Rok 2009 nová nádej pre snažilky a pre ich // so šťastným koncom

mishelines
1. jan 2009

Otváram túto téme pre všetky snažilky či už začiatočničky alebo aj dlhodobky 😀 Babenky očakávam vás aby sa tu nazbieralo čo najviac // v rolku 2009 😀 😀

fyalynka
24. aug 2009

to ta obdivujem katka, robit si skolu popri bejby...ja by som sa urcite nedokazala k tomu prinutit, viem na
100% ze by som sa len miminku venovala, a skola by bola uplne na poslednej kolaji 😝 😀 Ale poznam
vela bab, ktore v pohode urbili statnice, dokoncili si studium popri mimi...smekam klobuk uz len za odvahu 😉

kpn
24. aug 2009

Zlaticko ale ja uz jeden titul mam a toto je pre mna nieco ako bonus, ako nadstavba nad Mgr. , a system studia doktorantury sa neda porovnavat s klasickym magisterskym studiom. Je to viac pohodovejsie, i pristup nasich lektorov je k nam iny. Mna uz buduci rok caka iba obhajoba prace (statnice, alebo take to skusanie spolu s projektom mam za sebou z tohto roku). Takze mozno preto som kludnejsia a hovorim si, ze to zvladnem.

fyalynka
24. aug 2009

ja viem ze uz jeden titul mas, ze si robis doktorat, to som vravela ako priklad tie statnice 😉
Tiez nejako uvazujem v poslednej dobe o doktorate, ale neviem sa dokopat, stale vaham...lebo si chcem
urobit este jeden certifikat, tak neviem...stale mam pocit, ze musim pre seba nieco viac robit (myslim z
pohladu vzdelavania 🙂 )
Takze ti drziiiim palce 😵

kpn
24. aug 2009

fyalik no to by bolo skvele...nie je nic lepsie ako ked mas este chut ucit sa dalej, a za skusku nic nedas. A kde by si si chcela urobit resp. uvazujes nad doktoratom z coho, co by ta zaujimalo. Ak by si potrebovala pomoct ako a co, ako napisat projekt tak daj vediet poslem ti svoj projekt, ktory som mala ked som sa ja hlasila.

Ty si sikulka a isto by si to zvladla i popri tvojim dalsim zaujmom a zalubam

fyalynka
24. aug 2009

ved to katka, ze netusim z coho...urcite jedine externe tu v TT, lebo do prace chodit musim, ale fakt neviem co
by to malo byt, pozerala som si aj temy na nete, tak som zatial v stadiu uvazovania 😅 Hlavne sa mi nechce
preto, lebo mam projektu plne zuby v robote, este aj dalsie keby ze mam robit...tak sa mi nechce 😝

bettynka222
24. aug 2009

ahojte babulkyyyyyyyyyyyy 😎

kpn uz viem c som chcela. ze s tym spavanim na brusku...aj ja som tak volakedy spavala, ale strasne ma z toho bolievala krcna chrbtica. potom som sa preuicla na bok, ale zas som spavala na hrozne vysokej poduske. no a teraz po tych potratoch som zacala cvicit mojzisku a bola osm aj na mobilizacii u dr. a ta ma tak napravila, ze uz treti mesiac spim na nizkej poduske, huraaaaaaaaaa 🙂 no ale teraz neviem co som ti tym chcela povedat 😀 asi ze sa mas preucat uz teraz, aby si babo netlacila (to bol vtip, jasne ze ho netlacis 😀). a neboj, vo vyssom stadiu tehu sa ajtak moc nevyspis. baby z trombo temy pisali, ze ked su hore tak baby spi a akonahle zalahnu, zobudi sa a robi kotrmelce.... 😀 😵

fyalocka ahoooooooooooj 😉 kedy sa vidime? napriklad zajtra? ja dnes moc nesiham. a inak uz osm bola v praci. ale nic z toho, lebo jedna baba, co mame spolu robit bola v BA. ale zajtra sa to dobehne 😀 no a dnes mam volno, lebo ma mm nahana do tych treningov 😝

bettynka222
24. aug 2009

jeeeej kpn, to je super ze ti dala take cviky. mne sa cievky praskali cely cas, aj ma hrozne boleli zily. ale nikto ma nepocuval a este zo mna robil debila, ked som sa spytala, ci nemam nahodou trombofiliu... 😝 ale ved fyalka to pozna, ako je to, ked lekarom vysvetlujes co ti je....to ich ego 😝 😝 😝

bettynka222
24. aug 2009

jeeej fyaly, aj ty chces ist na doktorat? lebo mna do toho vsetci zenu...ale mne sa tiez nechce 😝 a co si studovala? mozno keby sme sa dokopali spolu..... 😕 inak vies ako som ti hovoirla, ze pochybujem, ze by ma elias nechal na rzikovom? tak kanmoska, so otehu mesiac po potrate a dochadzala do prace autobusom pol hodinu z jednej dedinky, tak tej povedal, ze nema rizikove pracovisko, tak nema narok. a o tyzden si ju uz nechali v nemocke, lebo krvacala (ale ma uz dve zdrave deticky 😵)...no a tak preto sa bojim, ze ani mna nenecha 😝

a ospravedlnujem sa, ze pisem takto na etapy...ale nejak vas docitavam priebezne. lebo ked to precitam naraz, tak zabudnem polovicu z toho, co som chcela napisat - ako naposledy 😀

kpn
24. aug 2009

😀 jeeej betty to bola vycerpavajuca odpoved, ale dakujem. Aspon viem co ma caka, chrbtica obcas pobolieva uz i mna, ale je to skor z toho, ze ked som cez den na nete, tak som v takej zvlastnej polhe, ze by to zlomilo asi kazdeho. Inak ja spavam bez vankusa...ten mi akosi pod hlavkou vadi, takze jedine paplon. To bude inak aka sranda ked ja budem buvat, a babo bude robit kontrmelce. Uz sa na to tesim, a pokial ma nezobudi nech si tam skace i bangee jum ak mu to moje brusko a priestor dovoli. Dakujem za radu.

Inak s tymi lekarmi je to fakt hruza, to co ma clovek urobit aby im lekar veril. Ja dufam, ze to nezakriknem, ale ta moja sa zda byt zatial skvela. Uz jej prva veta pri mojej navsteve bola: ze nie je nic krajsie a vacsi zazrak v dnesnej dobe ako otehotniet a donosit babenko. Dufam, ze jej to vydrzi i nadalej .

Fyal inak daj potom vediet ako dopadnes u noveho dokiho.

fyalynka
24. aug 2009

som spat 😀

betty, jasne zajtra mozem 😉 V stredu uz mam zase program, takze zajtra OK, napis kedy a kde, ja som v
praci do 15h 😉 ....sa tesiiiim 😵
Zajtra idem k tomu novemu gynek, som objednana na 11h, tak vam hned potom napisem co nove.
Dufam, ze bude vse oukej!
Mna do doktoratu nezenie nikto, to si len ja sama pre seba vymyslam robotu navyse 😀

bettynka222
24. aug 2009

oki fyal, tak zajtra preberieme gyndosov, nase doktoraty a navstivime este tetu bylinkarku (tu cinsku). a ja si mozno konecne kupim ten chmel s imelom - musis ma do toho prinutit 😀
zajtra sa na teba tesim 15:15 pod mestskou vezou napriklad? alebo kde to mas blizsie? ak je to o stvrt moc skoro tak napise, ze kedy, oki?

fyalynka
24. aug 2009

o stvrt je oukej, moze byt aj pri mest.vezi 😉 ...sa tesiiim 😎
Ja si tiez stale nedavam tie obklady...nejako som na to leniva 🙄 Cajik pijem poctivo kazdy vecer si ho
dam, ale do tych obkladov sa mi nechce...

magic08
24. aug 2009

ahojte babenky... 🙂
ako sa mate?

fyalynka
24. aug 2009

magiiiic, tak hovor co v piatok u dr.?????? 😕
si sa tu neukazala! som zvedava a nedockava! 🙂

magic08
24. aug 2009

hej, nechodim na net, lebo mi je furt zle.
Dnes som uz zacala aj grckat. Ku chladnicke sa nemôzem ani len priblizit, od rana do vecera je mi zle. A furt len spim. Od dnes som na PN, tak len lezim...
U dokiho vsetko o.k. mame plodik aj s akciou... 🙂 Takze sa tesime. Dnes som bola na odbery a na dalsiu kontrolu ideme o 3 tyzdne. Tak dufam, ze vsetko bude o.k.

fyalynka
24. aug 2009

jeeeej, to sa strasne moc tesim 😵 😵 😵 😵
viem, je to blbe, ked ti je zle, ale podstatne je to, ze miminku je najlepsie 🙂 😵
A som rada, ze si na PN, aspon si pospis, oddychnes, nohy vylozis... Neboj, vsetko bude v najlepsom
poriadku 😉

P.S. posli aj mne tehu viiirusiky 😀

magic08
24. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTehu virusiky uz letia k tebe. Otvaraj okna... 🙂

fyalynka
24. aug 2009

chytááááááááááááááááááámmmmmmmmmmmm mám všetky 😀 😀 😀

magic08
24. aug 2009

no super 🙂 dobre, ze trafili... 🙂

lubkabb
24. aug 2009

🙂 Ahojte všetky 🙂

aj ja chcem nejaké tehu vírusíky, prosímmmmm.

Fyaly, tak ako, už snažíte?

magic08
24. aug 2009

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTtTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
lubka otvor okna... 🙂 uz letia

lubkabb
24. aug 2009

Ďakujem...hapčíííííí 😀

fyalynka
24. aug 2009

lubka ahoooj 🙂
hej uz snazime, dnes som robila ovu testik, zatial slaba druha /, tak snad zosilnie...lebo inak budem asi zase
bez ovu 😒 dnes som 12DC, tak snad...mam na to este 2 dni 😀

a vy ako???

lubkabb
24. aug 2009

Ako sa baby máte po víkende? Ja sa stále sledujem, ale ovulku som ešte asi nemala a to je 16DC dnes. Minulý mesiac som mal na 17DC, tak dúfam, že príde. Ale aj tak snažíme o 106.

fyalynka
24. aug 2009

lubka a ako sledujes ovu, merias BT? 🙂

lubkabb
24. aug 2009

Ovu testy som zatiaľ nerobila, sledujem iné príznaky. Myslíte, že musí byť vždy ten hlien?

fyalynka
24. aug 2009

ja neviem, ja ho tusim ani nemavam 😕 😒

lubkabb
24. aug 2009

nie, poznám to podľa toho, že mávam príznaky ako pri menštruácii - bolesti krížou, bolesti v podbrušku a zvyčajne aj ten výtok ako sople.

lubkabb
24. aug 2009

no ten výtok nemávam vždy, ale sa mi zdá, že som niekde čítala, že ho nemusí žena vždy spozorovať, že je hlien vo vnútri.

lubkabb
24. aug 2009

ale už neviem, kde to bolo...možno to nájdem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre