Snažíme sa 4 mesiace a zatiaľ nič

valeriap
5. jan 2014

Ahoj s manželom sa snažíme 4 mesiace ...A zatiaľ stále nič začínam sa báť ...A nejak sa stým neviem vyrovnať :/ je to krátka doba čo sa snažíme ja viem 🙂 len by som potrebovala radu ...Ako to všetko zvládnuť...Veľa ľudí mi vraví aby som na to nemyslela. ..Ale určite veľa snaziliek my da za pravdu že sa to nedá...vôbec :/ baby pridajte sa 🙂 ktoré sa tiež snažia 🙂 O malé mimi:*

hviezdicka111
5. jan 2014

@valeriap my sme sa snazili asi osem mesiacov...tie peniaze, co som vyhadzala na testy....uff....sklamanie z kazdeho jedneho negativneho....viem, co prezivas...
ja som ale skoro 8rokov brala HAK a po vysadeni si hormony robili co chceli.. 😀 tak asi zato nam to tak dlho trvalo 😀

valeriap
autor
5. jan 2014

@hviezdicka111 ja som tiež brala pár rokov po svadbe som vysadila stým že chceme babo ...som verila že na prvý šup 🙂 testy to už ani nevravím :/ už som tak že možno tie lacné nie sú dobré tak som kupovala tie najdrahšie:D A dve // ani tam neboli :( každý mesiac to prežívam tak že sedim na WC A plačem že zas to mrcha prišla...

zuzka0405
5. jan 2014

@valeriap Ahoj.Aj my sa začíname snažiť o druhé. Pri prvom sme sa snažili skoro 5 mes. a mysleli sme na to deň - čo deň, na nič iné som ani myslieť nechcela, ani nevedela až tak veľmi som to chcela, že ne a ne na teste //
Potom sme zvolili taktitu, že to nebudeme riešiť, aspoň na to deň - čo deň myslieť. Fungovali sme práca, voľno proste žiadne neustále debaty a tehotenske testy. Povedali sme že necháme tomu voľný priebeh a keď malé má prísť tak príde.A vtedy asi mesiac na to boom ostali sme s // keď sme to už ani jeden tak skoro nečakali.

valeriap
autor
5. jan 2014

@zuzka0405 teraz to prišlo aj na mňa ...tak že nechávam všetko ako má bit len nemyslieť na to...mi nejak nejde keď že Sestra tiež čaká babo A vôbec neplanovali...tak prajem veľa šťastia A nech sa nič skôr podarí budem držať palce🙂

hviezdicka111
5. jan 2014

@valeriap ale zaujimave je to, ze ked som otehotnela, tak som vsetky priznaky nebrala vazne...som si myslela, ze zas to iste ako vzdy....ze si to vetko len namyslam...ze sa nic nedeje 😀 urobila som test a negativny... keby moj muz netrval na tom, aby som urobila dalsi a dalsi tak by som sa k lekarke dostala mozno po mesiaci meskania 😀 Inac prvy pozitivny som mala az na 40dc a teda mavala som 28dnove cykly.... a ani na 40dc nebola ta druha ciarka silna...len slabucka 😀

valeriap
autor
5. jan 2014

🙂 no my sme mali prípad keď mi meškala mrcha tak som poslala manžela kúpiť test čo som asi nemala :D kúpil ovulacny test ...Keď že V tom šoku že mešká atď...vôbec nevšimla čo ten môj kupil...🙂 spravím test A šup dve // od radosti sme plakali ako malé detí :D spinkat sme šli stým že budeme rodičia:D až ráno som si všimla krabičku :D že to vôbec nebol tehu Test :/ TERAZ SOM Začala Piť Alchemilkovy Čajík ...Tak Dúfam Že Sa podari:D aj nám 🙂

zuzka0405
5. jan 2014

Ďakujem. U nás to s tými príznakmi tiež tak bolo, kým som na to myslela nonstop pred každou ms som si príznaky akoby nahovarala a keď to prišlo reálne žiadne príznaky som nemala.Nevedela som ešte že som tehotná a v čase ms som mala už len spinenie a chvíľkové bolestivé prsia inak nič.
Nebudeš to mať ľahké aj keď sestra čaká babo, ale skús sa na to nesustredit.Uvidíš ono príde keď to budeš najmenej čakať a na druhej strane možno príde skôr ako myslíš

orchidea123
5. jan 2014

J a j dievčatá moje my sme čakali na nášu babuku rovných 12rokov veľa testov a čakania s nič stale som na to myslela že prečo práve ja nie a nie otehotnieť .Chodila som do posilky ja som chudla a bruško mi priberalo robila som si.jeden test a len bol negatívny boli sme na dovolenke v Egypte na dva týždne prvý a posledný raz a čuduj sa svete doniesli sme si najkrajší suvenír aký sme si mohli v srdci želať keď sme už 5rokov nedúfali že by sme ešte mohli byť rodičmi a sme najšťastnejsi že máme naše dievčatko príjem veľa štastia hlavne kľud a nemyslieť na plodenie a čo tak kľudna dovolenka? Kde úplne vypnete a nemusíte nič robiť a myslieť len na pekné veci veľa ľudí si donieslo babatko práve z dovolenky držte sa

valeriap
autor
5. jan 2014

@zuzka0405 tak snažím sa držať sa...🙂 keď že mám menštruáciu :/ tešíme sa na ďalšie kolo 💟🙂 A dúfam že čím skôr rybka priplava:D

valeriap
autor
5. jan 2014

@orchidea123 presne dnes sme sa manželom O dovolenke bavili 🙂 ale to by bolo teraz asi ťažké keď že práca nepustí...:/ A ďakujeme 🙂

luba8089
5. jan 2014

@valeriap s tym alchemilkovym cajom je dobry tah. Spevnuje mimoriadne maternicu. Za posledny rok co ho zacali pit baby z 11zostalo 9tehotnych. Medzi tym je dobre pit aspon raz za den caj z rebricka,alebo z pastierskej kapsicky. Ale tyzden pred menzesom a pocas prestat.

hatapkagb
5. jan 2014

@valeriap Netrap sa velmi,uvolni sa,a ak to nepojde dlhsiu dobu mali by ste obaja ist na vysetrenie,aby ste sa zbytocne netrapili s tehotenstvom a je niekde chyba...a neboj sa ak je vsetko ok ten den D pride a budes mat 2// ja som na dcerku cakala 7rokov a teraz uz 5rokov zase...treba verit a ja verim ze budu 2 // drz sa a volni sa netlac na pilu...

tanickaskorokubikova
5. jan 2014

Poznaaam 😀 my sme sa snazili 8mesiacov 😉 nenavidela som ked mi niekto povedal "nemysli na to" Ale niekdy v polke februara mi gyndos povedal ze mam zly HP a ze tak skoro neotehotniem ze sa musim liecit, takze som na to fakt prestala mysliet lebo ved ked to lekar povedal tak snad vie co hovori 😀 a 1.marca pozitivny test 😀 😀

valeriap
autor
5. jan 2014

@luba8089 čítala som ňom 🙂 tak dúfam 🙂 no to trochu komplikované :/ keď že žijem zahraničí ...alchemilkovy čaj mi posiela sestra so slovenská :/ keď že hľadám ako chcem nikde to tu nie je ; (

valeriap
autor
5. jan 2014

@tanickaskorokubikova no ja som sa rozhodla že začnem sa testovať:D ovulaciu:D už sa cítim ako blázon waaaaaa :D

marian86
5. jan 2014

hlavne netrap sa, naš teraz uz skoro 3 ročny chlapec na 1 šup vyšiel...a terazkd sme sa rozhodoli že teda može prist braček alebo sestrička, tak sme snažili o 106, testy atd samozreme že stale prišla mrcha..tiež sklamanie, potom som to už neriešila...a teraz už 100% viem že som tehu , meška mi už 9 dni, prsia mam ako balony, cca som v 5 tyždni .. 🙂 doki ešte nevidela ma, ved aj tak niečo uvidi iba okolo 6-7 tyždna....jaj o druhe sme snažili 6 mesiacov

tanickaskorokubikova
5. jan 2014

@valeriap kym sa tak len citis 😀 😀 lebo ja som teda uz aj bola a riadny 😀 😀
Urcite testuj a skusaj rozne veci co tu radia baby, ja som pila tiez alchemilku, brala B6 vitamin a posledne tri mesiace som si uz aj merala BT 😉 a urcite vsetko z toho malo nejakuzasluhu na tom ze som otehu 😉

valeriap
autor
5. jan 2014

@hatapkagb 🙂 už som sa objednala K doktorke 🙂 keď že mám 3 sestry každá jedna na prvý šup majú detičky ani jedna nemala problem otehotnieť...🙂 A každá sa čuduje že nám sa ešte nepodarilo:/ A už som stoho veľmi ale velmi smutná detičky milujem ...A hlavne chcem ...🙂 začnem testovať ovulaciu A uvidíme 🙂

valeriap
autor
5. jan 2014

@tanickaskorokubikova :D zatiaľ ostávam pri čajiku 🙂 testoch A potom sa uvidí načo všetko ešte budem schopná :D skúšala som aj nohy hore :D som mala nohy oprete O stenu hodinu Až Mi strpli A Nevedela Sa Postaviť :D :D občas aj manžel na mňa pozerá tak čudné :D :D

valeriap
autor
5. jan 2014

@marian86 Gratulujem 🙂 och už aj ja chcem rybycku V brusku :D nikdy som si nemyslela že to bude tak ťažké :/ kamarátky otehotneli bez toho aby O tom vedeli dieťa vobec nechceli ...A teraz sa tešia že mu tehotné :/ niekedy sa hnevam na tie ktoré vôbec nechcú A majú na prvý sup...🙂 ale nechcem stým nikoho uraziť 🙂

marian86
6. jan 2014

@valeriap dakujem, nestresuj, nepomože 😉 hlavu hore, možno že nejaky vykend b sa pomohol nie...ved aj nam sa ak podarilo maleho urobit 🙂

tanickaskorokubikova
6. jan 2014

@valeriap aj on si zvykne neboj sa 😀

sharmana
6. jan 2014

@valeriap skús si merať bazálnu teplotu, ovuláciu môžeš mávať vždy v iný den, možno ste sa len netrafili do správneho obdobia 😉 ovulačné testy sú na figu podla mna, skôr to meranie je presnejšie...

valeriap
autor
6. jan 2014

@tanickaskorokubikova no už ďaleko nemá :D

valeriap
autor
6. jan 2014

@sharmana skúsim si o tom prečítať A uvidím ;) A ďakujem za radu 🙂

zuzicek88
7. jan 2014

@valeriap ahoj mozem sa pridat aj ja moc tuzim po mimi snazime sa od konca maja a zatial nic,ale stale to nevzdavame nemozez ani ty,uvidis,ze coskoro budes tehu a verim tomu ze aj ja

valeriap
autor
7. jan 2014

@zuzicek88 vitaj 🙂 tak ideme na ďalšie kolo A dúfame že teraz to už konečne bude ...🙂 že malá rybka priplava🙂 A ďakujem 🙂

yanuska1989
7. jan 2014

@valeriap ahoj , to poznám..každý mesiac keď príde tak si pripadám ,že som nejako "pokazená" my čo úprimne chceme tak nám sa nedarí ..nechcem sa nikoho dotknúť ,ale niektoré dievčatá otehotnejú ani nevedia ako a mimi si nechcú nechať čo ja by som dala zato mať na teste // 😉 Držme si palce nech sa to už podarí .. 😵

valeriap
autor
7. jan 2014

@yanuska1989 tak je to pravda ....:/ my ktoré sa trápi me dúfame čakáme 🙂 A nič 🙂 ale nevzdávajme to 🙂 aj my budeme mať malé hviezdičky🙂

mravvcek
7. jan 2014

@valeriap no my sme sa snazili 6 rokov,ja uz som bola mimo,stale nove kolo,stale odznova,prestala som si uzivat zivot,hlava stale len v tom istom a roky bezali....az raz pred Vianocami som si povedala,ze stacilo,ze zivot mi preteka cez prsty a ja nezijem,len prezivam,milovanie sa zmenilo na " tovaren na babatko" proste otras!!!! Len do toho nespadni. A v januari dve ciarky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre