Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😃 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😃 😃
fyalynka
2. jún 2009
pohoda, klidek, tabacek... 😉
uvidis, ze sa na tom potom dobre zasmejes, ze ako si sa zbytocne stresovala... 😉
tatulienka
2. jún 2009
to dufam...len uz nech je potom
fyalynka
2. jún 2009
aj to bude...este sa dva krat vyspis a bude to za tebou 🙂
tatulienka
2. jún 2009
uf....
kpn
2. jún 2009
Ahojte zienky....

fyalik dnes ma muzik hodil do skoly, nakolko som nechcela minat benzin na mojom auticku. A kedze on chodi na 6, tak som sa zviezla s nim. Uz mam za sebou dalsi den pritomnosti v pozicii oponentky na statniciach a este ma cakaju 4. 😃

Janka tak, ze by sa hormony trosku udomacnili a uz ta netrapili s rannym vstavanim. To je dobre, len nech to tak ide i dalej.

Tatu mam pre teba novu prezyvku ::: stress woman...vacsina z nas si tym presla, a vacsina z nas tvrdi po statkach to iste. Takze ver nam starsim 😃 a zvladnes to.

Magic a ty to kde robis... i ja sa chcem dnes nudit 😃
tatulienka
2. jún 2009
kati,dobre...spolieham na teba.. 😃
magic08
2. jún 2009
ha-ha v statnej správe 🙂
kpn
2. jún 2009
moja tak idem i ja ... nepotrebujete
magic08
2. jún 2009
opytam sa...? vybavím...? 😃
kpn
2. jún 2009
Moja zlata...a az teraz ma trklo, ze ty si z Kosic? Och to by som asi dlho cestovala do Ke kazdy dnik 😃
magic08
2. jún 2009
no asi 🙂 neviem odkial si ty? 🙂
janka1
2. jún 2009
magic a odkial si?
magic08
2. jún 2009
pol hodinku od kosic - trebišov
fyalynka
2. jún 2009
aj ja som v statnej sprave...ale nenudim sa :-p
alebo ze by ano ked som na konovi...???? :-N 😃 😃 😃
magic08
2. jún 2009
kpd: tak to mas teda pravdu, do prace by si dosla, ked ja by som z nej odchádzala 😃 neviem ako by sme to potom poriesili z dochadzkou 🙂
magic08
2. jún 2009
no neivem, neviem... ako ej to s tou nudou u teba 🙂 😃
fyalynka
2. jún 2009
magic...to by katka musela robit poobedne, na smeny sa striedat s tebou 😃
magic08
2. jún 2009
no a mozno nocného stráznika 😃
magic08
2. jún 2009
fyal ani ja sa nezvyknem nudit, len dnes mam taky leharo den
😎
fyalynka
2. jún 2009
teraz toho nemam az tak vela, ale rozbieha sa jeden projekt a to sa potom nezastavim...
neviem ci tu nebudem aj ja tajat nocne :-p 8-(
fyalynka
2. jún 2009
malo tam byt "tahat" nocne
magic08
2. jún 2009
ano? aky projekt? nerobime nahodou na tom istom urade?
😃
fyalynka
2. jún 2009
no mozno aj robime...hodim ti IP, nechcem to tu pisat "verejne" :-p 😃
magic08
2. jún 2009
ano, chapem ja detto 🙂
kpn
2. jún 2009
vy ste mi popri mojom obednom vareni stihli i funkciu vymysliet...zienky vy ste ake skvele, ale asi som prekvalifikovana...hned dnes koncim s doktoratom 😃
mishelinesautor
2. jún 2009
ahojte baby tak som vás ako zakladateľka prišla pozdraviť a vidím, ženiektoré tu ste už tehu supééér gratulujem.

A ešte som cela, že tatu moja tu ťa neprasviedčajú ako mi na sbažilkách 2009 na teste čo. A teraz typuj kro som tam 😃 😃 😃
fyalynka
2. jún 2009
katka, dobre urobis...zaidny stres, klidek budes mat na vratinici...co viac ti bude chybat? 😃

mishelines, pekne od teba, ze si sa u nas ukazala 😉
mishelinesautor
2. jún 2009
fyalynka tak vieš zasa tu vniesť optimizmus a podpuru pre nové tehuľky, že tatulienka 😃 😃 😃 😃 😃
kpn
2. jún 2009
Ahoj mishelines...hovoris, ze nepresviedcami tatu? och ale ano, len je nas tu pomenej teda intenzita nie je taka silna. To zname, ze ty sa zdrzujes teraz v Grafoch BT 13? 😉

Fyalik no vidis mozno sa mi potom podari i otehulkovat. Len pri tich nocnych by som nemohla merat BT
mishelinesautor
2. jún 2009
kde sa zdrťujem? nie ja som momentálne na babätku 🙂