• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

9. novembra 2009 
nooo pigi :wink:
strasne pocasie je dnes a potom sa cudujeme, ze sme chori :angry: raz teplo, potom zima, potom dazd no strasneeee :rolling_eyes:
4. mar 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je tak pochmurne, zamracene...no na spanok ako stvorene...a teraz pracuj :rolling_eyes: :rolling_eyes:
rano trosku kropilo, teraz uz nie a vyzera to tak, ako keby uz kazdu chvilu sa mal lejak spustit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. mar 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tu je zatiahnute ale neviem ci prsi nechce sa mi k oknu :grinning:
ale je tu tma v izbe tak urco je zamracene :wink: ja som si rano zdriemla , zobudil ma mobil tiez som koza , ze nedam tichy rezim a uz sa mi odvtedy nechce spat :unamused: co by som mohla tak nespim :angry:
a v tej tv nic nejde no na nervy :confounded:
a kasleeem o 106 uz mam aj svalovicu na bruchu :frowning2:
4. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuu, este pol hodku a ficim domov z prace :grinning: :grinning: :grinning:

:frowning2: :frowning2: citim vajecniky, ale nie moc vyrazne, zatial tak obcas, takze hnusna mrcha sa blizi :angry: :frowning2: :cry: :angry: :frowning2: :cry:
4. mar 2009 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to moze byt aj uhniezdovanie :wink:
4. mar 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som domaaaa z prace :grinning: :grinning:

janka--no pri mojom stasti asi tazko :unamused: Pred par dnami ma popichavalo v podbrusku a dnes citim
tie vajecniky...neviem, neviem... :confounded:

ako sa citis? :slight_smile:
4. mar 2009 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som myslela cez den , ze celkom fajn a teraz som sa zobudila s teplotou :angry: no musim to nejako vydrzat idem si dat paralen :unamused:

co sa tyka stastia fyal neries ho nechaj tomu volny priebeh :wink: urco bude niekde za rohom len ma asi strach prist hned aby si sa nezlakla ty :grinning: :grinning:
4. mar 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja sa nezlakneeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning: :grinning: uz som videla a mala // na teste :dizzy_face:

tak sa nadopuj paralenom, nech sa vypotis a bacily vystves :wink:
4. mar 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brala som rano o 5tej lebo som mala teplotu :unamused: som myslela, ze uz je po nej , ale mylila som sa asi ma tak skoro este neopusti :angry:
snad zajtra to uz bude treti den ATB tak by mali zabrat , dufam :unamused:

ved ked nie fyal na dalsi mesiac skusite znova :wink: pocuj a nerobili ti ovulacne testy? mne to robila endokrinologicka aj ked som jej povedala, ze ja ovulu citim, ale urobila odber , aby sa ona ujistila a aj ja , ze to co citim je ozaj ovula :slight_smile:
4. mar 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj v utorok/vcera/ som mala ist po troch mesiacoch /dr. mi to robi kazde tri mesiace/ , ale kedze som ochorela, tak az na dalsi mesiac a dufam, ze uz na druhy odber pojde ako tehula :grinning: :wink:

berie sa to na 4-7 DC a 16-21DC , vize ides v mesiaci dvakrat a vysledky su do tyzdna
4. mar 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie neroili, predtym nebolo treba, lebo sa nam zadarilo na prvy sup, a teraz skusame uz od decembra :unamused:
zatial uvidim ake vysledky prinesie/neprinesie meranie BT a ked nic do par mesiacov, pojdem k dr. :pensive:
4. mar 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved uvidis :wink:
mne dr. povedala, ze je to normalne ked citim ovulu , ale nemusim v skutocnosti vobec ovulovat, tak robi odbery , no zlata je :wink:
4. mar 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, zlata je, snazi sa a je to pre tvoje dobro aby sa mimco zadarilo rychlo
4. mar 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyaaal hlavu hore usmev na tvari :wink: ako sa hovori : usmev stoji menej nez elektrina a dava viac svetla :wink:
4. mar 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dali sme si veceru fajny mamim borsc taaak som sa pri nom spotila snad aj teplota klesla :grinning: :wink:
4. mar 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka, takze borsc je lepsi liek na teplotu jak paralen :grinning: :grinning: :grinning:

ja este nerobim zavery, pokym nepride ms, tak mam nadej a veriiiiiiim :wink: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaver co si ten nie je nikdy a nikde :wink:
fyal ale nepomohol vobec neklesla a to som brala paralen pres 17 tou uz ma to hneva :angry:
4. mar 2009 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa obavam, ze budem mat zapalpriedusiek lebo strasne kaslem :angry:
4. mar 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mas vysoku teplotu? :confused:
snad su ATB dost silne, aby sa nevytvorila rezistencia :unamused: Ved ich beries len druhy den, pockaj ako sa
to bude vyvijat, ak sa to nezlepsi, chod k dr. :unamused:
4. mar 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer damy, ako sa mate???
4. mar 2009 o 18:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj katka :wink:

no mame sa vselijako :unamused: janka je chorucka :frowning2: a ja sa obavam ze mrcha je na ceste :angry: :frowning2:
4. mar 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ty? co nove? :slight_smile:
4. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prave citam niekolko stranok spat, aby som sa dostala do obrazu co sa tu udialo

Dnes sme s Miskom boli pozriet na nas bytik, ale zial este stale vyzera hrozivo
4. mar 2009 o 18:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, aj tvoj manzelik sa vola Misko? :sweat_smile: aj mooooj :grinning:

vy prerabate? hovorila si ze malujete tusim, nie? :slight_smile:
4. mar 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fyal nie je vysoka vzdy do 38 ale priserne kaslem :angry:
4. mar 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nepomaha ani medik s citronom? :confused: :unamused:
4. mar 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki uz som nastudovana a mam pehlad co sa tu asi deje :slight_smile:

Janulik tak tebe skore uzdravenie a hlavne nech to nie su priedusky, ale ak uz by nahodou, tak to pekne vylezkaj a vyliec sa, aby sa ti nestalo to co mojej mamke. Ked pred nedavnom stravila tyzden v nemocnici...par dni na ARE a par na internom kvoli srdiecku. Z nevylezanych chorob a z casti z alergickych reakcii na pel a. i. sa jej objavila plucna hypertenzia

Fyal: hlavku hore, ziadne sklamania a radsej ani ocakavania. Nech nie si potom sklamana. Ja som si po 2 mesiacoch neustaleho sledovania sa ( a verim tomu, ze v mnohych chvilach, i beznadejneho hladania a nahovarania akehokolvek priznaku tehotenstva) povedala, ze stacilo, a uz ma ani nezaujima kedy mam OVU a kedy nie. Teplotu nemeram, a radsej ani priznakom bolesti v podbrusku nevenujem pozornost, no a tehu test na ten kaslem az kym minimalne 21 dni nebude mrcha meskat. Clovek sa potom dostava do beznadejneho kruhu.

Moj manzelik je Misulko, prave som si to citala, ze i ty mas Miska, i v Panelaku je...nuz nejake rozsirene meno to je.
4. mar 2009 o 18:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No a s tym bytom:::
----- my sme teraz v podnajme s manzelovou sestrou, ktora chcela tento byt vymalovat a urobit na nom nejake zmeny, pretoze si povedala, ze sem lahsie najde za nas nahradu, ako ked bude stary, sedivy, neprerobeny a nevymalovany

---- no a my cakame na vlastne prve hniezdocko, ktore sa nam stavia. Mali byt dostavany uz na konci decembra 08, ale akosi este stale pracuju a skor ako o 2 mesiace ani neskoncia.
4. mar 2009 o 19:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka pekne si to zhrnula :wink:
aj v ordinacii je Michal :grinning:
a moj je Daniel :wink: len tak pre zaujimavost :grinning:

ako sa ma dnes tvoja mamka :fearful: uz je ok

fyal no medik som mala dnes druhy krat takze asi este skoro , ale sa cudujem , ze ani sinupret ani hedelix este nezabral :confused: mozn zajtra :unamused:
4. mar 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane :wink: vsetko najlepsie k narodeninkam :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
4. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok