Stále sa nám to nedarí

lufinka83
29. júl 2009

stále len /. ☹ ako to zvládate...ja už nemôžem...každý mesiac si myslieť,že sa to podarilo a zasa nič ☹ som z toho na nervy... ☹

cherralie
5. mar 2014

@aklin Uplně jako bych četla svůj příběh. Podle rodičů se honím pouze za kariérou a mám úplně zvracene priority.

lufinka83
autor
6. mar 2014

@dzenar neboj,raz sa aj na vás šťastie usmeje..ja a pár dievčat z tejto skupiny sme toho svedkom..veľmi ale veľmi držím palce,nech je to čo najskôr 🙂

barbishkamiracle
6. mar 2014

Ahojte,neviem, ci ste uz poculi, citali, skusali cvicenie podla L.Mojzisovej, no som jeho lektorkou a mame v nasom studiu fantasticke vysledky 🙂. Tak keby ste mali niektore kocky zaujem, rada pomozem, poradim.

aklin
7. mar 2014

@cherralie za kariérou ani ne. Mám takový pocit, že mě pomalu, ale jistě srovnávají s jedním v rodině, který si podělal život s jednou pipkou, která stále studuje a ještě k tomu čekají děcko a přitom nemají prachy. Přede mnou stále mluví o tom, jak se těší na svou vnučku apod. leze mi to už krkem. Vadí mi to, rodičům stále opakuji, že mě to nezajímá a oni pořád budou mlít to samé dokola. Ještě, že už nebydlím s rodiči.

petas12
10. mar 2014

Ahojte, jsem tu nová a ráda bych se s Vámi podělila o můj příběh.Jmenuji se Peťa a je mi 24 let, před 5 měsíci jsme se s manželem začali snažit o miminko. 7 let jsem brala antikoncepci, tak jsem ji vysadila a šla k lékaři kvůli výtoku z prsou. Zjistili mi zvýšený prolaktin, nasadili lék Parlodel a nyní po 3 měsící je v normě. Nyní je to 5. měsíc snažení a stále nic. :\/: Můj cyklus je velmi nepravidelný - 37,45,35 a podobně. Nevím ani, zda mám ovu. Zkouším ovu testy nyní 3. den, ale nezdá se mi, že by to nějak fungovalo..asi blbý test :€h: Také jsem začala brát kyselinu listovou - Femibion. Začala pít čaj s kontryhelem. Ne, že bych zatím byla nějak moc zoufalá, ale to víte, stejně to působí na psychiku ☹ Prostě ten červík tam někde v hlavě je a nahlodává moje pochybnosti. Já jsem člověk, co má rád, když ví všechno hned a narovinu,nemám ráda nejistotu. A můj strach je, že se nikdy nezadaří mimčo.A slyšela jsem, že teprve po roce se začíná vše vyšetřovat. Vím ,že jsem mladá a čas je, ale i tak....Třebas to je vše u mě způsobení psychikou, ale jak na to nemyslet, máte holky nějaké rady?? Děkuji a krásný sluníčkový den 🙂

dadinkag
11. mar 2014

Ahoj holky...je to psychikou! Fakt že jo....po svatbě máme už 1,5 roku a snažili jsme se o mimi....pořád nepravidělná MS a nebo taky žádná, manžel taky je na tom bledě....nic. Léčba Clostíkem a nic....ani se můj cyklus nenastartoval. Změna je život, tak jsme se přestěhovali, oba změnili práci a prostě na to teď není čas myslet....a ejhle...fakt na to dlabu a užívám si a najednou mám pravidelnou MS, aji ovulku cítím podle MS kalendáře kdy mám....to je prostě jen otázka času. Teď chci ještě chvíli dělat a vydělávat a pak to určo přijde....
Ale jen chci napsat, že popustit páru občas neuškodí....dřív jsem nechápala jak to může někdo říct, že to prostě nejde....ale jde.
Změňte něco ve svém životě...já začala pravidelně cvičit jumping...a že je to makačka....pak nemyslím na blbosti jako je ovulační test, vzhed hlenu či nidační krvácení....
Venku je krásně...tak trochu vyražte ven, vemte kolo a dejte si do těla...běžte na prochajdu...ale musí se to ve vás změnit....
Já jsem si tím prošla a po roce a půl si říkám...prostě to přijde až bude čas 🙂
A vyšetření? Mám jich za sebou celou řadu a k ničemu nevedly...spíš mi to víc ublížilo na psychice....jasný, je důležitý se nechat vyšetřit, ale nehroutit se z toho...
Stejně je to je strkání peněz někam....
A to si radši zaplaťte relaxační víkend pro dav i s masážema a prostě vypněte...to je mnohdy lepší než inseminace v repro centru...

loafeer
11. mar 2014

@dadinkag tvá slova jsou teď pro mě takový balzám na duši a jako bys psala o mně. Jsem ve fázi sledování ovu hlenu, ms cyklu, ovu testů a je to táááák ubíjející.....jdu žehlit, umýt okna- sice ne relax, ale alespoň nebudu přemýšlet nad tím, jak to, že to zas nevyšlo....:o)

dadinkag
11. mar 2014

@loafeer jo..já taky dnes umývala okna....a na pupík jsem se opravdu neměla čas soustředit. Hoďtěto všichni za hlavu..bude Vám líp... 🙂 Ono se to časem zlomí a přijde to. Všechno je to o hlavě...

loafeer
11. mar 2014

@dadinkag no řekla bych, že u mě určitě:o/

pluba
12. mar 2014

Dobrý den, snad přijmete do diskuse muže. Jak uvádí některé z Vás, k otěhotnění mnohdy stačí zbavit se stresů. A to nemusí být vždy jednoduché. To, proč jsem se přihlásil na tento web (kvůli mé citlivosti k utrpení, konfliktům...), je právě proto, že vím, kolik emocí, stresů, ... později konfliktů, ... nakonec i sexu bez chuti (jsem rád, že se nás to netýkalo) se s tímto tématem pojí. Jak zamíchá emocemi případná hormonální léčba. Věřím, že některé z Vás budou mít chuť zkusit hodinu metody z "rodiny" EFT zdarma (přes skype) a ocenit, co se za tu hodinu dá udělat. Rád bych ukázal, co je v tak krátké době možné emoticon

mojusinka
13. mar 2014

@sono2 mi sa už snažime 5 rokov a zaťial sa nam to nepodarilo ☹

sono2
13. mar 2014

@dadinkag pekne si to dala!

sono2
13. mar 2014

@mojusinkatak ale už jedno máš. To je v pohode, máš pre koho žiť nezúfaj.! 🙂

cherralie
16. mar 2014

Zase negativní. Už nemůžu☹

sono2
16. mar 2014

@cherralie mňa čaká výsledok o týždeň. Ale netestujem a nemala by by si ani ty ☹

cherralie
16. mar 2014

@sono2 ja vim. Jenže. Už jsem si představovala, jak pobežím za mužem a už jsem to nezvládla vydržet.

lucka662006
16. mar 2014

Holky, jestli můžu přispět, chtěla bych Vám pomoct, vypočítejte si plodné dny dle Jonáše, a pak, když tyto dny budou odpovídat Vaší ovu, pak se zadaří, nám to takto vyšlo 2x, do té doby ani ťuk, i když ovu byla...

mojusinka
16. mar 2014

Tak nakoniec som ms dostala ☹ už fakt som s toho zúfala 5 rokov snaženia už ma to fakt zrujnuje už nevládzem som v poriadku tak isto manžel tak ja už fakt neviem prečo sa nam to nedarí čo je za tým počula som že niekomu sa to podarí počas ms no len ja to nedokážem v tedy nemám na to žalúdok a necítim sa vo vlastnej koži prosím povzbudte ma lebo už nevladzem ☹ ☹ ☹ ☹

sono2
16. mar 2014

@mojusinka ťažké je to viem. Neviem., čo by som ti napísala., keďže čakám aj ja či sa podarilo. Bola si na laparke? Ja tomu tento mesiac veľa nedávam. Už nedúfam. To sa snažme len rok a 3 mesiace. Manžel na mňa dosť tlačí. Je to zničujúce...

jankato30
16. mar 2014

@sono2 aj mi sa snazime uz dva roky a nic uz neviem co mam robit....

sono2
16. mar 2014

@jankato30 baby musí sa to niekdy podariť. Ja keď sa teraz nepodarí vojdem na folikulometriu a ak bude treba aj laparku. Absolvovali ste to niektorá.? Ináč som hormonálne v poriadku, menzes na čas., žiadne problémy manžel ma spermie ok.

monicka79
16. mar 2014

My sa snažíme už tri a pol roka a nič, aj ked sme vraj obaja zdraví, laparka dopadla u mna super, hormonálny profil tiež, manžel vyšetrenie ok, užívala som aj clostil a dva krát mi pichli aj pregnyl a nič ☹

cherralie
16. mar 2014

@mojusinka A chodis někam do Caru? A první dítě se povedlo po jak dlouhé době? Hrozné rada bych te povzbudila, ale me ani Jonášová nepomohla☹. Dneska jsem se zamkla v koupelně a bulela, to trochu pomohlo a potom jsem se šla vybit na badminton a porazila jsem muze, který jako prohru musí umýt okna a auto. To pomohlo výrazně vice🙂. A jede se dal.

cherralie
16. mar 2014

@sono2 ja mám ted cerstve laparku za sebou a vše v poho. První inseminace po ni nevyšla. Nejsem si jista, ze me ta operace někam posunula, takže bych na ni znovu uz nesla.

jankato30
16. mar 2014

@sono2 ja idem tento mesiac na folikumetriu tak som zvedava gynekologicka mi hovorila ze ked bude treba tak mi nieco pichnu tak som zvedava ako dopadnem.....aj ja mam vysetrenia v poriadku

cherralie
16. mar 2014

@monicka79 to same. Pokud neotehotnim do léta, tak jdu na podzim na ivf

jankato30
16. mar 2014

@monicka79 ja som uzivala pol roka clostil a nic

monicka79
16. mar 2014

@cherralie ja pôjdem do CAR budúci mesiac asi, môj doktor už pre mna viac urobiť nemôže

cherralie
16. mar 2014

@monicka79 to je rozumne, tam ti aspoň bude připadat, ze se něco děje a ze vše spěje ke zdárnému konci. Ten sice není hned, ale ja věřím, ze se jednou vetsina z nás dočká svého vytouženého drobecka. No, kdo nezažil, nepochopi.

jankato30
16. mar 2014

@monicka79 a po kolkych rokov snazenia ides do centra?

sono2
16. mar 2014

@jankato30 napíš potom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre