Snažíme sa o dieťa, zatiaľ neúspešne

mimusa4
20. okt 2007

Ahojte snažíme sa otehotnieť a nedarí sa... všade okolo mňa sú už malé bábiky alebo krásne brušká a ja nič..viem, že nie som sama. Mám otočenú maternicu , čo by možno ani nebolo až také zlé, môj drahý bol na spermograme len raz a vyšlo mu mierna oligostenospermia, alebo tak nejako sa tomu vraví, ale že treba to zopakovať, aby moja gynka vedela či tlačiť do mňa hormóny abo nie. No ďalšia vec je, že užívam lieky ako concon cor a frontin, síce teraz mi ho zmenili za lexaurin. Tak ja fakt neviem ako to dopadne..a fakt by som už veľmi chcela ...nemám tu veľa príspevkov, ale rada sa zoznámim s vami ďalšími..papa 🙄 😀

linka
20. okt 2007

evi-ja uz som doma,bola som tam 7 dni a teraz som na PN uz skoro mesiac

linka
20. okt 2007

neboj,raz sa ulozi,neskusila si prstikovu metodu?

evikmi
20. okt 2007

já se bojím bolesti,ale pro mimi všechno...bolí to potom moc? ☹

mimusa4
autor
20. okt 2007

tak to teda ani neviem čo je..vysvetlíš?

linka
20. okt 2007

mimka-hned po styku pomozes prstom spermijkam aby sa dostali do krcka maternice,dufam,ze som to napisala spravne 😝
evi-ty mas ist na laparku?

mimusa4
autor
20. okt 2007

tak to skúsime a keď treba tak aj za každým..hoc mi to pripadá komické ale neva aspoň sa pobavíme.. 😲 😵

linka
20. okt 2007

ja som to raz skusila,ale mam kratke prsty,nedotiahla som si na krcek 😅

mimusa4
autor
20. okt 2007

a ja si dotiahnem ak mám maternicu otočenú?či si mám zobrať pomôcky? ani vo sne by ma nenapadlo, že ženy si tak musia pomôcť k tomu aby chvostíky došli kam majú.. 😀

linka
20. okt 2007

mala by si,krcek mame kazda rovnako ulozeny,teda v strede a je asi jedno ako je ulozena maternica 😕

evikmi
20. okt 2007

link: jo,dr mi řekl,že už neví co se mnou, tak se mi musí juknout do břicha...poslední menses jsem měla někdy v červenci☹ a dr mi řekl,že jsem aspon ušetřila z avložky..vtipálek

linka
20. okt 2007

evi- a robil ti ultrazvuk? ked ti nic nenasiel,nemas sa coho bat,o 3 dni si doma,ja som to mala horsie ☹

evikmi
20. okt 2007

já jsem dnes o tom taky četla a byla jsem to i zkusit,ale asi jsem nic nenahmátla ...nebo aspon nevím 😅

mimusa4
autor
20. okt 2007

evikmi, dr.ťa chcel len určite povzbudiť, aby si nebola ustráchaná........nie linka?

linka
20. okt 2007

ja ho mam asi poriadne vysoko nasadeny,ked ani pred mrchou si ho nenahmatam 😅

evikmi
20. okt 2007

link: on mi řekl,že nějaké srůsty a cystičky mám,ale že by to nemělo být tak hrozné....já jsem se ho ptala na endometriozu a on pak řekl,že se raději podívá,ale že na to to nevypadá....prý aspon budeme mít jistotu

linka
20. okt 2007

no jasne,ze ta chcel povzbudit evi 🙂

mimusa4
autor
20. okt 2007

no ja som ešte neskúšala a teraz ani nechcem keď mám MS

linka
20. okt 2007

evi-nemas sa coho bat,krasne ti to vsetko vycistia a potom sa bude plodit jedna radost 😀

evikmi
20. okt 2007

jj,on je dobrý,ale už prostě neví,co se mnou ☹ chce mě poslat n avyšší pracoviště do Brna ☹ bojím se

linka
20. okt 2007

mimi-mrchujes teraz? ja tiez

linka
20. okt 2007

evi- a co to je?

evikmi
20. okt 2007

holky,kolik vám je roků?

linka
20. okt 2007

mne je 26 😉

mimusa4
autor
20. okt 2007

evi neboj my ti budeme držať palce a linka vie o čo ide tak, a lekári nám chcú budúcim mamičkám pomôcť.. ešte že si bola u dr. inak by si možno ani nič nevedela. 😵

evikmi
20. okt 2007

linka: vyšší pracoviště asi bude myšleno Asistovaná reprodukce....mě je 23...a 3spontánní sbborty ☹

mimusa4
autor
20. okt 2007

ja už mám 31r. v marci 32r. až sa mi tomu nechce veriť

linka
20. okt 2007

evi-je mi to velmi luto,tazko hladat slova 😢

evikmi
20. okt 2007

mimi: já už lítám po doktorech skoro 4roky☹ jenom kvůli zanedbání od mé první gyn

linka
20. okt 2007

evi- co zanedbala?

evikmi
20. okt 2007

to je dobrý....tady slova nestačí....taková slova typu:to bude dobrý a podaří se to,už pro mě nějak ztrtily význam ☹

ale maličkou naději pořád mám...sice je fakt malá,ale je

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre