Prekročila som 30-tku a ešte stále nemám dieťa

makda
1. okt 2009

Ahojte snazilky 🙂

myslim, ze takato tema tu este nie je. Takze kocky, ktore ste prekrocili tu magicku "30" a este stale nemate dietatko, ale mate cas a chut sa podelit o vase pocity, problemy ... , kludne sa pridajte 😉 .

puska16
22. okt 2009

ja tak pomaly, cakam v nedelu pondelok na mrchu.... 😉 tak veriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 😎 😀 zenedojde....

katka.he
22. okt 2009

PUSKAAAAAAAAA..........TAK DUFAM, ZE NEDOJDE🙂 😀

bobjan
22. okt 2009

teraz som volala, takže utz sa koná dnes o 16-tej 😉 no ja teda neviem, z čoho to bolo, ale volala som aj p.Anke, ale nedvíhala mi vtedy a potom som už nevolala 😕

puska16
22. okt 2009

aj ja!!!!!!!!!!!!!! pak vas vsetkych nakaziiiiiiiiiiiiiiiim 😉

bobjan
22. okt 2009

Puska, čus 😉 Mrchu odožeň a hotovo 🙂 na 9 mesiacov najmenej 😵

puska16
22. okt 2009

no jasnacka hez hez mrcha jedna mrchata 😀 hoci....
Bobjan mas uz tie vysledky???

bobjan
22. okt 2009

puska, ja som len volala, či dnes bude utz a robia ho až po 16-tej 😉

a to hoci malo byť čo??

bobjan
22. okt 2009

ty bývaš v inom zahraničí?? a kde?? 😉

puska16
22. okt 2009

hoci znamena ze ziadne niejake priznaky ani mrchy ani tehu nepocituje ☹ 😀 ine zhraniecie je nemeckoooo 😀

bobjan
22. okt 2009

nemecko? Fíha, tam si sa vydala? Aj ja tam mám spolužiačku bývalú...v Berlíne 😉

puska16
22. okt 2009

vydala som sa za nemca, ale on je taky slovensky nemec, narodil sa totiz na sk a ked mal 10 rokov jeho rodicia odisli do nemecka, takze pohoda doma rozpravame krasne rodnou slovenskou recou 😀 ale nie je to najlepsie, keby sme rozpravali nemecky tak bych vedela nemecky ovela ovela lepsejsie...hm...smola...

bobjan
22. okt 2009

a ako si sa s ním našla? si tam šla za prácou?

puska16
22. okt 2009

nie cosi, ja som nikdy nemyslela ze skoncim v nemecku, to bola strasna nahoda, my sme sa spoznali v usa, on bol u jeho sestry a ja u kamaratky a akosi vietor zafukal a stretli sme sa a laska na prvy pohlad a pak sme sa o rok zobrali a prisla som zit do DE 😀 skoro ako v rozpravke, ale zaciatky teda ani nahodou take neboli 😠 ale prezila som... 😀 😀

bobjan
22. okt 2009

puska fíha?? to je sila, ... slovakonemec a slovenka sa stretli v USA, tý brďo 😀 😀 😀 aký je ten osud, že??

no muselo to byť ťažké, to hej..zvyknúť si v cudzej krajine...

puska16
22. okt 2009

ou je, iny kraj iny mrav, no ale postupne som si zvykla a teraz sa tu pomaly citim lepsie ako doma, a najhorsie je ze viac viem veci vybavit tu ako doma na sk, lebo ani neviem ako to tam funguje kedze ihned po vyske som odisla 😅 a ty ako kde si??? a ako dlho si s tvojim m??

bobjan
22. okt 2009

no to je ... ja by som hneď išla niekam bývať, ale zostala som doma... kde som? no tu som 😀 bývam v okrese Žiliny..
s mojím m žijeme spolu 6,5 roka, zobratí sme...v januári bude 5 rokov...

pracuješ tam v akom odvetví?

bobjan
22. okt 2009

valím na ten utz a domkov, papa

mata1001
22. okt 2009

ahojte baby ste tu????? ja asi chodim v nespravny cas,lebo tu nikdy nikto nie je-.... 😢 😢 😢 😢

mata1001
22. okt 2009

baby no v tejto teme skapal pes...asi si tu budem pisat sama zo sebou... 😝 😝 😝

lubkabb
22. okt 2009

ahoj mata, ja som choručká, vieš? A tak skoro celý čas ležím v posteli. Teraz som len na chvíľočku nakukla. Si tu?

lubkabb
22. okt 2009

Tak nič ☹ musím naspäť do postele. Ešte nie som fit.

bettynka222
22. okt 2009

ahoj lubiiiiiiiiiiiiiii 😉 pekne lez, oki? a mam zdravotne novinky 😀

bobjan
22. okt 2009

baby, tak som dnes bola na tom utz a je na pííííííp, mala som síce mrchu v tom čase ako som mala to jedňové krvácanie a dva dni špinenia , ale všetko tá mrcha nešla von, ale do pravého vaječnika 😢 😠 😠 takže neviem čo bude ďalej, dúfam, len že mi ho nevezmú....aj keď je nepriechodný je mi na prd...ale uvdime...som volala aj pani Anke.. 😢 ja neviem...

puska16
23. okt 2009

dobre ranko babule.... prepac bobjan, vcera som sa pak zamotala v praci a pak som uz utekala na vlak domov 😎
och chuda moje bobjan, tak hadam sa to niejako vyriesi s tym tvojim vajecnikom, v kazdom pripade keby ti ho aj zobrali tak mozes otehotniet aj s jednym, nie??? joj drzim ti palceky aby vam to vyslo a nepodliehaj zlym spravam...uvidis ze pak to vyjde...lebo zelaj si a bude ti to splnene 😉

bobjan
23. okt 2009

dobré ránko 😉 to ništ.. ja som včera u dr. čakala vyše hodiny a tak dlho som ešte sondu z utz v sebe nemala ako včera 😝
ďakujem za povzbudenie 😉 dá sa aj s jedným otehotnieť, to je pravda...

katka.he
23. okt 2009

ahoj bobjan..tak toto som necakala...

bobjan
23. okt 2009

katka, no ja som to predpokladala...

puska16
23. okt 2009

to vazne, uz si to mala niekedy???

bobjan
23. okt 2009

raz som mala, takú malú som mala kedysi, ale hoooodne dávno, praskla pri mrche a zmizla

puska16
23. okt 2009

inak co ti povedala pani anka??? sakra, mas to teda ty za neplechu v brusku 😉 ale nevadi, stastie je ze druhy funguje ako hodinky a to je super!!! 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre