraz neberiem nic.

natalca
28. dec 2009

citam ten letacik, listovka sa davkuje 1-2x denne po jedle
ja som brala len vit.E a pila gynastan, vit. som dobrala, tak som si kupila listovku, je to nejaka kombinacia s vit. B6
drahy neberie nic, cakame na spermiogram mal by tam ist v januari a potom sa uvidi

natalca
28. dec 2009

mimuska, ani ja som v tomto neni doma 🙂
a mam 34 ☹
matka a ako si ju uzivala?

mata1001
28. dec 2009

jedenkrat denne.po ranajkach.

natalca
28. dec 2009

aj ja tak budem 1x denne, hadam sa uz zadari 😉

natalca
28. dec 2009

a pisu tu, ze sa to uziva aj v prvom trimestri.... na zdravy vyvoj plodu

mata1001
28. dec 2009

zevraj kyslinu treba brat aspon 3 mes pred planovanym oteh.ale baby ja som vam poslala virusiky,tak dufam ze vam vsetkym pomozu. 🙂

mimuska77
28. dec 2009

matuš myslíš,že to prehánam? 😒

Ja som tu ešte slabý odvar ked sledujem baby ako sa dávkujú vitamínky,ale inak naozaj to netreba prehánat,ja už som rozmýšlala,že by som vyskúšala aj nejaké naparovanie čo máte od pani Anky bylinkárky,ale ked to je "ušité"na mieru pre každú...tak neviem

Natalca,takže Ty už si dalej ked aj mm ide na vyšetko...,no super držím palce,matka nám posiela tehu vírusky,takže tentokrát sa to na nás nalepí a budeme narovnako tehulovat,uvidíš..... 😅

natalca
28. dec 2009

matka mi pevne verime, ze pomozu virusiky od teba 😵 😵 😵

mimuska77
28. dec 2009

Jéj natalca,tak nie som akože sama taká najstaršia i ked duchom mám len dvadsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A matuš dnes zase funguje telepatia?Ved kým som napísala,že Ty nám budeš posielat tehu vírusky,už to tam aj bolo od Teba,ja sa taaaak teším,ja to cítim,že to je osudové,užaj ich prijímam,myslím tie tehuvírusky,a potom že nie som bosorka 😀

mata1001
28. dec 2009

mimus ja nie v zlom...
ale neber tolko tych vitaminov a nepi 2 druhy caju.pi len jeden 3x denne a jedz napr len kys listovu.to je moj nazor.
a pani Anke je najlepsie zajst osobne aby ti pomohla.ja som jej prave volala.lebo mi povedala ze ked otehulkujem aby som ihned volala.
naty aj ja pevne verim ze pomozu...bola by som velmi rada,keby ste boli tehulky.

mata1001
28. dec 2009

ja citam myslienky na dialku 😀

natalca
28. dec 2009

mimuska jasne, ze budeme spolu tehulkovat, uz sa na to tesim 🙂
a mozno aj spolu porodime, ty si zo Sale? vy asi tiez mate porodnicu az v NR, ci nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre